30 Mayıs 2008 Cuma Günü Haberleri

30 Mayıs 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Çıplak Erkek Resimlerine mi Bakağız Müjde Ar, Prof. Dr. Osman Müftüoğlu'na Menopoza Giren Kadınların Cinsel İsteğini Artıracak Mucize Bir Formül Sordu.
'İmam Nikahı Kıymadım' Bir İnternet Sitesi, Tuğba Özay'ın Önceki Gün İmam Nikahıyla Evlendiğini İddia Etmişti
15 Milyon Öğrenci 4 Haziran'da Su Kaynaklarını Temizleyecek Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, 15 milyon öğrencinin 4 Haziran'da deniz, göl, nehir, dere gibi bulunduğu yerdeki tüm su kaynakla..
Vanda Off-shore Yarışması Hazırlıkları
Van'da Off-shore Yarışması Hazırlıkları
Van Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, 19-20 Temmuz 2008 Tarihinde Düzenlenecek Olan Türkiye Off-shore Yarışması'nın Hazırlıklarının Sürdüğünü İfade Ederek, Bunun Kentin Tanıtımında Büyük Rol Oynayacağını...
İl Tarım Müdür Vekili, Tarım Ekipmanı Satan Bayilerle Bir Araya Geldi
İl Tarım Müdür Vekili, Tarım Ekipmanı Satan Bayilerle Bir Araya Geldi
Düzce İl Tarım Müdür Vekili Ayhan Ünal, Tarım Ekipmanı Satan Bayilerle Bir Araya Geldi.
Sivas Belediyesinden Kültürel Etkinlikler...
Sivas Belediyesi'nden Kültürel Etkinlikler...
Türkiye Yazarlar Birliği, Sivas Belediyesi ve Sultan Şehir Kültür ve Sanat Derneği Tarafından "Yaşayan Yazarlara Saygı, Yavuz Bülent Bakiler'le 72 Yıl" İsimli Bir Program Düzenlenecek.
Yağlı Boya Resim Sergisi Büyük İlgi Gördü
Yağlı Boya Resim Sergisi Büyük İlgi Gördü
Adıyaman'da Ressam Mustafa Erkmen'in Açtığı 6. Kişisel Yağlı Boya Resim Sergisi Yoğun İlgi Gördü.
Orhan Kural, Sivasta Konferans Verdi
Orhan Kural, Sivas'ta Konferans Verdi
Çevreci ve Renkli Kimliği ile Tanınan Prof. Dr. Orhan Kural, Sivas'ta Öğrencilere Yönelik Olarak 'Yanaşabilir Bir Çevre İçin El Ele' Adlı Konferans Verdi.
Okulların Yıl Sonu Etkinlikleri
Okulların Yıl Sonu Etkinlikleri
Kahramanmaraş'ta Ali Galip Çalık İlköğretim Okulu Tarafından Düzenlenen Yıl Sonu Etkinlikleri Çerçevesinde Öğrenciler Hünerlerini Sergilediler.
Endonezyalı İş Adamı Uçaktan Para Saçacak Endonezyalı Bir İş Adamı, İkinci Kitabının Tanıtımı İçin Pazar Günü Bir Uçaktan Halka Yaklaşık 11 Bin Dolar Tutarında Para Saçacak.
Kiler Grubu Eski Likör Fabrikası Arazisinin İhalesinden Çekildi Mecideköy'deki Eski Likör Fabrikası Arazisinin Tekrarlanan İhalesine Katılan Kiler Grubu, Başka Katılımcı Olmadığı İçin İhalede..
Eroğlu "Kyoto Protokolü" Yazısını Dışişlerine Gönderdi Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Dışişleri Bakanlığına, 'Kyoto Protokolü'ne Taraf Olmanın Kabul ve Onaylanmasının Uygun Olduğuna' İl..
Kütahyada Kuyruk Rezaleti
Kütahya'da Kuyruk Rezaleti
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi'nin, (TOKİ) Satışa Sunduğu 852 Konutun Başvuru Formlarını Kabül Eden Personelin Yetersiz Kalması, Kütahyalılar'ı İsyan Ettirdi.
