29 Mayıs 2008 Perşembe Günü Haberleri

29 Mayıs 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hekimlere Aile Hekimliği Eğitimi Veriliyor
Hekimlere Aile Hekimliği Eğitimi Veriliyor
Malatya'da 211 Aile Hekimliği Birimi Oluşturulduğu Bildirildi.
Türkiye Kısır Çekişmelerle Vakit Kaybediyor
'Türkiye Kısır Çekişmelerle Vakit Kaybediyor'
Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Türkiye'nin Kısır Çekişmelerle Vakit Kaybettiğini Belirterek, Milletin de Lüzumsuz Yere Meşgul Edildiğini İfade Etti.
Köpekler Halk Sağlığı Gözetilerek İtlaf Edildi Antalya'da İtlaf Edilmiş ve Toprağa Gömülmüş Çok Sayıda Köpek Cesedi Bulunması Olayıyla İlgili Kepez Belediye Başkanı Erdal Öner Tarafından Yazı..
Bingöl'de PKK'lılarla Çatışma Bingöl'ün Genç ilçesi ve Bingöl - Karlıova kara yolu Hacılar mevkisinde PKK'lılarla kısa süreli iki çatışma yaşandı.
Sulama Birliği Kurulması Kararı Alındı
Sulama Birliği Kurulması Kararı Alındı
Samsun'un Vezirköprü İlçesinde Yapımına 1993 Yılında Başlanan ve 2005 Yılında Tamamlanarak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Tarafından Resmi Açılışı Gerçekleştirilen Sulama Barajından Faydalanacak 23 Köy Muhtarı, 'Sulama...
Soruşturma Valiyi de Kapsayacak İçişleri Bakanlığı Tarafından "Dinleme İddialarına" Yönelik Görevlendirilen Müfettişler Bolu Eski Valisi Ali Serindağ'ın da İdari İfadesine Başvuracak. Serinda..
İstabulun Fethinin 555. Yıldönümü
İstabul'un Fethi'nin 555. Yıldönümü
AK Parti Kütahya İl Başkanı Şükrü Nazlı, İstanbul'un Fethi'nin 555. Yıl Dönümü Sebebiyle Bir Mesaj Yayınladı.
Öğretmenlerden Sanat ve Halk Müziği Konseri
Öğretmenlerden Sanat ve Halk Müziği Konseri
Aydın'ın Nazilli İlçesi'nde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından İlk ve Orta Dereceli Eğitim Kurumlarında Görev Yapan Öğretmenler Arasından Seçilerek Oluşturulan "Öğretmenler Korosu" Devam Eden Çalışmaları Kapsamında...
Selçuklu Beden Eğitimi Öğretmeni Neslihan Toper Şöhretler Karmasında
Selçuklu Beden Eğitimi Öğretmeni Neslihan Toper Şöhretler Karması'nda
Danimarka ile Oynayacağımız Avrupa Şampiyonası Play-off Maçı Öncesi Eski Milli Sporculardan Oluşan Şöhretler Karmasında Takımlar Belli Oldu. 1 Haziran'da Saat 14.30 da Ankara Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu'nda Oynanacak...
İMKB Günlük Bazda Yüzde 0,76 Değer Yitirdi İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) İşlem Gören Hisse Senetleri Günlük Bazda Ortalama Yüzde 0,76 Değer Yitirdi.
Beşiktaş İnönü Stadına Alternatif Arıyor Beşiktaş Yönetiminin, Tadilata Alınması Planlanan İnönü Stadı'na Alternatif Arayışları Devam Ediyor.
Edremit Belediyesinden Bir İlk
Edremit Belediyesi'nden Bir İlk
Balıkesir'in Edremit İlçesinde, Kısa Bir Süre Önce Yeni Çevre Düzenlemeleri Yapılarak Modern Bir Cadde Haline Getirilen Yılmaz Akpınar Bulvarı'na, Üzerine Basılabilir Çimler Ekildi.
İstanbulun Fethinin Yıldönümü
İstanbulun Fethi'nin Yıldönümü
Ülkü Ocakları Malatya Şube Başkanı Burhan Coşkun, "İstanbul'un Kutlu Fethinin Yıldönümünde Bu Kutlu Fethin Ruhunu Diri Tutmalıyız" Dedi.
Ordu Tiyatro Festivali Pazartesi Başlıyor
Ordu Tiyatro Festivali Pazartesi Başlıyor
Ordu Belediyesi ve Türkiye Opera ve Bale Vakfı (Tobav) İşbirliği ile Düzenlenen Ordu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Festivali, Pazartesi Günü Başlıyor.
Kırsal Kalkınma Yatırımları Destekleme Programı Tanıtıldı
Kırsal Kalkınma Yatırımları Destekleme Programı Tanıtıldı
Erzurum Tarım İl Müdürlüğü Tarafından €˜kırsal Kalkınma Yatırımları Destekleme Programı' Tanıtıldı. Erzurum Ticaret Sanayi Odasında Düzenlenen Tanıtım Programına Tarım İl Müdürü Bektaş Erdoğan, Tarım Kredi Kooperatifi...
