26 Mayıs 2008 Pazartesi Günü Haberleri
CANLI YAYIN: Cumhurbaşkanı Erdoğan Kocaeli'de Konuşuyor

26 Mayıs 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Trabzon'dan Kısa Kısa Trabzon'un Maçka İlçesinde Bir Doktor, Hasta Yakınları Tarafından Darp Edildiği Gerekçesiyle Şikayetçi Oldu.
İstanbul'daki Arapgirliler Bir Araya Geldi İstanbul'daki Arapgir Kültür Derneği Tarafından Organize Edilen Etkinlikle, Arapgirliler Bir Araya Geldi.
Seferihisarda Termal Su Toplantısı
Seferihisar'da Termal Su Toplantısı
AK Parti Seferihisar İlçe Teşkilatı Seferihisar Öğretmenevi'nde Bir Toplantı Düzenledi. Toplantıda Termal Su Kullanımı ve Termal A.ş. Tartışıldı.
Bavyera, Gençleri Alkolden Koruyacak Almanya'da Bavyera Eyalet Hükümeti Alkol İstismarına Karşı Bir Bilgilendirme Kampanyası Başlattı. 26 Mayıs -1 Haziran Tarihleri Arasında Düzenlenen Bilinç..
Polisden Çalılık ve Kayalık Alanlarda Fuhuş Denetimi
Polisden Çalılık ve Kayalık Alanlarda Fuhuş Denetimi
Zonguldak'ta Polis Ekipleri, Okul Çevrelerindeki Kayalık ve Çalılık Alanda Fuhuş ve Uygunsuz Hareketlerde Bulunulduğu İhbarı Üzerine Denetimlerini Arttırdı.
Uluslararası Judo Federasyonu Putin'i Başkan Seçti Rusya'nın Popüler Lideri Vladimir Putin 'Beyaz Ev'deki Başbakanlık Koltuğuna Alışmaya Çalışırken, Putin'i Mutlu Edecek Bir Haber Uluslarara..
Tacikistan'dan, Türkiye'ye Götürülmek Üzere Olan 25 Kg Eroin Ele Geçirildi Tacikistan'ın Başkenti Duşanbe Havaalanı'nda Türkiye'ye Götürülmek Üzere Hazırlanan 25 Kg Eroin Ele Geçirildi.
Türkbarter Kayseri Yapı Fuarının Gözdesi Oldu
Türkbarter Kayseri Yapı Fuarının Gözdesi Oldu
Kayseri Yapı Fuarına Türkbarter Damgasını Vurdu. Türkbarter Kayseri Yetkilisi Selçuk Şarvan, Ekonominin Sıkıntılı Olduğu Şu Günlerde, Barter Modeli ile Bütün Sektörlere ve Üreticilere Çözüm Ortağı Olma Yolunda Hızla...
Düzce İl Tarım Müdür Vekili Ayhan Ünal, Süt Tüketimine Dikkat Çekti Düzce İl Tarım Müdür Vekili Ayhan Ünal, Türkiye'de Kişi Başına Süt Tüketiminin Gelişmiş Ülkelerin Çok Gerisinde Olduğunu Be..
Türk Berber Boğday'ın İdam Cezası Temyize Götürüldü Suudi Arabistan'da 'Allah'a Küfretmek' Suçundan Hüküm Giyerek İdam Cezasına Çarptırılan Türk Berber Sabri Boğday İçin Temyize Gidildi. Türk..
Yunan Medyası ve Siyasi Partiler, Ege'de Tahrik İddialarına Hız Verdi Yunanistan Yazılı ve Görsel Medyası, Yunanistan Genelkurmay Başkanı Dimitris Grapsas'ın Ankara Ziyaretinin, Türkiye'nin E..
Dadaşköy, Gezköyü İhya Etmek İçin TOKİ ile Anlaştı
Dadaşköy, Gezköy'ü İhya Etmek İçin TOKİ ile Anlaştı
Erzurum Dadaşkent Belediye Başkanı Vahdettin Yaylalı, Gezköy'ün Modern Bir Görünüme Kavuşması İçin Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ile Ön Protokol İmzaladıklarını Açıkladı.