Kaplıkaya Cazibe Merkezi Gün Sayıyor
Kaplıkaya Cazibe Merkezi Gün Sayıyor
Bursa Merkez Yıldırım Belediyesi Tarafından Bursa'ya Kazandırılmak İstenen Kaplıkaya Cazibe Merkezinde Çalışmalar Sürüyor.
Karşıyaka 75. Yıl Sağlıkevi Açıldı
Karşıyaka 75. Yıl Sağlıkevi Açıldı
Karşıyaka Belediyesi, Bayraklı Semti 75. Yıl Mahallesi'nde Sağlıkevi Yaptı. Geçen Ay Adalet Mahallesi'nde Açılan Sağlıkevi Gibi Burasıda Ege Üniversitesi (Eü) Tıp Fakültesi İşbirliğiyle Hizmet Verecek.
Kaymakamlıktan Kampanyaya Destek Verenlere Plaket
Kaymakamlıktan Kampanyaya Destek Verenlere Plaket
Zonguldak'ın Devrek İlçesinde Kaymakamlık Tarafından Başlatılan "Devrek Okuyor" Kampanyasına Katkı Verenlere Plaket Verildi.
Gördeste, Sulama Göleti Bitme Aşamasına Geldi
Gördes'te, Sulama Göleti Bitme Aşamasına Geldi
Manisa İl Özel İdaresi Tarafından Gördes İlçesine Bağlı Kobaklar Köyünde Yaptırılan 350 Bin Ton Kapasiteli Sulama Göletinin Tamamlanma Aşamasına Geldi.
Sümerpark, Gül Bahçesine Döndü
Sümerpark, Gül Bahçesine Döndü
Malatya Belediyesi Tarafından Yaptırılan ve Önümüzdeki Günlerde Açılışı Yapılacak Olan Sümerpark, Adeta Gül Bahçesine Döndü.
110 Ülkeden 550 Öğrenci Sakaryada Buluştu
110 Ülkeden 550 Öğrenci Sakarya'da Buluştu
Türkçe'nin Çocukları Sakarya'da Buluştu. 6. Türkçe Olimpiyatları İçin Türkiye'ye Gelen 110 Ülkeden 550 Öğrenci Sakarya'da Bir Araya Geldi.
Malatya Gazeteciler Cemiyetine Ziyaretler
Malatya Gazeteciler Cemiyeti'ne Ziyaretler
Malatya Gazeteciler Cemiyeti'ne CHP Malatya Milletvekili Mevlüt Aslanoğlu ve Malatya Belediye Başkanı Cemal Akın Tarafından Ziyarette Bulunuldu.
Üniversite Öğrencisinin Resimleri Sokakta Sergileniyor
Üniversite Öğrencisinin Resimleri Sokakta Sergileniyor
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 4. Sınıf Öğrencisi Ayhan Yıldırmaz, 2. Kişisel Resim Sergisini Bankalar Caddesi'nde Açtı.
Oltulu Minik Öğrencilere Fizik Dersini Sevdiren Gösteri Yapıldı
Oltulu Minik Öğrencilere Fizik Dersini Sevdiren Gösteri Yapıldı
Erzurum Oltu İlköğretim Okulu'nda Öğrencilerin Fizik Dersine İlgisini Artırmak İçin Seminer Verildi. Seminere, Boğaziçi Üniversitesi Fizik Bölümü'nü Birincilikle Bitiren Melih Yalçıneli Katıldı.
Rektör Prof. Dr. Ekinci, Basın Toplantısı Düzenledi
Rektör Prof. Dr. Ekinci, Basın Toplantısı Düzenledi
Gaziantep Üniversitesi (Gazü) Rektörü Prof. Dr. Erhan Ekinci, Düzenlediği Basın Toplantısında Maaşıyla İlgili İddiaları Cevapladı ve Açtığı Davaya Açıklık Getirdi.
Arseven: "CHP Genel Sekreteri Önder Sav İstifa Etmeli" Vakit Gazetesi Ankara Temsilcisi Serdar Arseven, CHP Genel Sekreteri Önder Sav'ın Basına Yansıyan Konuşmalarını Nasıl Elde Ettiklerini A..
Su Arıtma Merkezini Ördekler Mesken Tuttu
Su Arıtma Merkezini Ördekler Mesken Tuttu
Şanlıurfa'nın Akçakale İlçesinde Yaban Ördekleri, Su Arıtma Tesislerine Ait Havuzları Mesken Tuttu.
