28 Mayıs 2008 Çarşamba Günü Haberleri

28 Mayıs 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ergenekon Soruşturmasında Tutuklu Sayısı 48'e Yükseldi Ergenekon Soruşturması Kapsamında Bugün Nöbetçi Mahkemece Tutuklanan Rasim Görüm'le Birlikte Tutuklu Sayısı 48'e Yükseldi.
Şeftali Yüklü Minibüs Takla Attı
Şeftali Yüklü Minibüs Takla Attı
Mersin'in Erdemli İlçesinde Şeftali Yüklü Bir Minibüs Orta Refüje Çarparak Takta Attı. Minibüs Sürücüsü, Kazayı Hafif Sıyrıklarla Atlattı.
Sakarya Nehrinde Kaybolan 11 Yaşındaki Muratın Cesedi Bulundu
Sakarya Nehri'nde Kaybolan 11 Yaşındaki Murat'ın Cesedi Bulundu
Adapazarı'nda Serinlemek İçin Girdiği Sakarya Nehri'nde Kaybolan 11 Yaşındaki Murat Polat'ın Cesedi, Sivil Savunma Müdürlüğü Arama Kurtarma Birliği Ekiplerince Bulundu.
Gazze'ye Hava Saldırısı: 2 Ölü Gazze'nin Güney Şeridindeki Askeri Operasyonlar Kapsamında İsrail'in Açtığı Hava Saldırılarında, 2 Silahlı Hamas Üyesinin Öldüğü Bildirildi.
Demirel: Ayıplıyorum 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, CHP Genel Sekreteri Önder Sav'ın Dinlendiği Yolundaki İddiaları Değerlendirirken, 'Ben Bu Çeşit Şeylerin, Kanunların Yasakladığı Şeyler..
Kuzey Irak Bölgesel Yönetimi Başbakanı Neçirvan Barzani: Kuzey Irak Bölgesel Yönetimi Başbakanı Neçirvan Barzani, ABD'ye Yaptığı Ziyaretten Dönüşünün Ardından, Kürt Mühendislik ve Dizayn Kuru..
AB - Türkiye Karma Parlamentosu Eşbaşkanı Lagendijk: Karma Parlamento Konseyi'nde Yapılan Görüşmelerin Ardından Sonuçlarla İlgili Açıklama Yapan Karma Parlamento Eşbaşkanı Joost Lagendijk, Dü..
Kuran Bülbülleri Şanlıurfada Yarıştı
Kur'an Bülbülleri Şanlıurfa'da Yarıştı
Diyanet İşleri Başkanlığı Kur'an -I Kerim'i Güzel Okumayı Teşvik Etmek Amacıyla Kur'an Kurslarındaki Öğrenciler Arasında Yarışma Düzenledi. Şanlıurfa'da Yapılan ve 8 İlin Katıldığı Kur'an -I Kerim -İ Güzel Okuma...
Hastanenin Tuvaletinde Doğurduğu Çocuğunu Boğmak İstedi Şanlıurfa'nın Siverek İlçesinde Bir Kadın, Hastanenin Acil Servisinin Tuvaletinde Dünyaya Getirdiği Bebeği Boğmaya Çalıştı. Son Anda Fa..
Meclis'te Mollalı Mematili Tartışma TBMM Uyuşturucu ve Uyuşturucu Kaçakçılığını Araştırma Komisyonu?nda AKP ve Chp?li Üyeler Arasında ?molla? Tartışması Yaşandı.
"Ver 50 Bin YTL Vergini Sileyim" Rüşvet Pazarlığı Dinlemeye Takıldı
Baykal, CHP Genel Merkezinin Güvenlik Güçleri Tarafından Dinlendiğini İddia Etti
Baykal, CHP Genel Merkezi'nin Güvenlik Güçleri Tarafından Dinlendiğini İddia Etti
CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, CHP Genel Merkezi'nde Genel Sekreter'in Odasının Devletin Güvenlik Güçleri Tarafından Dinlendiğini ve Bir Gazeteye Servis Yapıldığını İddia Etti.
