24 Mayıs 2008 Cumartesi Günü Haberleri

24 Mayıs 2008 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Geleceğin Mucitleri
Geleceğin Mucitleri
Ordu Valiliği Tarafından Bilimsel Düşünceyi ve Yetenekleri Ön Plana Çıkarmak Amacıyla Düzenlenen 'Bilimsel Proje Yarışması'nda Dereceler Belli Oldu.
Öğrenim Kredisi Artış Oranı İçin Çalışmalar Sürüyor Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürü Hasan Albayrak, 2009 Yılında Öğrenim Kredilerine, 2008 Yılında Yapılan Artıştan Daha Fazla Artış Yapıl..
Aydoğan Kaçıranın Baba Acısı
Aydoğan Kaçıra'nın Baba Acısı
Türkiye Gazetesi Yayın Koordinatörü Aydoğan Kaçıra'nın Babası Mustafa Kaçıra (80) Geçirdiği Kalp Krizi Sonucu Hayatını Kaybetti.
Sokakta Bulunan Kurt Köpeğine Belediye Sahip Çıktı
Sokakta Bulunan Kurt Köpeğine Belediye Sahip Çıktı
Sakarya'da, Sokakta Bulunan ve Bir Hayırsever Vatandaş Tarafından Tedavi Ettirilen Kurt Köpeğine, Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Sahip Çıktı. Köpek, Yangın, Deprem Gibi Afetlerde Arama Kurtarma...
Afyonkarahisarda Smmmonun Genel Kurulu
Afyonkarahisar'da Smmmo'nun Genel Kurulu
Afyonkarahisar Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (Asmmmo) Başkanı Erdal Sayar, 19. Yılını Tamamlamış Yasal Örgütlerinin Bu 19 Yılda Son Derece Dinamik Bir Görüntü Sergilediğini Söyledi.
Aziz Yıldırım ile Anlaşma Yapmadık
'Aziz Yıldırım ile Anlaşma Yapmadık'
Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Vestel Manisasporlu Oyuncular Selçuk İnan ve Burak Yılmaz'ın Transferinde Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Anlaşma Yaptıkları Yönündeki Haberleri Yalanladı.
Denizlide Amatör Kulüpler Ödüllerini Aldı
Denizli'de Amatör Kulüpler Ödüllerini Aldı
Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (Askf) Tarafından Düzenlenen Amatör Futbol Sezonu Ödülleri Verildi. 17 Amatör Spor Kulübünün Kupalarını Aldığı Ödül Töreni, Vali Yavuz Erkmen'in Katılımıyla Denizli Polisevi'nde...
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Güler: 'Ceyhandan Türk Ekonomisine 2 Yılda 2 Milyar Dolar Katkı Sağlandı'
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Güler: "Ceyhan'dan Türk Ekonomisine 2 Yılda 2 Milyar Dolar Katkı Sağlandı"
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Bakü -Tiflis -Ceyhan Ham Petrol Boru Hattından Türkiye'nin Ekonomisine 2 Yılda 2 Milyar Dolar Katkı Sağlandığını Söyledi.
Hangi Ünlü İsimden Film Teklifi Ald Türk Sinemasının Afrodit'i Olarak Tanınan ve Şov Dünyasının Vazgeçilmez İsmi Banu Alkan Ekranlarda Eskisi Kadar Görünmüyor.
Dasifed Başkanı Süleyman Onatça: 'Siyaset Ekonominin Önünü Tıkıyor'
Dasifed Başkanı Süleyman Onatça: "Siyaset Ekonominin Önünü Tıkıyor"
Doğu Akdeniz Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu (Dasifed) Başkanı Süleyman Onatça, Siyasetin Ekonominin Önünü Tıkadığını Söyledi.
Şahika Grup, İnşaat ve Yapı Malzemeleri Satan İşyeri Açtı
Şahika Grup, İnşaat ve Yapı Malzemeleri Satan İşyeri Açtı
Şahika Grup, Erzurum Tortum Yolu Üzerinde İnşaat ve Yapı Malzemeleri Satan Bir İşyeri Hizmete Açtı.