Çarşamba Belediyesi, Terminal Gelirini Yatırımlarda Kullanacak Samsun'un Çarşamba Belediyesi, İlçe Sanayi Sitesi Yanına İnşa Edilen Şehirlerarası Otobüs Terminali'ni, Özelleştirme Yoluyla İst..
İhd Batman Şubesi; 'Kayıpları Anma Haftası' Nedeniyle Bir Basın Açıklaması Yaptı
İhd Batman Şubesi; "Kayıpları Anma Haftası" Nedeniyle Bir Basın Açıklaması Yaptı
İnsan Hakları Derneği (İhd) Batman Şubesi, 17 -31 Mayıs Tarihleri Arasında Kutlanan "Kayıpları Anma Haftası" Nedeniyle Bir Basın Açıklaması Yaptı.
Gazeteciler Kan Bağışı Kampanyasına Destek Verdi
Gazeteciler Kan Bağışı Kampanyasına Destek Verdi
Kızılay Tarafından Yürütülen Kan Bağışı Kampanyasına Erzincanlı Gazeteciler de Destek Verdi.
Tıbbi Atıklar Evsel Atığa Dönüştürülerek Bertaraf Ediliyor İçerdikleri Hastalık Yapıcı veya Bulaştırıcı Maddeler, Tehlikeli Kimyasallar, İlaçlar, Toksinler, Radyoaktif Maddeler ile İnsan ve Ç..
Balık Avlarken Elektrik Akımına Kapılan Şahıs Hayatını Kaybetti Şırnak'ın Silopi İlçesinde Jeneratör ile Balık Avlamak İsterken Elektrik Akımına Kapılan Mehmet Kanık Hayatını Kaybetti.
Kızılay 1 Milyon Ünite Kan Bağışı Kampanyası Başlattı
Kızılay 1 Milyon Ünite Kan Bağışı Kampanyası Başlattı
Yazın Sıcaklardan Kan Verenlerin Sayısında Düşüş Yaşandığı İçin Türk Kızılayı, "Kanımızın Yetmemesi Kanımıza Dokunuyor" Sloganıyla, Yürüttüğü "1 Milyon İyi İnsan Aranıyor" İsimli Kampanya, Ege Bölgesel Kan Merkezi'nde...
Düğün Magandasının Silahından Çıkan Kurşun 24 Yaşındaki Gencin Sonu Oldu
Düğün Magandasının Silahından Çıkan Kurşun 24 Yaşındaki Gencin Sonu Oldu
Osmaniye'de Bir Düğünde Havaya Ateş Açılması Sonucu Seken Kurşun, 24 Yaşındaki Bir Gencin Ölümüne Neden Oldu.
Tütev, Samsun'un Köylerinde Keneden Korunma Semineri Verdi Son Günlerde Artan Kene Olayları, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı'nın Ardından Sivil Toplum Örgütlerini de Harekete Geçirdi. Türkiye T..
AK Parti Hatay İl Başkanı Yeşildal: 'Hatayın Menfaatlerinde Birlik Olalım'
AK Parti Hatay İl Başkanı Yeşildal: "Hatay'ın Menfaatlerinde Birlik Olalım"
Hatay'daki Siyasi Partiler ile Sivil Toplum Kuruluşlarını Şehrin Menfaati Konusunda Biraraya Gelmeye Çağıran AK Parti Hatay İl Başkanı Adem Yeşildal, "Aksi Takdirde Hatay'ın Gelişmesi Adına Bir Arpa Boyu Yol Alınamaz."...
Edirne'de 33 Kilogram Eroin Ele Geçirildi Edirne Jandarma Ekipleri Tarafından Düzenlenen Operasyonda 33 Kilo 200 Gram Eroin Maddesi Ele Geçirildi.
Kızılay Kan Toplama Kampanyası Başlattı
Kızılay Kan Toplama Kampanyası Başlattı
'Kanımızın Olmaması Kanımıza Dokunuyor' Sloganı ile Kan Toplama Kampanyası Başlatan Kızılay, Gümüşhane'de Kurduğu Çadır ile Kan Bağışı Topluyor.
