26 Mayıs 2008 Pazartesi Günü Haberleri

26 Mayıs 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Viski Yerine Ihlamur İçiyormuş Müjde Ar, Yıllar Boyunca İçki Bardağına Ihlamur Koyup Onu İçtiğini İtiraf Etti..
Siirtte Hz. Veysel Karani Sempozyumu Sonra Erdi
Siirt'te 'Hz. Veysel Karani Sempozyumu' Sonra Erdi
Siirt'te Düzenlenen ve Bir Haftadır Devam Eden 'Hz. Veysel Karani Sempozyumu ve Anma Etkinlikleri', Amfi Tiyatro'da Düzenlenen 'Anne Sevgisi' Adlı Tiyatro Oyunu ile Son Buldu. Sahnelenen Oyunda Son Zamanlarda Türkiye'yi...
Orduda Trafik Kazası: 1 Ölü
Ordu'da Trafik Kazası: 1 Ölü
Ordu'da Yolun Karşısına Geçmeye Çalışan Yaşlı Adam, Otomobil Çarpması Sonucu Hayatını Kaybetti.
Elektrik Mühendisleri Odasından Özelleştirmeye Tepki
Elektrik Mühendisleri Odası'ndan Özelleştirmeye Tepki
Elektrik Mühendisleri Odası Başkanı Erdal Aktuğ, Elektrik Dağıtım Sektöründe Yapılan Özelleştirmelerin Sistemi Krize Götürdüğünü Söyledi.
İzmir Büyükşehir Belediyesinden Su Kampanyası
İzmir Büyükşehir Belediyesinden Su Kampanyası
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Su Tasarrufu Kampanyasının İkinci Yılında Anaokulu Öğrencileriyle Bir Araya Geldi. İzmir'deki Barajların Durumuyla İlgili Bir Açıklama Yapan Başkan Kocaoğlu, "İzmir Su...
1000 Veli Adananın Tanıtımı İçin Yarıştı
1000 Veli Adana'nın Tanıtımı İçin Yarıştı
Adana'da Faaliyet Gösteren Ekinfen Dershanesi'ndeki Öğrencilerin Velileri, Adana'nın Tanıtımı İçin Yarıştı. "Bir Fikrim Var" Yarışmasında Dereceye Giren Velilere Ödül Verildi.
Sakaryada 'Acil Müdahale Timi' Kuruldu
Sakarya'da "Acil Müdahale Timi" Kuruldu
Sakarya Emniyet Müdürlüğü'nden Yapılacak Açıklamada, İlde Ani Gelişen Olaylara Müdahalede Bulunmak Üzere, "Acil Müdahele Timi" Kurulduğu Bildirildi.
Başkan Güzelbey, Ulaşım Zammını Değerlendirdi
Başkan Güzelbey, Ulaşım Zammını Değerlendirdi
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey, Ulaşım Zammını Değerlendirerek, "Zam Yapmaya Şartlar Zorladı. Keşke İmkanımız Olsa da Ulaşımı Bedava Yapabilsek" Dedi.
Günay: Kimsenin Turizmi Küçük Düşürmeye Hakkı Yok Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, İstanbul'da Bir Otelde 'Dubai Modeli İçki Servisi' Yapıldığı İddiasına İlişkin, 'Ne Dini Bir Kaygıdan..
Yazar Zihni Çakır Tutuklandı Cumhuriyet Savcısı Zekeriya Öz'ün Talimatıyla Önceki Gün Ankara'da Gözaltına Alınan Yazar Zihni Çakır, Ankara 7. Sulh Ceza Mahkemesinde Süren Bir Dava ile İlgili ..
Almanyadaki Zonguldaklılar Havaalanı Kampanyasına 20 Bin Euroluk Destek
Almanyadaki Zonguldaklılar Havaalanı Kampanyasına 20 Bin Euroluk Destek
Zonguldak Havaalanı İçin Başlatılan Traşlama Kampanyasına Almanya'da Bulunan Zonguldaklılar Tarafından 20 Bin Euroluk Destek Verildi.
Kızılay Malatya Şube Başkanı Ali Yalçın:
Kızılay Malatya Şube Başkanı Ali Yalçın:
Kızılay Malatya Kan Merkezi, Vatandaşları Kan Verme Konusunda Duyarlılığa Davet Etti.
