4 Mayıs 2008 Pazar Günü Haberleri

4 Mayıs 2008 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bozyazılı Öğrencilerden Tiyatro Gösterisi
Bozyazılı Öğrencilerden Tiyatro Gösterisi
Mersin'in Bozyazı İlçesinde Anadolu Lisesi Öğrencilerinin Oluşturduğu Tiyatro Topluluğu, Haldun Dormen'in 'Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım' Adlı Oyununu Sahneledi.
Myanmar'da Tayfun: 240'tan Fazla Ölü Myanmar'ın Güneyini Vuran Nargis Tayfununda 240'dan Fazla Kişinin Öldüğü Bildirildi.
Milas'taki Olayda Kardeşlere de Koruma Kararı Milas Kaymakamı Bahattin Atçı, Şiddete ve Tecavüze Maruz Kalan 8 Yaşındaki Çocuk ile İki Kardeşinin Koruma Altına Alınacağını Söyledi.
Mersin Teknoloji Geliştirme Bölgesi Çalışmaları
Mersin Teknoloji Geliştirme Bölgesi Çalışmaları
Mersin Teknopark A.ş Genel Müdürü Özgür Durmaz, Günümüzde Ülkelerin Ekonomilerinin Büyümesi, Uluslararası Boyutta Rekabet Edebilme Güçlerinin ve Toplumsal Refahlarının Artması, Yenilikçi, Bilgi ve Teknolojiyi...
İsrail'in Gazze Operasyonunda 1 Sivil Öldü İsrail Topçusunun Gazze Şeridi'nde Bir Evi Bombalaması Sonucu 1 Sivil Öldü, Bazı Siviller de Yaralandı.
'Kadın Olursam Sevgilimle Evleniriz Sanmıştım' Kadir, 19 Yaşındayken Travesti Oldu, Adını Aslı Olarak Değiştirdi. 10 Yıl Kadın Görünümüyle Yaşadıktan Sonra Eski Haline Döndü
Dilenciler Konferans Verecek ulusal Bir Sempozyum Düzenleyecek Olan Büyükşehir Belediyesi, 'Uzman Dilencileri' de Dinleyerek Dilencilik Sorununa Çare Arayacak
İşte Vekillerin 88 Yıllık Maliyeti Milletvekili Maaşları Konusunda Yapılan Bir Araştırma İşte Bu Çarpıcı Bilgileri Ortaya Koydu
CHP'li Vekile 'Fahişe' Benzetmesi Tbmm?de Milletvekili Odalarına Ücretsiz Dağıtılan Dergide, Chp?li Arıtman Böyle Suçlandı
'Müslüman Melek Değildir; Onun da Ayakları Kayabiliyor' İslami Kesimin Ilımlı Aydını Mehmet Şevki Eygi; 78 Yaşındaki Vakit Yazarı Hüseyin Üzmez'in 14 Yaşındaki Bir Kıza Tacizinden Sonra Oluşa..
İlköğretim Okulunun Üniversiteye Devrine Tepki Gösterdiler Adıyaman'ın Kahta İlçesinde, İlköğretim Okulu Olarak Yaptırılan Bir Binanın Adıyaman Üniversitesi Kahta Meslek Yüksek Okulu'na Tahsi..
Tarihi Köyü, Antika Arabalar Bastı Türkiye Klasik Otomobil Kulübü Tarafından Organize Edilen "Geleneksel Bursa Gezisi'nin, Tarihi Cumalıkızık Köyü Ayağı Gerçekleşti. Çok Sayıda Antika Araba, ..
Bedensel Engelli Basketbolculara, İşitme Engelliler Taktik Verdi Bedensel Engelliler Basketbol 2. Ligi E Grubunda Mücadele Eden Hakkari Sümbül Takımı, Kendi Evinde Karşılaştığı Batman Takımın..
