29 Mayıs 2008 Perşembe Günü Haberleri

29 Mayıs 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İzlandadaki Deprem
İzlanda'daki Deprem
İzlanda'nın Başkenti Reykjavik'in Güneydoğusunda Meydana Gelen 6.2 Büyüklüğündeki Depremde Can Kaybı Yaşanmadığı Bildirildi.
Baykal: "( Telekulak İddiası) Bu Tekniği Sadece Güvenlik Güçleri Kullanır" CHP Genel Sekreteri Önder Sav'ın Dinlendiği İddiasını Sürdüren CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, 'Bu Tekniği Türkiye'd..
Baykal, Kakava Ateşini Yaktı
Baykal, Kakava Ateşini Yaktı
Kırklareli 18. Karagöz Kültür, Sanat ve Kakava Festivali'nin Ateşin Yakan CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Birlik ve Beraberlik Mesajı Verdi. Kakava Ateşinin Türkiye'yi Aydınlatmasını Dileyen Baykal, Türkiye'nin Kıştan...
'Kadın İnisiyatifi' Grubu Taksim'de Bildiri Dağıttı 'Kadın İnisiyatifi' Üyesi Bir Grup, Taksim Meydanı'nda Toplanarak 1 Haziran'da Gerçekleştirilecek Olan 'Kürt Sorununa Demokratik Çözüm İsti..
Uui'ye Tuvalet Pompası Gönderiliyor Uluslararası Uzay İstasyonu'nda (Uui) Bulunan Astronotları Zor Durumda Bırakan Bozuk Tuvaletin Tamiri İçin Gerekli Pompa, Cumartesi Günü Fırlatılacak Olan ..
Bülent Ersoy?a Komşu Oluyor Ünlü Şarkıcı, Şimdi de Bodrum?dan Villa Aldı
Tehditle Nikah Kıydırıp Tecavüz Etti, 13 Yıl Yedi Otobüs Durağında Gördüğü Kadını Arkadaşlarıyla Birlikte Kaçırıp Önce Resmi Nikah Kıydığı, Sonra da Tecavüz Ettiği İddia Edilen Sanık, ?gönül ..
Panama'da Markete Helikopter Düştü: 4 Ölü Panama'nın Başkenti Panama'da Bir Helikopterin Süpermarkete Düşmesi Sonucu 4 Kişi Öldü.
Muhteşem FİNiş
Muhteşem FİNiş
Türkiye:2 - Finlandiya:0
Julıo Iglesıas İzmir'de Konser Verdi "Kadife Sesli" Şarkıcı Julio Iglesias, İzmir'de Konser Verdi.
Dışişleri Bakanı Babacan, Stockholmde Türk Basın Mensuplarının Sorularını Yanıtladı
Dışişleri Bakanı Babacan, Stockholm'de Türk Basın Mensuplarının Sorularını Yanıtladı
İsveç'te Yapılan Irak Konferansı'na Katılan Dışişleri Bakanı Ali Babacan, Türkiye'nin, Irak'ın Bir An Önce Barışa ve Huzura Kavuşması İçin Yoğun Çaba Harcadığını Söyledi. Babacan, Suriye -İsrail Barış Görüşmelerinin,...
Pop Kültürü Sanatı Hafifletmez Pop; Popüler, Yenilikçi ve Geniş Kitlelere Ulaşmayı Hedefleyen Müzik Tarzıdır. Pop Müzik, İçinde Fazla Miktarda Umut, Heyecan ve Tutku Taşır; Aşk Tadındadır.
Konyasporda Mehmet Ali Kuntoğlu Dönemi
Konyaspor'da Mehmet Ali Kuntoğlu Dönemi
Konyaspor'da Yapılan Olağanüstü Genel Kurulda Mehmet Ali Kuntoğlu Başkanlığa Seçildi.
