28 Mayıs 2008 Çarşamba Günü Haberleri

28 Mayıs 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İtalyanlardan Bafra Ovasına İnceleme
İtalyanlardan Bafra Ovası'na İnceleme
İtalyan Vivai Mazzoni Fide Firması ve İmc Kontrol-sertifikasyon Firması Yetkilileri ve Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (Omü) Ziraat Fakültesi Öğretim Üyelerinden Oluşan Bir Heyet, Bafra Ovası'nda Tarımsal Alanları...
Unesco Güneydoğu Avrupa Ülkeleri 2. Semineri Tamamlandı Unesco Türkiye Milli Komisyonu Temsilcisi Prof. Dr. Öcal Oğuz, Tamamlanan 2. Unesco Güneydoğu Avrupa Ülkeleri Semineri ile İlgili Yaptı..
Karabük PTT Artan Soygun Olaylarına Karşı Tedbirlerini Aldı PTT Karabük Merkez Müdürü Turgay Ünlü, Merkez ve Şubeler ile Çalışan Personelin Soygun Girişimine Uğramaması İçin Alarm, Kamera Sis..
Sinema Sanatçısı Ediz Hun'dan, Orman Yangınlarına Karşı Önlem Çağrısı Ünlü Türk Sinema Sanatçısı Ediz Hun, Türkiye'nin Yaz Aylarında En Büyük Sorununun Orman Yangınları Olduğuna İfade Ederek,..
Belediye Başkanları Çeşmede Buluştu
Belediye Başkanları Çeşme'de Buluştu
Mahalli İdareler Derneği'nin Düzenlediği "Başkanlar Buluşuyor" Adlı Organizasyonu 27 -28 Mayıs Tarihinde İzmir -Çeşme'de Yapıldı.
Başbakan Erdoğan Adana'dan Ayrıldı Osmaniye'de Açılışlara Katılan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Programının Tamamlanmasının Ardından Hekitopterle Adana Şakirpaşa Havaalanı'na Geldi.
Alman Paraşütçü 20 Metre Yükseklikten Kumsala Düştü
Alman Paraşütçü 20 Metre Yükseklikten Kumsala Düştü
Muğla'nın Fethiye İlçesi Ölüdeniz Beldesinde Paraşütüyle Kumsala Düşerek Yaralanan Alman Turist, Hastaneye Kaldırılarak Tedavi Altına Alındı.
Tartıştığı Arkadaşları Tarafından Silahla Vurularak Yaralandı Başkent'te Bir Genç, Cep Telefonu Yüzünden Tartıştığı Arkadaşları Tarafından Kuru Sıkı Tabancayla Vurularak Yaralandı.
(A) Milli Futbol Takımı Çalıştı 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Finallerine Katılacak (A) Milli Takım, Almanya'daki Hazırlıklarını Bu Akşam Yaptığı Antrenmanla Sürdürdü.
CHP Suç Duyurusunda Bulunacak CHP Genel Saymanı Mustafa Özyürek, Genel Sekreter Önder Sav'ın Makam Odasının Dinlendiği İddiasını Yineleyerek, Bu Konuyla İlgili Olarak Savcılığa Suç Duyurusund..
Karamanda Sağlıklı Yaşam Parklarının Sayısı Artıyor
Karaman'da Sağlıklı Yaşam Parklarının Sayısı Artıyor
Karaman Belediyesi'nin Bazı Mahallelere Kurduğu Sağlıklı Yaşam Parklarının Sayısı Artırılıyor.
Milletvekili Kinay, Anıtlar Kurulu İçin Kent Yetkililerini Göreve Çağırdı
Milletvekili Kinay, Anıtlar Kurulu İçin Kent Yetkililerini Göreve Çağırdı
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Plan ve Bütçe Komisyonu Sözcüsü ve AK Parti Kütahya Milletvekili Hasan Fehmi Kinay, Şehirde Anıtlar Kurulu Oluşturulması İçin Sivil Toplum Örgütleri ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarının...
CHP Çarşamba İlçe Başkanı İstifa Etti
CHP Çarşamba İlçe Başkanı İstifa Etti
CHP Çarşamba İlçe Başkanı Av. Tufan Akçagöz, Görevinden İstifa Ettiğini Açıkladı.
Tedaviye Başladı 'Örümcek Adam' Filmiyle Gönüllere Taht Kuran Güzel Oyuncu Hastanelik Oldu.
3 Milyon YTL Kazandı Filmin 30 Milyon YTL'lik Hasılatından Şahan Gökbakar'a 3 Milyon YTL Kaldı. Yapımcıyı da İhya Eden Filmin Devam Bölümleri de Çekilecek.
Edirne Belediyesi Türk Sanat Müziği Topluluğundan Müzik Ziyafeti
Edirne Belediyesi Türk Sanat Müziği Topluluğu'ndan Müzik Ziyafeti
Edirne Belediyesi Tarafından Kurulan Türk Sanat Müziği Topluluğu Halka Müzik Ziyafeti Verdi. Topluluk, "Güneş Doğuyor Şarkılarda" Adlı Konseri ile Edirneli Müzik Severlere Keyifli Bir Konser Verdi.