Suriye, İsrail'in "İran ve Diğer Gruplarla Bağlarını Kopar" Talebini Reddetti Türkiye'nin Aracılığı ile Suriye ve İsrail Arasında Yapılan Görüşmelerin Detayları ile İlgili Detaylar Ortaya Çık..
Süleyman Demirel: 'Birbirimize Düşmeden Demokrasiye Sahip Çıkmamız Lazım'
Süleyman Demirel: "Birbirimize Düşmeden Demokrasiye Sahip Çıkmamız Lazım"
9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, Vatandaşların Birbirinden Şikayet Etmeden ve Karamsarlığa Düşmeden Demokrasi Çerçevesinde Sorunların Çözümünü Araması Gerektiğini Belirtti.
Şehitkamil Belediye Başkanı Özkarslı: 'Amacımız, Sanayicilerimize Destek Vermektir'
Şehitkamil Belediye Başkanı Özkarslı: "Amacımız, Sanayicilerimize Destek Vermektir"
Gaziantep Merkez Şehitkamil Belediye Başkanı Metin Özkarslı, Ortadoğu Fuar Merkezi'nde Düzenlenen 3. Irak Uluslararası Fuarı'nda Belediye Adına Stant Açarak, Gaziantepli Sanayici ve İşadamlarına Destek Olmaya...
Sinopta Amatör Balıkçılar İskeleyi Mesken Tuttu.
Sinop'ta Amatör Balıkçılar İskeleyi Mesken Tuttu.
Sinop'ta Boş Zamanlarını Değerlendirmek İsteyen Amatör Balıkçılar, Sinop İskelesini Mesken Tuttu.
Elektrik Teli Koptu, İşe Giden Anneyle Kızını Elektrik Çarptı
Elektrik Teli Koptu, İşe Giden Anneyle Kızını Elektrik Çarptı
Bursa'nın Merkez Osmangazi İlçesinde Kopan Elektirik Teli Sokakta El Ele Yürüyen Anne ve 4 Yaşındaki Kızını Hastanelik Etti. Kızının Elektrik Akımına Kapıldığını Gören Anne, Yavrusunu Kurtarmak İsterken Akıma Kapıldı....
Kerkük Kardeşliği Derneği Başkanı El Bombası Bulundurduğu İddiası ile Tutuklandı
Kerkük Kardeşliği Derneği Başkanı El Bombası Bulundurduğu İddiası ile Tutuklandı
Malatya Kerkük Kardeşliği Derneği Başkanı Veysel Ş. ve 2 Kişi Tutuklandı.
Trabzon'da Kaçak ve Ruhsatsız Yapılarla Etkin Mücadele Başlatılıyor Trabzon Valisi Nuri Okutan, Kaçak ve Ruhsatsız Yapılaşmanın Bir Taraftan Çarpık ve Düzensiz Yapılaşmaya, Diğer Taraftan da ..
Bozyazıda Sahilde Ölü Caretta Caretta Bulundu
Bozyazı'da Sahilde Ölü Caretta Caretta Bulundu
Mersin'in Bozyazı İlçesinde Sayıları Gittikçe Azalan ve Koruma Altına Alınan Bir Caretta Caretta Kaplumbağası Ölü Bulundu.
Adalet Bakanı Şahin: 'AK Partinin Yandaş Yargı Organlarına İhtiyacı Yok'
Adalet Bakanı Şahin: "AK Parti'nin Yandaş Yargı Organlarına İhtiyacı Yok"
Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, AK Parti'nin Yandaş Yargı Organlarına ve Kurumlarına İhtiyaçlarının Olmadığını Belirterek, Yargının Sadece Hakkın, Hukukun ve Adaletin Yandaşı Olarak Çalışmasını İstedi.
Vanda Kaçak Sigara Operasyonu
Van'da Kaçak Sigara Operasyonu
Van'ın Erciş İlçesinde Polis Ekipleri Tarafından Yapılan Çalışmalar Neticesinde Yurda Yasadışı Yollardan Sokulduğu Tespit Edilen 6 Bin 340 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi.
