31 Mayıs 2008 Cumartesi Günü Haberleri

31 Mayıs 2008 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hava Taşımacılığı Sektörü Kağıt Bilete Veda Etti Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (Iata), Sektörün Yüzde Yüz Elektronik Bilete Geçmesi Arifesinde Bugün İtibariyle Kağıt Bilete Veda Eder..
İran'dan Türkiye'ye Gaz Akışı Yeninden Başladı İran Ulusal Gaz Yetkilisi Hasan Torbati, 5 Gün Aradan Sonra Türkiye'ye Yeniden Doğalgaz Pompalamaya Başladıklarını Söyledi.
Rusya Darbe Planlayan Oligark Berezovski'ye Maaş Ödüyor Londra'da Siyasi Sığınmacı Olarak Yaşayan Yahudi Asılı Rus Oligark Boris Berezovski'nin Rusya Bilimler Akademisi'nden 10 Bin Ruble (425..
AK Parti'nin 12. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP'nin Dinlendiğini İddia Eden Anamuhalefet Partisi Lideri Deniz Baykal'a 'Yalancı Çoban' Yakıştırması Ya..
Onur Öymenden Yeni Bir İddia
Onur Öymen'den Yeni Bir İddia
CHP'li Öymen, Şimdi de CHP Genel Sekreter Önder Sav'ın Kiminle Konuşacağının İstihbarat Kaynakları Tarafından Tespit Edildiğini ve Kapalı Telefondan Dinleme Yapıldığını İddia Etti.
DSPden Dinlenmiyoruz Sitemi
DSP'den 'Dinlenmiyoruz' Sitemi
Denizli Milletvekili Hasan Erçelebi, CHP Genel Sekreteri Önder Sav'ın Dinlenildiği İddialarına İlişkin Yaptığı Açıklamada, 'Herkes Dinlendiğinden Şikayetçi, Bizde Dinlenmediğimizden Şikayetçiyiz' Dedi
Diva - Senli İmamların Yarısı Sigarayı Bıraktı
Diva - Sen'li İmamların Yarısı Sigarayı Bıraktı
Sigara İçme Yasağının Yürürlüğü Girmesiyle Birlikte Türkiye Diyanet ve Vakıf Hizmetleri Kolu Diyanet ve Vakıf Çalışanları Sendikası (Diva -Sen) Erzurum Temsilciliği Üyelerinin Yarısı Sigara İçmeyi Bıraktı.
Öğrencileriyle Birlikte Hazırladığı Karagöz Figürlerini Tepegöz Üzerinde Oynatarak Perdeye Yansıtıyor
Öğrencileriyle Birlikte Hazırladığı Karagöz Figürlerini Tepegöz Üzerinde Oynatarak Perdeye Yansıtıyor
Bartın'ın Ulus İlçesi Kumluca Beldesinde Bulunan, Kumluca Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu 2 -B Sınıfı Öğretmeni Rumi Kaya, Yaptığı Bir Çalışmayla Teknolojinin de Nimetlerinden Faydalanarak Bir Halk Kültürü Klasiğini...
Erzurum'da Köpek Saldırısı Olaylarına İl Kriz Merkezi El Koydu Erzurum'da Cuma Günü Kuduz Olduklarından Şüphelinilen Köpeklerin Vatandaşlara Saldırmasından Sonra Bugün Toplanan İl Kriz Merkez..
Anayasa Mahkemesi Başörtüsü Başvurusunu Perşembe Günü Görüşecek Anayasa Mahkemesi, Üniversitelere Başörtüsü Serbestliği Getiren Anayasa Değişikliğini Yok Hükmünde Sayılması, İptali ve Yürürlü..
Şehir Merkezindeki Kavaklar Hastalık Yayıyor
Şehir Merkezindeki Kavaklar Hastalık Yayıyor
Konya'nın Seydişehir İlçesi Şehir Merkezinde Bulunan Kavak Ağaçları, Çevreye Yaydığı Polenlerle İnsan Sağlığını Olumsuz Yönde Tehdit Ediyor.
