23 Mayıs 2008 Cuma Günü Haberleri

23 Mayıs 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İl Tarım Komisyonu Üyesi Koçyiğitten Buğday Uyarısı
İl Tarım Komisyonu Üyesi Koçyiğit'ten Buğday Uyarısı
Balıkesir İl Genel Meclis ve Tarım Komisyonu Üyesi İsmet Koçyiğit, Balıkesir Bölgesindeki Buğday Üretiminde Verim Kaybı Yaşanabileceğine Dikkat Çekerek, Üreticinin Desteklenmesi İçin Toprak Mahsulleri Ofisi'nin Alım...
'Cumhuriyet Dönemi Bursa Gazeteleri Sergisi' Basın Kültür Sarayında Açıldı
"Cumhuriyet Dönemi Bursa Gazeteleri Sergisi" Basın Kültür Sarayı'nda Açıldı
Bursa Gazeteciler Cemiyeti Tarafından Müzeler Haftası Nedeniyle Organize Edilen "Cumhuriyet Dönemi Bursa Gazeteleri" Sergisi, Basın Kültür Sarayı'nda Düzenlenen Törenle İzlenime Açıldı.
Zübeyde Hanım Caddesi Göz Kamaştırıyor
Zübeyde Hanım Caddesi Göz Kamaştırıyor
Bilecik'in Bozüyük İlçesinin İlk Taş Işıklı Caddesi Olan Zübeyde Hanım Caddesi, Işıkların Faaliyete Geçirilmesi Sonucu Geceleri Işıldamaya Başladı.
Kayseri Büyükşehir Belediyesinden Esnafa Yönelik Toplantı
Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nden Esnafa Yönelik Toplantı
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Tarafından Bir Süre Önce Başlatılan Hamle Programın 3.'sünde Sıhhi Tesisatcılar Odası Esnafına Yönelik Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.
Sökeyi Jeotermal Heyecanı Sardı
Söke'yi Jeotermal Heyecanı Sardı
Söke Belediyesi Arıtma Tesisi Yakınlarında Başlatılan Jeotermal Sondajında 1200 Metrede 76 C' de Sıcak Su Bulundu.
Silvanda Anasınıfı Öğrencileri Yıl Sonu Etkinliklerine Hazırlanıyor
Silvan'da Anasınıfı Öğrencileri Yıl Sonu Etkinliklerine Hazırlanıyor
Diyarbakır'ın Silvan İlçesinde Anasınıfı Öğrencileri İlk Kez Yıl Sonu Etkinliklerine Hazırlanma Mutluluğunu Yaşıyor.
Gümüşhanespor Kulübü Başkanı Karagöz:
Gümüşhanespor Kulübü Başkanı Karagöz:
Gümüşhanespor Kulübü Başkanlığını Yaklaşık 2 Yıldır Sürdüren İşadamı Kurban Karagöz, 1 Haziran'da Yapılacak Olan Kongrede Yeniden Aday Olmayacağını Açıkladı.
Kilis'te Kısa Kısa Kilis'te, Bisikletten Düşen 8 Yaşındaki Çocuk Kafa Travması Geçirdi.
Düzce'de Hafta Sonu Enerji Kesintisi Yapılacak Sakarya Elektrik Dağıtım A.ş. (Sedaş) Düzce İl Müdürlüğü Tarafından Hafta Sonu Beyköy Beldesi ve Çevresinde Elektrik Kesintileri Yaşanacağı Bild..
Mersin'de Basketbol Okulları Şenliği Mersin Büyükşehir Belediyesi Basketbol Okulları Şenliği'nin 31 Mayıs'ta Başlayacağı Bildirildi.
İskenderunda Muhtarlara Bilgisayar
İskenderun'da Muhtarlara Bilgisayar
Hatay'ın İskenderun İlçesinde Köylere Hizmet Götürme Birliği Tarafından 35 Köy Muhtarına Bilgisayar Dağıtıldı.