Gül: Türkiyenin Tek Hedefi Teröristler
Gül: Türkiye'nin Tek Hedefi Teröristler
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Irak'ın Kuzeyindeki Kandil Dağı'na Düzenlediği Hava Harekatıyla İlgili, 'Türkiye'nin Tek Hedefi Teröristlerdir.' Dedi.
Baykal: Bunları Millet Getirdi Millet Götürür
Baykal: Bunları Millet Getirdi Millet Götürür
CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, İktidarların Ebedi Olmadığını Belirterek, 'Bunları Millet Getirdi, Millet Götürür. Demokrasinin Güzelliği Budur, Merak Etmeyin' Dedi.
Anadolu Yapım Müteahhitleri Federasyonu Başkanı Babacan: 'Demirde Fiyat Artışı Zarar Ettirir Oldu, Gerekirse İnşaatları Durduracağız'
Anadolu Yapım Müteahhitleri Federasyonu Başkanı Babacan: "Demirde Fiyat Artışı Zarar Ettirir Oldu, Gerekirse İnşaatları Durduracağız"
Anadolu Yapım Müteahhitleri Federasyonu Genel Başkanı İsmail Babacan, Demir Fiyatlarındaki Artışın Müteahhitlere Zarar Ettirir Boyuta Ulaştığını Belirterek, Piyasalar Oturuncaya Kadar Gerekirse İnşaat Yapımını...
Almanya'dan Tekirdağ Limanı'na 25 Ton İthal Buğday Geldi Dahilde İşletme Rejimi Kapsamında Almanya'dan İthal Edilen 25 Ton Buğday Tekirdağ Akport Limanı'na Getirildi. Tonu 536 Dolardan Alınan..
Edirne TMO 10 Günde 30 Ton Pirinç Sattı
Edirne TMO 10 Günde 30 Ton Pirinç Sattı
Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Edirne Şube Müdürü Ali Dağdelen Son 10 Gün İçinde Yaklaşık 30 Ton Pirinç Satıldığını Bildirdi.
Türkmenistandaki Türk Okullarının Giriş Sınavına Yüksek Katılım
Türkmenistan'daki Türk Okullarının Giriş Sınavına Yüksek Katılım
Türkmenistan'da 1992 Yılından Beri Eğitim Faaliyetlerini Sürdüren Başkent Eğitim Kurumları'nın, 2008 -2009 Eğitim Yılı Giriş Sınavı Bugün Yapıldı.
Yabancı Uyruklu Kaçakları Yunanistan Diye Patnosa Bıraktılar
Yabancı Uyruklu Kaçakları Yunanistan Diye Patnos'a Bıraktılar
Ağrı'nın Patnos İlçesinde, Türkiye'ye Kaçak Yollardan Giriş Yapan 55'i Pakistan 25'i Afganistan Uyruklu 80 Kişi Yakalandı.
Polisten Sürücülere Yolda Eğitim
Polisten Sürücülere Yolda Eğitim
Elazığ Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı "Uluslararası Karayolu Trafik Güvenliği Haftası" Nedeniyle Sürücülere Yönelik Eğitim Amaçlı Denetim Yapıyor.
Sevgiderden Yardım Kermesi
Sevgider'den Yardım Kermesi
Elazığ Sevgi Eğitim ve Hoşgörü Gönüllüleri Derneği(sevgider) Fakir Öğrenciler Yararına Kermes Açtı.
Tüketiciye Saygı 2007 Ödülleri Sahiplerini Buldu Tüketiciler Birliği Tarafından Verilen "Tüketiciye Saygı 2007 Ödülleri" Tarık Zafer Tunaya Kültür Merkezi'nde Düzenlenen Törenle Sahiplerini B..
Samsunlu Çocuklar Yazarlığa Mektupla Başladı
Samsunlu Çocuklar Yazarlığa Mektupla Başladı
Nt Mağazaları Samsun Şubesi, Kitap Okutma Projelerinin Ardından Şimdi de Öğrencileri; 'Yazmaya Teşvik' Amaçlı Mektup Yarışması Düzenledi.
