25 Mayıs 2008 Pazar Günü Haberleri

25 Mayıs 2008 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İran Doğumlu İsrail Vatandaşı Casusluk Şüphesiyle Tutuklandı İsrail Polisi, İran Doğumlu 55 Yaşındaki Bir İsrail Vatandaşının, Tahran Adına Casusluk Yaptığı Şüphesiyle Tutukladığını Bildirdi.
Fas Dışişleri Bakanı Taib Fassi Fihri Mısır'da Fas Dışişleri Bakanı Taib Fassi Fihri, Resmi Ziyaret İçin Geldiği Mısır'da Cumhurbaşkanı Hüsnü Mübarek Tarafından Kabul Edildi.
Almanya'nın Eurovısıon'a Katılan "No Angels" Grubu'na Büyük Şok Sırbistan'ın Başkenti Belgrad'ta Düzenlenen 53. Eurovision Şarkı Yarışması'na No Angels Grubu ile Büyük Ümit ve Beklentilerle K..
AK Parti Ordu Yerel Yönetimler Toplantısı AK Parti, 2008 Yılı Ordu Yerel Yönetimler Toplantısı Yapıldı.
Engellilerin Mutlu Günü
Engellilerin Mutlu Günü
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Engelli Şube Müdürlüğü Tarafından Organize Edilen Pikniğe Katılan 125 Engelli Gönüllerince Eğlendi.
Istakoz Ziyafeti Çekecek Dünyaca Ünlü Sanatçı Julio Iglesias, Salı Gecesi Sortie'de Vereceği Konser Öncesi Menajeri Aracılığıyla Mönüsünü Gönderdi.
Fekede Köy Yollarının Altyapı ve İyileştirme Çalışmaları Sürüyor
Feke'de Köy Yollarının Altyapı ve İyileştirme Çalışmaları Sürüyor
Adana'nın Feke İlçesinde, 39 Köy Yolunun Altyapı ve İyileştirme Çalışmalarının Sürdüğü Bildirildi.
Mersinde Kısa Metrajlı Film Çalışması
Mersin'de Kısa Metrajlı Film Çalışması
Mersin'de Faaliyet Gösteren İnciay Yapım Tarafından Kısa Metrajlı 'Kandiya Güneşi' Adlı Filmin Çekimlerine Başlandığı Bildirildi.
Başbakan İçin Paha Biçilmez Baston Yaptı
Başbakan İçin Paha Biçilmez Baston Yaptı
Balıkesir Huzurevinde Kalan Yaşlı Bir Sakin, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan İçin El Yapımı Özel Bir Baston Yaptı. Mustafa Kır, Günlerce Emek Verdiği Özel Bastonu, Başbakan Erdoğan'a Bizzat Kendisinin Vermek İstediğini...
4. Cemil Alevli Cup 2008 Yarın Start Alıyor
4. Cemil Alevli Cup 2008 Yarın Start Alıyor
4. Uluslararası Cemil Alevli Cup Tenis Turnuvası Yarın Start Alıyor. Dünyanın Çeşitli Ülkelerinden Bayan Sporcuların Akın Ettiği Turnuva Ana Sponsorluğunu Şahinbey Belediye Başkanı Ömer Can ve Pırlanta Alanında Dünya...
Kayseride Yardıma Muhtaç Kimseler Yararına Kermes Açıldı
Kayseri'de Yardıma Muhtaç Kimseler Yararına Kermes Açıldı
Kayseri'de Şefkat Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Tarafından Bu Yıl 6.'sı Düzenlenen ve Gelirlerinin Yardıma Muhtaç Ailelere ve Başarılı Öğrencilere Verileceği Bir Kermes Açıldı.
'Asi' Dizisi Ekibi Kaza Yaptı: 4 Yaralı Bir Televizyon Kanalında Yayımlanan ve Çekimleri Hatay'da Yapılan 'Asi' Dizisi Ekibinin İçinde Bulunduğu Otomobilin Duvara Çarpması Sonucu 4 Kişi Yaral..
Dosiad Başkanvekili Kocabeyoğlu:
Dosiad Başkanvekili Kocabeyoğlu:
Doğu Anadolu Sanayici ve İşadamları Derneği (Dosiad) Başkanvekili Yusuf Kocabeyoğlu, Erzurum'da Fiyat İstikrarının Sağlanabilmesi İçin Temel Şartın Üretime Yoğunlaşmak Olduğunu Kaydetti. Kocabeyoğlu İl ve Kuzeydoğu...
Süpürgeler Sahada Fırtına Gibi Esti
Süpürgeler Sahada Fırtına Gibi Esti
Bayrampaşa Belediyesi Tarafından Düzenlenen Gençtival Etkinlikleri Kapsamında Dünyada İlk Kez Süpürge Futbolu Turnuvası Düzenlendi. Zeytinburnu ve Bayrampaşa Belediyesi Temizlik Ekipleri Arasında Yapılan Karşılaşma...