Fetih Kutlaması İçin 2 Milyon 300 Bin YTL Harcandığı İddiası İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İbb), Medyada Yer Alan Fetih Kutlamalarının Tanıtımı İçin 2 Milyon 300 Bin YTL Harcandığı Yönündek..
Hırsızlar 2 Bin 700 Kişinin İnternet ve Telefon Bağlantısının Kesilmesine Neden Oldu
Hırsızlar 2 Bin 700 Kişinin İnternet ve Telefon Bağlantısının Kesilmesine Neden Oldu
Erzurum'da 2 Bin 700 Kişinin Telefon ve İnternet İletişimini Sağlayan Telefon Kabloları Kimliği Belirsiz Kişi ya da Kişilerce Çalındı.
Baykal, 4 -5 Haziran Günleri Şanlıurfa ve Diyarbakır'da Şanlıurfa'da 4 Haziran Çarşamba Günü Çalışmalarına Başlayacak CHP Tarım Kurultayı'na Genel Başkan Deniz Baykal'ın Yanısıra, CHP Myk ve ..
Efsane Mühendisler Devrimle Buluştu
Efsane Mühendisler Devrim'le Buluştu
Eskişehir'de, 1961 Yılında İmal Edilen İlk Türk Otomobili Devrim'in Yapımında Görev Alan Mühendisler, Otomobili, Sergilendiği Türkiye Lokomotif ve Motor Sanayi A.ş (Tülomsaş)'da Ziyaret Etti.
Gıda Krizi 22 Ülkeyi Tehdit Ediyor
Gıda Krizi 22 Ülkeyi Tehdit Ediyor
Kanlı Ayaklanmalara Neden Olan Gıda Krizinin En Çok Tehdit Ettiği 22 Ülke Açıklandı.
Halepli Arşınlı Çağrı
Halepli Arşınlı Çağrı
Erdoğan, Osmaniye'deki Siyaset Akademisi'nde Partililere Ders Verdi. Erdoğan'ın Konuşması Sık Sık 'Türkiye Seninle Gurur Duyuyor' Sloganlarıyla Kesildi.
Yaralanan Çocuğu Kendi Oğlu Sanarak Hastaneye Götürdü
Yaralanan Çocuğu Kendi Oğlu Sanarak Hastaneye Götürdü
Mersin'de Bir Baba Evinin Yanında Bisiklet Çarpması Sonucu Yaralanan Bir Çocuğu Kendi Oğlu Sanarak Hastaneye Götürüp Tedavi Ettirdi.
Haber Yapan Arseven: "Bilgiyi CHP'li Birisinden Aldım" CHP Genel Sekreteri Önder Sav ile Bolu Eski Valisi Ali Serindağ Arasındaki Görüşmeyi Haber Yapan Vakit Gazetesi Ankara Temsilcisi Serdar..
12 Eylül Döneminin Paşaları Cenazede Buluştu
12 Eylül Döneminin Paşaları Cenazede Buluştu
12 Eylül 1980 Askeri Darbesinden Sonra Başbakanlığa Getirilen Bülent Ulusu ile Darbeyi Gerçekleştiren Milli Güvenlik Konseyi'nin Yaşayan Üyeleri Nejat Tümer ve Tahsin Şahinkaya, Emekli Koramiral Doktor Tali Çalbatur'un...
Kemerde Dünya Ralli Şampiyonası Heyecanı
Kemer'de Dünya Ralli Şampiyonası Heyecanı
Dünya Ralli Şampiyonası'na Ev Sahipliği Yapacak Olan Kemer'de Etapların Bozuk Kesimlerinde Onarım Çalışmaları Hızlandı.
Sınır Birliklerine Batı İllerinden Mühimmat Sevkıyatı
Sınır Birliklerine Batı İllerinden Mühimmat Sevkıyatı
Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK), Terör Örgütü PKK'ya Karşı Başlattığı Operasyonlar Tüm Hızıyla Devam Ederken, Sınır Birliklerine Askeri Sevkıyat da Yoğun Bir Şekilde Sürüyor. Sevkıyat Sırasında Geniş Güvenlik Önlemleri...
Muğla'da Okullara 'Beyaz Bayrak' Milli Eğitim ve Sağlık Bakanlığı Arasında İmzalanan Protokol ile Başlatılan 'Beyaz Bayrak' İçin İl Genelinden Başvuran 38 Okuldan 23'ü Yapılan Denetim ve İnce..