Çanakkale Çanakları Tarih Oldu
Çanakkale Çanakları Tarih Oldu
Çanakkale'ye Adını Veren Seramik Atölyeleri ile Fırınların 1968'li Yıllarda Ortaya Çıkan Plastik Tabak ve Çanaklar Sebebiyle Zamanla Yok Olup Gittiği Açıklandı.
Gürsu, Artan Nüfus İçin TOKİ ile Anlaştı
Gürsu, Artan Nüfus İçin TOKİ ile Anlaştı
Bursa'ya Bağlı Gürsu Belediye Başkanı Orhan Özcü, Göreve Geldiklerinde 21 Bin Olan Nüfuslarının 4 Yıl İçerisinde 47 Bin 400'e Ulaştığını, Yapılacak Olan TOKİ Konutları Sonrasında Bu Rakamın 2'ye Katlanacağını Söyledi.
Kayseri'deki Trafik Kazasında 4 Kişi Hayatını Kaybetti Kayseri'nin Tomarza İlçesi Yakınlarında Meydana Gelen Trafik Kazasında 4 Kişi Hayatını Kaybetti. 1 Kişide Yaralandı.
Kayseri'deki Trafik Kazası: 4 Ölü 1 Yaralı Kayseri'nin Tomarza İlçesi Yakınlarında Meydana Gelen Trafik Kazasında 4 Kişi Hayatını Kaybetti. 1 Kişi Yaralandı.
Kapısız Minibüsle Tehlikeli Yolculuk
Kapısız Minibüsle Tehlikeli Yolculuk
Kahramanmaraş'ta, Bagaj Kapısı Olmayan Minibüsle Seyahat Eden Yolcu, Görenleri Şaşkına Çevirdi.
İşitme Engelliler İstiklal Caddesi'nde Bir Araya Geldi 6. İşitme Engelliler Kültür ve Sanat Festivali Kapsamında İstiklal Caddesi'nde Yürüyüş Düzenlendi.
Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Hastalığına Karşı Niğdede İlaçlama Çalışması Başlatıldı
Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Hastalığına Karşı Niğde'de İlaçlama Çalışması Başlatıldı
Niğde Belediyesi, Son Günlerde Ülke Genelinde Kene Isırması Sonucu Meydana Gelen Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Hastalığına Karşı Niğde'de İlaçlama Çalışması Başlattı.
Haber AberAber
Goodyear Adapazarı Fabrikası İşçileri Greve Çıktı
Goodyear Adapazarı Fabrikası İşçileri Greve Çıktı
Lastik-iş Sakarya Şube Başkanı İsmail Öztürk, Adapazarı ve İzmit Goodyear, Pirelli ve Bridgestone Fabrikalarında Bugün İtibariyle Grev Uygulaması Başlattıklarını Söyledi.
(A) Milliler Hazırlıklarını Sürdürüyor (A) Milli Futbol Takımı, Avrupa Şampiyonası Finalleri Hazırlıklarını Almanya'nın Bielefeld Yakınlarındaki Marienfeld Kasabasında Sürdürüyor.
Fındıkçı Başkan İnşaatçı Oldu
Fındıkçı Başkan İnşaatçı Oldu
Eski Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı ve Eski Ordu Yağ Sanayi A.ş. Genel Müdürü Yaşar Pamuk, İnşaat Sektörüne Girdi.
Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü Ayan: 'E-kayıt, Zorunlu Bağışı Ortadan Kaldıracak'
Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü Ayan: "E-kayıt, Zorunlu Bağışı Ortadan Kaldıracak"
Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ayan, Zorunlu Bağışı Ortadan Kaldıracak E-kayıt Uygulamasının Bu Yıl Devreye Girdiğini Bildirdi.
Zabıta, Seyyar Satıcılara Göz Açtırmıyor
Zabıta, Seyyar Satıcılara Göz Açtırmıyor
Ordu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Seyyar Satıcılarına Göz Açtırmıyor. Belirtilen Yerlerin Dışında Satış Yapan Satıcılara 62 YTL Para Cezası Kesiliyor.
AK Partiden Yeşilbayır Esnafına Ziyaret
AK Parti'den Yeşilbayır Esnafına Ziyaret
AK Parti İl Başkanlığı Tarafından Başlatılan ve Her Hafta Ayrı Bir Bölgede Düzenlenen Esnaf Ziyareti Bu Hafta Yeşilbayır Bölgesinde Gerçekleştirildi. Yeşilbayır Belediye Başkanı Hasan Akalın ile Birlikte...
