27 Mayıs 2008 Salı Günü Haberleri

27 Mayıs 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kışladağı Altın Madeni Kapılarını Basına Açtı
Kışladağı Altın Madeni Kapılarını Basına Açtı
Tüprag Metal Madencilik Tarafından İşletilen Kışladağı Altın Madeni, Kapılarını Ulusal Basına Açtı. Bugüne Kadar 7,5 Ton Altın Üreten ve 17 Ağustos 2007 Tarihinde Mahkeme Kararıyla Üretimine Ara Veren Maden, Yine Mahkeme...
Kalder 9. Kamu Kalite Sempozyumu Başladı Türkiye Kalite Derneği'nin (Kalder) Düzenlediği '2023 Türkiye ve Kamu Yönetimi' Konulu 2 Günlük Kamu Kalite Sempozyumu Başladı. Sempozyumun Yarınki İk..
Tonaj Uygulamasına Son Verildi
Tonaj Uygulamasına Son Verildi
Valiliklere Gelen Genelge ile Türkiye Genelindeki Tonaj Uygulamasına Son Verildiği Bildirildi. Yapılan Bu Uygulamaya İlk Tepki Karabük Şoförler ve Otomobilciler Odası'ndan Geldi.
Miss Model Of Turkey Yarışması Miss Model Of Turkey Yarışması İçin Antalya'daki Calista Otel'de Kampa Giren 22 Finalist Basına Tanıtıldı.
Okçuluk Şampiyonasının 3cü Ayağı İçin Yarışacak Okçular Son Kez Antrenman Yaptı
Okçuluk Şampiyonası'nın 3'cü Ayağı İçin Yarışacak Okçular Son Kez Antrenman Yaptı
Dünya Gençler ve Yıldızlar Okçuluk Şampiyonası'nın 3'cü Ayağında Yarışacak Okçular Bugün Son Atışlarını Yaptı. Antrenmanın Resmi Yani Kurallara Uygun Olarak Yapıldığı Belirtilirken, Asıl Yarışmanın Yarın Başlayacağı...
'Meditour 2006 Antalya' Akdeniz Ülkelerine Örnek Oldu Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (Atso) ile Akdeniz Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği (Ascame) İşbirliği ile Antalya'da Gerçekleştirilen A..
TMSF, Supersport Tv, Show Radyo ve Radyo Nostalji'yi Satışa Çıkardı Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Aksoy Grubu'na Ait 3 Medya Organının Ticari ve İktisadi Bütünlüğünü Satışa Çıkardı.
Hurdacıda Mayın Patladı: 4 Ölü Mısır'ın İskenderiye Kentindeki Bir Hurdacıda Patlayan Mayın 4 Kişinin Ölümüne, 1 Kişinin de Yaralanmasına Neden Oldu.
Üniversiteli Uyuşturucu ve Fuhuş Çetesi Çökertildi
Üniversiteli Uyuşturucu ve Fuhuş Çetesi Çökertildi
Eskişehir'de, Uyuşturucu ve Fuhuş Ticareti Yaptıkları İleri Sürülen, Aralarında 4 Üniversite Öğrencisi ile "Köprü" Dizisinde Oynayan Bir Oyuncunun da Yeraldığı 11 Kişi, 'Kampüs -26' Adıyla Düzenlenen Operasyonla...
CHP Genel Başkanı Baykal Trakya'ya Gidiyor CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Perşembe Günü Trakya'da Olacak.
Türkiyeye Pasaportsuz Giriş Yapan Turistlere Karpostalla Tanıtım Projesi Başlatıldı
Türkiye'ye Pasaportsuz Giriş Yapan Turistlere Karpostalla Tanıtım Projesi Başlatıldı
Turizmde Tanıtım Atağı Başlatan Antalya, 'Kartpostalla Bölgesel Tanıtım' Projesini Hayata Geçirdi. Antalya Tanıtım Vakfı (Atav) ve Emniyet Müdürlüğü İşbirliğiyle Başlatılan Proje Sayesinde, Tatile Gelen Her Turiste...
Başbakan Erdoğan, Türkiye -Portekiz Maçını İsviçre'de İzleyecek Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 7 Haziran 2008 Tarihinde Euro 2008 Kapsamında Türkiye -Portekiz Maçını İzlemek Üzere İsviçre'nin..
