31 Mayıs 2008 Cumartesi Günü Haberleri

31 Mayıs 2008 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Türkiye'nin İlk Bocce Salonu Kazan'a Yapılıyor Kazan Belediyesi, Türkiye'nin İlk Bocce Salonunun Yapımına Başladı. Bocce Salonu İçin Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu ile Kazan Beledi..
Görkem Görk Rizeporda Kaldı
Görkem Görk Rizepor'da Kaldı
Bank Asya 1. Lig Takımlarından Boluspor'da Kiralık Olarak Oynayan ve Başarılı Bir Sezon Geçiren Çaykur Rizespor'un Oyuncusu Görkem Görk, Beşiktaş'a Transfer Söylentilerine Açıklık Getirdi.
Bank Asya 1. Lig
Bank Asya 1. Lig
Diyarbakırspor'da Teknik Direktör Arayışları Sürerken, Yeşil-kırmızılı Kulübün Bülent Korkmaz'ın Yanı Sıra Macar Teknik Adam Peter Varhidi'ye de Teklif Götürdüğü Öğrenildi.
Sadri Şenerden Taraftarlara Destek Çağrısı
Sadri Şener'den Taraftarlara Destek Çağrısı
Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Transfer Çalışmalarının Planlandığı Gibi Devam Ettiğini Belirterek, Hedeflendiği Gibi Sezon Başı Kampına Kadar Kadronun Eksiksiz Olarak Tamamlanacağını Söyledi.
Diyarbakır Olimpik Yüzme Havuzuna Kavuşuyor
Diyarbakır Olimpik Yüzme Havuzuna Kavuşuyor
Diyarbakır, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin En Büyük Olimpik Yüzme Havuzuna Kavuşmaya Hazırlanıyor.
Davraz'a Süper Lig'ten 4 Takım Kamp İçin Gelecek Isparta'nın Davraz Kayak Merkezi'nin Yaz Döneminde Futbol Takımlarının Yaz Kampına Açılmasına Yönelik Çalışmalar Bu Yıl Yine Zirve Yaptı.
Lastikte Grev Kararı
Lastikte Grev Kararı
Lastik-iş Sendikası Good Year, Pirelli ve Brisa'da Grev Kararı Aldı.
Klima Takmak İsterken 9. Kattan Düştü Beyoğlu'nda Klima Takmak İçin 9. Kata Çıkan İşçi, Dengesini Kaybederek Merdiven Boşluğuna Düştü. Genç İşçinin Durumunun Ağır Olduğu Öğrenilirken, Gözyaşl..
Bakan Günay: "Türkiye'de Herkesin İnancını Özgürce Yaşadığını Zannediyorum" Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Türkiye'de Herkesin İnancını Başkasını Rahatsız Etmemek Koşuluyla Özgürce Y..
TBMM Başkanı Köksal Toptan 'Uluslararası Halil İbrahim Buluşmaları'na Katıldı Şanlıurfa Valiliği Tarafından, Dünyada Hoşgörü ve İyiliğin Ana Yurdunun Şanlıurfa Olduğunu Anlatmak Amacıyla Bu Y..
Miami'de İngilizce Konuşanlar Azınlığa Düştü Miami'nin Artık Bir Hispanik Şehri Haline Geldiği Resmi Olarak da Doğrulandı. Federal Nüfus ve İstatistik Dairesi'nin Yayınladığı Bir Rapora Göre,..
Demokrat Parti'nin Adaylık Yarışında Kritik Haftasonu Demokrat Parti'nin Adaylık Yarışında Önseçim Maratonu 4 Gün Sonra Sona Erecek. Partinin Merkez Karar ve Disiplin Kurulunun Bugün Yapacağı..
Başbakan Erdoğan: 'Mütealaya En Kısa Sürede Cevap Verilecek'
Başbakan Erdoğan: "Mütealaya En Kısa Sürede Cevap Verilecek"
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Yargıtay Başsavcısı'nın AK Parti'nin Kapatılmasıyla İlgili Esas Hakkında Mütealasına En Kısa Süre İçerisinde Cevap Vereceklerini Söyledi.
Resim Öğretmenleri 1 Yıllık Çalışmalarını Sergiledi
Resim Öğretmenleri 1 Yıllık Çalışmalarını Sergiledi
Antalya Kumluca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Bağlı Okullarda Görev Yapan Resim Öğretmenleri Yıl Boyunca Yaptıkları Çalışmaları Kültür Park'ta Açtıkları Sergi ile Beğeniye Sundu.
Hamur Köylere Hizmet Götürme Birliği Genel Kurul Toplantısı
Hamur Köylere Hizmet Götürme Birliği Genel Kurul Toplantısı
Ağrı'nın Hamur İlçesi Köylere Hizmet Götürme Birliği'nin Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı.
