4 Mayıs 2008 Pazar Günü Haberleri

4 Mayıs 2008 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kuranı Güzel Okuma Yarışması Bölge Finali Bayburtta Yapıldı
Kur'an'ı Güzel Okuma Yarışması Bölge Finali Bayburt'ta Yapıldı
İmam Hatip Liseleri Arası Kur'an -I Kerim'i 'Güzel Okuma Yarışması Bölge Finali' Bayburt'ta Yapıldı.
Tarım İşçileri, Kamyon Kazalarından Sonra Minibüslerle Hasat Yapmaya Gidiyor
Tarım İşçileri, Kamyon Kazalarından Sonra Minibüslerle Hasat Yapmaya Gidiyor
Kamyon Kasasında Taşınan ve Meydana Gelen Kazalarda Onlarca İşçinin Ölmesinin Ardından Mevsimlik İşçiler Artık Minibüslerle Yola Çıkmaya Başladı. Ancak Minibüslere de Aşırı Yük ve Yolcu Alınması Dikkat Çekiyor.
4 Gün Boyunca Aç Bırakılan Kaçaklar Evden Kaçtı
4 Gün Boyunca Aç Bırakılan Kaçaklar Evden Kaçtı
Van'da Yurda Yasadışı Yollarla Giren 83 Kaçak, İnsan Tacirleri Tarafından 4 Gün Aç Bırakılınca Evden Kaçtı. İpekyolu Caddesi Üzerinde Bir Sokakta Bulunan Kaçakları, Polis Ekipleri Yakaladı. 4 Gün Boyunca Aç Kaldıkları...
Devlet Bakanı Şimşek: 'Millet ve Ülke Sevgisini Ön Plana Çıkartan Etkinlik ve Kültürel Birliktelikleri Anlamlı Buluyorum'
Devlet Bakanı Şimşek: "Millet ve Ülke Sevgisini Ön Plana Çıkartan Etkinlik ve Kültürel Birliktelikleri Anlamlı Buluyorum"
Gaziantep'te Rişvanlar Aşireti'nin Bahar Şenliğine Katılan Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, Millet ve Ülke Sevgisini Ön Plana Çıkartan Bu Tür Etkinlik ve Kültürel Birliktelikleri Anlamlı Bulduğunu Söyledi.
CHP Genel Sekreteri Sav: "Parti İçinde Hizmet Yarışı Var" CHP Genel Sekreteri Önder Sav, CHP'li muhaliflerin partiden uzaklaştırıldığı iddialarını eleştirdi ve "Biz CHP olarak büyük bir ailey..
Torununu Çatıdan Atacaktı! Cinnet Getiren Babaanne Torununu Alıp Çatıya Çıktı. İşte Film Gibi Kurtarma Operasyonu
'Uçaklar Pjak Karargahını Hedef Alındı' PKK, Kürt Yönetimi'nin, Kandil'e Ambargo Uyguladığı İleri Sürüldü
Halepte Gaziantep Kültür Günleri Başlıyor
Halep'te Gaziantep Kültür Günleri Başlıyor
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Suriye'nin Halep Belediyesi'nin Kardeş Şehir İlişkileri Kapsamında Düzenledikleri 2008 Gaziantep Kültür Günleri 6 Mayıs'ta Halep'te Başlıyor.
Yunus Balıkları Körfeze Akın Etti
Yunus Balıkları Körfez'e Akın Etti
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Körfez İçindeki Yaşamı Yeniden Canlandırıp, Temiz Haliyle İnsanların Hizmetine Sunmak İçin Verdiği Mücadele Kendini Gösteriyor.
Başkan Güzelbey'den Trafik Uyarısı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey, Trafiğin Taşıtlardan İbaret Olmadığını, İnsanlar ve Hayvanların da Trafiği Oluşturan Olgular İçerisinde..
Zotev, Okul Mezunlarına Pilav Günü Düzenledi
Zotev, Okul Mezunlarına Pilav Günü Düzenledi
Zonguldak Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Vakfı (Zotev) Tarafından, Okul Mezunları İçin Pilav Günü Düzenlendi.
Mıhalıççıklılar Dayanışma Gecesi Yapıldı
Mıhalıççıklılar Dayanışma Gecesi Yapıldı
Eskişehir'de Mihalıççıklılar Yaptırma, Yaşatma ve Sosyal Kültür Derneği'nin Geleneksel Olarak Düzenlediği Birlik ve Beraberlik Gecesi Yoğun İlgi Gördü.
İngiltere Yolcusu Öğrencilerden Kaymakam Ziyareti
İngiltere Yolcusu Öğrencilerden Kaymakam Ziyareti
Ayvalık Turizm Meslek Lisesi Öğrencileri, İngiltere'ye Gitmeden Önce Kaymakam Nazım Madenoğlu'nu Ziyaret Etti. Yurt Dışında Staj Görecek Olan Gençleri Şanslı Olarak Nitelendiren Madenoğlu, Ülkeyi En Şekilde Temsil...
