3 Mayıs 2008 Cumartesi Günü Haberleri

3 Mayıs 2008 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Star Yazarı Şamil Tayyar, 'Yılın İlkeli ve Cesur Gazetecilik Ödülü'ne Layık Görüldü Uluslararası Araştırmacı Gazeteciler Derneği (Uagd), "Yılın İlkeli ve Cesur Gazetecilik Ödülü"ne Star Ankar..
Taksiciyi Önce Gaspetmiş, Sonra Harçlık Vermişler Bursa'nın Merkez Yıldırım İlçesinde Müşteri Gibi Bindikleri Ticari Taksi Sürücüsünün Parasını Gapseden Zanlıların, Taksiciye 10 YTL Harçlık V..
Devlet Bakanı Yazıcı: 'Milletimiz İlk Defa Bu İktidarla Sosyal Devlet Olmanın Örneklerini Gördü'
Devlet Bakanı Yazıcı: "Milletimiz İlk Defa Bu İktidarla Sosyal Devlet Olmanın Örneklerini Gördü"
Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Bir Takım İncelemelerde Bulunmak ve AK Parti Kadın Kolları Kongresi'ne Katılmak Üzere Elazığ'a Geldi.
Egede Yaşayan Afrikalılar Dana Bayramını Kutluyor
Ege'de Yaşayan Afrikalılar Dana Bayramı'nı Kutluyor
Afrika Kökenli Türk Vatandaşları Kültürlerini Yaşatmak İçin Dana Bayramı'nda Bir Araya Geliyor.
CHP Yeni Yönetimini Belirledi, Baykal "Program" Talimatı Verdi CHP Parti Meclisi, Merkez Yönetim Kurulu Seçimlerini Tamamladı. Yapılan Seçimlerde, Önder Sav Yeniden Genel Sekreterliğe Getiril..
'ÖSS Geçen Seneden Zor Olmayacak' ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ünal Yarımağan, 15 Haziran?da Yapılacak Olan ÖSS Sınavı ile İlgili Açıklamalarda Bulundu.
Garantibankası 3 Bin Personel Alacak Garanti Bankası Genel Müdürü Ergün Özen, Ekonominin Kriz Beklentisi Olmadığını Belirterek, Yıl Sonuna Kadar 100 Yeni Şube Açarak, 3 Bin Kişiyi İstihdam Ed..
Şimşek ve Unakıtan Mali Planı Açıkladı Faiz Dışı Fazla Hedefi % 3,5'e Çekildi
3 Mayıs Dünya Özgür Basın Günü
3 Mayıs Dünya Özgür Basın Günü
AK Parti İl Başkanı Mahmut Cabat, 3 Mayıs Dünya Özgür Basın Günü Nedeniyle Yayınladığı Kutlama Mesajında, Özgür Basının Önemine Vurgu Yaptı.
Canbolad İran Büyükelçisinin Sınır Dışı Edilmesini İstedi Lübnan'da Dürzi Lider Velid Canbolad, İran ve Hizbullah ile İlgili Bazı İthamlarda Bulundu.
Kitap Kurtlarının Ödülü de Kitap Oldu
Kitap Kurtlarının Ödülü de Kitap Oldu
Türk Eğitim-sen Tarafından Nevşehir'de En Çok Kitap Okuyan Öğrenciler Ödüllendirildi.
Şimşek: Orta Vadeli Ekonomik Program ile İstihdam Artacak Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, Orta Vadeli Ekonomik Program ile Önümüzdeki Dönemde Türkiye'nin Rekabet Gücünü ve İstihdamını Artıracak,..
Sektörler Arası İşbirliğine Dayalı İstihdamı Geliştirme ve Girişimcileri Destekleme Projesi
Sektörler Arası İşbirliğine Dayalı İstihdamı Geliştirme ve Girişimcileri Destekleme Projesi
Türkiye İş Kurumu (İşkur), Küçük ve Orta Ölçekli Sanayi Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (Kosgeb) ve Bakü-tiflis-ceyhan (Btc) Boru Hattı Şirketi'nin Ortaklaşa Yürüttüğü "Sektörler Arası İşbirliğine Dayalı...