Gto Uzmanları, Case Projesi İçin Çalışmalara Başladı
Gto Uzmanları, 'Case Projesi' İçin Çalışmalara Başladı
Avrupa Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Tarafından Başlatılan Case Projesi Kapsamında Gaziantep Ticaret Odası (Gto) Tarafından Görevlendirilen Uzmanlar Firmalar Üzerinde...
Sankonun Minikleri Yılsonu Şenliği Düzenledi
Sanko'nun Minikleri Yılsonu Şenliği Düzenledi
Gaziantep Özel Sanko İlköğretim Okulu Ana Sınıfı Öğrencileri, Yılsonu Coşkusunu Aileleri ve Öğretmenleriyle Paylaştı. Öğrencilerin Sergiledikleri Muhteşem Gösteriler, İzleyenlerden Büyük Alkış Topladı.
Mahallede Başıboş Dolaşan Bir Köpek 6 Çocuğu Isırdı
Mahallede Başıboş Dolaşan Bir Köpek 6 Çocuğu Isırdı
Şanlıurfa'da Mahallede Başıboş Dolaşan Bir Köpek Oyun Oynayan 6 Çocuğu Isırdı. Köpeğin Saldırısına Uğrayan Çocuklar, Kuduz Olma İhtimali Üzerine Hastanede Müşahade Altına Alındı.
Yeşil'in Oğlu Beraat Etti, Drej Ali 14 Yıl 5 Ay Ceza Aldı "Yeşil" Kod Aldı Mahmut Yıldırım'ın Oğlu Murat Yıldırım, "Suç İşlemek Amacıyla Örgüt Kurduğu" İddiasıyla Drej Ali Lakaplı Ali Yasak i..
AK Parti Van Milletvekili Kayhan Türkmenoğlu, Çevre İl Müdürlüğünü Ziyaret Etti
AK Parti Van Milletvekili Kayhan Türkmenoğlu, Çevre İl Müdürlüğü'nü Ziyaret Etti
AK Parti Van Milletvekili Kayhan Türkmenoğlu, Çevre İl Müdürlüğü'nü Ziyaret Ederek, Van Gölü Başta Olmak Üzere Çeşitli Çevre Sorunları Hakkında Bilgi Aldı.
Yurtta Kalan Çocuklar İçin Piknik ve Doğum Günü Partisi
Yurtta Kalan Çocuklar İçin Piknik ve Doğum Günü Partisi
Mardin Musa Cihaner Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdu'nda Kalanlar İçin Vali Mehmet Kılıçlar'ın Eşi Arzu Kılıçlar Himayesinde Kabala Belediye Başkanı Şakir Nuhoğlu'nun Yazlık Evinin Bahçesinde Piknik ve Doğum Günü...
Ankaraspor, Aykut Kocaman ile Anlaşmaya Vardı
Ankaraspor, Aykut Kocaman ile Anlaşmaya Vardı
Yeni Sezon Öncesi Teknik Direktör Arayışlarını Sürdüren Ankaraspor, Aykut Kocaman ile Kesin Anlaşmaya Vardı.
Mersin İdmanyurdu, Teknik Direktör Abdulkerim Durmaz ile Yollarını Ayırdı
Mersin İdmanyurdu, Teknik Direktör Abdulkerim Durmaz ile Yollarını Ayırdı
Tff 2. Lig Takımlarından Mersin İdmanyurdu, Teknik Direktör Abdulkerim Durmaz ile Yollarını Ayırdı. Kulüp Başkanlığı'na İse Daha Önce Başkan Vekili Olan Hüseyin Çalışkan Getirildi.
Ribery, Yılın Futbolcusu Seçildi
Ribery, Yılın Futbolcusu Seçildi
Bir Dönem Galatasaray Forması da Giyen Bayern Münih'in Fransız Yıldızı Franck Ribery, Alman Spor Dergisi Kicker Tarafından Bundesliga'da Yılın En İyi Futbolcusu Seçildi.
İlköğretim Okulu Öğrencisi Derede Ölü Bulundu
İlköğretim Okulu Öğrencisi Derede Ölü Bulundu
Rize'nin Fındıklı İlçesinde, 12 Yaşındaki Meltem Berber İsimli Kız Çocuğu Düştüğü Derede Boğularak Hayatını Kaybetti.