Konyaspor Transfer İçin Kongreyi Bekliyor Konyaspor İkinci Başkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Bahattin Karapınar Yeşil -Beyazlı Ekibin 2007 - 2008 Sezonunu Yapmış Olduğu Bir Basın Toplantısı i..
En İyi Kuran ve Ezan Okuyan Hafızlar Fethiyede Belirlendi
En İyi Kur'an ve Ezan Okuyan Hafızlar Fethiye'de Belirlendi
Türkiye'nin En İyi Kur'an Okuyan Hafızları ve Ezan Okuyan Müezzinleri Belli Oldu.
Bediüzzamanın Manevi Yeğeni Bedriye Eskicuma Hakkın Rahmetine Kavuştu
Bediüzzaman'ın Manevi Yeğeni Bedriye Eskicuma Hakk'ın Rahmetine Kavuştu
Bediüzzaman Said Nursi'nin Manevi Yeğenlerinden 95 Yaşındaki Bedriye Eskicuma, Hakk'ın Rahmetine Kavuştu.
Gençler, Belediyenin Şenliklerinde Stres Attı
Gençler, Belediyenin Şenliklerinde Stres Attı
Burdur Belediyesi Gençlerin Sınavlardan Önce Stres Atması İçin Şenlik Düzenledi. Çeşitli Yarışmaların Bulunduğu Şenliklere Öğrenciler ve Yakınları Büyük İlgi Gösterdi.
3. Sinan Erdem Tekerlekli Sandalye Basketbol Turnuvası A Grubu'nda Şampiyon Galatasaray Oldu 3. Sinan Erdem Tekerlekli Sandalye Basketbol Turnuvası A Grubu Final Maçında Rakibi İstanbul Cadbu..
Engelliler, Devlet Memuru Olmak İçin Yarıştı
Engelliler, Devlet Memuru Olmak İçin Yarıştı
Burdur Milli Eğitim Müdürlüğü Bünyesinde Çalıştırılmak Üzere Alınacak 4 Engelli İçin 128 Müracaat Yapıldı. Bedensel ve Zihinsel Olarak Yüzde 40'ın Üzerinde Engeli Bulunanlar, Devlet Kadrosuna Girebilmek İçin Birbirleri...
Canikte, 19 Mayıs Gençlik Caddesi ve Değişim Anıtı Açıldı
Canik'te, 19 Mayıs Gençlik Caddesi ve Değişim Anıtı Açıldı
Samsun Canik Belediyesi Tarafından Belediye Evleri Mahallesi'nde 19 Mayıs Gençlik Caddesi, Değişim Anıtı, 4 Tane Park ve AB Standartlarında Döşenenen Parke Yolları Düzenlenen Törenle Caniklilerin Hizmetine Sunuldu.
Sri Lanka'da Hükümet Güçleri İsyancılarla Çatıştı: 9 Ölü Sri Lanka'da Hükümet Güçleri ile Ayrılıkçı Tamil Militanları Arasında Çıkan Çatışmada 7 İsyancı ile 2 Asker Öldü.
AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Kongresi...(2) Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Hukukun Üstünlüğüne İnanmış Dört Dörtlük Bir İktidarın İşbaşında Olduğuna Vurgu Yaparak, "Bazıları AK Parti H..
Atatürk'ün Havza'ya Gelişinin 89. Yılı Törenlerle Kutlandı Atatürk'ün, 25 Mayıs 1919'da Samsun'dan Havza İlçesine Gelişinin 89. Yılı, Bu Yıl 20.'si Düzenlenen Havza 25 Mayıs Atatürk'ü Anma ve..
Bakan Şahin, Antalya'da Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, 'Hepimizin Temel Amacı, Bu Ülkede Yargı Teşkilatının Vatandaşlarımızın Arzu Ettiği Şekilde Hızlı Çalışabilmesi, Verimli Çalışabilmesi v..
Öğrenciler, Yere Atılan Sigara İzmaritlerini Topladı Toplum Gönüllüleri Vakfı (Tgv) Sivas Üyesi Bir Grup Üniversite Öğrencisinin Başlattığı Projede Görev Alan İlköğretim Öğrencileri, Cadde ve..
Öğretmen İmama Yenildi Türkiye?ye Bir Yıl Önce ?mahalle Baskısı? Kavramını Kazandıran Prof. Şerif Mardin, Önceki Gün ?mahalle?yi Anlatırken Yeni Bir Tartışmamız Oldu
Gül'den, 'İstihdam Paketi'ne Onay İşte Yeni Yasada Yer Alan Maddeler...
Gül, 'İstihdam Paketi'ni Onayladı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kamuoyunda 'İstihdam Paketi' Olarak Bilinen 5763 Sayılı 'İş Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun'u Onayl..
Ceyhan'da 98 Kaçak Yakalandı Adana'nın Ceyhan İlçesinde 98 Kaçak Yakalandı.