Mayınlı Tuzakta Bir Güvenlik Görevlisi Yaralandı Yüksekova'da, Arazi Arama Tarama Faaliyeti Esnasında Terör Örgütünün Döşediği Mayının Patlaması Sonucu Bir Güvenlik Görevlisi Yaralandı.
Havada Dengesini Kaybeden Alman Pilot 20 Metreden Kumsala Çakıldı
Havada Dengesini Kaybeden Alman Pilot 20 Metreden Kumsala Çakıldı
Muğla'nın Fethiye İlçesinde Paraşütle Atlayan Alman Pilot, Havada Dengesini Kaybedince 20 Metre Yükseklikten Plaja Çakıldı.
Başbakan Erdoğan Osmaniye'den Ayrıldı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Osmaniye Belediyesi'ni Ziyaret Ederek Başkan Davut Çuhadar'dan Yapılan Hizmetlerle İlgili Bilgi Aldı.
Başbakan Erdoğan Osmaniye'den Ayrıldı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Siyaset Akademisi Programına ve Toplu Açılış Törenine Katılmak Üzere Geldiği Osmaniye'den Ayrıldı.
Düşünceyle Robot Kolu Hareket Ettirildi ABD'de Yapılan Araştırmalarda, Düşünceyle Bir Robot Kolun Hareket Ettirilmesine Yönelik Çalışmalarda Önemli İlerleme Kaydedildi.
Erdoğan: Tedavülden Kalkmış Tipler
Erdoğan: Tedavülden Kalkmış Tipler
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Erdoğan, 'Son Zamanlarda Bazı Emekli, Tedavülden Kalkmış Tipler, Bazıları da 'Hukuçuyum, Şöyleyim, Onursallık' Diye de Bir Sıfat Almışlar Kendilerine Konuşuyorlar.
Japonya ile Tarımsal Araştırma İşbirliği Japonya Uluslararası İşbirliği Ajansı (Jıca) Tarafından Doğu Karadeniz Bölgesi'nde Yürütülmekte Olan "Doğu Karadeniz Bölgesindeki Küçük Ölçekli Çiftçi..
İran Kandil'i Bombaladı İran'da Faaliyet Gösteren Terör Örgütü Pjak'a Karşı Operasyon Başlatan İran Ordusunun, Irak Sınırındaki Kandil Dağı Çevresini Bombaladığı İleri Sürüldü.
Başkentte 'Joker' Operasyonu Başkentte Bazı Kişilerin, Ehliyet Alma Yeterliği Olmayan Kişilerin Yerine Ehliyet Sınavına Girdiği İddiası Üzerine Düzenlenen Operasyonda 40 Kişi Gözaltına Alındı..
Gül ve CHP'den Birden'e Kutlama Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve CHP, Danıştay Başkanlığı'na seçilen Mustafa Birden'i kutladı.
Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi'nden yapılan açıklamada, Cumhu..
'Tecavüz Sahnesi Zor Oldu' Üç Maymun Filminde Rol Alan Yavuz Bingöl, Filmdeki Tecavüz Sahnesinde Çok Zorlandığını Açıkladı.
Sinepark Nakip Ali Sinemasının Açılışı Galayla Kutlanacak Gaziantep'te Sinemanın Gelişimine Öncülük Eden Nakıp Ali'nin Adını Taşıyan Sinepark'ın Açılışı 30 Mayıs Akşamı Büyük Bir Galayla Kutl..
Yaşam Kalitesini Yükseltmede Egzersizin Rolü Anlatıldı
Yaşam Kalitesini Yükseltmede Egzersizin Rolü Anlatıldı
Gaziantep Üniversitesi'nde (Gazü) "Yaşam Kalitesini Yükseltmede Egzersizin Rolü" Konulu Konferans Düzenlendi.
Aşkalede El Emeği Göz Nuru Sergisi
Aşkale'de El Emeği Göz Nuru Sergisi
Erzurum'un Aşkale İlçesinde Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün Açtığı Kurslarda, Kursiyerlerin Hazırladığı El Emeği Göz Nuru Elişi Sergisi Düzenlenen Törenle Açıldı.
Boya Fabrikasındaki Yangın Korkuttu
Boya Fabrikasındaki Yangın Korkuttu
Kocaeli'nin Çayırova İlçesinde Bulunan Bir Boya Fabrikasında Çıkan Yangın Korkulu Anlar Yaşattı. Fabrika Çalışanlarının Müdahalesiyle Büyümeden Söndürülen Yangında Küçük Çaplı Maddi Hasar Meydana Geldi.
Anasınıfı Öğrencileri Sergi Açtı
Anasınıfı Öğrencileri Sergi Açtı
Adıyaman'da Menderes İlköğretim Okulu Anasınıfı Öğrencileri Kermes Açtı.
