31 Mayıs 2008 Cumartesi Günü Haberleri
CANLI YAYIN: Cumhurbaşkanı Erdoğan Amasya'da Konuşuyor

31 Mayıs 2008 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bakiler: "Üniversite Bize Sahip Çıkmadı" Türkiye Yazarlar Birliği'nin 30. Yıl Etkinlikleri Kapsamında Yapılan "Edirne'den Ardahan'a Türkü Kervanı" Programının Sivas Ayağında Sivaslılar Yavuz ..
Koçyiğit: 'Sadece Genç ve Güzel Oldukları İçin Sinemada Yer Alanlar Var'
Koçyiğit: "Sadece Genç ve Güzel Oldukları İçin Sinemada Yer Alanlar Var"
Türk Sinemasında 200'den Fazla Filmde Rol Alarak 45 Yılını Dolduran Sinema Sanatçısı Hülya Koçyiğit, Gaziemir Belediyesi Tarafından Düzenlenen 'Gaziemir Buluşmaları'nda Hayranlarıyla Biraraya Geldi.
Lübnan Cumhurbaşkanı Süleyman İlk Yurt Dışı Ziyaretini Suriye'ye Gerçekleştirecek Uzun Bir Süre Devam Eden Krizin Ardından Seçilen Lübnan Cumhurbaşkanı Mişel Süleyman İlk Yurt Dışı Ziyaretini..
İşitme Engellilerden Folklor Gösterisi Türkiye'nin Değişik İllerinden Gelen İşitme Engelli Vatandaşlar, İşitme Engelliler Kültür ve Sanat Festivali Nedeniyle, Taksim Meydanı'nda Folklor Göste..
Öğretmenler Eğitim Bir Senin Düzenlemiş Olduğu Yıl Sonu Pikniğinde Bir Araya Geldiler.
Öğretmenler Eğitim Bir Sen'in Düzenlemiş Olduğu Yıl Sonu Pikniğinde Bir Araya Geldiler.
Öğretmenler Eğitim Bir Sen'in Düzenlemiş Olduğu Yıl Sonu Pikniğinde Bir Araya Geldiler.
'Tek Teker Arif'in Gösterisi Nefes Kesti
"Tek Teker Arif"in Gösterisi Nefes Kesti
Türkiye'nin Efsaneleşen Motosiklet Akrobatı "Tek Teker Arif" Lakaplı Arif Razgatlıoğlu'nun Afyonkarahisar'daki Gösterisi Nefesleri Kesti. Razgatlıoğlu, Bir Saat Süren Şovunda, Saatte 200 Kilometre Hızla Giden Motosikleti...
Bilim Olimpiyatında 4 Bin 53 Proje Arasından 28i Mutlu Sona Ulaştı
Bilim Olimpiyatında 4 Bin 53 Proje Arasından 28'i Mutlu Sona Ulaştı
İzmir 5. Eğitim ve Bilim Olimpiyatına Katılan 4 Bin 53 Bilimsel Proje Arasından 28'i Mutlu Sona Kavuştu. 7 Kategoride Gerçekleşen Yarışmada 421 Proje Üç Gün Süreyle Sergilenmeye Değer Bulundu. Sergileme Esnasında...
Ufuk Uras: 'Genel Sekretirinin Kim Olduğunu Söyle, Sana Kim Olduğunu Söyliyeyim'
Ufuk Uras: "Genel Sekretirinin Kim Olduğunu Söyle, Sana Kim Olduğunu Söyliyeyim"
Ödp Genel Başkanı Ufuk Uras, CHP Genel Sekreteri Önder Sav'ın Makam Odasının Dinlenildiği İddialarıyla İlgili Olarak, "Genel Sekreterinin Kim Olduğunu Söyle, Sana Kim Olduğunu Söyliyeyim" Dedi.
Minik Ellerden Büyük Hünürler
Minik Ellerden Büyük Hünürler
Manisa'nın Selendi İlçesinde Anaokulu Öğrencilerinin Yıl Boyunca Yaptıkları Resim ve El İşi Ürünlerinden Oluşan Çalışmalar, Düzenlenen Sergiyle İlçe Halkının Beğenisine Sunuldu.