2. Ordu Komutanı Org. Iğsız Sınır Kapısında İncelemelerde Bulundu 2. Ordu Komutanı Orgeneral Hasan Iğsız, Şanlıurfa'nın Akçakale İlçesindeki Sınır Kapısında İncelemelerde Bulundu.
Belediye Kızılay Kavgası
Belediye Kızılay Kavgası
Kocaeli'de, Kızılay Tıp Merkezi'nde Yaşanan Asansör ve Teras Krizi Giderek Büyürken, Zabıtalarla Birlikte Merkeze Giden Belediye Yetkilileri ile Kızılay İzmit Yetkilileri Arasında Sert Tartışmalar Yaşandı.
Çekimlerde 3 Bin Uçak Geçti Çekimleri Sona Eren 'Osmanlı Cumhuriyeti' Adlı Filmin Yönetmeni Gani Müjde: 40 Günü Çok Güzel Geçirdik. Sesli Çekim Yaparken, Üstümüzden Yaklaşık 3 Bin Tane Uçak G..
Söke Tarımsal Yayın ve Hizmet İçi Eğitim Merkezi Kalite Belgeli Oldu
Söke Tarımsal Yayın ve Hizmet İçi Eğitim Merkezi Kalite Belgeli Oldu
Söke'de Faaliyet Gösteren Tarımsal Yayın ve Hizmet İçi Eğitim Merkezi Müdürlüğü; Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı'na Bağlı İlk Kalite Belgeli Eğitim Merkezi Oldu. Yapılan Çalışmalar Sonrasında Merkez Iso 9001 Kalite Belgesi...
Adapazarı Belediyesinden Çocuk Şenliği
Adapazarı Belediyesi'nden Çocuk Şenliği
Adapazarı Belediyesi Tarafından Düzenlenen "Yaza Merhaba" Şöleninde Binlerce İlköğretim Okulu Öğrencisi Gönüllerince Eğlendi.
Alman Sosyologlar Kapemde İncelemeler Yaptı
Alman Sosyologlar Kapem'de İncelemeler Yaptı
Merkezi Nevşehir'in Ürgüp İlçesinde Bulunan Kapadokya Vakfı'nın Davetlisi Olarak Nevşehir'de Bulunan Almanya'nın Saarland Eyaleti Saarbrücen Kentindeki Sosyolog ve Psikologlardan Oluşan 10 Kişilik Heyet, Kapadokya Eğitim...
İyot Eksikliği Hastalıkları Haftası İzmir İl Sağlık Müdürlüğü İyot Eksikliği Hastalıkları Haftası Nedeniyle Bir Basın Açıklaması Yaptı. İyot Eksikliğinin Önlenebilir Zeka Geriliğinin En Önde ..
Ceyhan Lisesinden Başkan Sözlüye Teşekkür Plaketi.
Ceyhan Lisesi'nden Başkan Sözlü'ye Teşekkür Plaketi.
Ceyhan Lisesi İdarecileri, Eğitime Yaptığı Katkılardan Dolayı Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'ye, Teşekkür Plaketi Verdi.
2011 Yılına Kadar Y Türü Yetki Belgesi Aranmayacak Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kilis Milletvekili Hüseyin Devecioğlu, Şehir İçi Taşımacılıkta 2011 Yılına Kadar Y Türü Yetki Belgesi ..
Engelli Vatandaşlara Ücretsiz Bilgisayar
Engelli Vatandaşlara Ücretsiz Bilgisayar
Rize Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Avrupa Birliği Birliği Hayat Boyu Öğrenme Grundtvig Programı Desteğiyle Yürütülen 'Bilgisayar Geri Dönüşüm Projesi' Kapsamında Engelli Vatandaşlara Ücretsiz Bilgisayar ve Bilgisayar...
MHPli Uzunırmaktan Seçim Değerlendirmesi
MHP'li Uzunırmak'tan Seçim Değerlendirmesi
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak, 2009 Mart'ta Yapılacak Yerel Seçimlerin Hazırlıklarının Büyük Bir Hızla Devam Ettiğini Açıkladı. Parti Olarak Adayların Belirlenmesi Konusunda Titiz...