BBP Lideri Yazıcıoğlu Gebzede Fetih Programına Katıldı
BBP Lideri Yazıcıoğlu Gebze'de Fetih Programına Katıldı
Kocaeli'nin Gebze İlçesinde BBP İlçe Teşkilatı Tarafından Hazırlanan İstanbul'un Fethini Anma Programı, BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun Katılımıyla Yapıldı.
Kfor'un Güney Tugayı Komutası Avusturya'ya Geçti NATO'nun Kosova'daki Barış Gücü Kfor'un 5 Komuta Bölgesinden Biri Olan Prizren Merkezli Çok Uluslu Güney Tugayı'nda Devir Teslim Töreni Düzenl..
TRT, Türkçe Dışında Farklı Dil ve Lehçelerde de Yayın Yapabilecek TRT'nin Türkçe Dışında Başka Dil ve Lehçelerde Yayın Yapmasına İmkan Tanıyan Önerge TBMM Genel Kurulu'nda Kabul Edildi. Önerg..
Mehmet Ali Biranda Fahri Doktora Unvanı Verildi
Mehmet Ali Birand'a Fahri Doktora Unvanı Verildi
İngiltere Middlesex Üniversitesi, Ünlü Gazeteci Yazar Mehmet Ali Birand'a Fahri Doktora Unvanı Verdi. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Cüppe Giyen Birand'ı Telefonla Arayarak Kutladı.
İstanbul'un Fethine "Sıdney" Modeli Kutlama İstanbul'un Fethinin 555. Yılı, Haliç'te Mehter, Lazer ve Havai Fişek Desteğiyle Yapılan Görkemli Bir Gösteriyle Kutlandı. Sidney'deki Yılbaşı Kutl..
İnancın Yeri ve Siyasetin Yeri Ayrı
'İnancın Yeri ve Siyasetin Yeri Ayrı'
Deniz Baykal, İnancın ve Siyasetin Yerlerinin Ayrı Olduğunu İfade Etti.
Karşılaşmak İstemediler Bu Gece Nişantaşı'ndaki Longtable'a Giden Okan Bayülgen İçerde Ayşe Özyılmazel'in Olduğunu Öğrenince Kapıdan Geri Döndü.
Şöhret Umrunda Değil Ama... Televizyonun Ünlü Dizilerinden 'Battlestar Galactica'nın Seksi Yıldızı Grace Park, Şöhretin Basamaklarını Ağır Ağır Çıkmaktan Yana.
Baykal: Bu İmkana Güvenlik Güçleri Sahip
Baykal: Bu İmkana Güvenlik Güçleri Sahip
CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, CHP Genel Sekreteri Önder Sav'ın Dinlenilmesine İlişkin İddialarını Yineledi.
Milli Piyango Çekildi Milli Piyango'nun Bugün Ankara'da Yapılan 29 Mayıs Çekilişinde 1.5 Milyon YTL'lik Büyük İkramiye, "467048" Numaralı Bilete İsabet Etti. Son Rakamı "2" ve "5" Olan Biletl..
Süper Loto Çekilişi Yapıldı Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce Düzenlenen Süper Loto 6/54 Oyununun Bu Haftaki Çekilişi Yapıldı.
Gürer Aykal'a Finlandiya'dan Devlet Nişanı Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası Genel Müzik Direktörü ve Orkestra Şefi Gürer Aykal, Türkiye ile Finlandiya Arasındaki Kültürel İşbirliğine Sağ..
Junker: Din Belirleyici Etken Değil Lüksemburg Parlamentosu, Yeni Avrupa Birliği (AB) Anayasası Olarak Kabul Edilen Lizbon Anlaşması'nı Onayladı.
İsveçteki Irak Konferansı Sona Erdi
İsveç'teki Irak Konferansı Sona Erdi
İsveç'in Başkenti Stockholm'de Düzenlenen Irak Konferansı Sona Erdi. Konferansta, Türkiye'yi Dışişleri Bakanı Ali Babacan Temsil Etti. Konferansa, Irak'ta Durumu İyileştirmeye Yönelik Çabalara Destek Verilmesi İstendi.