Başkan Güzelbey, Sanayicilerden Gaskispor'u Finanse Etmelerini İstedi Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı Asım Güzelbey, Gaziantepli Sanayici ve İşadamlarına Çağrıda Bulanarak Gaskispor'u..
Vakıf Başkanından Futbolcuları Satmayın Uyarısı
Vakıf Başkanından Futbolcuları Satmayın Uyarısı
Samsun Spor, Eğitim ve Tanıtma Vakfı (Sam -Sev) Başkanı Sadi Subaşı, Samsunspor Yönetim Kurulu Üyelerine 'Alt Yapıdan Yetişen Genç Futbolcuları Satmayın' Uyarısında Bulundu. Vakıf Binasında Düzenlediği Basın...
İran Turizmde Türkiye'yi Örnek Alacak İran Kültür Mirası, El Sanatları ve Turizm Kurumu Başkan Yardımcılarından Mehdi Cihangiri, İran'da Turizm Sektörünün Geliştirilmesi Konusunda Atılacak Ad..
Kuraklıktan 1 Milyon 772 Bin Dekar Ekili Alan Etkilendi
Kuraklıktan 1 Milyon 772 Bin Dekar Ekili Alan Etkilendi
Hasar Tespit Çalışmaları Tamamlanan Diyarbakır'ın Bismil ve Çınar İlçelerinde 1 Milyon 772 Bin Dekar Ekili Arazinin Kuraklıktan Etkilendiği Bildirildi.
Denizli Kızılayı Kan Toplamada Türkiye Altıncılığına Yükseldi
Denizli Kızılayı Kan Toplamada Türkiye Altıncılığına Yükseldi
Türkiye Kızılay Derneği Denizli Şube Başkanı Habib Yıldız, Ülke Genelinde Yüzde 1.5 Olan Kan Verme Oranını, "Kanımızın Yetmemesi Kanımıza Dokunuyor" Sloganıyla Başlattıkları Kampanyayla Yüzde 5'e Çıkarmaya Çalıştıklarını...
Büyükelçinin Ziyaretinde Ortak Dil Futbol Oldu
Büyükelçinin Ziyaretinde Ortak Dil Futbol Oldu
Estonya Büyükelçisi Märt Vorlmer ve Fahri Konsolos Eşref Baltalı, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu Ziyaret Etti.
Dünyada Çok Nadir Görülen Tümör Devlet Hastanesinde Ameliyatla Alındı Denizli Devlet Hastanesi'nde, Dünyada Çok Nadir Görülen, Kalın Bağırsağın Dışı ve Kuyruk Sokumu Kemiğinin Altında Bulunan..
Mancını, Inter'de Mutlu Inter'in Başarılı Teknik Direktörü Roberto Mancini'nin İngiliz Ekibi Chelsea'nin Başın Geçeceği Şeklindeki Haberler Menajeri Tarafından Yalanlandı.
Kızılay, 1 Milyon Ünite Kan Bağışı Kampanyası Başlattı
Kızılay, 1 Milyon Ünite Kan Bağışı Kampanyası Başlattı
Kızılay'ın "Kanımızın Yetmemesi Kanımıza Dokunuyor" Sloganıyla Yürüttüğü Kampanya Manisa'da Başladı. Ulupark'ta Kurulan Çadırla Kampanyayı Tanıtan Türk Kızılay Derneği Manisa Şube Başkanı Cengiz Yurdabekçi, 30 Ağustos...
Mersinli Bayan Boksörün Hedefi Dünya Şampiyonluğu
Mersinli Bayan Boksörün Hedefi Dünya Şampiyonluğu
Mersin Büyükşehir Belediyesi'nde 1 Yıl Önce Boksa Başlayan Songül Adıkti, Uluslararası Ahmet Cömert Turnuvası İçin Milli Takım Kampına Davet Edildi.
Zehirli Keneler Samsunda 45 Kişiyi Hastanelik Etti
Zehirli Keneler Samsun'da 45 Kişiyi Hastanelik Etti
Havaların Isınması ile Birlikte Ortaya Çıkan ve Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (Kkka) Hastalığına Sebep Olan Zehirli Keneler, Vatandaşları Tedirgin Ediyor. Son Günlerde Gittikçe Artan Kene Vakaları, Şehir Merkezleri Yanı...