Kaçak Su Kullanan İşletmeye İSKİ'den İkinci Baskın İstanbul'da Bir Tekstil Yıkama Atölyesi Kaçak Su Kullandığı Tespit Edildi. Belediye Ekipleri Kaçak Su Düzeneğini Keserken, İş Yeri Sahipleri..
Başbakan, 4 Haziran'da Nahcivan'ı Ziyaret Edecek Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 4 Haziran 2008 Günü Nahcivan Özerk Cumhuriyeti'ne Resmi Bir Ziyaret Gerçekleştirecek.
Çankaya Sofrası'na Katılan Gencebay: "Rahmetli Özal ile 8 -10 Saat Sohbet Ederdik" Arabesk Müziğin Kurucularından ve 'Abisi' Olarak Nitelenen Orhan Gencebay, 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal ile ..
Cazaevinde Koğuşlararası Turnuvanın Şampiyonuna Kupası Verildi Niğde'de Gençlik Haftası Nedeniyle E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Tarafından Kutlama Etkinlikleri Düzenlendi. Kutlama Etkinlikl..
Karayolları Arazisinde Çalışmalar Durduruldu Zorlu Yapı Yatırım A.ş'nin, Zincirlikuyu Karayolları Arazisinde Gerçekleştirdiği Zemin İyileştirme ile Buna Bağlı İksa ve Sondaj Çalışmalarını Bug..
Fethiyede İnşaatın Merdiveni Göçtü, 1 Kişi Öldü
Fethiye'de İnşaatın Merdiveni Göçtü, 1 Kişi Öldü
Muğla'nın Fethiye İlçesinde Bir İnşaatın Merdiveninin Göçmesi Sonrasında Beton Yığınlarının Altında Kalan 1 Kişi Hayatını Kaybetti.
Adt, Yaz Sezonu Turnesine Çıkıyor Ankara Devlet Tiyatrosu (Adt), 9 Değişik Oyunla Yaz Turnesine Çıkıyor.
Süpersport'a 650 Bin Dolar Teklif Geldi, Show Radyo'ya Alıcı Çıkmadı TMSF, Aksoy Grubundan Devralınan Supersport Tv, Show Radyo ile Radyo Nostalji'nin Ticari ve İktisadi Bütünlüğünü Satışa Çı..
Emin Hattatın Oteli Çürüyor
Emin Hattat'ın Oteli Çürüyor
Marmaris İlçesi Beldibi Kızılkum Mevkiinde Ünlü İşadamı Emin Hattat Tarafından İnşaatı Başlatılan 550 Oda ve Bin 100 Yataklı Mandalin Otel, İşadamının İflası Nedeniyle Çürümeye Terk Edildi. Otel ve Arsası Borca Karşılık...
Kore Gazilerinden Yazıcıya Ziyaret
Kore Gazilerinden Yazıcı'ya Ziyaret
Zonguldak'ın Alaplı İlçesinde Kore Gazileri Belediye Başkanı Ekrem Yazıcı'yı Makamında Ziyaret Etti.
Yolda Ölü Olarak Bulundu
Yolda Ölü Olarak Bulundu
Samsun'un Vezirköprü İlçesinde Evine Gitmekte Olan Yaşlı Bir Şahıs, Yolda Ölü Olarak Bulundu.
Van Yyü Tıp Fakültesi Öğrencilerinden Kan Bağışı Kampanyası
Van Yyü Tıp Fakültesi Öğrencilerinden Kan Bağışı Kampanyası
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (Yyü) Tıp Fakültesi Sağlık Topluluğu Üyesi Olan Öğrenciler, Toplu Olarak Kan Verdiler.
Gaziantepte Madde Bağımlılığı Konferansı Düzenlendi
Gaziantep'te Madde Bağımlılığı Konferansı Düzenlendi
Gaziantep Genç İş Adamları Derneği (Gagiad) ve Gaziantep Emniyet Müdürlüğü İş Birliği ile "Madde Bağımlılığında Arz, Talep ve Rehabilitasyon" Konulu Konferans Düzenledi.
Ladik Halk Eğitim Merkezinin Yıl Sonu Sergisi
Ladik Halk Eğitim Merkezi'nin Yıl Sonu Sergisi
Ladik Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Tarafından Açılan Kursuların Yıl Sonu Sergisi Düzenlenen Törenle Açıldı.