Suşehrinde 130 Kg Esrarla Yaklanan İki Kişi Tutuklandı
Suşehri'nde 130 Kg Esrarla Yaklanan İki Kişi Tutuklandı
Sivas'ın Suşehri İlçesinde Yaklaşık 130 Kilogram Eroinin Ele Geçirildiği Operasyonda Gözaltına Alınan 2 Kişi, Suşehri İlçesinde Çıkarıldığı Mahkeme Tarafından Tutuklandı.
Kocaelide Gümrük Kaçağı Elektron Eşya Ele Geçirildi
Kocaeli'de Gümrük Kaçağı Elektron Eşya Ele Geçirildi
Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Operasyonda, Çok Sayıda Gümrük Kaçağı Cep Telefonu ve Elektronik Eşya Ele Geçirildi. Olayla İlgili 6 Kişi Gözaltına Alındı.
'Broken Embraces' Motor Dedi Pedro Almodovar 'Los Abrazos Rotos; Broken Embraces' Adlı Yeni Filminin Çekimlerine Başladı. Filmin Başrolünde Artık Adı Ünlü Yönetmenle Birlikte Anılmaya Başlana..
Babacan İsraile Su Sözü Haberlerini Yalanladı
Babacan 'İsrail'e Su Sözü' Haberlerini Yalanladı
İsveç'te Yapılan Irak Konferansına Katılan Dışişleri Bakanı Ali Babacan, Türkiye'nin Suriye'ye Su Sözü Verdiği Yönündeki Haberleri Yalanladı.
Dışişleri Bakanlığı'ndan Açıklama Dışişleri Bakanlığı, Lübnan'da Ulusal Birlik Hükümetini Kurma Görevini Halihazırda Başbakanlık Görevini Yürüten Fuad Sinyora'ya Verilmesinden Memnuniyet Duyu..
Campbell'a Polise Saldırı Suçlaması Süpermodel Naomi Campbell, Londra'daki Heathrow Havaalanının Yeni Açılan 5 Numaralı Terminalinde Geçen Ay Bir Yolcu Uçağında Çıkardığı Olayla İlgili Olarak..
Dışişleri Bakanı Babacan, BM Genel Sekreteri Ban Ki -Moon ile Görüştü
Dışişleri Bakanı Babacan, BM Genel Sekreteri Ban Ki -Moon ile Görüştü
Irak Konferansı'na Katılmak Üzere Stockholm'de Bulunan Dışişleri Bakanı Ali Babacan, BM Genel Sekreteri Ban Ki -Moon ile Bir Araya Geldi.
Dışişleri Bakanı Babacan, ABD Dışişleri Bakanı Rice ile Görüştü
Dışişleri Bakanı Babacan, ABD Dışişleri Bakanı Rice ile Görüştü
Irak Konferansı'na Katılmak Üzere Stockholm'de Bulunan Dışişleri Bakanı Ali Babacan, ABD Dışişleri Bakanı Condoleezze Rice ile Görüştü.
Unakıtan'la Özyürek Arasında "Dinleme" Diyaloğu Hesap Uzmanları Kurulu'nun kuruluş yıldönümü resepsiyonuna katılan Maliye Bakanı Kemal Unakıtan ile CHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Özyürek..
İşsiz Kalınca Babasının Parasını Gasp Eden Şahıs Tutuklandı Ankara'nın Sincan İlçesi'nde Meydana Gelen Bir Gasp Olayı Herkesi Şaşırttı. Bankaya Para Götüren Bir İşadamının Adamlarını Silahla ..