Rize Ticaret ve Sanayi Odası, Gsoyu Ziyaret Etti
Rize Ticaret ve Sanayi Odası, Gso'yu Ziyaret Etti
3. Irak Uluslararası Fuarı'nın Açılışına Katılan Rize Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ömer Faruk Ofluoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Gaziantep Sanayi Odası (Gso) Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Koçer'i Ziyaret Etti.
WTA İstanbul Cup 2008 Tenis Turnuvası
WTA İstanbul Cup 2008 Tenis Turnuvası
Sony Ericsson WTA Tour İstanbul Cup'ta Finale Yükselen İlk İsim Polonyalı Agnieszka Radwanska Oldu. Turnuvanın 2 Numaralı Seri Başı Raketi Olan Radwanska, Final Vizesi İçin 8 Numaralı Seri Başı Tsvetana Pironkova ile...
Gso Başkanı Nejat Koçer: "Fuar Sonrasında Irak'a İhracatımız, 1 Milyar Doları Bulacak" Gaziantep Sanayi Odası (Gso) Başkanı Nejat Koçer, 3. Uluslararası Irak Fuarı Sayesinde Gaziantep'ten Ira..
Pınar Selek Yine Beraat Etti
Pınar Selek Yine Beraat Etti
Mısır Çarşısı'nda 7 Kişinin Öldüğü Patlamaya İlişkin Görülen Davada, Sanıklardan Biri Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis, Biri Müebbet Hapis, 3'ü de 6 -12,5 Yıl Arasında Değişen Hapis Cezasına Çarptırıldı.
1. Ankara 'Türkiye Futbol Oynuyor' Projesi Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Futbol Federasyonu'nun (Tff) Birlikte Düzenlediği 1. Ankara 'Türkiye Futbol Oynuyor Projesi'nin Etkinlikleri Başl..
Penguen'den Kavrulmuş Ispanak Konservesi Gençoğlu Holding Bünyesinde Bursa'da Kurulu Bulunan Penguen Gıda Sanayi Aş'nin Yeni Ürünü "Kavrulmuş Ispanak Konservesi" Piyasaya Sunuldu.
Ankarasporlu Özer Fenerbahçe'ye Gidiyor Ankaraspor'un Genç Orta Saha Oyuncusu Özer Hurmacı Fenerbahçe'ye Gidiyor.
Kupa Gıda A.ş.nin Genel Koordinatörlüğüne Ferhunde Atalar Getirildi
Kupa Gıda A.ş.'nin Genel Koordinatörlüğüne Ferhunde Atalar Getirildi
Sardunya Kalite Yönetim ve Kurumsal İletişim Direktörü Ferhunde Atalar, Sardunya A.ş. Grup Şirketlerinden Kupa Gıda A.ş.'nin Genel Koordinatörlüğüne Atandı.
Büyük Enerji Tasarrufu
Büyük Enerji Tasarrufu
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Okullardaki Lambaların Verimli Lambalarla Değiştirdiklerini Söyledi.
Aranan Şahıslar Cezaevinde Yakalandı Kocaeli'nin Gölcük İlçesinde, Cezaevinde Tutuklu Bulunan Ağabeylerini Ziyarete Giden 2 Şahsın Yapılan Bilgisayar Sorgulamasında Çeşitli Suçlardan Arandığı..
Avusturyalı Kadın, Biber Gazı ile Gençleri Etkisiz Hale Getirdi Viyana'nın U3 Metrosunda, 31 Yaşında Bir Avusturyalı Elindeki Biber Gazı ile 17 Öğrenciyi Etkisiz Hale Getirdi.
Uzman Çavuş T. Ç.'nin Şemdinli Davasında 3 Tanığın İfadesi Bekleniyor Isparta'da Bir İşadamının Öldürülmesi Olayı Nedeniyle Tutuklanan Jandarma Uzman Çavuş T.ç.'nin Yargılandığı Malatya'daki ..