AK Parti Akçaabat İlçe Toplantısı
AK Parti Akçaabat İlçe Toplantısı
AK Parti Akçaabat İlçe Başkanı Osman Çavuş, İlçede Yapılacak İkinci Bir Hastanenin Hava ve Su Kadar Önemli Bir İhtiyaç Olduğunu Söyledi.
Ticaret Lisesi Eski Mezunları Biraraya Geldi
Ticaret Lisesi Eski Mezunları Biraraya Geldi
Afyonkarahisar Ticaret Lisesi Eski Mezunları, Düzenlenen 'Ticaret Liseliler Günü'nde Bir Araya Geldi.
Düzce Uzunmustafa İlköğretim Okulundan Halk Oyunları Şenliği
Düzce Uzunmustafa İlköğretim Okulu'ndan Halk Oyunları Şenliği
Düzce Uzunmustafa İlköğretim Okulu Tarafından Hazırlanan Gecede Yedi Ayrı Bölgenin Halk Oyunu Gösterileri Sunuldu.
Tarladan Su Motoru Çalmak İsteyen Zanlılar Tutuklandı Eskişehir'in Çifteler İlçesinde Bir Tarladan Su Motoru Çalmak İstedikleri İddia Edilen 3 Kişi Tutuklandı.
Düzce Üniversitesinde Pop Rüzgarı..
Düzce Üniversitesinde Pop Rüzgarı..
Düzce Üniversitesi ve Düzce Belediyesi Tarafından Düzenlenen Bahar Şenliğinde Sahne Alan Pop Müzik Sanatçısı Murat Başaran, Sönük Geçen Etkinliklere Hareket Getirdi.
Uluslararası Türkiye Offshore Şampiyonası Adanada
Uluslararası Türkiye Offshore Şampiyonası Adana'da
Uluslararası Türkiye Offshore Şampiyonası'nda Adana Etabının İlk Yarışını, 'Stihl' Adlı Tekneleriyle Kerem Tuncer-alpay Akdilek İkilisi Kazandı.
Gençler Bayanlar ve Erkekler Türkiye Atletizm Şampiyonası Birinci Kademe Elemleri
Gençler Bayanlar ve Erkekler Türkiye Atletizm Şampiyonası Birinci Kademe Elemleri
Gençler Bayanlar ve Erkekler Türkiye Atletizm Şampiyonası Birinci Kademe Elemeleri Eskişehir'de Yapılıyor. Elemelerde Dereceye Giren 12 Takım Birinci Kademede Yarışmaya Hak Kazanacak.
Denizlili İş Adamları 3. Uluslararası Irak Fuarı'na Katıldı Denizli Ticaret Odası (Dto) Genel Sekreteri Ali Rıza Tekin, 3. Uluslararası Irak Fuarı'nın Ortadoğu Pazarına Açılmak Açısından Çok ..
Baykal, Hükümet-yargı Gerginliğinde Vatandaşı Suçladı
Baykal, Hükümet-yargı Gerginliğinde Vatandaşı Suçladı
CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Son Günlerde Yaşanan Yargı-hükmet Gerginliğine İlişkin Olarak, "Şimdi Herkes Bakıyor. 'Türkiye Sıkıştı Ne Yapacağız' Diye.
Çoruhta Rafting Şöleni
Çoruh'ta Rafting Şöleni
Artvin'in Yusufeli İlçesinde, Yerli ve Yabancı Sporcuların Katıldığı Rafting ve Kano Şenliği Renkli Görüntülere Sahne Oldu.
Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker Isparta'da Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, Kuraklıktan Etkilenen Çiftçilerin Devlete Olan Borçlarının Silineceğini Söyledi.
Sakarya Üniversitesi'nin Hidrojen Arabası Dünya Üçüncüsü Oldu Sakarya Üniversitesi'nin Hidrojen Arabası, Shell Eco Marathon Yarışı'nda Dünya 3.'sü Oldu.
Tekler Finalinde Polonyalı Radwanska Şampiyon Oldu Sony Ericsson WTA Tour İstanbul Cup Uluslararası Bayanlar Tenis Turnuvasında, Teklerde Polonyalı Agnieszka Radwanska Şampiyon Oldu.