Teniste Gaziantep Dünya Standartlarını Yakaladı
Teniste Gaziantep Dünya Standartlarını Yakaladı
Gaziantep Tenis İl Temsilcisi Mert Yetkinşekerci, Gaziantep'in Tenis Sporunun Önemli Bir Merkezi Haline Geldiğini Bildirdi.
Barda Çıkan Tartışma Kanlı Bitti Balıkesir'in Edremit İlçesindeki Bir Barda Çıkan Tartışma Kanlı Bitti.
Isınmak İçin Girdiği Kamyoneti Çalan Hırsız Yakalandı Eskişehir'de Isınmak İçin Girdiği Kamyoneti Uyuduktan Sonra Çalan Hırsız Yakalandı.
Teslim Olan Teröristten Çarpıcı Açıklamalar
Teslim Olan Teröristten Çarpıcı Açıklamalar
Hakkari'nin Şemdinli İlçesinde Geçtiğimiz Gün PKK Terör Örgütünden Kaçarak Güvenlik Kuvvetlerine Teslim Olan 'Bager' Kod Adem D. İsimli Terörist, İfadesinde Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu.
Hırsız Saklandığı Masanın Altında Yakalandı Samsun'da Bir Hırsız, Girdiği İşyerinde Saklandığı Masanın Altında Yakalandı.
Lice'de Bilgi Yarışması Sona Erdi Diyarbakır'da, Lice Kaymakamlığı Tarafından İlköğretim Okulları Arasında Düzenlenen Bilgi Yarışması Sona Erdi.
Gül, Makedonya Cumhurbaşkanı ile Bir Araya Geldi Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Üsküp Ziyareti Çerçevesinde Bugün Makedonya Cumhurbaşkanı Branko Cırvensko ile Bir Araya Geldi. Sabah Erken Saatle..
Züğürt Ağa Filminin Yapımcısı Kadri Yurdatap Son Yolculuğuna Uğurlandı
Züğürt Ağa Filminin Yapımcısı Kadri Yurdatap Son Yolculuğuna Uğurlandı
Türk Sinemasının Emektarlarından Oyuncu ve Yapımcı Kadri Yurdatap (77) Son Yolculuğuna Uğurlandı. Önceki Gün Hayatını Kaybeden Ünlü Sinema Yapımcısı Yurdatap'ın Cenazesine Az Sayıda Meslektaşı Katıldı.
Balık Avlamak İçin Ateşlediği Dinamit Elinde Patladı Antalya'da 30 Yaşındaki Amatör Balıkçının, Dinamitle Balık Avlama Sevdası Faciayla Son Buldu. Karaçaören Barajı'nda Balık Avlamak İçin Fi..
Ak Partili Milletvekilleri, Doğudaki Olayların Sağduyuyla Çözüleceğine İnanıyor AK Parti Hakkari Teşkilatı Kadın Kolları Kongresi'ne Katılan Milletvekilleri Abdulmuttalip Özbek ile Rüstem Zey..
Burdurlular Gölleriyle Şenlikte Buluştu
Burdurlular Gölleriyle Şenlikte Buluştu
Kirlilik Yüzünden Vatandaşların Yeterince Yararlanamadığı Burdur Gölü, Yapılan Şenlikle Renklendi. Belediye Tarafından Halk Plajında Yapılan Hıdırellez Şenliklerine Katılan Yüzlerce Vatandaş, Göl Kenarının Tadını...
Dedeleri Savaşmaya, Torunları Türkiyeyi Tanıtmaya Geldi
Dedeleri Savaşmaya, Torunları Türkiye'yi Tanıtmaya Geldi
Çanakkale'de Anzak Koyu'nda Şafak Töreni'ne Katılan Yeni Zelandalı Gazeteci Çift, Antalya'nın Manavgat İlçesi Side Beldesini Ziyaret Ederek Deve Turuna Çıktı.
Küçük Tahsini Kaçıran Zanlıyı Kolundaki Dövme Ele Verdi
Küçük Tahsin'i Kaçıran Zanlıyı Kolundaki Dövme Ele Verdi
Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesinde 8 Yaşındaki Bir Çocuğu Kaçırdığı Belirtilen Bir Kişi Tutuklandı. Suçlamaları Kabul Etmeyen Zanlı, Çocuğu Kaçırmadığını İleri Sürdü.
Muhsin Yazıcıoğlu: "Terörle Mücadelede Irak Yönetimi Muhatap Alınmalı" BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, Hükümetin Kuzey Irak Bölgesel Yönetim ile Olan İlişkilerini Değerlendirdi ve "Ben K..
Kraliyete Oryantal Öğretiyor Lale Roche, Cambaz ve Ortaoyuncusu Bir Babanın Kızı, Babaannesi İstanbul'un En Eski Kantocuları Arasında...