Polonyalı Belediye Heyeti, Alanyada Camileri Gezerek İslama Olan Hayranlıklarını Dile Getirdi
Polonyalı Belediye Heyeti, Alanya'da Camileri Gezerek İslama Olan Hayranlıklarını Dile Getirdi
Bu Yıl 8.'si Düzenlenecek Turizm ve Sanat Şenliği'ne Katılmak İçin Antalya'nın Alanya İlçesine Gelen Polonyalı Belediye Heyeti, Camileri Ziyaret Etti. Önceki Yıl Restore Edilen Tarihi Kuyularönü Camisi'ni Gezen Heyet,...
İzmirli Sanayicinin Elektrik Zammı İsyanı
İzmirli Sanayicinin Elektrik Zammı İsyanı
Ege Bölgesi Sanayi Odası (Ebso) Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Taşkın, Elektrik Fiyatlarına Yapılması Gündeme Gelen Zammın Ardından Temmuz Ayı Başından İtibaren Otomatik Fiyatlandırmaya Geçilmesinin Yerli Üretimi Olumsuz...
Lösemili Çocuklar Haftası
Lösemili Çocuklar Haftası
Adana'da Lösemili Çocuklar, "Lösemili Çocuklar Haftası" Dolayısıyla Yürüyüş Yaptı.
Özel İdareler, Sokak Aydınlatma Bedellerini Ödemekten Kurtuldu Danıştay İdare Dava Daireleri Genel Kurulu, Köy Sokak Aydınlatma Bedellerinin İl Özel İdarelerince Karşılanmasını Öngören Düzenl..
Trafoyu Çalan Hırsızlar Köyü Susuz Bıraktı
Trafoyu Çalan Hırsızlar Köyü Susuz Bıraktı
Balıkesir'in Gömeç İlçesine Bağlı Hacıoğlu Köyünün Su Şebekesini Besleyen Trafo Dört Gün Önce Çalındı. Motorlor Çalışmayınca Susuz Kalan, 150 Haneli ve 500 Nüfuslu Köyde, At ve Eşeklerle En Yakın Yerden Bidonlarla Su...
Ormanaya Şehitlik Anıtı Yapılda
Ormana'ya Şehitlik Anıtı Yapılda
Antalya'nın İbradı İlçesine Bağlı Ormana Beldesine "1914 Seferberlik Şehitleri Anıtı" Yapıldı.
Çyddnin 'Deniz Yıldızları Projesi'
Çydd'nin "Deniz Yıldızları Projesi"
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (Çydd) Proje Yöneticisi Kıymet Gündoğdu, "Deniz Yıldızları Projesi"nde Gençlerin Bilgi Birikimini ve Bilinç Düzeyini Geliştirmeyi Amaçladıklarını Bildirdi.
Taksit Taksit Ölüme Hazırlanıyorlar
Taksit Taksit Ölüme Hazırlanıyorlar
Avrupa Ülkeleri ve ABD'de Yaşayanların Cenaze Törenlerindeki Masraflarını Ölmeden Taksitler Halinde Ödemesi Türkiye'de Yaşayan Yabancıların da İlgisini Çekiyor. İki İngiliz Şirketi Özellikle Fethiye, Marmaris ve...
Mardinli Hayırsever İşadamı Yalçın Atilla, Kendini Hayrata Adadı
Mardinli Hayırsever İşadamı Yalçın Atilla, Kendini Hayrata Adadı
Mardin'de Binlerce Yoksula Sıcak Aş, İaşe ve Muhtelif Gıda Maddesinin Ulaştırılmasına Aracılık Eden Mardinli Hayırsever İşadamı Yalçın Atilla, Kendini Hayrata Adadı.
Yaz Geldi Kene ile Mücadele Başladı
Yaz Geldi Kene ile Mücadele Başladı
Iüüson Yıllarda Görülen ve Kenelerle Bulaşan Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (Kkka) Hastalığı ile Mücadele Kapsamında Tarım İl Müdürlüğü, Bayburt Genelinde Büyük ve Küçükbaş Hayvanlarda Kene Mücadelesi Başlattı.
İnoksan, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Ts 18001 Belgelendirmesine Hak Kazandı Endüstriyel Mutfak Üretiminde Lider Kuruluşlardan Olan İnoksan, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi..
Alanya Belediyesi, Almanyanın Morbach Belediyesi ile  İş Ortaklığı Anlaşması İmzaladı
Alanya Belediyesi, Almanya'nın Morbach Belediyesi ile 'İş Ortaklığı Anlaşması' İmzaladı
Alanya Belediyesi, Almanya'nın Morbach Belediyesi'yle 'İş Ortaklığı Anlaşması' İmzaladı. Anlaşma Sayesinde İki Belediyenin Uzmanlık Alanlarında Karşılıklı Bilgi Alışverişi Sayesinde Doğal Kaynaklar Korunarak,...