Çorum Kuran Okuma Birincisi Bölge Yarışmasına Hazırlanıyor
Çorum Kur'an Okuma Birincisi Bölge Yarışmasına Hazırlanıyor
Çorum Merkez ve İlçelerdeki Kız Kur'an Kursları Arasında Düzenlenen 'Yüzünden Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması' İl Birincisi Kafiye Temizkan, Bölge Yarışması İçin Hazırlanıyor.
CHP Milletvekili Akif Ekici'den Vergi Şikayeti Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gaziantep Milletvekili Akif Ekici, Siftah Yapmadan Kepenk Kapatan Esnafın Vergi Kıskacına Alındığını İddia Etti.
Telekom Çalışması Sebebiyle Bazı Yollar Ulaşıma Kapatılacak Gaziantep'in Bazı Caddelerinde Telekom Çalışması Yapılacağı ve Bu Sebeple Çalışma Yapılacak Yollarına Ulaşıma Kapatılacağı Bildiril..
Yemek Yarışması Ön Elemeleri Yapıldı Gaziantep Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Aşçılık Programı Tarafından, Bu Yıl İkincisi Düzenlenen Yemek Yarışmasının Ön Elemeleri, Turizm Uygulama Oteli M..
Kıymazdan Büyükfırata Ziyaret
Kıymaz'dan Büyükfırat'a Ziyaret
Gap Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz, Adana İl Milli Eğitim Müdürü Abdulgaffur Büyükfırat'ı Makamında Ziyaret Etti.
Sp Gaziantep İl Divan Toplantısı Yapıldı
Sp Gaziantep İl Divan Toplantısı Yapıldı
Saadet Partisi (Sp) Gaziantep İl Divanı Toplantısı Yoğun Bir Katılımla Gerçekleştirildi.
Fenerbahçe'den Zıco Açıklaması Fenerbahçe Kulübü, Teknik Direktör Arthur Zico ile Görüşmelerin Belirli Aralıklarla Devam Ettiğini ve Konuyla İlgili Detayların Birkaç Gün İçinde Kamuoyu ile Pa..
Fenerbahçe İdari Menajeri Volkan Ballı'dan Açıklama Fenerbahçe Futbol Takımı İdari Menajeri Volkan Ballı, Basında Yer Alan Şampiyonlar Ligi Final Maçından Sonra Chelsea'de Oynayan Eski Fenerb..
Diyarbakır'da Canlı Bomba Alarmı Diyarbakır'da Hareketleriyle Şüphe Çeken Bir Kadın, Canlı Bomba Olma İhtimaline Karşılık Gözaltına Alındı. Yapılan Aramada Üstünde Herhangi Bir Suç Unsuruna R..
Eskişehirde Trafik Kazaları: 3 Yaralı
Eskişehir'de Trafik Kazaları: 3 Yaralı
Eskişehir'de Motosikletin Devrilmesiyle Yaralanan 2 Kişi ile Otomobilin Çarptığı Bir Şahıs, Hastanelerde Tedavi Altına Alındı.
Sinan Erdem Tekerlekli Sandalye Turnuvasını Galatasaray Kazandı
Sinan Erdem Tekerlekli Sandalye Turnuvası'nı Galatasaray Kazandı
Iüütürkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı (Tesyev) ile Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu'nun Birlikte Düzenlediği 3. Ulusal Sinan Erdem Tekerlekli Sandalye Basketbol Turnuvası'nda Galatasaray Birinci...
Kıbrıs Rum Basınına Göre Türkiye-troyka Görüşmesinde Kıbrıs Sorunu Görüşüldü Kıbrıs Rum Kesiminde Yayınlanan Gazetelerden Fileleftheros, Türkiye Dışişleri Bakanı Ali Babacan'ın Yakın Geçmişte..
AK Parti Konya Milletvekili Candan'dan CHP ve Önder Sav'a Eleştiri AK Parti Konya Milletvekili Muharrem Candan, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Sekreteri Önder Sav'ın Hacca Gitmek İsteyen..
Diyarbakır'da AB Öykü Yarışması Düzenlecek Milli Eğitim Bakanlığı, Avrupa Komisyonu Türkiye Delegasyonu ve AB Bilgi Büroları Ağı İşbirliği ile Diyarbakır İlinde Bulunan Tüm Lise ve Dengi Okul..
Harput Kalesi Kazı Çalışmaları Temmuz'da Başlıyor Elazığ İl Kültür ve Turizm Müdürü Tahsin Öztürk, Geçmiş Yıllarda Yapılan Kazı Çalışmaları Sonucunda Önemli Bir Mesafe Kat Edildiğini, Osmanlı..
Tzd'nin Özel Ödülü Zafer Çağlayan'a Verilecek Türkiye Ziraatçılar Derneği (Tzd) Genel Başkanı İbrahim Yetkin, Bu Yılki Tzd Özel Ödülü'nün Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan'a Verileceğin..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10