Çaldığı Araçla Kaçarken Kaza Yapan Şahıs, Tutuklandı Samsun'da Çaldığı Otomobille Kaçarken Kaza Yaparak Yaralı Olarak Ele Geçen Şahıs, Çıkarıldığı Nöbetçi Mahkeme Tarafından Tutuklandı.
Erdemli Cezaevi'nden Firar Mersin'in Erdemli İlçesinde Cezaevinde Tutuklu Bulunan 1 Kişi Firar Etti.
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Makedonya Ziyareti Makedonya Resmi Ziyaretini Sürdüren Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Alexander Palas Oteli'nde Makedonya Başbakanı Nikola Grujevski'yi Kabul Etti.
Türkiye'nin En Büyük Dolandırıcılık Şebekesinden Biri Balıkesir'de Çökertildi Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı'nın Gerçekleştirdiği Operasyonda 16 Kişi, Yakalandı. Adliyeye Sevk Edilen 12 Za..
Birleşik Arap Emirlikleri Dışişleri Bakanı Ankara'ya Geliyor Birleşik Arap Emirlikleri Dışişleri Bakanı Şeyh Abdullah Bin Zayed El Nahyan, Dışişleri Bakanı Ali Babacan'ın Davetlisi Olarak Yar..
Açıkta Satılan Yiyecekler Mikrop Saçıyor Halk Sağlığı ve İç Hastalıkları Uzmanı Dr. M. Emin Dinççağ, Sağlıklı Gıda Tüketiminde En Büyük Görevin Vatandaşa Düştüğünü Belirterek, Açıkta Satılan ..
Yapımcı Kadri Yurdatap, Son Yolculuğuna Uğurlandı Karaciğer Kanserine Yenik Düşen Yapımcı Kadri Yurdatap, Sevenleri ve Sanat Camiasından Tanınmış Simaların Katıldığı Cenaze Töreniyle Son Yolc..
Şampiyon Yüzücü Trafik Bilincini Anlatacak Antalya'da, 2 Ay Önce Dershaneden Evine Motosikletle Dönerken Geçirdiği Trafik Kazasında Yaralanan Şampiyon Yüzücü Burak Altun, Trafik Bilinci Hakkı..
Başkan Fakıbabaya Şükran Plaketi
Başkan Fakıbaba'ya Şükran Plaketi
Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesine Bağlı Eyüp Nebi Belde Belediye Başkanı Mustafa Çiftçi, Geleneksel Olarak Düzenledikleri Uluslararası Sabır Etkinlikleri Kapsamına Tek Başına Sponsor Olan Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet...
Yetiştirme Yurdundan Dünyaevine Samsun Yaşar Doğu Kız ve Erkek Yetiştirme Yurdu'nda Büyüyen Sevda Taşkıran ile İsmail Gebeşoğlu, Törenle Dünyaevine Girdi.
Vali Haluk İmga'nın 'Vakıflar Haftası' Kutlama Mesajı Afyonkarahisar Valisi Haluk İmga, Vakıfların, Toplumumuzda Sosyal Dayanışmanın ve Yardımlaşmanın Sağlanmasını ve Sosyal Yaşamın Güçlendir..
Dadaşkentte Yaz Dönemi Çalışmaları
Dadaşkent'te Yaz Dönemi Çalışmaları
Dadaşkent Belediyesi'nce Yaz Sezonunun Girmesiyle Birlikte Belde Genelinde Çalışmalar Başlatıldı.
Kuruyan Ihlamurun Yerine Manolya Dikildi Ünye Belediye Binası Önünde Bulunan ve Yaşlandığı İçin Kesilen Ihlamur Ağacının Yerine Manolya Ağacı Dikildi.
Ömer Küsbeoğlu Güven Tazeledi Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Genel Kurulu'nda Ömer Küsbeoğlu Yeniden Başkan Seçildi.
Manisa Tso, Çocukları Tiyatroyla Buluşturdu
Manisa Tso, Çocukları Tiyatroyla Buluşturdu
Manisa Ticaret ve Sanayi Odası'nın (Mtso) 100. Kuruluş Yılı Etkinlikleri Kapsamında Çocuklara Yönelik Düzenlenen "Güzel ve Çirkin" Adlı Tiyatro Oyunu Büyük Beğeni Topladı.
Saü Mezunlar Günü, Kalabalık Bir Katılımla Yapıldı
Saü Mezunlar Günü, Kalabalık Bir Katılımla Yapıldı
Sakarya Üniversitesi (Saü) Mezunlar Derneği, Düzenlediği Mezunlar Günü'nde, Mezuniyette 25. Yılını Dolduranlara 'Mezuniyette 25.yıl Belgesi' Verdi.
Ünye'de Aile İçi Seminer Kursiyerleri Sertifikalarını Aldı Ünye Belediyesi Aile Danışma Merkezi ve Ünye Halk Eğitim Merkezi'nin Ortaklaşa Düzenlediği "Aile İçi İletişim" Kursu, 80 Saatlik Eği..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10