23 Mayıs 2008 Cuma Günü Haberleri

23 Mayıs 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Çine Halkeğitimi Merkezi Öğrencileri Hünerlerini Sergiledi
Çine Halkeğitimi Merkezi Öğrencileri Hünerlerini Sergiledi
Çine Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü'nün 2007-2008 Eğitim Öğretim Yılında Açmış Olduğu Bağlama ve Gitar Kurslarını Başarıyla Bitiren Öğrenciler Önce Hünerlerini Sergiledi, Ardından Belgelerini Aldı. Belediye Kültür...
Başbakanlık'tan Posta ve Tempo'ya Yalanlama Başbakanlık Basın Merkezi, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Eşi Hayrünnisa Gül ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Eşi Emine Erdoğan Arasında Geçtiği..
Terörle Mücadele Yüksek Kurulu Toplantısı Sonrası Açıklama Yapıldı Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek Başkanlığında Yapılan Terörle Mücadele Yüksek Kurulu Toplantısı Sona Erdi.
Gölbaşında Stratejik Planlama Eğitimi Semineri
Gölbaşı'nda Stratejik Planlama Eğitimi Semineri
Adıyaman'ın Gölbaşı İlçesinde Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından Uygulamaya Konulan, Toplam Kalite Çalışmaları Kapsamındaki Stratejik Planlama Eğitimi Semineri Katılımcılarına Sertifikaları Verildi.
Bursa Barosu, 'Cumhuriyet Caddesi'nin İsim Değişikliğine Tepki Gösterdi Bursa Büyükşehir Belediyesi Tarafından, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi Çalışmaları Kapsamında, Cumhuriyet Caddesi'ni..
Genç Devlet Hastanesi İçin Arsa Bağışı
Genç Devlet Hastanesi İçin Arsa Bağışı
Bingöl'ün Genç İlçesinde Yeni Hastane Binası İçin Yer Arayışları Devam Ederken, İki Vatandaş Arazilerinin Yarısını Devlete Bağışlamaya Hazır Olduklarını Belirttiler.
Tekvando Türkiye Şampiyonası Malatya'da Yıldızlar Tekvando Türkiye Şampiyonası Malatya'da Yapılacak.
Sökmen, ABD Askeri Tarafından Kuran -I Kerime Yapılan Saldırıyı Kınadı
Sökmen, ABD Askeri Tarafından Kur'an -I Kerim'e Yapılan Saldırıyı Kınadı
Türk Diyanet Vakıf -Sen Erzincan İl Temsilcisi Galip Sökmen, Irak'ta Kur'an -I Kerim'i Hedef Tahtası Yapıp Kurşun Sıkan ABD Askerlerine Tepki Gösterdi.
Karabük Üniversitesine Bin 200 Öğrenci Gelecek
Karabük Üniversitesine Bin 200 Öğrenci Gelecek
Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Burhanettin Uysal, Üniversiteye Yeni Bölümler Açtıklarını ve 2008 - 2009 Eğitim ve Öğretim Yılında Karabük Üniversitesine Bin 200 Öğrencinin Geleceğini Söyledi.
Seydişehir'de Termal Su Kaynağı Aranıyor Konya'nın Seydişehir İlçesinde İller Bankası Tarafından Termal Su Kaynağı Arama Çalışmaları Yapılıyor.
Ted Koleji Öğrencilerinden Lösemili Çocuklara Yardım
Ted Koleji Öğrencilerinden Lösemili Çocuklara Yardım
Ted Malatya Koleji Öğrencileri Velileri ile Birlikte Tedavi Gören Lösemili Çocuklara Yardımda Bulundular.
Piyasalarda Deprem Korkusu
Piyasalarda Deprem Korkusu
Hükümetle Yargı Arasındaki Yüksek Gerilime Enerji ve Gıda Fiyatlarındaki Hızlı Yükseliş Eklenince Piyasaları 'Deprem' Korkusu Sardı.
Sedaş, Kesintisiz Elektrik İçin Ağaçlarla Mücadeleyi Sürdürüyor
Sedaş, Kesintisiz Elektrik İçin Ağaçlarla Mücadeleyi Sürdürüyor
Sakarya Elektrik Dağıtım A.ş. (Sedaş) Genel Müdürü Yunus Bekircan, "Kesintisiz ve Kaliteli Enerji İçin Kuvvetli Akım Yönetmeliği Gereği Havai Hatların Çevresinin Ağaç Dallarından Arındırılması Gerekiyor. Duyarlı...
Enflasyon Beklentileri Yükseliyor Merkez Bankası Tarafından Düzenlenen Beklenti Anketine Göre, Yıl Sonu Enflasyon Beklentisi Yüzde 9,64 Olarak Belirlendi.
Uykuda Gelen Ölüm
Uykuda Gelen Ölüm
Ünlü Sunucu Partiden Sonra Kömürü Söndürmeden Mangalı İçeri Aldı; Sevgilisiyle Bir Daha Uyanamadı.
Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Yaşam Projesi
Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Yaşam Projesi
Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı'nın Ortaklaşa Yürüttüğü 'Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Yaşam Projesi' Kapsamında Toybelen İlköğretim Okulu'nda Öğrencilere Yiyecek Dağıtılarak, Sağlıklı Beslenme Konusunda...
Karabükte Kene Mücadelesi
Karabük'te Kene Mücadelesi
Karabük Vali Yardımcısı Cemal Hüsnü Kansız, Kentte Kene Mücadelesinin Devam Ettiğini Söyledi.
Belediyeden Mahalle Muhtarlarına Güzellik Karabük Belediyesinin Kayabaşı ve Adatepe Mahallelerinde Yapılacak Olan Muhtarlık Hizmet Binaları İçin Açık İhale Usulüyle İhaleye Çıkıldığı Bildiri..
Öğrenciler Arasında Ses Yarışması Yapıldı
Öğrenciler Arasında Ses Yarışması Yapıldı
Malatya'da, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Tasavvuf ve Pop Dallarında Ses Yarışması Düzenlendi.
Bölgesel Rekabet Edebilirlik Operasyonel Programı Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı
Bölgesel Rekabet Edebilirlik Operasyonel Programı Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı
Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tarafından Hazırlanan ve Avrupa Komisyonu Tarafından da Onaylanan (Brop) €˜bölgesel Rekabet Edebilirlik Operasyonel Programı" Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı, Trabzon Ticaret ve Sanayi...
Türkiye'de İlk Kez Açık Hava Basketbol Zemini Antalya'da Antalya Büyükşehir Belediyesi, Basketbolseverler İçin Yeni Bir Hizmet Gerçekleştiriyor.
Karabük Belediyesinden Sinek Mücadelesi Karabük Belediyesi Son Günlerde Hava Sıcaklığının Hissedilir Derecede Artması Üzerine Ortaya Çıkan Sineklere Karşı Savaş Açtı.
Öğrencilere Ağız ve Diş Sağlığı Eğitimi
Öğrencilere Ağız ve Diş Sağlığı Eğitimi
Adıyaman'ın Besni İlçesindeki, Belde ve Köy Okullarında Eğitim ve Öğretim Gören Öğrencilere Ağız ve Diş Sağlığı Eğitimi Veriliyor.
Karabük'te Köydes Projesi Uygulamaları Karabük İl Genel Meclisi Başkanı Hüsnü Özcan, Köylerin Alt Yapısını Destekleme Köydes Projesi Uygulamaları Hakkında Açıklamalarda Bulunarak, "Şehirde Ne..
Trabzonsporun Yeni Transferi Colman İstanbula Geldi
Trabzonspor'un Yeni Transferi Colman İstanbul'a Geldi
Trabzonspor'un Yeni Transferi Gustavo Colman, Öğlen Saatlerinde İstanbul'a Geldi.
Erzurum'da Spor Erzurumlu Sporcular Geçtiğimiz Hafta İçerisinde Yurt İçin ve Yurt Dışında Önemli Başarılara İmza Attı.
Emniyet Müdür Yardımıcı Ahmet Sonad Terfi Etti
Emniyet Müdür Yardımıcı Ahmet Sonad Terfi Etti
Karabük İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ahmet Sonad 1. Sınıf Emniyet Müdürlüğü'ne Terfi Etti.
2007nin En İyi Mönüleri Ödüllerini Aldı
2007'nin En İyi Mönüleri Ödüllerini Aldı
Zengin Mönülerin Ödüllendirilmesi Adına Tusid ve Boyut Yayın Grubu İşbirliğiyle Yayınlanan Gastronomi Dergisi Tarafından Bu Yıl 6.'si Düzenlenen "Kreatif Mönü Yarışması"nın Sonuçları Belli Oldu.
Sabıkalı Hırsız Son İşinde Meydan Dayağı Yedi
Sabıkalı Hırsız Son İşinde Meydan Dayağı Yedi
Aydın'ın Çine İlçesinde Park Halindeki Bir Motosikleti Çalmaya Çalışan Hırsız, Fark Edilince Meydan Dayağı Yedi. Polisin Müdahalesiyle Güçlükle Öfkeli Vatandaşların Elinden Kurtarılan Şüpheli, Hastaneye Kaldırıldı.
Genç Sivillerden Sayıştay'a 'Bildiri Yayınlama' Uyarısı Genç Siviller, Yargıtay ve Danıştay Tarafından Yayınlanan Bildirilerin Ardından Sayıştay'ın da Bildiri Yayınlamaması İçin Bir Uyarı Eyl..
Bangladeş'te İlk Kez Bir İnsanda Kuş Gribi Görüldü Bangladeşli Sağlık Yetkilileri, İlk Defa Bir İnsanda Kuş Gribi Virüsü H5n1'e Rastlandığını Bildirdi.