Mollaarap Mahallesinde Tapu Sevinci
Mollaarap Mahallesi'nde Tapu Sevinci
Bursa Merkez Yıldırım Belediyesi Mollaarap Mahallesi'nde 17 Dönümlük Alan Üzerinde Yapılan Şuğulandırma Çalışması Sonucunda 107 Kişinin Tapularını Dağıttı. 30 Yıldır Kangren Haline Gelmiş Hisseli Parsel Tapusuna Sahip...
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Güzelbey: 'Ulaşıma Zam Yapmak Zorunda Kaldık'
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Güzelbey: "Ulaşıma Zam Yapmak Zorunda Kaldık"
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey, Petrol ve Diğer Girdi Maliyetlerindeki Artışlara Bağlı Olarak Şehir İçi Ulaşım Ücretlerine Zam Yapmak Zorunda Kaldıklarını Söyledi.
Hakkari'de Hain Tuzak Son Anda Önlendi Hakkari'de, Teröristler Tarafından Jandarma Karakolunun Çöpünü Taşıyan Bir Kamyonetin Altına Konulan Uzaktan Kumandalı Patlayıcının Son Anda Fark Ediler..
Çocuklarını Çeteye Kiralayan Anneler Yargılanacak İstanbul ve İzmir Gibi Büyükşehirlerde Çocukları Annelerinden Kiralayarak Hırsızlık ve Kapkaç Yaptıran 7'si Kadın 25 Kişi Yakalandı. Polis, Ç..
Vücudundaki Kene Ailesi Tarafından Çıkartılan Çocuk Fenalaştı Adapazarı'nda Vücudundaki Kene Ailesi Tarafından Çıkartılan Çocuk Fenalaşınca Hastaneye Kaldırıldı.
Tema Vakfı Eğitim Bölüm Başkanı Ergün: 'Toprağın Veriminin Korunması Gerekir'
Tema Vakfı Eğitim Bölüm Başkanı Ergün: "Toprağın Veriminin Korunması Gerekir"
Tema Vakfı Eğitim Bölüm Başkanı Celal Ergün, Dünya Var Olduğundan Beri Hep Geleceğin Konuşulduğunu Belirterek, 21. Yüzyıldan Sonra İnsanların Su Kaynakları, Ekolojik Denge, Küresel İklim Değişikliği ve Enerji Kaynakları...
Agos'un "Yargıyı Etkilemek" Davasında Savcı Mütalaa Verdi Agos Gazetesi İmtiyaz Sahibi Serkis Seropyan ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Aris Nalcı Hakkında "Yargıyı Etkilemek" Suçundan Açılan Da..
AK Parti Mkyk Üyesi Milletvekili, İl Özel İdaresi Çalışanlarını Övdü
AK Parti Mkyk Üyesi Milletvekili, İl Özel İdaresi Çalışanlarını Övdü
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Merkez Karar ve Yürütme Kurulu (Mkyk) Üyesi Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Samsun İl Özel İdaresi Çalışanlarını Övdü. Kurumun Köylerin Altyapılarına Yönelik Yaptığı...
Ahmedinecad Suriye'nin İran'ı Terketmeyeceğinden Emin İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinecad, Son Zamanlarda İsrail'le Dolaylı Görüşmelerde Bulunmasına Rağmen Suriye'nin İsrail Karşıtı Tavırda..
Tarihi Dede Şenliği Gün Yüzüne Çıkartıldı
Tarihi Dede Şenliği Gün Yüzüne Çıkartıldı
Hayata Geçirdiği Tarihi ve Kültürel Miras Çalışmaları ile Yıldırım İlçesinin Adını Duyuran Yıldırım Belediyesi, Geçmişte Değirmenlikızık Mahallesi'nde Kutlanan 'Dede Şenliği'ni de Gün Yüzüne Çıkardı. 1974 Yılından Bu...
Sri Lanka'da Trende Patlama: 4 Ölü Sri Lanka'nın Başkenti Kolombo Yakınlarında Yolcu Trenindeki Bombanın Patlaması Sonucu En Az 4 Kişi Öldü.