Bursanın Nilüfer İlçesinin En Güzel Bahçeleri Ödüllendirildi
Bursa'nın Nilüfer İlçesinin En Güzel Bahçeleri Ödüllendirildi
Nilüfer'de Çevre Bilincini Geliştirmek Amacıyla Çok Yönlü Çalışmalar Yürüten ve Bu Kapsamda İlçede Ödüllü Bahçe Yarışmaları Organize Eden Nilüfer Belediyesi, Bu Yıl Ev -Site ve Fabrika Bahçeleri Olmak Üzere 3 Kategoride...
Uşakta 'Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma' Konulu Seminer
Uşak'ta "Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma" Konulu Seminer
Uşak Özel Bahçeşehir Koleji, Tarafından "Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma" Konulu Bir Seminer Düzenledi. Atatürk Kültür Merkezi'nde Gerçekleştirilen Seminere Doç. Dr. Deniz Gökçe ile Prof. Dr. Ali Atıf Bir, Ekonomik...
Bodrum'da Uyuşturucu Operosyonu Muğla'nın Bodrum İlçesinde Polisin Bir Eve Düzenlediği Operosyonda, Bir Miktar Uyuşturucu Madde ve Ruhsatsız Tabanca ve Polise Rüşvet Olarak Teklif Edilen 4 B..
Btso TOBB Genel Kurulunda 24 Delege ile Temsil Edildi
Btso TOBB Genel Kurulu'nda 24 Delege ile Temsil Edildi
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) Bugün TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi'nde Yapılan 63. Genel Kurul Toplantısı'nda, Bursa İş Dünyasını Btso'dan 24 Delege Temsil Etti.
Şmg Lisesinde Mezuniyet Coşkusu
Şmg Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu
Balıkesir'in Bandırma İlçesinde Şehit Mehmet Gönenç Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu Yaşandı.
Başbakan Erdoğan Nahçivan'a Gidiyor Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'in davetlisi olarak, 4 Haziran'da Nahçivan'a resmi ziyarette bulunacak.
Başbakan..
Bgc Yönetimi Vali Akpınarı Ziyaret Etti
Bgc Yönetimi Vali Akpınar'ı Ziyaret Etti
Bolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Ali Atalay ve Yönetim Kurulu Üyeleri Bolu Valisi Halil İbrahim Akpınar'a Ziyaret Etti.
Sardes Uluslararası Taş Heykel Sempozyumu
Sardes Uluslararası Taş Heykel Sempozyumu
Manisa'nın Salihli Belediyesi ve Aydın'a Bağlı Çine Belediyesi'nin Ege Maden İhracatçıları Birliği ile Sağladıkları İşbirliğine Bağlı Olarak 23 Mayıs-23 Haziran Tarihleri Arasında Gerçekleştirilecek, "Sardes Uluslararası...
Spor Show 2008 Fuarı Devam Ediyor Spor Ekipmanları, Tesis ve Hizmetleri Fuarı 'Spor Show 2008', Hafta Sonu Yapılan Etkinliklerle Devam Etti.
Tekvando Türkiye Şampiyonası Sona Erdi
Tekvando Türkiye Şampiyonası Sona Erdi
Malatya'da Yapılan Yıldızlar Tekvando Türkiye Şampiyonası Sona Erdi.
31 Mayıs Dünya Sigarasızlık Günü
31 Mayıs Dünya Sigarasızlık Günü
Yeşilay Kayseri Şubesi Tarafından 31 Mayıs Dünya Sigarasızlık Günü Dolayısı ve 5727 Sayılı Tütün Mamullerinin Zararlarının Önlenmesine Yönelik Kanun'un Uygulanmasını Değerlendirdi.
Cumhuriyet Anaokulundan Muhteşem Final
Cumhuriyet Anaokulundan Muhteşem Final
Akyazı Cumhuriyet Anaokulu Bu Yıl Mezun Ettiği Öğrencilerine Muhteşem Bir Gece ile Veda Etti.
2009 Yılında Gaziantep Cazibe Merkezi Olacak
2009 Yılında Gaziantep Cazibe Merkezi Olacak
Yeminli Mali Müşavir Hüseyin Bozkurt, Başbakan Tayyip Erdoğan'ın Diyarbakır'da Açıkladığı "Gap Eylem Planı" Hakkında Değerlendirmede Bulundu.