Otomotivin Gelecek Stratejisi
Otomotivin Gelecek Stratejisi
Türk Ekonomi Bankası (Teb) Şubat 2008'de Bursa'da Düzenlediği "Otomotiv Sektörü Gelecek Stratejisi Konferansı"nın Çıktılarından Oluşan Raporu Tamamladı.
Düğünde Deprem Dehşeti Çin'in Başına Gelen En Ölümcül Felaketlerden Biri İşte Böyle Görüntülendi...
Hindistan'dan Füze Denemesi Hindistan, Nükleer Başlık Taşıma Kapasitesine Sahip, Orta Menzilli Balistik Füzesini Denedi.
'Ne Yapacağımızı Duyacaksınız' Cumhurbaşkanı Gül, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Çağrısısına Cevap Verdi
Süper Loto Çıldırttı 2 Aydir Tutturabilen Yok büyük İkramiye 11 Milyon YTL'ye Koşuyor
Yunanistan'da Benzin Fiyatlarındaki Artış Yunan Halkını Olumsuz Etkiliyor Uluslararası Piyasalarda Hemen Hergün Rekor Kıran Petrol Fiyatlarındaki Artış Yunanistan'da da Gündelik Hayatı Olumsu..
Turistlerden Yoğun İstek Gelince Külliye Camiine Ziyaret Günü Uzatıldı
Turistlerden Yoğun İstek Gelince Külliye Camii'ne Ziyaret Günü Uzatıldı
Antalya'nın Manavgat İlçesindeki 4 Minareli Külliye Camii'nde Turist Ziyaretleri 2 Günden Bir Haftaya Çıkartıldı.
Yolcu Otobüsünde Esrar Ele Geçirildi Şanlıurfa'da Bir Yolcu Otobüsünde 12 Kilo 170 Gram Esrar Ele Geçirildi. Olayla İlgili 1 Kişi Gözaltına Alındı.
Terörle Mücadele Yüksek Kurulu Toplandı Terörle Mücadele Yüksek Kurulu Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek Başkanlığında Toplandı.
Sp Genel Başkan Yardımcısı Esengün: 'Kapatılan Fp İçinde Derin Güçlerle Alakası Olanlar Vardı'
Sp Genel Başkan Yardımcısı Esengün: "Kapatılan Fp İçinde Derin Güçlerle Alakası Olanlar Vardı"
Kapatılan Fazilet Partisi'nin Başörtülü Eski Milletvekili Merve Kavakçı'nın, "Fb İçinde Derin Bir Parti Vardı" Açıklamasını Destekler Nitelikle Bir Açıklama da Saadet Partisi (Sp) Genel Başkan Yardımıcısı Lütfü...
Yaramaz Dahi
Yaramaz Dahi
Dahi Çocuk Bir Yandan Oyuncak Otomobillerle Oynarken Diğer Taraftan Üniversitede Eğitim Görüyor.
CHP'li Günday, Beşli İnisiyatifi Göreve Çağırdı CHP Çorum Milletvekili Derviş Günday, 28 Şubat Sürecinde Olduğu Gibi TOBB, Tisk, TESK, Türk-iş ve Disk Başkanlarının Oluşturduğu Beşli İnisiyat..
Hagem Başkanı Solak: "Çocuklar, Ailede Olumlu, Olumsuz Tüm Yönleriyle Kabul Edilmeli" Çocuk Suçluluğunun Tüm Dünyada Olduğu Gibi Türkiye İçin de Önemli Sosyal Problemlerden Biri Olduğu Belirt..
Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanvekili Çırak: 'Toplu Taşıma Yapan Sürücülere Eğitim Veriliyor Desem Yalan Söylemiş Olurum'
Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanvekili Çırak: "Toplu Taşıma Yapan Sürücülere Eğitim Veriliyor Desem Yalan Söylemiş Olurum"
Adana'da Toplu Taşıma Yapan Bazı Araç Sürücülerinin Trafiği Tehlikeye Düşüren Hareketleri 'Trafik Müfettişlerinin Eğitim" Toplantısında Gündeme Geldi.