Ağrı'da Tiyatro Gecesi Ağrı'nın Patnos İlçesinde Görevli Öğretmenlerden Oluşan Tiyatro Topluluğu Tarafından Hazırlanan "Komşu Köyün Delisi" Adlı Oyun Halk Eğitim Merkezi'nde Sahnelendi.
Uyuşturucu Sevkıyatı Yaparken Yakalanan Karı -Koca Adliyeye Çıkarıldı
Uyuşturucu Sevkıyatı Yaparken Yakalanan Karı -Koca Adliyeye Çıkarıldı
Erzincan Emniyet Müdürlüğü ile Mersin Emniyet Müdürlüğü'nün Ortaklaşa Düzenlediği "Kıvılcım" Operasyonunda Yakalanan 3 Kişi Erzincan Adliyesi'ne Çıkartıldı.
Merkeze Alınan Bolu Valisinden Veda Mesajı
Merkeze Alınan Bolu Valisi'nden Veda Mesajı
Valiler Kararnamesiyle Merkeze Alınan Bolu Valisi Ali Serindağ, Yarın Kentten Ayrılıyor.
Taş Ocağında Dinamit Kullanılması Köylüyü Canından Bezdirdi
Taş Ocağında Dinamit Kullanılması Köylüyü Canından Bezdirdi
Erzincan'da Taş Ocağında Dinamit Kullanılması, Taş Ocağına Yaklaşık 800 Metre Mesafede Bulunan Bahçeyazı Köyü Sakinlerini Çileden Çıkarttı.
Ankara "Kritik" Toplantı İçin Troyka'yı Ağırlayacak Türkiye -AB Troykası Toplantısı Salı Günü Ankara'da Yapılacak. AKP Hakkındaki Kapatma Davası ve Reform Sürecinin Gündeme Geleceği Troyka To..
Nestle: 'Alibeyköy'de Yanan Depo Bize Ait Değil' Nestle Dün Gece Alibeyköy'de Yanan Fabrikanın Kendilerine Ait Olmadığını Açıkladı. Yanan Binanın Ekom İsimli Bir Firmaya Ait Olduğunu Belirten..
Başkentte Hıdırellez Bayramı Başkent, Hızır ve İlyas Peygamber'in Yeryüzünde Buluştukları Gün Olarak Her Yıl 6 Mayıs'ta Kutlanan "Hıdırellez Bayramı" Nedeniyle Çeşitli Etkinliklere Ev Sahipli..
Balıkçıların Kavgası Kanlı Bitti: 2 Yaralı Konya'da Aralarında Husumet Olduğu İddia Edilen İki Balıkçı Arasında Çıkan Silahlı Kavga Sonucu 2 Kişi Yaralandı.
Tagid'den Kosgeb Toplantısı Küçük ve Orta Ölçekli Sanayi Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (Kosgeb) Tekirdağ Bölge Sanayi Geliştirme Müdürü Selahattin Kaya, Trakya Aktif Genç İşadam..
Botan Çayı Şahlanma Yolunda Botan Çayı Üzerinde İhalesi Yapılan 7 Hidroelektrik Santralinden Biri Olan Alkumru Barajı'nın İnşaatı Sürerken, Kirazlı Barajı'nın Etüt Çalışmalarına Başlandı.
Şampiyonluk Yarışında Sivas'ta Heyacan Dorukta Turkcell Süper Lig'de Bu Akşam Oynanacak Sivasspor -Galatasaray Maçı Öncesinde Sivas'ta Heyecan Dorukta.
