23 Mayıs 2008 Cuma Günü Haberleri

23 Mayıs 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Vali Kıraçtan Bayındıra Ziyaret
Vali Kıraç'tan Bayındır'a Ziyaret
İzmir Valisi Cahit Kıraç Torbalı-bayındır Yolunun Genişletme Çalışmalarını İnceledi. Yol Çalışmalarının Hızla Sürdüğünü Belirten Vali Kıraç, "Sorunun Değil Çözümün Yanında Olup Problemleri Çözeceğiz" Dedi.
Kene Baskınına Uğrayan Cami, 2 Gün İbadete Kapatıldı
Kene Baskınına Uğrayan Cami, 2 Gün İbadete Kapatıldı
Kocaeli'de Kene Baskınına Uğrayan Cami, 2 Gün İbadete Kapatıldı. Caminin Kapatılması, Kapıya Asılan İlanla Duyuruldu. Mahalle Halkı, Olaydan Sonra Korktuklarını Söyledi.
Isı Paylaşım Teknoloji ve Sistemleri Tanıtım Semineri Düzenlendi
Isı Paylaşım Teknoloji ve Sistemleri Tanıtım Semineri Düzenlendi
Makina Mühendisleri Odası (Mmo) Gaziantep Şubesi Seminer Salonunda "Isı Giderlerinin Paylaşım Yönetmeliği ve Isı Paylaşım Teknoloji ve Sistemlerinin Tanıtım Semineri" Düzenlendi.
Van'da Çatışma: 1 Korucu Şehit Oldu Van'ın Çatak ile Gürpınar İlçeleri Arasında Çıkan Çatışma Sonrası Bölgeden Kaçmaya Çalışan Teröristlerle Takip Halinde Olan Askerler Arasında Çatışma Yaşan..
Çarşamba Otobüs Terminali 10 Milyon YTLye Satıldı
Çarşamba Otobüs Terminali 10 Milyon YTL'ye Satıldı
Çarşamba Belediyesi Tarafından İlçe Sanayi Sitesi Yanına İnşa Edilen Şehirlerarası Otobüs Terminali, İstanbul Otobüs İşletmeleri A.ş.'ye İhale Yoluyla 10 Milyon YTL'ye Özelleştirildi.
Genç Kaymakamı Şoför ve Esnaflarla Kahvaltıda Bir Araya Geldi
Genç Kaymakamı Şoför ve Esnaflarla Kahvaltıda Bir Araya Geldi
Bingöl'ün Genç İlçe Kaymakamı Cahit Çelik, Düzenlenen Bir Sabah Kahvaltısında İlçedeki Şoför ve Esnaflarla Bir Araya Geldi.
Öğrencilerden Şiir Şöleni
Öğrencilerden Şiir Şöleni
Erzurun'da Lise Öğrencilerinin Okudukları Şiirler Katılımcıları Büyüledi.
Enflasyonda Çift Haneye mi Dönülüyor Piyasaların Yıl Sonu Enflasyon Beklentileri % 6.9 ile %17 Arasında Değişti
Ferhat Göçer 139 Bin Albüm Satışından Memnun
Ferhat Göçer 139 Bin Albüm Satışından Memnun
Denizli'de Katıldığı İmza Gününde Hayranlarıyla Bir Araya Gelen Ünlü Şarkıcı Ferhat Göçer, 15 Günde 139 Bin Albüm Satıldığını, Bunun da Standartların Üzerinde Olduğunu Söyledi.
Hdı Sigorta, Acenteleriyle Bir Araya Geldi
Hdı Sigorta, Acenteleriyle Bir Araya Geldi
Türk Sigorta Sektörünün Hızla Büyüyen İsmi Hdı Sigorta, Türkiye Çapındaki Acenteleriyle Antalya'da Bir Araya Geldi.
'Günlük Hayatta Türkçe' Konferansı
"Günlük Hayatta Türkçe" Konferansı
Türk Dil Kurumu (Tdk) Başkanı Şükrü Haluk Akalın, Kitle İletişim Araçlarının Yaygılaşmasıyla Çocukların Dili Televizyondan Öğrendiğine Dikkat Çekerek, "Kitle İletişim Araçlarının Kullandığı Dil Çok Önemlidir....
UEFA'dan Hakem Çakır, Duran ve Tosun'a Görev UEFA, 2009 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası'na Hazırlık Amacıyla İsveç'te Düzenlenen İsveç, Hollanda, Fransa, Portekiz'in Katıldığı Turnuvada Cüneyt..
Putin: "Ukrayna ile Stratejik Doğalgaz Sevkiyat Anlaşması İmzalayabiliriz." Bağımsız Devletler Topluluğu Hükümet Başkanları Zirvesi İçin Minsk'te Bulunan Rusya Başbakanı Vladimir Putin, Ukray..