Büyücü ve Öğretmen Madde Bağımlılığının Zararlarını Anlattı
'Büyücü ve Öğretmen' Madde Bağımlılığının Zararlarını Anlattı
Madde Bağımlılığına Karşı Toplumu Bilinçlendirmek Amacıyla Mersin Emniyet Müdürlüğü Tiyatro Ekibi Sinop'ta 'Büyücü' ve 'Öğretmen' Adlı Oyunları Sergiledi.
Büyükorhanlılar, Rektör Yurtkurandan Yüksekokul İstedi
Büyükorhanlılar, Rektör Yurtkuran'dan Yüksekokul İstedi
Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Yurtkuran'ı Makamında Ziyaret Eden Büyükorhanlılar, İlçelerine Yüksekokul Yapılmasını İstedi.
Tuncelideki Mayın Tuzağı Sonrası Operasyon
Tunceli'deki Mayın Tuzağı Sonrası Operasyon
Nöbet Değişimi Sırasında Mayına Basan 1 Güvenlik Görevlisinin Yaralanmasının Ardından Karakolun Bulunduğu Bölgeye Mayın Döşeyen Teröristleri Etkisiz Hale Getirtmek Üzere Operasyon Başlatıldı.
Samsunda Kene Alarmı
Samsun'da Kene Alarmı
Samsun İl Tarım Müdürlüğü, Kene ile Mücadele Kapsamında İl Genelinde Bulunan 297 Bin Büyükbaş Hayvanı İlaçlayacak.
Utanç Anneleri!
Utanç Anneleri!
Küçük Yaştaki Çocukları Suç İşleme Konusunda Eğittikleri, Ailelerinden 5 - 10 Bin YTL Arası Kiralayarak ya da Baskıyla Hırsızlık, Kapkaç, Yankesicilik Gibi Suçlar İşlettiren Çete Yakalandı.
Türkiye'nin Deprem Riskinden Uzaklaştığı İddia Edildi Elazığ Fırat Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Yıldırım, İtalya'nın Sicilya Adasındaki Ünlü Etna Yanardağı'nın Püskürmesi ile ..
Hazine'den Dolar Tahvili İhalesi Hazine Yarın 3 Yıl Vadeli 6 Ayda Bir Yüzde 2.75 Sabit Kupon Ödemeli Dolar Cinsi Devlet Tahvili İhracı İçin İhale Yapacak.
Traktörden Düşen Çocuk Kaybetti Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesinde Traktörden Düşen Çocuk Yaşamını Yitirdi. Olay Yerine Gelen Çocuğun Akrabaları Sinir Krizleri Geçirdi.
Şehit Yüzbaşının İsmi Okuduğu Okulda Yaşatılacak İstanbul'da Geçen Yıl Nöbet Sırasında Uğradığı Silahlı Saldırı Sonucu Şehit Olan Yüzbaşı Sezgin Keskin'in Adı, Öğrenim Gördüğü Kırşehir'in Akç..
Parasız Yatılıya Burs Fırsatı Milli Eğitim Bakanlığı, Pansiyonlu Ortaöğretim Kurumlarında Parasız Yatılı Olarak Kalan Öğrencilere, 2008 -2009 Yılından İtibaren Burslu Öğrenime Geçme Fırsatı T..
Zam Yaptık Karışmayın İtirazı
'Zam Yaptık Karışmayın' İtirazı
Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, 'Maaşlarınıza Zam Yaptık Siz de Siyasete Karışmayın' Şeklinde Değerlendirmeler Yapıldığını Belirterek, 'Benim Maksadım Kesinlikle Bu Değil' Dedi.
O Şarkı Bende Daha Güzel 'Hadi Hadi' Şarkısı Nedeniyle İbrahim Tatlıses ile Arasında Gerginlik Oluşan Fatih Ürek: 'İbrahim Bey, Beni Yanlış Anladı'
Bu Hafta Hava Nasıl Özellikle Çarşamba Günü Sıcaklıklar Gölgede Bile 35 Dereceyi Bulacak. Perşembe Günü İse Yağmur Var. Tahminler Şöyle;
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10