28 Mayıs 2008 Çarşamba Günü Haberleri

28 Mayıs 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Gurbetçi Sanatçı Aydın Çimen Ztso'yu Ziyaret Etti Almanya'da Yaşayan ve Yurtdışında Yayın Yapan Kanal Avrupa'da Karaelmas Rüzgarı İsimli Programı Düzenleyen Ses Sanatçısı Aydın Çimen Zonguld..
Volvo, Ulusoy Endüstri Meslek Lisesinde Laboratuvar ve Sınıf Açtı
Volvo, Ulusoy Endüstri Meslek Lisesi'nde Laboratuvar ve Sınıf Açtı
Milli Eğitim Bakanlığı Erkek Teknik Öğretim Genel Müdürlüğü ile Ulusoy Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.ş. Arasında Ulusoy Endüstri Meslek Lisesi'nde 'Volvo Kamyon -Çekici Teknik Öğretim Programı' Uygulaması Çerçevesinde...
CHP'li Kart'tan "Ortam Dinlemesi" Sorusu CHP Konya Milletvekili Atilla Kart, CHP Genel Sekreteri Önder Sav'ın Dinlendiği İddialarıyla Gündeme Gelen "Ortam Dinlemesi"nin Anlam ve İçeriğini Sor..
Yozgat Belediyesi Park ve Bahçeleri Keneye Karşı İlaçlıyor
Yozgat Belediyesi Park ve Bahçeleri Keneye Karşı İlaçlıyor
Yozgat Belediyesi Park ve Bahçeleri Keneye Karşı İlaçladı.
Dinleme İddialarına Jet Soruşturma Ankara Cumhuriyet Savcısı Vahdet Polatkan, CHP Genel Sekreteri Önder Sav'ın dinlenildiği iddialarına ilişkin re'sen inceleme başlattı.
Ağrı Dağı Üniversitesinin Kuruluş Kutlamaları
Ağrı Dağı Üniversitesi'nin Kuruluş Kutlamaları
Erzurum Atatürk Üniversitesi Bindallı Halk Dansları Topluluğu, Ağrı Dağı Üniversitesi'nin Kuruluş Yıldönümü Kutlamaları Kapsamında Bir Gösteri Sundu.
Koçarlı Esnafını Bilgisayar Merakı Sardı
Koçarlı Esnafını Bilgisayar Merakı Sardı
Her Geçen Gün Yaygınlaşan İnternet ve Bilgisayar Hayatın Ayrılmaz Bir Parçası Haline Geldi. Aydın'ın Koçarlı İlçesinde de Çağa Ayak Uydurmak İsteyen Esnafı Bilgisayar ve İnternet Merakı Sardı.
Çorum İl Sağlık Müdürlüğü Personelinin Tansiyonu Normal Çıktı
Çorum İl Sağlık Müdürlüğü Personelinin Tansiyonu Normal Çıktı
Çorum İl Sağlık Müdürlüğü Personelinin Tansiyonları Normal Çıktı. İl Sağlık Müdürü Fikret Purtul, Türkiye'de Hipertansiyon Hastalarının Sayısının Çok Yüksek Olduğunu Söyledi,
Girdiği Büfeden Cips Çalan Zanlı Yakalandı
Girdiği Büfeden Cips Çalan Zanlı Yakalandı
Samsun'da Kapısını Zorlayarak Girdiği Büfeden 3 Adet Cips Çalan Zanlı, Olayda Kullandığı Eldivenler ve Tornavida ile Yakalanarak Gözaltına Alınırken, 2 Kişi İse Kayıplara Karıştı.
Gümüşhanede Lemis-ayran Şenliği
Gümüşhane'de Lemis-ayran Şenliği
Gümüşhane Dumlupınar İlköğretim Okulunca Düzenlenen €˜lemis-ayran Şenliğinde' Misafirlere Yöresel Lemis ve Ayran İkram Edildi.
Tarsus 2. Yenidünya Festivali
Tarsus 2. Yenidünya Festivali
Mersin'in Tarsus İlçesinde Yenidünya Festivali ve Kültür Şenliği Düzenlendi.
