29 Mayıs 2008 Perşembe Günü Haberleri

29 Mayıs 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Trabzonspor'un İtirazına Ret Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Trabzonspor'un, 1 Maç Seyircisiz Oynama Cezasına Yaptığı İtirazı Reddetti.
Mardin Belediye Başkanı Pamukçu: 'Türkiyenin Kültürel Varlıklarının Uluslararası Tanıtımı İçin Çabalar Artırılmalı'
Mardin Belediye Başkanı Pamukçu: "Türkiye'nin Kültürel Varlıklarının Uluslararası Tanıtımı İçin Çabalar Artırılmalı"
Mardin Belediye Başkanı Metin Pamukçu, Türkiye'nin Kültürel Varlıklarının Uluslararası Arenada Çok İyi Bir Biçimde Tanıtılması İçin Gösterilen Çabaların Arttırılması Gerektiğini Belirtti.
Rize'de Heyelan Riski Yüksek Olan Yerlerin Oranı Yüzde 31 Seviyesinde Doğu Karadeniz Bölgesi'nde Sağanak Yağışa Bağlı Olarak Her Yıl Bir Çok Sel ve Heyelanın Meydana Geldiği, Bir Çok İnsanın ..
Korkunç Plan! Deniz Gezmiş ve Arkadaşlarının İdamlarının 37 Yıldönümü DHKP-C Adlı Örgütün Kanlı Bir Eylemine Sahne Olacaktı
Babacan, BM Genel Sekreteri Moon ile Görüştü Birleşmiş Milletler'in (BM) "Irak'a Yardım Konferansı"na Katılmak İçin Stockholm'de Bulunan Dışişleri Bakanı Ali Babacan, BM Genel Sekreteri Ban K..
Alanyada Polis Gözetiminde İhale
Alanya'da Polis Gözetiminde İhale
Antalya'nın Alanya İlçesinde Belediye Tarafından Yapılan 3 Ayrı İhalede Polis, Belediyenin İçinde ve Dışında Yoğun Güvenlik Önlemi Aldı.
Bu Kez Yargı ile Darbe Yapacaklar
'Bu Kez Yargı ile Darbe Yapacaklar'
Prof. Dr. Mahir Kaynak, Türkiye'yi Darbeci Güçlerin Yönettiğini ve Bu Güçlerin Askeri Darbe Yerine Bu Kez 'Yargı Darbesi' ile İşlerini Yapmayı Seçtiklerini İddia Etti.
'Tır Şoförü Olabilirdim' Sanat Hayatında 41'inci Yılını Dolduran Levent Kırca, Geçtiğimiz Günlerde Bakırköy'de, Bakırköy Belediyesi'nin de Desteğiyle Levent Kırca&oya Başar Tiyatrosu'nu Açtı.
6. Hüseyin Gezer Taş ve Heykel Sempozyumu Sona Erdi
6. Hüseyin Gezer Taş ve Heykel Sempozyumu Sona Erdi
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan, Mersin'e, Şehri Simgeleyecek 15 Metre Yüksekliğinde Bir Heykel Yapılacağını Söyledi.
Dtm Anlaşmalar Genel Müdürü Ilgaç Vanda
Dtm Anlaşmalar Genel Müdürü Ilgaç Van'da
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Van Milletvekili Kayhan Türkmenoğlu, Türkiye ile İran Heyetleri Arasında Yarın Yapılacak Toplantı Öncesi Esnafların Sorunlarını Dinledi.
Gaziantep Özel Sanko Okulları Satrançta Ödüle Doymuyor
Gaziantep Özel Sanko Okulları Satrançta Ödüle Doymuyor
Gaziantep'te Düzenlenen 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvası'nda, Özel Sanko Okulları Öğrencileri 7 Derece Elde Etti.
Yapımcı Aksoy'un 3 Yıl Hapsi İstendi Yapımcı Fatih Aksoy Hakkında, "Sanatçı Ercan Saatçi ile Aralarında İmzalanan Bir Belgede Sahtecilik Yaptığı" İddiasıyla 3 Yıla Kadar Hapis Cezası İstemiyl..
Kontenjan Artışı Kaliteyi Bozmayacak
'Kontenjan Artışı Kaliteyi Bozmayacak'
YÖK Başkanı Prof. Dr. Özcan, Üniversitelerdeki Kontenjanın Artırılmasının Kaliteyi Bozmayacağını Belirtti.
Kayıp Genç Barajda Ölü Bulundu Manisa'nın Soma İlçesinde, 6 Gündür Kayıp Olan Bir Genç, Sevişler Barajı'nda Ölü Bulundu.
Şüpheli Paketin Boş Çıkması Derin Nefes Aldırdı Hakkari'de Araçların Yanına Bırakılan Naylon Poşetler İçerisindeki Şüpheli Maddelerden Bomba Çıkmaması Rahat Nefes Aldırdı.