Salon Futbolu Şampiyonası Sona Erdi Malatya'da İlköğretim Okulları Arasında Düzenlenen Salon Futbolu Şampiyonası Sona Erdi.
Korkutelinde Yapılan Şiir Şöleni Beğeni Topladı
Korkuteli'nde Yapılan Şiir Şöleni Beğeni Topladı
Antalya'nın Korkuteli İlçesinde Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Bu Yıl Dördüncüsü Düzenlenen 'Bir Bahar Akşamı Şiir Şöleni' Büyük Beğeni Topladı.
Denizlide Kaza: 4 Ölü
Denizli'de Kaza: 4 Ölü
Denizli'nin Tavas İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında Dört Kişi Hayatını Kaybetti.
Konyada Yurtkur 3. Bahar Şenliği
Konya'da Yurtkur 3. Bahar Şenliği
Konya'da Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (Yurtkur) Bölge Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen 3. Bahar Şenliği Yapıldı.
Başkan Mutlu: 'Erdemlide Susuzluktan Bir Tane Fidan Kurusun Başkanlıktan İstifa Ederim'
Başkan Mutlu: "Erdemli'de Susuzluktan Bir Tane Fidan Kurusun Başkanlıktan İstifa Ederim"
Mersin'in Erdemli İlçe Belediye Başkanı Musa Mutlu, Katıldığı Sondaj Kuyusu Açılış Töreninde, "Erdemli'de Susuzluktan Bir Tane Fidan Kurusun Başkanlıktan İstifa Ederim" Dedi.
Minik Öğrenciler Okuma Bayramında Velilerini Coşturdu
Minik Öğrenciler Okuma Bayramında Velilerini Coşturdu
Balıkesir'in Bandırma İlçesinde İlköğretim 1.sınıf Öğrencilerinin Düzenlediği Okuma Bayramı Renkli Görüntülere Sahne Oldu.
Suşehrinde Spor Şenliği
Suşehri'nde Spor Şenliği
Sivas'ın Suşehri İlçesi'nde Eğitim Veren Kemalpaşa İlköğretim Okulu'nda Yıl Sonu Etkinlikleri Çerçevesinde Öğrencilerarası Masa Tenisi Turnuvası Yapıldı.
Minik Beyinlerin Büyük Eserleri
Minik Beyinlerin Büyük Eserleri
Eğitim ve Bilim Olimpiyatı'nda Öğrencilerin Hazırladıkları Birbirinden İlginç Çalışmalar Ziyaretçileri Hayrete Düşürüyor. İlköğretim 4.sınıf Öğrencisi Mustafa Levent Dıraman'ın Hazırladığı "Esansmatik" Ziyaretçilerin...
Kırsal Kalkınmayı Destekleme Projesi İçin Başvurular Başladı
Kırsal Kalkınmayı Destekleme Projesi İçin Başvurular Başladı
Kilis (İha) €" Kilis Tarım İl Müdürü Ali Eker, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Tarafından "Kırsal Kalkınma Yatırımları Desteklenmesi Programı" Projesine Başvuruların Başladığını Söyledi.
Akyazı Başörtüsüne Özgürlük Platformu'ndan Basın Açıklaması Sakarya'nın Akyazı İlçesinde, Başörtüsüne Özgürlük Platformu Tarafından 69. Basın Açıklaması Düzenlendi.
Sivaslıda Çilek Festivali
Sivaslı'da Çilek Festivali
Uşak'ın Sivaslı İlçesinde Her Yıl Geleneksel Olarak Düzenlenen "Altın Çilek Kültür ve Sanat Festivali'nin" Bu Yıl 22.'si Yapılıyor.
Genç Erkekler Türkiye Voleybol Şampiyonası
Genç Erkekler Türkiye Voleybol Şampiyonası
Genç Erkekler Türkiye Voleybol Şampiyonası'nda İstanbul Büyükşehir ile Arkasspor Finale Yükselirken, Fenerbahçe ve Beşiktaş İse 3.'lük İçin Mücadele Edecek.