3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü Günü... Doğu Anadolu Gazeteciler Cemiyeti (Dagc) Başkanı Feridun Fazıl Özsoy, 3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü Günü Nedeniyle Bir Basın Açıklaması Yaptı.
Kars'ta 'Trafik Haftası' Etkinlikleri Belirlendi Kars'ta 'Karayolu Trafik Haftası' Kutlama Etkinliklerinin Planlanması Amacıyla Vali Vekili Mustafa Özkaynak Başkanlığında İlgili Kurum Yetkili..
17 Yaş Altı Avrupa Futbol Şampiyonasına Doğru
17 Yaş Altı Avrupa Futbol Şampiyonası'na Doğru
Antalya'da Yarın Başlayacak 17 Yaş Altı Avrupa Futbol Şampiyonası Öncesinde Türkiye, İskoçya, Sirbistan ve Hollanda 17 Yaş Altı Milli Takımları'nın Teknik Direktörleri Ortak asın Toplantısı Düzenledi.
Kastamonuda Geleneksel Türk El Sanatları Sergisi
Kastamonu'da 'Geleneksel Türk El Sanatları' Sergisi
Kastamonu'da 6 Sanatçı Bir Araya Gelerek 'Geleneksel Türk El Sanatları' Sergisi Açtı.
Ağrıda Öğretmenler Tiyatro Topluluğuna Yoğun İlgi
Ağrı'da Öğretmenler Tiyatro Topluluğuna Yoğun İlgi
Ağrı'nın Patnos İlçesinde Görevli Öğretmenlerden Oluşan Tiyatro Topluluğu Tarafından Oynanan 'Komşu Köyün Delisi' Adlı Oyun Vatandaşların Yoğun İlgisi ile Karşılaştı.
€˜karayolu Trafik Haftası’ Etkinlikleri Başladı "Karayolu Trafik Güvenliği Günü" ve "Karayolu Trafik Haftası" Kutlamaları Erzurum’da Düzenlenen Törenle Başladı.
Parasını Gasp Ettikleri Taksiciye Harçlık Veren 2 Şüpheli Yakalandı
Parasını Gasp Ettikleri Taksiciye Harçlık Veren 2 Şüpheli Yakalandı
Bursa'da Taksi Şoförünün Silah Zoruyla Gasp Ettikleri Parasından 10 YTL'sini Harçlık Olarak Geri Verdikleri İddia Edilen 2 Silahlı Şahıs Yakalandı.
Kamu -Sen, Memur Maaşlarına Enflasyon Farkı İstedi Türkiye Kamu -Sen, Hükümetin 2008 Yılı İçin Yüzde 4 Enflasyon Hedefi Belirlediğini ve Kamu Çalışanlarına da Bu Oranda Zam Yaptığını Belirter..
4 Çocuk Annesi 1 Haftadır Kayıp
4 Çocuk Annesi 1 Haftadır Kayıp
Ordu'nun Kayabaşı Köyünde, Evine Gelen Bayan Arkadaşıyla Çıkan 4 Çocuk Annesi Gülfidan Kundak'tan 1 Haftadır Haber Alınamıyor.
Dindarlı Köyünde Yağmur İçin Şükür Duası
Dindarlı Köyünde Yağmur İçin Şükür Duası
Manisa'nın Sarıgöl İlçesine Bağlı Dindarlı Köyünde Asırlardır Sürdüğü Belirtilen "Olcak Dede" Adlı Yağmur Duası Geleneği Bu Sene de Binlerce Kişinin Katılımıyla Gerçekleştirildi.
Ukrayna'da Sarhoş Sürücü Yolcu Durağına Girdi: 6 Ölü Ukrayna'nın Doğusundaki Harkov Kentinde Yolcuların Bulunduğu Durağa Giren Sürücü 6 Kişinin Ölümüne Yol Açtı. Sarhoş Sürücünün Dün Akşam Sa..
Kızıl Meydan'daki Dev Gösteri İçin Son Prova Bu Gece Rusya Sovyetlerin Dağılmasının Ardından İlk Defa Nükleer Füzeler, Tanklar, Zırhlı Araçlar ve Ağır Silahları Kızıl Meydan'da Yürütecek. İki..