Şampiyon Galatasaray Domatesi
Şampiyon Galatasaray Domatesi
2007-2008 Turkcell Süper Lig'de Şampiyon Olan Galatasaray'ın, Sarı Kırmızı Renginde Olan Domates Görenleri Şaşırtıyor.
Mutki'deki Çatışma: 2'si Ağır 6 Asker Yaralı (2) Güneydoğu Kırsalında Başlatılan Operasyonlar Tüm Hızıyla Devam Ederken Bitlis'in Mutki İlçesinde Sıcak Çatışma Yaşandı. Çıkan Çatışmalarda 2's..
101 Kişiyle Köy Olmaktan Kurtulan Tahtaköprüde Belediye Çalışmalarına Hız Verdi
101 Kişiyle Köy Olmaktan Kurtulan Tahtaköprü'de Belediye Çalışmalarına Hız Verdi
Yerel Yönetimler Yasası'yla 101 Nüfusla Köy Olmaktan Kurtulan Bursa'nın İnegöl İlçesine Bağlı Tahtaköprü Kasabası Belediyesi Alt Yapı ve Sosyal Alanda Humalı Bir Şekilde Çalışmalarını Sürdürüyor. Toplam 2 Bin 101 Nüfusu...
Halkevleri'nden Gökçek'e "Su Protestosu" Halkevleri Mensubu Bir Grup Eylemci, Kızılırmak Su Değerlerinin Halkın Sağlığını Tehdit Ettiğini Öne Sürerek, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih..
Fasiad, Ulusal Sermaye Piyasası ve İMKB Konulu Konferans Düzenledi
Fasiad, 'Ulusal Sermaye Piyasası ve İMKB' Konulu Konferans Düzenledi
Ordu Fatsa Sanayici ve İşadamları Derneği (Fasiad) Eğitim Semineri Düzenlendi. 'Ulusal Sermaye Piyasası ve İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB)' Konulu Konferansın Sunumunu İMKB Eğitim İşleri Müdürü Dr. Murat Kayacan...
Yüksekova ve Şemdinli'de Askerlere Taciz Ateşi Açıldı: 3 Yaralı Hakkari'nin Yüksekova ve Şemdinli İlçelerinde Askerlere Taciz Ateşi Açıldı, Tuzaklanmış Patlayıcının Patlamasıyla da 3 Vatandaş..
Ergin Ataman, Efes Pilsende
Ergin Ataman, Efes Pilsen'de
Beko Basketbol Ligi Ekiplerinden Efes Pilsen'de, Antrenörlük Görevine Ergin Ataman Getirildi.
Yaşlı, Malul, Sakat ve 18 Yaş Altındakiler Maaşlarını PTT'den Alacak Son Yıllarda Yaptığı Yatırımlar ile Dikkatleri Üzerine Çeken Posta Telefon Telgraf (PTT) Genel Müdürlüğü Yeni Bir Çalışmay..
Kaya Peker: Rusya, İspanya ve İtalyadan Teklif Var
Kaya Peker: Rusya, İspanya ve İtalya'dan Teklif Var
Beko Basketbol Ligi'nde Beşiktaş Cola Turka Forması Altında Bu Sezon Başarılı Bir Performans Sergileyen Kaya Peker, Kendisine Rusya, İtalya, İspanya'nın Yanı Sıra, Türkiye'den de Transfer Teklifleri Geldiğini, Büyük...
Arabanda, Verim Kaybına Neden Olan Biçerdöverler Kontrol Ediliyor
Arabanda, Verim Kaybına Neden Olan Biçerdöverler Kontrol Ediliyor
Gaziantep'in Araban Ovasında Kuru Tarım Yapılan Bölgelerde Arpa ve Buğday Hasadı Yapan Biçerdöverciler, Kontrolden Geçiriliyor.
Alaplı'da Hint Keneviri Ele Geçirildi Zonguldak'ın Alaplı İlçesinde Emniyet Müdürlüğü Ekiplerince Yapılan Arama Sonucunda 825 Kök Dişi Hint Keneviri, 664 Gr Gubar Esrar Ele Geçirildi.