Akranlar Market Hedef Büyüttü
Akranlar Market Hedef Büyüttü
Malatya'da Market İşletmeciliği Yapan Akranlar Marketçilik, 10. Yılına 3 Yeni Projeyle Giriyor.
Adım Adım Türkiyem Konserleri
Adım Adım Türkiyem Konserleri
Denizli Belediyesi, Her Ay Bir Bölge Türkülerinin Seslendirildiği Adım Adım Türkiyem Konserleri'ni Sürdürüyor. Ücretsiz Konserlerin Bu Ayki Bölümünde Karadeniz Bölgesi Türküleri Söylendi.
Kastamonuda 'Oyuncak Silahı Getir, Topu Götür' Kampanyası
Kastamonu'da "Oyuncak Silahı Getir, Topu Götür" Kampanyası
Kastamonu Emniyet Müdürlüğü'nün Düzenlediği 'Oyuncak Silahı Getir, Topu Götür' Kampanyasında Toplanan Oyuncak Silahlar İmha Edildi.
Song'dan Köln'e Yeşil Işık Galatasaray'ın Kamerunlu Tecrübeli Savunma Oyuncusu Rigobert Song, Daum'un Çağırması Halinde Alman Ekibi Fc Köln'e Transfer Olabileceğini Açıkladı.
Fatih Köprülü Kavşağındaki Çalışmalar
Fatih Köprülü Kavşağı'ndaki Çalışmalar
Denizli Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Güngör, Belediyenin Fatih Köprülü Kavşağı'ndaki Çalışmalar Nedeniyle Herhangi Bir Ödeme Yapmadığını Söyledi.
Şeker Fabrikası Baskınında 37 Kişi Gözaltına Alındı Adapazarı Şeker Fabrikası'na Sabaha Karşı Mali Şube Ekipleri Tarafından Gerçekleştirilen Operasyon Kapsamında Aralarında Bürokrat, İş Adamı..
Konya Belediyeler Birliğinin Genel Kurulu Yapıldı
Konya Belediyeler Birliği'nin Genel Kurulu Yapıldı
Konya Belediyeler Birliği'nin Olağan Genel Kurulu Yapıldı.
Kayıp Genç Barajda Ölü Bulundu Manisa'nın Soma İlçesinde 5 Gündür Kayıp Olan Bir Genç, Sevişler Barajı'nda Ölü Bulundu.
7. Mersin Ulusulararası Müzik Festivali
7. Mersin Ulusulararası Müzik Festivali
7. Mersin Uluslararası Müzik Festivali Kapsamında Geçtiğimiz Günlerde Konser Veren Tenor Aldo Di Toro, Duygularını Gönderdiği Mektupla Dile Getirdi. Toro, Mektubunda, "Türkiye'ye Ziyaretim Büyüleyiciydi. Akdeniz'in...
İlginç Evlilik Teklifi Ufo Paniğine Yol Açtı Almanya'da Romantik Bir Aşığın İlginç Evlilik Teklifi Ufo Paniğine Yol Açtı.
Hindistan'da Otobüs Nehre Uçtu: 37 Ölü Hindistan'da Bir Otobüsün Nehre Uçması Sonucu 37 Kişi Öldü.
Bülent Arınçtan, Manisanın Yeni Valisi Güvençe Ziyaret
Bülent Arınç'tan, Manisa'nın Yeni Valisi Güvenç'e Ziyaret
TBMM 22. Dönem Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Bülent Arınç, Vali Celalettin Güvenç'i Makamında Ziyaret Etti. Güvenç'in Erzurum'da Başarılı Çalışmalar Yaptığına Dikkat Çeken Arınç, "Biz de Kendisine Her Konuda...
Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Leipzig'deki Itf'de Yunanlı Meslekdaşı ile de Bir Araya Geldi Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Itf'de Yunanlı Meslektaşı Konstantinos Hatzidakis ile Bir Ar..
Kültür Sanat Kurslarına Katılan Kursiyerler Sergi Açtı
Kültür Sanat Kurslarına Katılan Kursiyerler Sergi Açtı
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Kursları'nda Öğrenim Gören Kursiyerler, Akm Sergi Salonu'nda 'Geleneksel Türk El Sanatları Sergisi' Açtı.
Hırsızın Böylesi.. Dükkana Bir Anda Çıplak Olarak Dalan Hırsız Herkesi Şok Ediyor.. Video
'Beş Vakit Namaz Kılardım' İşte 'Anketçi Anne Katilinin' Ürperten İfadesi
Kızların Bıçaklı Erkek Kavgası İmam Hatip Liseli Kız Öğrenci, 4 Kız Öğrenci Tarafından Bıçaklandı
BBP Lideri Yazıcıoğlu Kocaelide
BBP Lideri Yazıcıoğlu Kocaeli'de
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, Son Günlerde CHP'nin Dinlendiği Yönündeki İddialarla Alakalı Olarak, "Bir Siyasi Partinin Genel Sekreterinin Odasının Dinlenmesi ya da Toplantılarının...