Fenerbahçe'nin Samandıra Tesisleri Bakıma Alındı Fenerbahçe'de Yeni Sezon Öncesi Samandıra Kamp Merkezi'nin İç ve Dış Mekanları Genel Bakıma Alındı.
Kumlada Baz İstasyonu İsyanı
Kumla'da Baz İstasyonu İsyanı
Bir Gsm Şirketinin Gemlik'e Bağlı Tatil Beldesi Küçük Kumla Sahiline ve Ali Kütahya İlköğretim Okulu Yanına Yaptığı Baz İstasyonu Vatandaşları İsyan Ettirdi.
Olimpiyakos'ta Teknik Direktörlük Görevine İspanyol Ernesto Valverde Getirildi Yunanistan Birinci Futbol Ligi'nin Güçlü Takımlarından Olimpiyakos'ta Teknik Direktörlük Görevine İspanyol Tekni..
Abdülhak Hamit İlköğretim Okulu'ndan Örnek Davranış İstanbul'un Zeytinburnu İlçesinde Bulunan Abdülhak Hamit İlköğretim Okulu Yetkilileri, Okul Bahçesine Tenis Kortu Yaparak, Okul Öğrencileri..
Özel Atlas İöo Öğrencilerinden Melikgaziye Ziyaret
Özel Atlas İöo Öğrencilerinden Melikgazi'ye Ziyaret
Özel Atlas İlköğretim Okulunun 4. Sınıf Öğrencileri, Kendi Aralarından Oluşturdukları 6 Kişilik Temsil Heyeti ile Birlikte Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç‘ı Makamında Ziyaret Ettiler.
Genç Erkekler Türkiye Voleybol Şampiyonası Tokatta Başladı
Genç Erkekler Türkiye Voleybol Şampiyonası Tokat'ta Başladı
Genç Erkekler Türkiye Voleybol Şampiyonası Tokat'ta Başladı.
Pasaportlarının Günü Geçen Kadınlar Sınır Dışı Edildi
Pasaportlarının Günü Geçen Kadınlar Sınır Dışı Edildi
Samsun'da Polisin Yaptığı Kontrollerde Pasaportlarının Günü Geçtiği Tespit Edilen Yabancı Uyruklu 2 Kadın Sınır Dışı Edildi.
Ac Milan, Gilardino'yu Fiorentina'ya Sattı İtalya Birinci Futbol Ligi (Serie A) Ekiplerinden Ac Milan'da Top Koşturan İtalyan Golcü Alberto Gilardino Bir Başka İtalyan Ekibi Fiorentina'ya Tra..
Orman Genel Müdürü Kahveci Mersinde İncelemelerde Bulundu
Orman Genel Müdürü Kahveci Mersin'de İncelemelerde Bulundu
Orman Genel Müdürü Osman Kahveci, Milli Ağaçlandırma Seferberliği ve Rehabilitasyon Çalışmaları Kapsamında Ormanlarımızda Önemli Oranda Ağaçlandırma Çalışması Yapıldığını Bildirdi.
Piyasalarda Durum İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) 2. Seansında Bileşik Endeks, Dünkü Kapanışa Göre 855,06 Puan Düşüşle 39.334,23 Puandan Kapandı.
Tzob'dan Gap'a Destek Türkiye Ziraat Odaları Birliği (Tzob) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Hükümet Tarafından Açıklanan 4 Ana Eksen ve 73 Ayrı Eylem Planından Oluşan Güneydoğu Anadolu Projesi..
Koçarlı Halk Eğitimi Merkezi Öğrencileri Hünerlerini Sergiledi
Koçarlı Halk Eğitimi Merkezi Öğrencileri Hünerlerini Sergiledi
Koçarlı Halk Eğitimi Merkezi Tarafından 2007-2008 Sezonunda Verilen Kurslarda Eğitim Alan Kursiyerler Hünerlerini Sergiledi. Koçarlı Belediye Düğün Salonu'nda Gerçekleştirilen Serginin Açılışı Kaymakam Suat Dervişolu...