Emşad Başkanlar Kurulu Toplantısı Samsunda Yapılacak
Emşad Başkanlar Kurulu Toplantısı Samsun'da Yapılacak
Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği(emşad) Genel Merkezi'nin Başkanlar Kurulu Toplantısının 8 Haziran 2008 Tarihinde Samsun'da Yapılacağı Belirtildi.
Kadın Sağlığı Projesi
Kadın Sağlığı Projesi
Mersin Valisi Hüseyin Aksoy'un Eşi Hülya Aksoy, Kadın Hastalıkları Konusunda Kadınların Bilgilendirilmesi Gerektiğini Belirterek, Kadınlara, "Kendinizi İhmal Etmeyin" Dedi.
Yeminli Mali Müşavirlerde Genel Kurul Heyecanı
Yeminli Mali Müşavirlerde Genel Kurul Heyecanı
Bursa Yeminli Mali Müşavirler Odası'nda (Ymmo) Olağan Genel Kurul Çalışmaları Sürüyor. Seçim Öncesinde Ortak Bir Konsensüsle Mutabakata Vararak, Adayları Belirlediklerini Söyleyen Başkan Tayfun Beşe, Yönetimde Kimin Yer...
Karadere İçme Suyu Çeşmelerine Sayaç Takıldı
Karadere İçme Suyu Çeşmelerine Sayaç Takıldı
Çanakkale'nin Çan İlçesinde 21 Köyün İçme Suyunu Karşılayan Karadere Çeşmelerine Sayaç Takıldı.
Kozanda Bisiklet Yarışı Yapıldı
Kozan'da Bisiklet Yarışı Yapıldı
Adana'nın Kozan İlçesinde Belediye Tarafından Düzenlenen Bisiklet Yarışı, Yoğun Bir Katılımla Gerçekleştirildi.
Malatyaspor İlhan Kavukla Yoluna Devam Edecek
Malatyaspor İlhan Kavuk'la Yoluna Devam Edecek
Malatyaspor Olağan Kongresinde İlhan Kavuk Başkanlığındaki Yönetim Göreve Devam Kararı Verdi.
Selçuk ve Egemen İddialı Konuştu
Selçuk ve Egemen İddialı Konuştu
Trabzonspor'un Yeni Transferleri Selçuk İnan ve Egemen Korkmaz, Bordo-mavili Kulübe Şampiyonluk Yaşamak İçin Geldiklerini Söylediler.
Güngören Belediyespor Şampiyonluk Turu Attı Konya'da Oynanan Tff 2. Lig Play-off Final Maçında Adana Demirspor'u Son Dakika Golüyle 1-0 Yenerek Bank Asya 1. Lig'e Yükselen Güngören Belediyesp..
24 - 31 Mayıs Haftasında Dört Yeni Ürün Tüketicilerle Buluştu 24-31 Mayıs Haftasında Dört Yeni Ürün Piyasaya Çıktı.
Kuştepe'de Karakol Önünde Havaya Ateş Açan Şahıs Adliyeye Sevk Edildi Kuştepe'de Arkadaşının Gözaltına Alınmasına Tepki Göstermek Amacıyla Karakol Önünde Havaya Ateş Açan Şahıs Adliyeye Sevk ..
Cadde Ortasındaki Orta Refüje Hint Keneviri Ektiler İstanbul'da Uyuşturucu Tacirlerine Yönelik Gerçekleştirilen Operasyonlarda Akıllara Durgunluk Veren Bir Olay Yaşandı.
Suriye Lideri Esad, Birleşik Arap Emirlikleri ve Kuveyt'i Ziyaret Edecek Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esad Önümüzdeki Hafta Başında Resmi Bir Ziyaret İçin Birleşik Arap Emirlikleri ve Kuveyt'..
Büyükşehir-atakum Gerginliği Samsun Büyükşehir Belediyesi ile Atakum Belediyesi Çalışanları Arasında Sahil Çalışması Yüzünden Çıkan Kavgaya Polis Müdahalede Bulunarak Tarafları Ayırdı.