Tunus Dışişleri Bakanı, Türkiye'ye Gelecek Tunus Dışişleri Bakanı Abdelwaheb Abdallah, Dışişleri Bakanı Ali Babacan'ın davetlisi olarak 25 Mayıs Pazar günü Türkiye'ye gelecek.
Dışişleri..
Köpek Ölümlerine Veteriner Tepkisi
Köpek Ölümlerine Veteriner Tepkisi
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Veteriner Şube Müdürlüğü Ekipleri, Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi'nde Aşılanıp Kısırlaştırıldıktan Sonra Sokağa Bırakılan Köpeklerin Kimliği Belirsiz Kişi ya da Kişilerce İğneyle...
Pınar Selek, Mısır Çarşısı Davasında Yine Beraat Etti Mısır Çarşısı Girişindeki Ünlüoğlu Büfe'de 9 Temmuz 1998 Tarihinde 7 Kişinin Ölümü 127 Kişinin de Yaralanmasıyla Sonuçlanan Patlamaya İli..
Sendika Kanunu Alt Komisyona Havale Edildi TBMM Sağlık ve Çalışma Komisyonu'nda Görüşülen Sendikalar Kanunu ile Toplu İş Sözleşmesi, Grev ve Lokavt Kanunlarında Değişiklik Öngören Yasa Teklif..
Demokrasi için Ayaklandılar
Demokrasi için Ayaklandılar
Aralarında Aydın Çubukçu, Yılmaz Onay, Ragıp Zarakolu, Ahmet Say Gibi İsimlerin Bulunduğu Demokrasi için Aydınlar Birliği, Bir Bildiri Yayınladı.
Kızını Göremeyen Annenin Feryadı Yürek Burktu
Kızını Göremeyen Annenin Feryadı Yürek Burktu
Denizli'de Kocası Tarafından Kaçırılan Küçük Kızından 3 Aydır Haber Alamayan Genç Kadının Dramı Yürek Burkuyor.
Türkiye'nin Hava Kirliliği Raporu Türkiye'de En Yüksek Kükürtdioksit Ortalaması Hakkari'de, Partiküler Madde Ortalaması İse Muş'ta Gerçekleşti.
İçinden Elektrik Direği Geçen Ev, Görenleri Hayrete Düşürüyor
İçinden Elektrik Direği Geçen Ev, Görenleri Hayrete Düşürüyor
Gaziantep'te İçerisinden Elektrik Direği Geçen Ev, Görenleri Hayrete Düşürüyor.
321 DTPliden Sayın Küstahlığı
321 DTP'liden 'Sayın' Küstahlığı
Öcalan'a 'Sayın' Olarak Hitap Edilmesine Açılan Soruşturmaları Protesto Etmek İçin 321 DTP'li, Yazılı Dilekçe Vererek, 'Sayın Abdullah Öcalan' Diyorum Şeklinde Kendini İhbar Etti.
Parti Yönetiminden Tansu Çiller'e "Genel Başkanlığa Dön" Çağrısı Dp Genel Başkan Yardımcılarının da Aralarında Bulunduğu Heyet, Eski Başbakanlardan Tansu Çiller'e "Genel Başkanlığa Dön" Çağrı..
Cizreli 450 Genç Zılgıtlar ve Dualar Eşliğinde Askere Uğurlandı Şırnak'ın Cizre İlçesindeki Asker Uğurlama Töreninde Duygusal Anlar Yaşandı. Cizre Şehir Stadı'nda Düzenlenen Asker Uğurlama Tö..
50 Bin Dolarlık Sahne Kurdu Beykent Üniversitesi'nin Düzenlediği '8. Pusula Şenlikleri'nde Konser Veren Demet Akalın, Kendisi İçin Yaptırdığı ve 50 Bin Dolara Mal Olan Sahnede Gençleri Coştur..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10