Eskişehirde 'Kampüs-26' Operasyonuyla 11 Kişi Yakalandı
Eskişehir'de "Kampüs-26" Operasyonuyla 11 Kişi Yakalandı
Eskişehir'de, Uyuşturucu Ticareti Yaptıkları İddiasıyla Yakalanan 11 Kişi Adliyeye Sevk Edildi. Operasyonlar Kapsamında Çekimleri Eskişehir'de Süren Köprü Dizisinin Bir Oyuncusunun da Yakalanarak Hakkında İşlem Yapıldığı...
Kazayla Sonuçlanan Turun Kaçak Olduğu Ortaya Çıktı
Kazayla Sonuçlanan Turun Kaçak Olduğu Ortaya Çıktı
Aydın'ın Kuşadası İlçesinde, Turistleri Taşıyan Otobüsün Devrilmesi Sonucu Bir Hollandalı Turistin Hayatını Kaybettiği Kazada Yaralanan 9 Turistin Tedavileri Çeşitli Hastanelerde Sürüyor. Jandarma, Kazaya Yol Açan Otobüs...
Karabükte Metef Fuarı Açıldı
Karabük'te Metef Fuarı Açıldı
27-30 Mayıs 2008 Tarihleri Arasında Halk Eğitimi Merkezinde Açık Kalacak Olan Mesleki ve Teknik Okulların ve Yaygın Eğitim Kurumlarının Tanıtımı Amacıyla Düzenlenen Mesleki Teknik Eğitim Fuarı (Metef) Açılışı Tören ile...
İtfaiye Personeline Teorik ve Pratik Eğitim
İtfaiye Personeline Teorik ve Pratik Eğitim
Samsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Grup Amirleri Tarafından Çarşamba Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü Personeline Teorik ve Uygulamalı Eğitim Verildi.
Ktü Abdullah Kanca Meslek Yüksekokulu Eğitim-öğretime Hazır Hale Getirildi
Ktü Abdullah Kanca Meslek Yüksekokulu Eğitim-öğretime Hazır Hale Getirildi
Karadeniz Teknik Üniversitesi (Ktü) Abdullah Kanca Meslek Yüksekokulu, 2008-2009 Eğitim-öğretim Yılına Hazır Hale Getirildi.
Batman Belediye Başkanı Kalkan'a Hapis Cezası Terör Örgütü PKK'nın Propagandasını Yaptığı Gerekçesiyle Yargılanan DTP'li Batman Belediye Başkanı Hüseyin Kalkan, 10 Ay Hapis Cezasına Çarptırıl..
Sanatçı Baydaroğlu, Niğdedeki Aylık Söyleşiye Katıldı
Sanatçı Baydaroğlu, Niğde'deki Aylık Söyleşiye Katıldı
Türk Halk Müziği Sanatçısı Ahmet Baydaroğlu Niğde'de Yayınlanan Genç Kardelen Dergisi'nin Aylık Söyleşisine Katıldı.
Çevre Temizlik Vergisinin 1. Taksit Ödemeleri 30 Mayıs'da Sona Eriyor Mart Ayında Başlanan ve Yılda 2 Taksit Halinde Alınan Emlak Vergisi ve İşyerlerine Ait 2008 Yılına Ait Çevre Temizlik Ver..
Doğanlar Tekstilin Sahibi Eyüp Doğanlar: 'Tekstil Sektörü Gözardı Edilemez'
Doğanlar Tekstil'in Sahibi Eyüp Doğanlar: "Tekstil Sektörü Gözardı Edilemez"
Niğde Organize Sanayi Bölgesi'nde Faaliyet Gösteren Doğanlar Tekstil'in Sahibi ve 21. Dönem Niğde Eski Milletvekili Eyüp Doğanlar, Tekstil Sektörünün Durumu Hakkında Bilgi Verdi.
En Büyük Belediye Festivali 20 Haziran - 01 Temmuz Tarihleri Arasında Dördüncüsü Gerçekleşecek Yeşilvadi Kültür ve Sanat Festivali İçin Beylikdüzü Belediye Başkanı Vehbi Orakçı Beylikdüzü ve..