Hazırlanmış Ortam Çocuğun Üretim Becerisini Köreltiyor
'Hazırlanmış Ortam Çocuğun Üretim Becerisini Köreltiyor'
Psikoloji ve Rehberlik Uzmanı Demet Köklü, Yaşı Ne Olursa Olsun Sorumluluk Verilen Çocuğun Daha Sağlıklı Geliştiğini Vurgulayarak, "Her Şey Hazır Sunulmuş, Her Şey Onların Dışında Hazırlanmış Ortamda Büyüyen Çocuk Üretim...
DSP Genel Başkan Yardımcısı Macit Burdur'da DSP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Macit, Süt İneklerinin Kasaplara Gönderildiğini Öne Sürerek, 'Çayır ve Meralardan Faydalanıldığı Bugünlerde, Hayv..
DSP Genel Sekreter Yardımcısı: 'Herkes Dinlendiğinden Şikayetçi, Biz Dinlenmediğimizden'
DSP Genel Sekreter Yardımcısı: "Herkes Dinlendiğinden Şikayetçi, Biz Dinlenmediğimizden"
Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Sekreter Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Hasan Erçelebi, "Herkes Dinlendiğinden Şikayetçi, Bizse Dinlenmediğimizden." Dedi. Erçelebi, İl Başkanı Özkan Fidan'la Birlikte Parti Binasında...
300 Personeli Bulunan Gemi Sadece 92 Yolcu Alıyor
300 Personeli Bulunan Gemi Sadece 92 Yolcu Alıyor
Mersin Limanı'na Demirleyen The Word Gemisi'nin 300 Personeli Olmasına Rağmen Sadece 92 Yolcuya Hizmet Vermesi Dikkat Çekiyor.
Bakan Günay Yenikapı'daki Arkeolojik Kazı Alanını Gezdi Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, İstanbul'un Binlerce Yıldır Çeşitli Varlıkları Bünyesinde Barındıran Önemli Yerleşim Merkezi Ol..
Plastikçiler Ortak Hammadde Alımına Yöneliyor Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Sanayi (Btso) 18 Komitesi, Hammadde Alımında Tüm Alıcıların Ortak Hareket Etmesi İçin Çalışmaların Başlatılması Kar..
Manavgata Tatile Gelen Avrupalı Turistler Ortalama 496 Euro Harcama Yapıyor
Manavgat'a Tatile Gelen Avrupalı Turistler Ortalama 496 Euro Harcama Yapıyor
Akdeniz Üniversitesi Manavgat Meslek Yüksekokulu'nun Turistler Üzerinde Yaptığı Müşteri Analizleri Anket Sonuçları ve Değerlendirmeleri Kitap Haline Getirilecek.
İlköğretimde Kayıtlar Yarın Başlıyor İlköğretim Okullarına Öğrenci Kayıtları Yarın Başlayacak.
Şota Futbolu Bırakıyor Trabzonspor'un Eski Futbolcusu Gürcü Asıllı Şota Arvaladze, 3 Haziranda Tiflis'te Yapacağı Jübile ile Aktif Futbol Hayatına Son Verecek.
Şanlıurfadaki Halil İbrahim Buluşmalarına TBMM Başkanı Köksal Toptan da Katıldı
Şanlıurfa'daki Halil İbrahim Buluşmaları'na TBMM Başkanı Köksal Toptan da Katıldı
Bu Yıl İkincisi Yapılan Uluslararası 'Halil İbrahim Buluşmaları' Etkinliklerine Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Köksal Toptan ve Eşi Saime Toptan ile Çok Sayıda Yardım Kuruluşu Katıldı.
Freni Patlayan Su Tankeri, 100 Metre Sürüklenerek 17 Aracı Ezdi
Freni Patlayan Su Tankeri, 100 Metre Sürüklenerek 17 Aracı Ezdi
Bursa'nın Merkez Yıldırım İlçesinde Freni Patlayan Su Tankeri, Park Halindeki 17 Araca Zarar Verdi. Freninin Patlamasıyla Devrilen Su Tankeri Yaklaşık 100 Metre Sürüklendi. Kazada Yaralanan 3 Kişi Hastaneye Kaldırılarak...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10