Rusya Konsolosluğu Önünde Eylem Beyoğlu İstiklal Caddesi'nde Bulunan Rusya Konsolosluğu Önünde Toplanan Gürcistan Vatandaşları, "Savaşa Hayır" Sloganları Atarak Rusya'yı Protesto Etti.
Bitkilerde Aşırı Kimyasal Kullanımı Kanseri Tetikliyor Ziraat Mühendisleri Odası Sinop İl Temsilcisi Sefa Dağdelen, Bitkilerde Aşırı Kimyasal Kullanmanın Kanseri Tetiklediğini, Bu Nedenle de ..
Kilis ile Gaziantep Arasındaki Duble Yol Bu Sene Sonuna Kadar Bitirilecek
Kilis ile Gaziantep Arasındaki Duble Yol Bu Sene Sonuna Kadar Bitirilecek
AK Parti Kilis Milletvekili Hasan Kara, Kilis ile Gaziantep Arasındaki Duble Yolun Bu Sene Sonuna Kadar Bitirileceğini Açıkladı. Milletvekili Kara, Musabeyli ve Elbeyli İlçelerinde İncelemelerde Bulunarak, Vatandaşların...
Hataydan Getirdiği Uyuşturucuyla Yakalandı
Hatay'dan Getirdiği Uyuşturucuyla Yakalandı
Bursa Narkotik Polisi Tarafından Düzenlenen Operasyonda Hatay'dan Spor Çantaları İçinde Getirdiği 7.5 Kilogram Esrarla Birlikte Yakalanan 1 Kişi Adliyeye Sevkedildi. Zanlı, Otobüsten İnip Kayınvalidesinin Kullandığı...
Bismil Zabıtası 110 Kilo Bozuk Et Ele Geçirdi
Bismil Zabıtası 110 Kilo Bozuk Et Ele Geçirdi
Diyarbakır'ın Bismil İlçesinde Zabıta Komiserliği ve Belediye Sağlık İşleri Müdürlüğü Tarafından Yapılan Denetimler Sonucunda 110 Kilo Kokuşmuş Bozuk Et Ele Geçirdi.
Disk'ten Gürsoy'un Gözaltına Alınmasına Tepki Disk Genel Başkanı Süleyman Çelebi, Türk Tabipleri Birliği Merkez Konseyi Başkanı Prof.dr. Gencay Gürsoy'un Göz Altına Alınmasıyla İlgili Olarak,..
Felaketle Gelen Buluşma
Felaketle Gelen Buluşma
Anne Oğulun 15 Yıllık Hasreti Yanık Merkezinde Son Buldu.
Burdura Atanan Muş Valisi Özçimen, Halk ile Vedalaşırken Duygulu Anlar Yaşattı
Burdur'a Atanan Muş Valisi Özçimen, Halk ile Vedalaşırken Duygulu Anlar Yaşattı
Burdur'a Atanan Muş Valisi İbrahim Özçimen, Halk ile Vedalaşırken Duygulu Anlar Yaşattı. Şehirde Kaldığı 44 Ay İçerisinde Birçok Başarıya İmza Atan Özçimen, Özellikle Fakirlere Yaptığı Yardımlarla Ön Plana Çıktı.
Ardahanda 3 Bin Fidanın Dikimine Vali Yıldırım Start Verdi
Ardahan'da 3 Bin Fidanın Dikimine Vali Yıldırım Start Verdi
Ardahan Çevre ve Orman Müdürlüğü Tarafından Küçük Sanayi Sitesi'nde Ağaç Bayramı İçin Bir Tören Düzenlenerek 3 Bin Adet Fidanın Dikimi Yapıldı.
Şebinkarahisarda Okuma Şenliği
Şebinkarahisar'da Okuma Şenliği
Giresun'un Şebinkarahisar Kaymakamlığı, "Türkiye Okuyor Kampanyası" ile Öğrencilere Okuma Alışkanlığını Kazandırmak İçin Aldığı Kitapların Dağımına Şebinkarahisar Lisesi'nde Başladı.