İnegölde İşsizlikten Bunalan Şahıs İntihara Kalkıştı
İnegöl'de İşsizlikten Bunalan Şahıs İntihara Kalkıştı
Bursa'nın İnegöl İlçesinde, İşsiz Bir Şahıs Baz İstasyonuna Çıkarak İntihara Teşebbüs Etti.
Manavgatta Üç Otel Daha Mavi Bayraklı Oldu
Manavgat'ta Üç Otel Daha Mavi Bayraklı Oldu
Antalya'nın Manavgat İlçesinde 3 Otel Daha Mavi Bayraklı Oldu. Manavgat'ın Ilıca Beldesinde Avrupa Çevre Eğitim Vakfı (Feee) Kriterlerini Yerine Getiren Papilyon Muna Hotel, Terrace Beach Resort Hotel ve Trendy Palm...
CHP'lilerden, 'Isparta Belediye Başkanı Küfür Etti' İddiası CHP Isparta İl Teşkilatı Yöneticileri, 10 Yıldır Kiracısı Oldukları Belediyenin Kiraları Attırtması Üzerine Görüşmek İçin Gittikler..
91 Bin Dev Öğrenci 2. Sevgi Festivali Renkli Görüntülere Sahne Oldu
91 Bin Dev Öğrenci 2. Sevgi Festivali Renkli Görüntülere Sahne Oldu
Malatya'da 91 Bin Dev Öğrenci Tarafından Düzenlenen 2. Sevgi Festivali Renkli Görüntülere Sahne Oldu.
Türkiye'de Statü Yükseldikçe Sigara İçme Oranları Artıyor Türkiye'de Yüzde 30'u Kadınlar, Yüzde 60'ı Erkekler Olmak Üzere Yaklaşık 17 Milyon Kişi Sigara İçiyor. Sigara İçme Oranları İse Kişil..
Hakkari'de Şüpheli Paket Alarmı Hakkari'de Bir Cadde Üzerine Bırakılan Şüpheli Paket Polisi Alarma Geçirdi. Fünyeyle Patlatılan Paketten Çöp Çıktı.
İzlanda'da 6.1 Büyüklüğünde Deprem İzlanda'nın Başkenti Reykjavik'in 50 Kilometre Güneyinde 6.1 Büyüklüğünde Bir Deprem Meydana Geldi.
AK Parti, Telekulak İddialarıyla İlgili Meclis Araştırma Komisyonu Kurulmasını İstedi (2) AK Parti Grup Başkanvekili Nihat Ergün, Dinleme İddialarının En Kısa Zamanda Bir Araştırma Komisyonu'..
TRT Farklı Dilde Yayın Yapabilecek TRT, Türkçe Dışında Farklı Dil ve Lehçelerde de Yayın Yapabilecek.
Şemdinli'de Alay Komutanlığına Taciz Ateşi Terör Örgütü PKK Üyesi Bir Grup, Hakkari'nin Şemdinli İlçesindeki Taktik Sınır Jandarma Alay Komutanlığına Taciz Ateşinde Bulundu.
Ticaret ve Sanayi Odası Mayıs Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı Ticaret ve Sanayi Odası Mayıs Ayı Meclis Toplantısı Ahmet Soykök, Başkanlığında Yapılırken, Toplantının Bu Ay Ki Konuğu Ticaret ve ..
Görkemli Açılış 'Uluslararası Özel Olimpiyatlar 2008 Avrupa Basketbol Turnuvası' Görkemli Bir Açılış Töreniyle Start Aldı
Spears Acaba Kaç Aylık? Britney Spears Hamile mi Değil mi Tartışmalarına Herhalde Bu Fotoğraflar Son Noktayı Koyacak.
AK Parti, Önder Sav'ın Dinlenmesiyle İlgili Meclis Araştırması İstedi (2) AK Parti, CHP Genel Sekreteri Önder Sav'ın Dinlendiğine İlişkin İddiaların Araştırılması Amacıya Bir Meclis Araştırm..
Bunlar Aynı Tertibin Ürünü
'Bunlar Aynı Tertibin Ürünü'
CHP Genel Sekreteri Sav, Hz Muhammed ve Hac ile Alay Ettiği Konuşmaları Nedeniyle Yine Özür Dilemezken, Dinleme İddiaları ile Bu Konuşmalarının Basına Yansımasını Aynı Tertibin Ürünü Olarak Niteledi.
Balık Avlayan 2 Kişi, Kayalıklardan Denize Düşüp Boğuldu Zonguldak'ta Kayalıkların Üzerinden Balık Avlayan 2 Kişi, Denize Düştü. Denizin Üstünde Uzun Süre Çırpındıkları Belirtilen Şahısların,..
CHP'li Sav: "İktidar Gerekeni Yapmıyor" Telekulak tartışmalarının odağındaki isim CHP Genel Sekreteri Önder Sav, hükümetin bu konuda üzerine düşen görevi yapmadığını söyledi.
Sav, telek..