Stajyer  Öğretmenlere Yönelik Hazırlayıcı Eğitim Kursu Başladı
Stajyer Öğretmenlere Yönelik Hazırlayıcı Eğitim Kursu Başladı
Adıyaman'ın Gölbaşı İlçesinde 2007-2008 Eğitim ve Öğretim Yılı İtibariyle İlk Atama Yoluyla Göreve Başlayan Stajyer Öğretmenlere Yönelik Hazırlayıcı Eğitim Kursu Başladı.
Terörün Dış Kaynağı Kesilecek
Terörün Dış Kaynağı Kesilecek
Terörle Mücadele Yüksek Kurulu, Terörle Mücadele Alınacak 'Ek Önlemleri' Görüştü.
Dön Artıka Olumsuz Yanıt
'Dön Artık'a Olumsuz Yanıt
DP'lilerin Dön Çağrısına Eski Başbakanlardan Tansu Çiller, Olumsuz Yanıt Verdi.
İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü'nde Kene Alarmı Kene Vakalarında Son Günlerde Yaşanan Artış Üzerine İl Hıfzısıhha Kurulu Olağanüstü Toplandı. Toplantı Sonunda Keneyle Mücadele Kapsamında Bir Çok..
İsrailliler Taşköprü Yaylasına Hayran Kaldı
İsrailliler Taşköprü Yaylası'na Hayran Kaldı
Gümüşhane'ye Gelen 2008 Yaz Sezonunun İlk Turist Kafilesi İsrailliler, Taşköprü Yaylası'na Hayran Kaldı.
Kayıkla Köpek Balığı Tuttular Balıkesir Edremit İlçesinde Küçük Kayıklarla Ava Çıkan Balıkçıların Uskumru Ağına Köpek Balığı Takıldı.
TOKİ Bilgilendirme Toplantısı
TOKİ Bilgilendirme Toplantısı
Mersin Valisi Hüseyin Aksoy, Kentsel Dönüşüm Projesi ile Çağdaş ve Modern Bir Mersin Oluşturmayı Amaçladıklarını Söyledi.
Aksarayda Görülen Norovirüs Salgınıyla İlgili Açıklama Yapıldı
Aksaray'da Görülen Norovirüs Salgınıyla İlgili Açıklama Yapıldı
Aksaray'da Norovirüs Salgınının Nedeni Hakkında Açıklama Yapan Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Seracettin Çom, "Eski Hatlar Değiştirilirken, İstemeden Kanalizasyonla Su Şebekesinin Karışması...
Edirne'de Kene Paniği Edirne'de Havaların Isınmasıyla Birlikte Keneler Şehre İndi. Kenelerin Koloni Halinde Dolaştığı Yeni İmaret Mahallesi'nde Belediye Ekipleri İlaçlama Çalışması Başlattı. ..
Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker'i Şaşırtan "Yumurta" Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, Bir Dizi Açılışta Bulunmak Üzere Geldiği Diyarbakır'da Tavuk Üretim Tesislerini Gezdi. Bakan Ek..
Sp Genel Başkan Yardımcısı Esengün'den -Kavakçı'nın Söylemine Destek Saadet Partisi (Sp) Genel Başkan Yardımcısı Lütfü Esengün, Kapatılan Fazilet Partisi'nin Başörtülü Eski Milletvekili Merv..
Eskişehir'de Gazi Komandaya Konvoylu Karşılama Şırnak'ın Bestler Dereler Mevkiinde Bölücü Terör Örgütü Üyelerince Döşenen Mayına Basarak Bir Bacağından Yaralan ve Sağ Gözünü Kaybeden Komando ..
Ertuğrul Sağlam, Transfer Sağlam
Ertuğrul Sağlam, Transfer Sağlam
Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam Transfer Politikalarına Değindi.
Finalde Karşılaşacak Raketler Belli Oldu
Finalde Karşılaşacak Raketler Belli Oldu
Sony Ericsson WTA Tour İstanbul Cup'ta Finalin Adı Belli Oldu.
Kasiad Binasının Açılışını Bakan Çağlayan Yaptı
Kasiad Binasının Açılışını Bakan Çağlayan Yaptı
Kocaeli Aktif Sanayici ve İşadamları Derneği (Kasiad) Yeni Binasının Açılışı Yapıldı. Açılışa Ticaret ve Sanayi Bakanı Zafer Çağlayan Katıldı.
Mccain Başkan Yardımcısı Adaylarıyla Görüşecek Amerika'da Cumhuriyetçi Parti'nin Başkan Adayı John Mccain, Parti İçinde Başkan Yardımcılığı Adaylığı İçin Adı En Çok Geçen İsimlerden Üçünü, Ha..
Clinton: "Mücadeleyi Denver'a Kadar Götürebilirim" ABD'de Demokrat Parti'deki Önseçim Maratonu 3 Haziran Günü Sona Erecek. Parti Liderleri, Kimi Desteklediğini Açıklamamış Olan Süper Delegele..
Amerikan Senatosu, Petrolün Efendilerini Sorguya Çekti Amerikan Petrol Endüstrisinin Dev İsimleri, Senato'da Hızla Yükselen Fiyatlar ve Elde Ettikleri Yüksek Karlar Konusunda İfade Verdi. Exx..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10