2 Maç Üst Üste Oynatılmadım
2 Maç Üst Üste Oynatılmadım
Fenerbahçe'de 5 Sezon Tamamlayan Tecrübeli Futbolcu, Sakatlıklardan Yakınırken, Yeterli Şansı da Bulamadığını Vurguladı.
Zorkun Yolu Genişletildi, Asfaltlama Çalışmaları Temmuzda Bitecek
Zorkun Yolu Genişletildi, Asfaltlama Çalışmaları Temmuzda Bitecek
Osmaniye'nin Yazları Nüfusu 100 Binleri Bulan Zorkun Yaylası'nda Yol Genişletme Çalışmaları Sona Erdi.
Denizde Boğulan Hayri Çetinbak Toprağa Verildi
Denizde Boğulan Hayri Çetinbak Toprağa Verildi
Zonguldak'ta Kayalıklardan Balık Tutarken Denize Düşerek Yaşamını Yitiren Hayri Çatinbak, Cuma Namazı Sonrası Kılınan Cenaze Namazının Ardından Toprağa Verildi. Çetinbak'la Balık Avlarken Denize Düşerek Boğulan Namık...
Ev Hepsindeki Erbakan Cuma Namazına Gidemedi
Ev Hepsindeki Erbakan Cuma Namazına Gidemedi
Eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan, "Kayıp Trilyon" Davasında Çarptırıldığı 2 Yıl 4 Aylık Hapis Cezasını Çekmek İçin Geçen Gün Geldiği Altınoluk'taki Yazlığından, Bugün Cuma Namazı İçin Camiye Gidemedi.
"Bebeğin Konuşmayı Çabuk Öğrenmesi İçin İşitme Taraması Gerekiyor" Ulusal Yenidoğan İşitme Tarama Projesi Denizli İl Sorumlusu Olan Kbb Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Uğur Aktaş, Bebeğin Konuşma..
Anayasa Mahkemesi Başkanı Kılıç: 'Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı'nın Yeni Bir Siyasi Yasak Talebi Yok' Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç, 'Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı'nın Esasa İlişkin..
Akrabasını Vuran Şahıs Yakalandı
Akrabasını Vuran Şahıs Yakalandı
Adapazarı İtfaiye Caddesi'nde Bir Yakınını Silahla Yaralayan Şahıs, Polis Tarafından Yakalandı.
Polisten Yankesici Operasyonu
Polisten Yankesici Operasyonu
Kocaeli'nde Polis Tarafından Gerçekleştirilen Operasyonlarda, Duraklarda Bekleyen Vatandaşların Cüzdanlarını Yanlarında Getirdikleri Çocukları Kullanarak Çaldığı İddia Edilen 2 Kadın ve 2 Çocuk Yakalandı.
DSP'li Recai Birgün: "Sav'ın Dinlendiğine İnanmıyorum" DSP İzmir Milletvekili Recai Birgün, CHP Genel Sekreteri Önder Sav'ın Dinlendiğine İlişkin İddialara İnanmadığını Belirterek, "Teknik Bi..
Ysk Başkanı Aydın: "Yurtdışındaki Vatandaşların Oy Kullanması İçin Üç Seçenek Var" Ysk Başkanı Aydın, Anayasa Mahkemesi'nin Yurtdışında Yaşayan Türk Vatandaşlarının Mektupla Oy Kullanmasına İ..
Bombacı Erdal Polat İkinci Kez Hakim Karşısına Çıktı Diyarbakır'da 3 Ocak 2008 Tarihinde, 6'sı Öğrenci 7 Kişinin Hayatını Kaybetmesi, 66 Kişinin de Yaralanmasına Neden Olan Bombalı Saldırıyı ..
Gaziantepte, Acil Servis Doktorunun Tekme Tokat Dövüldüğü İddiası
Gaziantep'te, Acil Servis Doktorunun Tekme Tokat Dövüldüğü İddiası
Gaziantep Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi Acil Servisinde Görevli Bir Doktorun, Tedavi Ettiği Bir Hastanın Yakınları Tarafından Feci Şekilde Dövüldüğü İddia Edildi.
ABD Başkan Yardımcısı Al Gore'un Belgeseli Tüm Okullarda ABD Başkan Yardımcısı Al Gore'un 2006 Amerikan Akademi'de "En İyi Belgesel Ödülü'nü Alan "Uygunsuz Gerçek" İsimli Küresel Isınmayı Anl..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10