Türk Telekomdan Askere Özel İnternet Sitesi
Türk Telekom'dan Askere Özel İnternet Sitesi
Türk Telekom, Sadece Türk Askerlerine ve Yakınlarına Özel "Www.enbuyukaskerbizimasker.net" İnternet Sitesini Kurdu.
Eurovision'da Skandal! Rusya'yı Birinciliğe Taşıyan Dima Bilan'ın Gay Porno Yıldızı Olduğu Ortaya Çıktı
Gün ve Ay İsimleri Nereden Geliyor Tavla Oynayanlar Farsça Altıya Kadar Saymasını Bilirler (Yek, Du, Se, Cihar, Penç, Şeş). Şimdi de Yedi Sayısını Öğreniyoruz...
Şef Gürer Aykal'a Finlandiya'dan Devlet Nişanı Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası Genel Müzik Direktörü ve Orkestra Şefi Gürer Aykal, 29 Mayıs'ta düzenlenecek törenle Finlandiya Devlet Niş..
CHP Heyeti Şanlıurfa'da 4 Haziran'da Şanlıurfa'da Yapılacak Tarım Kurultayı Öncesinde Şanlıurfa'ya Gelerek Hazırlık Çalışması Yapan CHP Heyeti, Basın Toplantısı Düzenledi.
AKP Gapa Çıkarma Yapacak
AKP Gap'a Çıkarma Yapacak
Hükümetin Uzun Süredir Üzerinde Çalıştığı Gap Eylem Planının Yarın Erdoğan Diyarbakır'da Açıklayacak.
Yunanistana Soykırım Kınaması
Yunanistan'a Soykırım Kınaması
Dışişleri Bakanlığı, Yunanistan'da Düzenlenen 'Sözde Pontus Soykırımı Anma Günü' Etkinliklerinin, İki Ülke Arasındaki İşbirliği Sürecini Aşındıracağını Bildirdi.
Sigara Yasağı Uzmanları Sevindirdi
Sigara Yasağı Uzmanları Sevindirdi
Ordu Sağlık Müdürlüğü Ruh Sağlığı ve Sosyal Hastalıklar Şube Müdürü Akıl ve Ruh Sağlığı Uzmanı Dr. Özlem Eren, Kapalı Alanlarda Sigara İçme Yasağının Olumlu Etkilerinin Görülmeye Başlandığını Söyledi.
AK Parti Ankara Miletvekili Özcan: "Çiftçilerin Desteklerini Artıracağız" AK Parti Ankara Milletvekili Mehmet Zekai Özcan, Çiftçilere Verilen Desteğin Artırılacağını İfade Ederek, "Çiftçileri..
Yeni Seçilen Lübnan Cumhurbaşkanına Kutlama Mesajı Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı, Lübnan Cumhurbaşkanı Mişel Süleyman'ın Seçilmesi Nedeniyle Bir Kutlama Mesajı Yayınlayarak, Önümüzd..
Gölette Boğulan Gencin Sınıfında Hüzün
Gölette Boğulan Gencin Sınıfında Hüzün
Malatya'da Girdiği Gölette Boğularak Hayatını Kaybeden Gencin Sırasına Karanfil Bırakıldı.
Ali Babacan-tunus Dışişleri Bakanı Ortak Basın Toplantısı Dışişleri Bakanı Ali Babacan, Avrupa Birliği (AB) Dışişleri Bakanlarını Buluşturan Genel İşler ve Dış İlişkiler Konseyi'nde Onaylanan..
Gelinlikleri Gelinlerle Tasarlıyor Serap Sezgin Haute Couture 2000 Yılından İtibaren Bakırköy'de Hizmet Veriyor
Gazide 'Türkçe' Uygulaması
Gazi'de "Türkçe" Uygulaması
Gazi Belediyesi Tarafından Belde Sınırları İçerisinde Hizmet Veren İş Yerlerinin Tabelalarındaki Yabancı İsimlerin Türkçe Hale Getirilmesine Yönelik Çalışması Meclis Gündemine Taşındı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10