Adam Öldürmeye Teşübbüs Suçundan Yakalanan Zanlı Tutuklandı Erzurum'da, Kasten Adam Öldürmeye Teşebbüs Suçundan Yakalanan Zanlı Tutuklandı.
Devrilen Kamyonetin Altında Kalarak Öldü
Devrilen Kamyonetin Altında Kalarak Öldü
Manisa'nın Gördes İlçesinde, Kasasında Bulunduğu Kamyonetinin Hareket Etmesi Sonucu İnerek El Frenini Çekmek İsteyen Şahıs, Devrilen Aracın Altında Kalarak Hayatını Kaybetti.
Annesinin Katil Zanlısı Genç Adliyeye Sevk Edildi Bursa'da Annesini Öldürüp Cesedini Parçalara Ayırdığı İddia Edilen Katil Zanlısı Genç, Adliyeye Sevk Edildi.
İtfaiyeden Yangın Uyarısı
İtfaiyeden Yangın Uyarısı
Mersin Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı İbrahim Özdemir, Yaz Mevsiminin Gelmesi ve Artan Sıcaklardan Dolayı Artabilecek Yangınlara Karşı Dikkatli Olmak Gerektiğini Belirtti.
Uzmanlar, Gazü Öğrencilerine  'Eğitimin Avrupa Boyutunu' Anlattılar
Uzmanlar, Gazü Öğrencilerine "Eğitimin Avrupa Boyutunu" Anlattılar
Gaziantep Üniversitesi'nde (Gazü) "Eğitimin Avrupa Boyutu" Konulu Söyleşi Yapıldı.
Başbakan Erdoğan Osmaniye'de...(3) Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ülkeyi Sevmenin Millete Hizmetle Olduğunu Belirterek, "Kimin Gece Gündüz Çalıştığını, Kimin Bu Ülke İçin Yanıp Tutuştuğunu Bü..
Vanda Öldürülen 2 Teröristin Cesedi Hastane Morguna Kaldırıldı
Van'da Öldürülen 2 Teröristin Cesedi Hastane Morguna Kaldırıldı
Van'ın Çaldıran İlçesinde Askeri Karakola Saldırma Hazırlığı İçerisinde İken Ölü Ele Geçirildiği Belirtilen 2 PKK Terör Örgütü Üyesinin Cesedi Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Morguna Getirildi.
Van Yyü'den 'Yaza Merhaba' Konulu Resim Sergisi Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (Yyü) Eğitim Fakültesi Resim Bölümü Öğrencileri Tarafından 'Yaza Merhaba' Konulu Resim Sergisi Açıldı.
Validen İnşaatı Tamamlamayan Müteahhide Tepki
Validen İnşaatı Tamamlamayan Müteahhide Tepki
Karabük Valisi Can Direkçi, Polis Meslek Yüksekokulu İnşaatını İncelerken Yüklenici Firma Yetkilisini Sert Bir Dille Uyararak, "Bugüne Kadar Verdiğiniz Sözlerden Bıktık. Size 15 Haziran'a Kadar Son Bir Süre Daha...
Sanko Öğrencileri Yüzmede Türkiye İkincisi Oldu
Sanko Öğrencileri Yüzmede Türkiye İkincisi Oldu
Özel Sanko Okulları Öğrencileri, İzmir'de Düzenlenen 2008 Türkiye Bireysel Paletli Yüzme Şampiyonası ve Milli Takım Seçmeleri'nde Türkiye İkinciliğini Kazandı.
Hakkari'de Mayına Basan 1 Güvenlik Yaralandı Hakkari'nin Yüksekova İlçesinde Yapılan Arazi Arama ve Tarama Faaliyetleri Esnasında Terör Örgütü Mensupları Tarafından Döşenen Mayına Basan 1 Güv..
Demirel: 'ABD Irakta Boğazına Kadar Battı'
Demirel: "ABD Irak'ta Boğazına Kadar Battı"
ABD'nin İran'a Savaş Açacağı Yönündeki Komplo Teorilerini Değerlendiren 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, ABD'nin Irak'ta Boğazına Kadar Battığını Belirterek, "Yeniden İran'da Batmasına Gerek Yok" Dedi.
Toroslarda 2008 Hedefi 20 Yeni Projeli Yol
Toroslar'da 2008 Hedefi 20 Yeni Projeli Yol
Mersin'in Alt Birim Toroslar Belediyesi, 2008 Yatırım Programına Aldığı Projeli Yol Çalışmalarına Başladı.
Hakkari'de Mayına Basan 1 Güvenlik Görevlisi Yaralandı Hakkari'nin Yüksekova İlçesinde Yapılan Arazi Arama ve Tarama Faaliyetleri Esnasında Terör Örgütü Mensupları Tarafından Döşenen Mayına B..
Ercişte Matematik Olimpiyatı Yarışması
Erciş'te 'Matematik Olimpiyatı' Yarışması
Van'ın Erciş İlçesindeki Osmangazi İlköğretim Okulu'nun Matematik Kulübü Tarafından 'Matematik Olimpiyatı' Adı Altında Bir Bilgi Yarışması Düzenlendi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10