Sayısal Çoğunluğum Diyen İktidara Bir Fren Lazım
'Sayısal Çoğunluğum Diyen İktidara Bir Fren Lazım'
Baykal, Anayasa Mahkemesi'nin Türkiye İçin Önemli Olduğunu Vurguladı 'Sayısal Çoğunluğu Olan ve Bu Çoğunluğa Dayanarak Ne İstersem Yaparım Diyen Bir İktidara Karşı Fren Gerektiğini' Belirterek Savundu
Türkçülük Gününde Kan Bağışladılar
Türkçülük Günü'nde Kan Bağışladılar
3 Mayıs Türkçülük Günü Nedeniyle Denizli Ülkücü İşçiler Derneği Üyeleri Topluca Kan Bağışında Bulundu. Denizli Delikliçınar Meydanı'nda Gerçekleştirilen Etkinliğe MHP Merkez İlçe Başkanı Köksal Bıçak, Ülkücü İşçiler...
MHP Genel Sekreter Yardımcısı Emin Haluk Ayhan: '301. Maddeden Sonra Ermeni Soykırım İddiaları Dayatılacak'
MHP Genel Sekreter Yardımcısı Emin Haluk Ayhan: "301. Maddeden Sonra Ermeni Soykırım İddiaları Dayatılacak"
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreter Yardımcısı Denizli Milletvekili Emin Haluk Ayhan, 301. Maddenin Ardından Ermeni Soykırım İddialarının Dayatılacağını İleri Sürdü.
Fırat: 'Kadın Milletvekili Sayısının Yüzde ile Sınırlı Tutulmasına Karşıyız'
Fırat: "Kadın Milletvekili Sayısının Yüzde ile Sınırlı Tutulmasına Karşıyız"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat, Kadın Milletvekili Sayısının Yeterli Olmadığını Belirterek, Bunun Yüzde ile Sınırlı Tutulmasını İstemediklerini Söyledi.
Tekirdağlı Çiftçiler Bol Yağıştan Dolayı Şükür Duası Yaptı
Tekirdağlı Çiftçiler Bol Yağıştan Dolayı Şükür Duası Yaptı
Tekirdağ'ın Muratlı İlçesinde Köylüler Bu Sene Bol Yağmur Yağmasından Dolayı Şükür Duası Yaptı.
Başbakan Yardımcısı Nazım Ekren Adana'da Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Nazım Ekren Adana'ya Geldi. Bakan Ekren'i Şakirpaşa Havalimanı'nda Adana Valisi İlhan Atış, AK Parti İl Başkanı M..
'Bu Bir Vatan Görevi' Emekli Orgeneral Aytaç Yalman'ın Librettosunu Yazdığı 'Şehitler Oratoryosu'nu, 26 Yaşındaki Aynı Zamanda Keman Sanatçısı Hasan Niyazi Tura, 3 Ay Gibi Kısa Bir Zamanda Be..
Vali Harput, Suuçtu Şelalesini Gezdi
Vali Harput, Suuçtu Şelalesi'ni Gezdi
Bursa Valisi Şahabettin Harput, Mustafakemalpaya İlçesinde Bulunan Suuçtu Şelalesi'ni Gezdi. Suuçtu Şelalesi Manavgat, Kurşunlu, Ohtamış Gibi Şelalerden Yüksek Olup 38 Metre Yükseklikten Akıyor.
TTB Başkanı Gürsoy: Hükümetten Özür Bekliyorum Türk Tabipler Birliği Başkanı Gürsoy, Önceki Gün Saat 05.00'te Göz Altına Alınmasını Bir Demokrasi ve İnsan Hakları Ayıbı Olarak Niteledi. Gürso..
Adını 'Kuzgun' Koydular Sinema ve Dizi Oyuncusu Fikret Kuşkan, İki Yıl Önce Kendisi Gibi Oyuncu Olan Bahar Kerimoğlu ile Evlenmişti.
Suruçta Belediye Ödemeleri İnternetten Yapılacak
Suruç'ta Belediye Ödemeleri İnternetten Yapılacak
Şanlıurfa'nın Suruç Belediyesi, Vatandaşlara Kolaylık Sağlamak İçin Vatandaşların Belediyeye Olan Borçlarını İnternet Üzerinden Ödemesini Sağlayan Bir Çalışma Başlattı.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10