İstahbulun Fethini En İyi Anlatan Öğrenciler Ödüllendirildi
İstahbul'un Fethini En İyi Anlatan Öğrenciler Ödüllendirildi
Gaziantep Merkez Şehitkamil Belediyesi Tarafından Gerçekleştirilen 'İstanbul'un Fethi' Konulu Kompozisyon Yarışmasının Ödül Töreni Gerçekleştirildi. İlk ve Ortaöğretim Öğrencilerinin Katıldığı Kompozisyon Yarışmasında,...
Liseli Gençler, AB'yi Öykü ile Anlatacak Gaziantep Ticaret Odası AB Bilgi Bürosu ve Milli Eğitim Müdürlüğü İşbirliğinde Gaziantep'teki Ortaöğretim Kurumlarının 9. ve 10. Sınıf Öğrencilerinin ..
6 Aydır Kaybolan 50 Yaşındaki Adamın Cesedi Sulama Kuyusunda Bulundu
6 Aydır Kaybolan 50 Yaşındaki Adamın Cesedi Sulama Kuyusunda Bulundu
Antakya'da Yaklaşık 6 Ay Önce Kaybolan Bir Kişi Su Kuyusunda Ölü Bulundu.
Başbakan Erdoğan Yarın Osmaniye'de Başbakan Recep Tayip Erdoğan Yarın Bir Dizi Açılış Yapmak ve Siyaset Akademisinde Ders Vermek Amacıyla Osmaniye'ye Geliyor.
Hürsiad Üyeleri, Suriyeyi Gezdi
Hürsiad Üyeleri, Suriye'yi Gezdi
Gaziantep Hür Sanayici ve İş Adamları Derneği (Hürsiad) Üyeleri ve Aileleri, Suriye'nin Başkenti Şam ile Halep, Hama ve Humus'u Gezdi.
Gap Eylem Planı, Gazianteplileri Sevindirdi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Diyarbakır'da Açıkladığı Gap Eylem Planı, Gazianteplileri Sevindirdi.
Malatya'da "Etik Haftası" Dolayısıyla Kamu Çalışanlarına Yönelik Bir Konferans Düzenlenecek Malatya Belediyesi Tarafından "Etik Haftası" Dolayısıyla Kamu Çalışanlarına Yönelik Bir Konferans D..
Yüklediği Oto Yedek Parçasını Satıp Yerine Kum Yükleyen Tır Şoförü Cilvegözünü Geçemedi
Yüklediği Oto Yedek Parçasını Satıp Yerine Kum Yükleyen Tır Şoförü Cilvegözü'nü Geçemedi
Hatay'ın Reyhanlı İlçesi Cilvegözü Sınır Kapısı'nda Almanya' Dan Aldığı Yükle İtalya' Nın Trieste Limanından Ro -Ro Gemisi ile İstanbul Haydarpaşa' ya Bağlı Pendik Limanına Gelen Bo 04170 / Bo 04173 Plakalı Tır'da Yedek...
Niğdenin Çarıklı Köyünde Ev Ekonomisi Sergisi Törenle Açıldı
Niğde'nin Çarıklı Köyünde Ev Ekonomisi Sergisi Törenle Açıldı
Niğde Tarım Müdürlüğü Kadın Çiftçilerin Eğitimi Projesi Kapsamında Merkeze Bağlı Çarıklı Köyünde Düzenlediği Ev Ekonomisi Kursuna Katılan 15 Kursiyer Törenle Sertifikalarını Aldı. 5 Ay Süren Kursta Kursiyerlerin...
Nasrettin Hoca ve İbiş, Cahit Nakıboğlu Öğrencilerini Eğlendirdi
Nasrettin Hoca ve İbiş, Cahit Nakıboğlu Öğrencilerini Eğlendirdi
Gaziantep Özel Cahit Nakıboğlu İlköğretim Okulu'nda Sahne Alan Tiyatro Oyuncuları, Nasrettin Hoca ve İbiş Karakterlerine Bürünerek Anlattıkları Birbirinden Güzel Fıkralar ve Gösterileriyle Öğrencileri Eğlendirdi.
Sakarya Polisi Marmaris'te 3 Bin YTL'lik Sahte Banknot Ele Geçirdi Sakarya Emniyet Müdürlüğü'nün Organize Suç Örgütüne Yönelik Düzenlediği Operasyonda Marmaris'te 3 Bin YTL'lik Sahte Banknot ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10