Bursaspor Washinton'u Pazartesi Bursa'ya Bekliyor Yeni Sezonda Üst Sıraları Zorlayacak Bir Kadroyu Oluşturmak İçin Çalışmalarını Sürdüren ve Yıldız Bir Futbolcuyu Kadrosuna Katmak İsteyen Bur..
Gazinin Kivi Üretimi Başarısı
Gazinin Kivi Üretimi Başarısı
Ordu'nun Fatsa İlçesinde Yaşayan ve Aynı Zamanda Kore Gazisi Olan İlker Tandoğan, Fındık Bahçesini Keserek Yerine Diktiği 150 Kivi Fidanı ile Başladığı Kivi Üretiminde Bugün 500 Kivi Ağacına Ulaştı. İlk Meyvesini 500...
Diyarbakırlı İşadamlarından Demet Akalına 7 YTLlik Tazminat Davası
Diyarbakırlı İşadamlarından Demet Akalın'a 7 YTL'lik Tazminat Davası
Bodrum'da Verdiği Konserde Seyircilere, "Diyarbakır'dan mı Geldiniz? Dağdan mı Geldiniz?" Şeklinde Hitap Etmesiyle Dikkatleri Üzerine Çeken Demet Akalın Hakkında, 7 Diyarbakırlı İşadamı Tarafından Manevi Tazminat Davası...
Denizli'de Trafik Kazası: 4 Ölü Denizli'nin Tavas İlçesinde Otomobille Kamyonun Çarpışması Sonucu Meydana Gelen Trafik Kazasında 4 Kişi Hayatını Kaybetti.
Etiyopya'da Sel: 25 Ölü Etiyopya'nın Jijiga Kentinde Meydana Gelen Selde, 19'u Çocuk 25 Kişi Hayatını Kaybetti.
Rusya, Türkiye'den Meyve ve Sebze İthalatını Yasakladı Rusya Hükümeti, 7 Haziran Tarihinden İtibaren Geçerli Olmak Üzere Türkiye'den Domates, Patlıcan, Üzüm ve Limon İthalatını Yasakladığını ..
Rus Sarışınlar, Toplumdaki Önyargıları Yıkmakta Kararlı Dünyanın Farklı Coğrafyalarında Fıkra ve Şakalara Konu Olan Sarışınlar, Rusya'da Örgütlenerek Kendi Hatalarını Savunmaya Karar Verdi.
Antalya'da "Cenaze Hizmetleri" Konferansı Türkiye'nin İlk Uluslararası "Cenaze Hizmetleri" Konferansı Antalya'da Başladı.
Çift Başlı Buzağı Köylüleri Şaşırttı
Çift Başlı Buzağı Köylüleri Şaşırttı
Uşak'ın Sivaslı İlçesinde Doğan Çift Başlı Buzağı Köylüleri Şaşkına Çevirdi.
CHP'den Belediye İhalesi İçin İhbar Mektubu Açıklaması CHP Bandırma İlçe Başkanı Ömer Lütfü Kayalar, Bandırma Belediyesi'nin Düzenlediği Otogar Alanına Yapılacak Alışveriş Merkezi ve Diğer Pr..
Başörtüsüne Özgürlük Eyleminde 163. Hafta Kocaeli'de, İnanç Özgürlüğü Platformu Tarafından Düzenlenen Baş Örtüsüne Özgürlük Eyleminde 163. Haftaya Girildi.
Bodrum'da Bir Gulet Daha Suyla Buluştu Muğla'nın Bodrum İlçesinde, İçmeler Tersaneler Bölgesinde Yapımı Tamamlanan Annabella İsimli 41 Metre Uzunluğunda, 9 Metre Genişliğindeki Lüks Gulet Tör..
5 Günde Fark Etti Ünlü Manken Ebru Şallı Fazla Kilolarından ve Selülitlerinden Kurtulmak İsteyenler İçin Bir İçecek Formülü Geliştirdi.
Arap Erkeklerinin Hayallerinde Özel Televizyon Kanallarında Adeta Furya Haline Dönüşen Yerli Dizi Yapımları ve Dizi Fanatikliğini Araplara da Geçirdik.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10