Türkiye Yazarlar Birliğinin Kültür Kervanı Geliboluda
Türkiye Yazarlar Birliği'nin 'Kültür Kervanı' Gelibolu'da
Türkiye Yazarlar Birliği'nin Edirne'den Ardahan'a Başlattığı 'Kültür Kervanı'nın Birinci Ayağı Gelibolu'da Gerçekleştirildi. 'Rumeli Fatihi Gazi Süleyman Paşa ve Rumeli'nin Fethi Bilgi Şöleni' İçin Birlik Üyeleri...
Adalet Bakanı, Hakim ve Savcılardan Adaletli Olmalarını İstedi Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, Antalya'da Partisince Düzenlenen Danışma Meclisi Toplantısına Katıldı. Adalet Bakanı Şahin, Haki..
Toyota Boshoku ile Serdivan Belediyesi'nden Ağaç Seferberliği Sakarya'nın Serdivan İlçesinde, Toyota Boshoku Fabrikası ile Serdivan Belediyesi İş Birliğinde 140 Adet Fidan Dikildi. Törene Ser..
Makedonyada Afişler Oylar Deliye Diyor
Makedonya'da Afişler 'Oylar Deli'ye' Diyor
Türkiye'yi Eurovision Şarkı Yarışmasında Temsil Eden Mor ve Ötesi'nin 'Deli' Şarkısı İçin Makedonya'da Afişlerle Oy İsteniyor. Önceki Gece Yapılan Yarışmada Finale Kalan Son 10 Ülke Arasında Yer Alan Türkiye Bu Gece...
Gapgiad Başkanı Mutafoğlu: "Irak ile Dış Ticaretin Artması Türkiye'nin Güvenirliğini Gösteriyor" Türkiye ile Irak Arasında Her Sene Artan Dış Ticaret Hacmi En Çok Gaziantepli Sanayici ve İşad..
Sedaş, Ödeme Disiplinini Kaybeden Aboneler Hakkında İcra Takibi Başlatacak Sakarya Elektrik Dağıtım A.ş. (Sedaş) Genel Müdürü Yunus Bekircan, Mesken Aboneleri ile Sanayi Çarşılarında ve Alışv..
CHP Genel Başkanı Baykal: "Türkiye'de Herkes İnancını Yaşamakta Özgür Olacak" Cumhuriyet Halk Partisi(chp) Genel Başkanı Deniz Baykal, Türkiye'de Herkesin İbadet Etmekte ve İnancını Sonuna Ka..
Malatyada Ev Çöktü
Malatya'da Ev Çöktü
Malatya'nın Doğanşehir İlçesinde Terk Edilmiş Eski Bir Evin Çökmesi Sonucunda Bir Çocuk Hayatını Kaybetti.
Iraktan Türkiyeye Petrol Daveti!
Irak'tan Türkiye'ye Petrol Daveti!
Irak'ın Kuzeyindeki Bölgesel Yönetimin Kontrolüne Bağlı 3 Ayrı Noktada Yeni Petrol Sahası Ortaya Çıkarılırken, Bölgesel Yönetim, Bölgeye Yeni Türk Petrol Şirketinin Beklendiğini Duyurdu.
Müftünün Hakkari Valisi Hakkında Açtığı Dava Hakkari Valisi Ayhan Nasuhbeyoğlu, Basında Kendisi Hakkında Dava Açtığı Belirtilen Eski Çukurca Müftüsü Olan Konya Tuzlukçu İlçesi Müftüsü Adnan Z..
4. Flamingo ve Yumurta Festivali
4. Flamingo ve Yumurta Festivali
Afyonkarahisar'ın Başmakçı İlçesinde Düzenlenen 4. Flamingo ve Yumurta Festivali'nde, Yumurta Tokuşturma, En Güzel Buzağı ve Koç Yarışmaları Yapıldı.
DSPden CHP ve Diğer Sol Partilere Davet
DSP'den CHP ve Diğer Sol Partilere Davet
Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Sekreteri ve Eski Devlet Bakanı Masum Türker, Başta CHP Olmak Üzere Tüm Sol Partilerin Yerel Seçimlere DSP Çatısı Altında Girmesi Çağrısında Bulundu.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10