Kürtçe Yayına Vize Meclis Genel Kurulu'nda, TRT'nin Türkçe dışında farklı dil ve lehçelerde yayın yapmasına olanak tanıyan önerge kabul edildi.
Çorumda Kene Mücadelesi İçin Ücretsiz İlaç
Çorum'da Kene Mücadelesi İçin Ücretsiz İlaç
Çorum Sağlık İl Müdürlüğü Tarafından Çorum'da 450 Köyde Yaklaşık 8 Bin Kişiye Ücretsiz Kene Kovucu Sprey Dağıtıldı.
Ergün: Varsa Suçlular Cezalandırılmalı AK Parti Grup Başkanvekili Nihat Ergün, "Hala İnsanları Yasa Dışı Yollardan Dinlemeye Cüret Edenler Varsa Bunların Elbette Açığa Çıkarılması, Hak Ettiği..
İlköğretim Okulları Yılsonu Sergisi Açıldı 5. Eğitim Bölgesi İlköğretim Okulları Yıl Sonu Sergisi Mehmet Vergili Fen Lisesi Çok Amaçlı Salonunda Vali Can Direkçi Tarafından Açıldı.
Iğdır Valisi, Bölge Birincisi Bayan Çiftçileri Makamında Kabul Etti
Iğdır Valisi, Bölge Birincisi Bayan Çiftçileri Makamında Kabul Etti
Iğdır Valisi Saim Saffet Karahisarlı, Tarım Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen "Kadın Çiftçiler Yarışıyor" Bilgi Yarışmasında İl Birincisi Olduktan Sonra 15 Mayıs Günü Artvin'de Yapılan Bölge Yarışmasında da Birinciliği...
Bilecik Gençlik ve Spor Müdürlüğü Voleybol Spor Okulu
Bilecik Gençlik ve Spor Müdürlüğü Voleybol Spor Okulu
Bilecik Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Voleybol Spor Okulu Çalışmalarının Devam Ettiği Bildirildi.
Eskişehir Sanayi ve Ticaret Fuarı Açıldı
Eskişehir Sanayi ve Ticaret Fuarı Açıldı
Eskişehir Sanayi ve Ticaret Ürünleri Fuarı, Organize Sanayi Bölgesi'nde Açıldı.
Polisten Gümrük Kaçağı Operasyonu Kocaeli Genelinde Polis Tarafından Gerçekleştirilen Operasyonlarda Çok Sayıda Gümrük Kaçağı Malzeme Ele Geçirilirken, 6 Kişi Yakalandı.
Viranşehir'de Kene Paniği Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesinde 3 Kişi, Kene Isırması Şikayetiyle Hastaneye Başvurdu.
Eskişehirde Umke Ekibine Sertifika Verildi
Eskişehir'de Umke Ekibine Sertifika Verildi
Afyonkarahisar ve Antalyada Yapılan "2. Batı Anadolu Akdeniz Eğitim ve Tatbikat Kampı'na" Katılan Ulusal Medikal Kurtarma Ekibine (Umke) Törenle Sertifika Verildi.
Altılı Ganyan 33,65 YTL İkramiye Verdi İstanbul'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucunda Altılı Ganyan 33,65 YTL İkramiye Verdi.
Sivasta 130 Kilo Eroin ile Yakalanan 2 Kişi Suşehri Devlet Hastanesine Sevk Edildi
Sivas'ta 130 Kilo Eroin ile Yakalanan 2 Kişi Suşehri Devlet Hastanesi'ne Sevk Edildi
Sivas Suşehri'de, 130 Kilo Eroin ile Yakalanan 2 Kişi, Sağlık Kontrolü Amaçlı Suşehri Devlet Hastanesi'ne Sevk Edildiler.
AKP "Telekulak" İddiları İçin Meclis Araştırması İstedi AKP Grup Başkanvekilleri, CHP Genel Sekreteri Önder Sav'ın Dinlenilmesine İlişkin İddiaların Araştırılarak, Gerekli Tedbirlerin Tespit ..
CHP'li Okay: "Araştırma Önergesi, Olayı Geçiştirmeye, Unutturmaya Yönelik" CHP Grup Başkanvekili Hakkı Süha Okay, AKP Tarafından Telekulak İddiaları ile İlgili Verilen Araştırma Önergesini "O..
Eski Şarkıları Daha Çok Seviyorlar Hande Yener 8 Şarkının Söz ve Müziği Kendisine Ait Olan 'Hipnoz' İsimli Albümünü Bu Hafta Piyasaya Çıkaracak. Ancak; Albümün Tanıtım Şarkıları Youtube'a Gir..
CHP'li Okay: Olay Örtbas Edilmek İsteniyor CHP Grup Başkanvekili Hakkı Suha Okay, AK Parti'nin, CHP Genel Sekreteri Önder Sav'ın Dinlenildiği İddiasıyla İlgili Meclis Araştırması Açılması İçi..
İzlanda'da 6.7'lik Deprem İzlanda'da 6.7 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldiği Bildirildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10