TMSF, Radyo Tek, Radyo Cool ile Gala Tv'nin Ticari ve İktisadi Bütünlüklerini Bugün Satışa Çıkardı Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Aksoy Grubuna Ait 3 Medya Organının Ticari ve İktisad..
Denizlide Asfalt Bakım Çalışmaları Başladı
Denizli'de Asfalt Bakım Çalışmaları Başladı
Denizli Belediyesi, 2008 Asfalt Bakım Çalışmalarını Başlattı. İlk Olarak 350 Metre Uzunluğundaki Ulus Caddesi Asfaltlandı.
Annesini Öldüren Gencin Arkadaşlarından Şok İddia Bursa'da Annesini Bıçaklayıp, Boğduktan Sonra Satırla Parçalara Ayırdığı Öne Sürülen 17 Yaşındaki M.f.'nin İnternet Kafe ve Mahalleden Arkada..
Koluna Saplanan İnşaat Demiriyle Hastaneye Kaldırıldı
Koluna Saplanan İnşaat Demiriyle Hastaneye Kaldırıldı
Samsun'da Çalıştığı İnşaatta Düşerek Sağ Kolu Bileğinden Demire Saplanan İnşaat İşçisi, Demir Kesilerek Kurtarıldı. Koluna Saplanmış Demir Çubuk ile Hastaneye Kaldırılan İnşaat İşçisinin Kolundaki Demir, Ameliyatla...
Acil Servisin Tuvaletinde Doğurduğu Bebeğini Boğmaya Çalıştı Şanlıurfa'nın Siverek İlçesinde Bir Annenin Hastane Tuvaletinde Doğurduktan Sonra Boğmaya Çalıştığı Bebeğini Hastane Polisinin Son..
Üç Kez Hayata Döndü, Dördüncüde Kurtarılamadı
Üç Kez Hayata Döndü, Dördüncüde Kurtarılamadı
Karasu İlçesinde, Kalp Krizi Geçirerek Hastaneye Kaldırılan 29 Yaşındaki Bir Genç, Hastanede Yapılan Müdahale ile Kurtarıldı. Ancak Daha Sonra 3 Kez Daha Kalp Krizi Geçiren Ali Rıza Gençbay Kurtarılamadı.
Samsunda Uyuşturucu Operasyonu
Samsun'da Uyuşturucu Operasyonu
Samsun'da Polisin Düzenlediği Operasyonda Yarım Kilo Esrar ve Tabancayla Yakalanan 2 Kişi Gözaltına Alındı.
Döverek Tarlaya Attıkları İddiası Konya'da Dini Nikahlı Karısının Yakınları Tarafından Darp Edildikten Sonra Elleri ve Ayakları Bağlanmak İstenirken Öldü Zannedilen Şahsın Boş Bir Tarlaya Atı..
İşsizlik ve Pahalılık Kosovayı Tehdit Ediyor
İşsizlik ve Pahalılık Kosova'yı Tehdit Ediyor
Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (Undp) Tarafından Yapılan Kamuoyu Yoklamalarında, İşsizlik ve Pahalılığın Kosova'daki İstikrarı Ciddi Şekilde Tehdit Eden Unsurların Başında Yer Aldığı Ortaya Çıktı.
Fransız Seri Katil ve Eşine Müebbet Cezası Fransa Mahkemesi 7 Kadını Öldüren Seri Katile Ömür Boyu Hapis Cezası Verdi.
Kıbrıslı Türk İşadamı Asil Nadir, Lefkoşa Kaza Mahkemesi ve Yüksek İdare Mahkemesi'nde İki Ayrı Dava Açtı Kıbrıslı Türk İşadamı Asil Nadir, KKTC'nin İkinci Havalimanı Olan Geçitkale Havaalanı..
Kıbrıs'ta Kayıplarla İlgili Çalışmalar Sürüyor KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat'ın Danışmanı, Lefkoşa Türk Belediyesi Eski Başkanı Kutlay Erk'in 1963'den Beri Kayıp Olan Babası Mustafa Ari..