MHP Aydın Milletvekili Recep Tanerden AB Değerlendirmesi
MHP Aydın Milletvekili Recep Taner'den 'AB' Değerlendirmesi
Milliyetçi Hareket Partisi MHP Aydın Milletvekili Recep Taner, Bugün Akşam Saatlerinde Meclis Toplantısı Sonunda Yaptığı Açıklamada Türkiye'nin Avrupa Birliği Sevdasına Kendi Öz Kültür ve Benliğinden Uzaklaştığını İddia...
Nepal'de Cumhuriyetin İlk Günü Cumhuriyete Geçen Nepal'da, Monarşin Simgesi Kraliyet Bayrağı İndirilip, Göndere Ulusal Bayrak Çekildi.
Şimşek: Programımız Belli Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, "Tüsiad'ın Uluslararası Kuruluşlarca Desteklenen Yeni Bir Programa İhtiyaç Bulunduğu" Önerisine Değerlendirerek, Programlarının Belli Ol..
Bir Dilek Tut'a Para Topluyor Ünlü Yıldız Pamela Anderson'la Başbaşa Bir Akşam Yemeği İçin Kaç Lira Verirdiniz?
'Cevap Vermek Ağrıma Gidiyor' Özel Hayatıyla Medyanın Gündemine Gelmekten Rahatsız Olduğunu Söyleyen Oyuncu Pelin Batu, Sokakta Kendisine Uzatılan Mikrofonlar İçin 'Ben Neden Beyanat Vermek D..
Dinleme Kaseti Vakit'te mi İşte O Haberdeki İlginç İfade
İçi Boş Söylemleri Kenara Bırakmalıyız
'İçi Boş Söylemleri Kenara Bırakmalıyız'
Devlet Bakanı Şimşek, Tüsiad'ın 'Uluslararası Kuruluşlar Destekli Program Talebine Sert Yanıt Vererek. 'Tüsiad Gibi Kuruluşlar, İstihdam Reformu, Sosyal Güvenlik Yapılsın Diye Uğraştılar. Yaptık' Dedi
AKP ve DTP Kürtçe Yayında Birleşti
AKP ve DTP Kürtçe Yayında Birleşti
Meclis Genel Kurulu'nda, TRT Kanunu'nda Değişiklik Öngören Tasarının 6'ncı Maddesine Eklenen Düzenleme ile Kürtçe Yayına Vize Çıktı. AKP ve DTP Kürtçe Yayın Konusunda Birleşti.
Bakan Babacan: "Irak'ın İstikrarı Türkiye'nin ve Tüm Bölgenin Çıkarınadır" Dışişleri Bakanı Ali Babacan, Irak'ın Terör Örgütü PKK'nın Varlığını Sona Erdirmeye Yönelik Somut Adımlar Atması Ger..
TRT'ye Türkçe Dışındaki Dil ve Lehçelerde Yayın Yapma İzni TBMM Genel Kurulu'nda, TRT'nin Türkçe Dışında Farklı Dil ve Lehçelerde de Yayın Yapmasına İmkan Tanıyan Önerge Kabul Edildi.
Baykaldan Güvenlik Güçlerine Telekulak Suçlaması
Baykal'dan Güvenlik Güçlerine Telekulak Suçlaması
CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, 'Telekulak' Gündemine İlişkin Olarak 'Bu Ortamda Çok Doğal Olarak Hepimiz Devletin Güvenlik Güçlerinim Bu Olayın İçinde Olması İhtimalini Önemsedik, Ciddiye Aldık' Dedi
İzlanda'daki Depremde Can Kaybı Yok İzlanda'da Meydana Gelen Depremde Can Kaybı Olmadığı, Ancak Binalarda Hasar Meydana Geldiği Bildirildi.
Türkiye Görevin Sinyora'ya Verilmesinden Memnun Dışişleri Bakanlığı, Lübnan'da Ulusal Birlik Hükümetini Kurma Görevinin Yeniden, Başbakanlık Görevini Yürüten Fuad Sinyora'ya Verilmesinden Mem..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10