Türkiyede Yaşayan Gürcü Kökenli Bir Grup, Rusyayı Protesto Etti
Türkiye'de Yaşayan Gürcü Kökenli Bir Grup, Rusya'yı Protesto Etti
Türkiye'de Yaşayan Bir Grup Gürcü Kökenli Vatandaş, Kafkaslar'daki Politikalarından Ötürü Rusya'yı Protesto Etti. Rusya'nın İstanbul Başkonsolosluğu Önünde Toplanan Grup, Türkiye'den Gürcistan'a Destek Olmasını İstedi.
Sanayi Bakanı Çağlayan Bursa'da Esnafla Buluşacak Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nin Konuğu Olarak Bursa'ya Geliyor.
'Parmaklıklar Ardında' Oyuncularına Plaket
"Parmaklıklar Ardında" Oyuncularına Plaket
Tarihi Sinop Cezaevi'nde Çekimleri Yapılan ve Özel Bir Televizyon Kanalında Yayınlanan 'Parmaklıklar Ardında' Adlı Dizinin Oyuncu ve Yapımcılarına Sinop Kültür ve Turizm Derneği Tarafından Plaket Verildi.
Gülse'yle Buzları Eridi Farklı Giyim Tarzı ve Güzelliği ile Adından Sıkça Söz Ettiren Sosyetik Güzel Eda Taşpınar 28.yaş Gününü Sürpriz Bir Partiyle Kutladı.
Fenerbahçe Kulübünden Açıklama
Fenerbahçe Kulübü'nden Açıklama
Fenerbahçe Kulübü, UEFA'dan Aldığı 13.7 Milyon Euro'nun 10 Milyon Euro'sunu Futbolculara Prim Olarak Dağıttığı Şeklindeki Haberin Yalan ve Son Derece Mantık Dışı Olduğunu Bildirdi.
Galatasaray Şampiyonluk Parolasıyla Sivas'a Gitti Galatasaray, Turkcell Süper Lig'in 33. Haftasında Deplasmanda Yapacağı Sivasspor Maçı İçin Sivas'a Gitti. Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Po..
Aşırı Alkollü Hırsız, Otomobilde Kıskıvrak Yakalandı Eskişehir'de, Bir Otomobilden Hırsızlığa Teşebbüs Eden Alkollü Şahıs Yakalandı.
Kırşehir Tse Kapatılmıyor
Kırşehir Tse Kapatılmıyor
Türk Standartları Enstitüsü'nün (Tse) Kırşehir'de Bulunan Bürosunun, Ticaret ve Sanayi Odası (Tso) Başkanı Mehmet Çopuroğlu'nun Girişimleri Sonucunda Kapatılmayacağı Bildirildi.
Medaş, Elektrik Şebekelerini Yer Altına Alıyor
Medaş, Elektrik Şebekelerini Yer Altına Alıyor
Meram Elektrik Dağıtım A.ş. (Medaş) Tarafından Başlatılan, Elektrik Şebekelerini Yer Altına Alma Çalışması Kent Merkezinde Devam Ediyor.
Motosikletli İlaç Kuryesi Geçirdiği Trafik Kazasında Öldü
Motosikletli İlaç Kuryesi Geçirdiği Trafik Kazasında Öldü
Bursa'da Bir İlaç Kuryesi, Motosikletinin Kayarak Otobüs Durağına Çarpması Sonucu Hayatını Kaybetti. Bir Süre Önce Baba Olduğu Öğrenilen Gencin Eşi ve Annesi Gözyaşlarına Boğuldu.
Oğluna Bira İçiren Eşini Öldüren Kadına 15 Yıl Hapis Cezası
Oğluna Bira İçiren Eşini Öldüren Kadına 15 Yıl Hapis Cezası
Bursa'nın İznik İlçesinde 13 Yaşındayken Kaçarak Evlendiği Kendisinden 33 Yaş Büyük Kocasını, Oğluna Zorla Bira İçirdiği ve Kendisini Fuhşa Zorladığı İddiasıyla Uyurken Bıçaklayarak Öldüren Kadın Sanık, 15 Yıl Hapis...
Silifkede AB Eğitim Programları Proje Bilgilendirme Toplantısı
Silifke'de AB Eğitim Programları Proje Bilgilendirme Toplantısı
Mersin'in Silifke İlçesinde, AB Eğitim Programları Proje Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10