Bayrampaşa Belediye Başkanı Bürgeden Hayrabolu Belediye Başkanı Çelikayara Ziyaret
Bayrampaşa Belediye Başkanı Bürge'den Hayrabolu Belediye Başkanı Çelikayar'a Ziyaret
İstanbul Bayrampaşa Belediye Başkanı Hüseyin Bürge, Hayrabolu Belediye Başkanı Şener Çelikayar'ı Makamında Ziyaret Etti.
Toptan: Dinleme Varsa, Ortaya Çıkartılmalı TBMM Başkanı Köksal Toptan, CHP Genel Sekreteri Önder Sav'ın Dinlendiği İddiasıyla İlgili Olarak, 'Böyle Bir Olay Varsa, Bunu Yapanların Mutlaka Ort..
Gül, Sdü Rektörlüğüne Prof. Baydar'ı Yeniden Atadı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Süleyman Demirel Üniversitesi (Sdü) Rektörlüğüne Prof. Dr. Metin Lütfi Baydar'ı Yeniden Atadı.
Sigara Yasağı Öğretmenevini Boşalttı
Sigara Yasağı Öğretmenevini Boşalttı
Kamu Binaları ile Bahçelerinde Sigara İçilmesinin Yasaklanmasının Ardından, Tiryakiler Kendilerine Sigara İçecek Yer Arama Telaşına Girdi.
Mersin'de Üreticiler Para Etmeyen Biberleri Yere Döküp Ateşe Verdi Mersin'de Biber Üreticileri, Para Etmediğini İleri Sürdükleri Biberleri Köy Meydanında Yere Döküp Çiğnedikten Sonra Küfeler..
ABD İç Güvenlik Bakanı Chertoff Başbakanlık'ta ABD İç Güvenlik Bakanı Micheal Chertoff, Başbakanlık Merkez Bina'da Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek ile Görüştü.
Cemil Alevli Cup 2008 Tenis Turnuvasında Heyecan Arttı
Cemil Alevli Cup 2008 Tenis Turnuvası'nda Heyecan Arttı
Gaziantep'te Düzenlenen 4. Cemil Alevli Cup 2008 Tenis Turnuvası Devam Ederken, Turnuvanın Favorileri Bir Bir Şehre Geliyor.
Orta Asya'da Giderek Azalan Su Kaynakları Endişelendiriyor Orta Asya'da Giderek Azalan Su Kaynakları Yetkilileri Endişelendiriyor. Uzmanlar, Azalan Su Kaynakları Nedeniyle Yakın Bir Gelecekte..
Dinleme GAPı Baltalama Amaçlı
'Dinleme' GAP'ı Baltalama Amaçlı
AKP'li Fırat, Dinleme İddiaları ve Baykal'ın Sözlerine Karşılık, 'Dayanaksız ve İftira Kokan Suçlamaların, Başbakanın Gap'la İlgili Projelerini Ortaya Koyduktan Sonra Yapılması Düşündürücüdür' Dedi.
Sakaryalı Öğrenciler Ağrıya Karne Hediyesi Olarak Kitap Gönderdi
Sakaryalı Öğrenciler Ağrı'ya Karne Hediyesi Olarak Kitap Gönderdi
Küçüksöğütlü İlköğretim Okulu Öğrencileri Aralarında Topladıkları Harçlıkları ile Ağrı'nın Hamur İlçesi Yukarı Gözlüce Köyü Öğretmen Burçin Özdemir İlköğretim Okulu Oğrencilerine Karne Hediyesi Olarak Kitap Gönderdi.
Yurdun Kuzey ve İç Kesimlerinin Serin ve Yağışlı Havanın Etkisine Girmesi Bekleniyor Yapılan Son Meteorolojik Değerlendirmelere Göre, Bu Gece Saatlerinden İtibaren Yurdun Kuzey ve İç Kesimler..
Sanal Kumarla 7 Milyon YTL Kazandıkları İddia Ediliyor İnternet Üzerinden Kumar Oynattıkları ve Kara Para Akladıkları İddiasıyla Aralarında Shopping Tv'nin Sahiplerinden Aydın A.'nın da Arala..
Ankara Cumhuriyeti Başsavcılığı, Telekulak İddası ile İlgili İnceleme Başlattı CHP'nin Telekulak İddası ile İlgili; Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı İnceleme Başlattı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10