Kadın Projesine Erkek İlgisi
Kadın Projesine Erkek İlgisi
Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) ve Esnaf ve Sanatkar Odaları Birlikleri (Esob) ile Avrupa Birliği Tarafından Finanse Edilen Kadın Girişimciliğini Destekleme Projesi'ne Ordu'da Erkekler Büyük İlgi...
Sökede Bayan Öğretmenin Aracına Saldırı
Söke'de Bayan Öğretmenin Aracına Saldırı
Aydın'ın Söke İlçesinde Bir Öğretmenin Aracına Kimliği Belirsiz Kişi ya da Kişilerce Zarar Verildi. Karne Sezonu Öncesi Meydana Gelen Olayla İlgili Polsi Soruşiturma Başlattı. Söke Anadolu Meslek, Söke Meslek ve Kız...
Kilis'te Kısa Kısa Kilis'te, Bir Camiden Hırsızlık Yaptıkları Gerekçesiyle Yaşları 12 ile 18 Arasında Değişen 10 Çocuk Yakalandı.
Kıbrıs'ta Erk'in Kayıp Babasının Kimliği Belirlendi Kıbrıs'ta Kayıpların Kimliğini Belirlemek Amacıyla Kayıp Şahıslar Komitesi Tarafından Yürütülen Kazı ve Dna Çalışmalarında, KKTC Cumhurbaşk..
Baykal: Rüşvetin Artık Mahkumiyet Belgesi Var CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, İş Adamı Remzi Gür Hakkında Verilen Mahkeme Kararıyla İlgili Olarak, 'Rüşvetin Artık Mahkumiyet Belgesi Var. Rüş..
Validen Sanayi Kuruluşlarına Ziyaret
Vali'den Sanayi Kuruluşlarına Ziyaret
Düzce Valisi Bülent Kılınç, Beraberinde Tso Başkanı Metin Büyük ile Birlikte Sanayi Kuruluşlarını Ziyaret Etti.
Çelikhanda Okuma Bayramı Düzenlendi
Çelikhan'da Okuma Bayramı Düzenlendi
Adıyaman'ın Çelikhan İlçesi Barbaros İlköğretim Okulu Tarafından Her Yıl Geleneksel Olarak Kutlanılan Okuma Bayramı Bu Yıl da Kutlandı.
Engel Tanımadı, Dünya Şampiyonu Oldu
Engel Tanımadı, Dünya Şampiyonu Oldu
İşitme Engelliler Dünya Tekvando Şampiyonası'nda Dünya Şampiyonu Olan Osman Geçit, Memleketi Malatya'da Davul-zurnalarla Karşılandı.
Yıldız Bayanlar Türkiye Basketbol Şampiyonası
Yıldız Bayanlar Türkiye Basketbol Şampiyonası
Sinop'ta 16 Takımın Katılımıyla Dün Başlayan Yıldız Bayanlar Türkiye Basketbol Şampiyonası Sürüyor. İkinci Gün Karşılaşmasında Fenerbahçe, İstanbul Üniversitesi'ni 66-60 Mağlup Etti.
Şenol Güneş'ten Milli Takım Değerlendirmesi Türkiye'nin 2008 Avrupa Şampiyonası'ndaki Şansını Değerlendiren Eski Milli Takımlar Teknik Direktörü Şenol Güneş, Milli Takımın Gruptan Çıkması Dur..
Aroma Bayanlar Voleybol 1. Ligi Aroma Bayanlar Voleybol 1. Ligi Takımlarından Dicle Üniversitesi'nin Olağan Genel Kurulunda Zülküf Gülsün, Yeniden Kulüp Başkanlığına Seçildi.
Burhan Felek Spor Salonu'nun Yeniden Yapımı Konusunda Protokol İmzalandı 2009 Avrupa Erkekler Voleybol Şampiyonası'na Ev Sahipliği Yapacak Burhan Felek Spor Salonu'nun Yeniden Yapımı İçin Pro..
Merkez Bankası Başkanı Yılmaz, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'na Brifing Verdi Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'na Brifing Verdi.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10