Bitlisin Çöp Sorunu Bi-ka ile Çözülecek
Bitlis'in Çöp Sorunu Bi-ka ile Çözülecek
Bitlis Belediye Başkanı Cevdet Özdemir, Kentin Çöp Sorununun, Hazırlanan Katı Atık Depolama Ayrıştırma ve Enerjiye Dönüşüm Projesi (Bi-ka) ile Çözüleceğini Belirtti.
Erzincan Üniversitesi, Kelkite Sağlık Meslek Yüksek Okulu Kuruyor
Erzincan Üniversitesi, Kelkit'e Sağlık Meslek Yüksek Okulu Kuruyor
Erzincan Üniversitesi Senatosu'nun Kelkit'e Sağlık Meslek Yüksekokulu Açılması Yönünde Aldığı Karar YÖK Tarafından Onaylandı.
Tekrar
Tekrar
Antalya'nın İbradı İlçesine Bağlı Ormana Beldesine "1914 Seferberlik Şehitleri Anıtı" Yapıldı.
Türkçe Olimpiyatı İçin Gelen Öğrenciler, İstanbulun Tarihi Yerlerini Gezdi
Türkçe Olimpiyatı İçin Gelen Öğrenciler, İstanbul'un Tarihi Yerlerini Gezdi
Uluslararası Türkçe Olimpiyatı İçin 110 Ülkeden Türkiye'ye Gelen Öğrenciler, İstanbul'un Tarihi ve Turistik Yerlerini Gezdi. Topkapı Sarayı ve Dolmabahçe Sarayı'nı Gezen Öğrenciler, Tarihi Mekanlara Hayran Kaldı.
Gerçeker: Dinlenmeye Geldik
Gerçeker: Dinlenmeye Geldik
Yargıtay Başkanı Gerçeker, Kapadokya Gezisinde Telefonla Dinleme Olaylarını Hatırlatan Gazetecilere, 'Biz de Dinleniyoruz. Hepimiz Buraya Dinlenmeye Geldik' Dedi.
TOKİnin Alt Gelir Grubu Evlerini Bitiriliyor
TOKİ'nin Alt Gelir Grubu Evlerini Bitiriliyor
Bitlis'te Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Tarafından Geçtiğimiz Yıl Yapımına Başlanan Alt Gurup Evler Tamamlanıyor.
Odunpazarıbelediyesi, Sanayi Çarşısını Temizledi
Odunpazarıbelediyesi, Sanayi Çarşısı'nı Temizledi
Eskişehir Odunpazarı Belediyesi, Bölgesinde Bulunan 41 Mahallenin Yanı Sıra Sanayi Çarşısı'nı da Çöp ve Molozdan Arındırdı.
Selçuk ve Egemen İmza Attı
Selçuk ve Egemen İmza Attı
Trabzonspor, Daha Önce Anlaşmaya Vardığı Bursasporlu Egemen Korkmaz ve Vestel Manisasporlu Selçuk İnan ile 3'er Yıllık Sözleşme İmzaladı.
Final Maçında Çıkan Olayların Ardından Konya'da Dün Oynanan Adana Demirspor-güngören Belediyespor Tff 2. Lig Play-off Final Maçının Ardından Çıkan Olaylarda Bin 750 Koltuğun Kullanılamaz Hale..
Bank Asya 1. Lig 2008-2009 Sezonunda Hedefini Turkcell Süper Lig Olarak Belirleyen Bank Asya 1. Lig Takımlarından Boluspor'da Kombine Bilet Satışları Başladı.
Halil Ünal, Eskişehirspor Kulübü Başkanlığına Aday Oldu Eskişehirspor'un Eski Kulüp Başkanlarından Halil Ünal, 3 Haziran'da Yapılacak Genel Kurulda Kulüp Başkanlığına Yeniden Aday Olduğunu Aç..
Şanlıurfa'daki Aıds Skandalı Şanlıurfa'da 1 Yaşındaki Bebeğe Devlet Hastanesi Kan Bankası'ndan Alınan Kanla Hıv Virüsü Bulaşmasının Ardından, Merkeze Kan Veren Şahsın Ağabeyine Ulaşıldı. Ağab..
'AKP Şeriat Devleti Amaçlıyor' Başsavcı 'Akp?nin Gizli Programı' Olduğunu Savundu. İşte Mütalaanın Tam Metni...
Bu Açıklamaya Fenerbahçeliler Çok Kızacak! AKP, Fenerbahçe'de Milletvekili Olacak Türk Oyuncu Bulamayınca Vazgeçmiş
Teröristlerin Toplanma Bölgeleri Vuruldu Genelkurmay'dan K.irak'a Operasyon Açıklaması
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10