Leyleklek Korunması İçin Pano
Leyleklek Korunması İçin Pano
Söke'ye Bağlı Leylekleriyle Ünlü Avşar Köyü'ne Leyleklerin Korunması ve Bölgeye Gelenlerin Leylekler Hakkında Bilgilendirilmesi İçin Kuşadası Eko Sistemi Koruma ve Doğa Sevenler Derneği (Ekodosd) Tarafından Bilgi...
Kalp Şeklindeki Patates İlgi Odağı Oldu
Kalp Şeklindeki Patates İlgi Odağı Oldu
Sarıgöl İlçesinde Bir Vatandaşın Pazardan Aldığı Kalp Şeklindeki Patates Görenlerin İlgisini Çekiyor.
Futbolculara Askerlik Müjdesi
Futbolculara 'Askerlik' Müjdesi
1. ve 2. Lig'de Oynayan Takımların Futbolcuları ile A Milli Takım Kadrolarında Yer Alan Sporcuların Askerliklerini 38 Yaşına Kadar Tecil Edebilmelerine İmkan Veren Kanun Teklifi, Kabul Edildi.
Ayrılık Sebebi Larson'un Resimleri George Clooney Sevgilisi Sarah Larson'la Yollarını Ayırdı.
Borsa, Günü 298.40 Puanlık Kayıpla 39.086,47 Puandan Tamamladı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, Günü 298.40 Puanlık Kayıpla 39.086,47 Puandan Tamamladı.
Kapanış Saatlerinde Dolar 1,2240 YTL, Avro 1,9000 YTL Oldu İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,2240 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,9000 YTL Oldu.
Mehmet Yıldızdan Transfer Açıklaması
Mehmet Yıldız'dan Transfer Açıklaması
Sivasspor Takım Kaptanı Mehmet Yıldız, Son Günlerde Çıkan Galatasaray'a ve Trabzonspor'a Transfer Olacağı Şeklindeki Haberlere Açıklık Getirdi. Kendisine Hiçbir Takımdan Resmi Teklif Gelmediğini Söyleyen Yıldız, "Ben...
Fenerbahçe, Manıche'nin Peşinde İspanya Birinci Futbol Ligi (La Liga) Ekiplerinden Atletico Madrid'de Forma Giyen Ancak Bu Yaz Takımdan Ayrılmasına Kesin Gözüyle Bakılan Portekizli Orta Saha ..
Fenerbahçe Ülker, Ankara'da Kupayı Kaldırmak İstiyor Fenerbahçe Ülker Şube Direktörü Nedim Karakaş, Hedeflerinin Ankara'da Kupayı Kaldırmak Olduğunu Belirterek, "Fenerbahçe Ülker Olarak Hedef..
7. Vehbi Koç Ödülü Sahibini Buluyor
7. Vehbi Koç Ödülü Sahibini Buluyor
Bu Yıl Yedincisi Gerçekleştirilecek Vehbi Koç Ödülü, 2 Haziran'da Rahmi Koç Müzesi'nde Düzenlenecek Ödül Töreniyle Sahibini Bulacak.
Parkormanda İngilizce Programlı Yaz Okulu
Parkorman'da İngilizce Programlı Yaz Okulu
Okulların Kapanması ile Birlikte Tatil Dönemine Girecek Olan Öğrenciler İçin, Eğlenceli ve Eğitici Bir Yaz Programı Hazırlayan Parkorman Kids, Yaz Okulundaki Çocukların İngilizcelerini Geliştirmeleri İçin İngiliz ve Türk...
Piyasalarda Durum İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) 2. Seansında Bileşik Endeks, Dünkü Kapanışa Göre 298,40 Puan Düşüşle 39.086,47 Puandan Kapandı.
Çorumda Tarihi Eser Kaçakçılarına Darbe
Çorum'da Tarihi Eser Kaçakçılarına Darbe
Çorum Emniyet Müdürlüğü, Ellerinde Bulunan Tarihi Eserleri Satmaya Çalıştıkları İleri Sürülen Üç Kişiyi Kıskıvrak Yakaladı.
Trabzonda 6 Kişinin Öldüğü Trafik Kazası
Trabzon'da 6 Kişinin Öldüğü Trafik Kazası
Akçaabat İlçesine Bağlı Mersin Beldesinde, Dün Akşam 6 Kişinin Ölümüyle Sonuçlanan Trafik Kazasında Acı Bir Tesadüf Sonucu Arkadaşının Kullandığı Otomobille Çarpışan Kamyon Sürücüsü Adem Çalış, Çıkarıldığı Nöbetçi...
Adapazarında Kursiyerler Sergi Açtı
Adapazarı'nda Kursiyerler Sergi Açtı
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Kursları'nda Öğrenim Gören Kursiyerler, 'Geleneksel Türk El Sanatları Sergisi' Açtı.
Su Birikintisinde Boğulan Kardeşlerin Evinde Yas Var Gaziantep'in Oğuzeli İlçesinde Girdikleri Suda Boğulan İki Kardeşin Oyun Oynarken Düştükleri 3 Metrelik Birikintide Birbirlerini Kurtarmak..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10