Bergama Müzesinde Bilet Yolsuzluğu
Bergama Müzesi'nde Bilet Yolsuzluğu
İzmir'in Bergama İlçesinde Bulunan Bergama Müze Müdürlüğü'nde Çalışan N.n., Gişe ve Koruma Görevlisi Y.t., Akslepion Restaurant'ın Sahibi B.ç., Türkay Onyx'in İşletmecisi H. K. ve Karavan Kamping Sorumlu Müdürü Ü.e....
Zonguldak'ta 4 Günde 22 Kişi Hayatını Kaybetti, 50 Bebek Dünyaya Geldi Zonguldak'ta 4 Gün İçerisinde 22 Kişi Hayatını Kaybederken, 50 Bebek Dünyaya Geldi.
Çiller'den Kapatma Davası Yorumu: "Son Derece Yanlış Görüyorum" Eski Başbakan Tansu Çiller, AK Parti Hakkında Açılan Kapatma Davası ile İlgili Basın Mensuplarının Soruları Üzerine, Kapatma Da..
Dereköy İlköğretim Okulu,  Eko Araç Projesi ile Türkiye Birinciliğini Kazandı
Dereköy İlköğretim Okulu, 'Eko Araç' Projesi ile Türkiye Birinciliğini Kazandı
Samsun'un 19 Mayıs İlçesinde Bulunan Dereköy İlköğretim Okulu, 'Fen ve Teknoloji' Alanında 45 İlden Gönderilen 358 Proje Arasında 'Eko Araç' ile Türkiye Birinciliğini Kazandı.
Sahte Kimlikle Kredi Kartı Çıkaran 2 Kişi Yakalandı Adana'da Bir Bankadan Sahte Kimlik ve Belgelerle Kredi ve Kredi Kartı Ayıp Kart Başvurusunda Bulunan 2 Kişi Yakalandı.
Öğrenciler Kendi Müzelerini Kurdu
Öğrenciler Kendi Müzelerini Kurdu
Adana'nın Ceyhan İlçesinde, İlköğretim Okulu Öğrencileri Kendi Müzelerini Kendileri Kurarak Ceyhan'da Bir İlke İmza Attılar.
Genç Bilim Adamı Ödümü Araştırma Görevlisi Cumali Sabaha Verildi
Genç Bilim Adamı Ödümü Araştırma Görevlisi Cumali Sabah'a Verildi
Gaziantep Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Araştırma Görevlisi Cumali Sabah, "Yarık Üçgen Halka Rezonatör ve Tel Şeritten Oluşan Yeni Meta Malzeme" Adlı Çalışmasıyla, Bu Yılın "Uluslararası Radyo Bilimleri...
Okul Müdürlerine Kene Uyarısı
Okul Müdürlerine 'Kene' Uyarısı
Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Yıl Sonu Etkinlikleri Çerçevesinde Piknik Alanlarına Öğrenci Götürecek Okul Müdürlerini, Kenelere Karşı Tedbir Almaları Yönünde Uyardı.
En Seksi Dedektif Ünlü Manken Didem Erol, Yeni Çekilecek Olan Bir Filmde Baş Döndüren Bir Ajanı Canlandırıyor.
Ankara'da Elektrik Kesintisi Ankara'nın Bazı Bölgelerinde 26 -28 Mayıs Tarihleri Arasında Elektrik Kesintisi Uygulanacak.
Albüm Çıkaracak Bundan Kısa Bir Süre Önce 'Anyı Lay My Head' Albümünü Çıkaran ve İddialı Bir Biçimde Tom Waits'in de Bir Parçasını Yorumlayan Scarlett Johansson, Müziğe Ciddi Baktığının Sinya..
14-15 Yaş Minik Erkekler Serbest Güreş Şampiyonası Türkiye Güreş Federasyonu Tarafından Düzenlenen 14-15 Yaş Minik Erkekler Serbest Güreş Şampiyonası Kahramanmaraş'ta Başladı.
Parti Yönetimi, Çiller Görüşmesinden Üzgün Ayrıldı Eski Başbakanlardan Tansu Çiller'e "Genel Başkanlığa Dön" Çağrısında Bulunan Heyet, Çiller'in Yeniköy'deki Villasından Üzgün Ayrıldı. Heyett..
TOKİ Başkanı Bayraktar: Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Erdoğan Bayraktar, "Türkiye'nin Asıl Problemi Konut İhtiyacı Olan İnsanımızın Konut Alacak Parasının Olmamasıdır" Diyerek, Yaptıklar..
Küçük Kato Bölgesinde Teröristlerle Çatışma: 1 Korucu Şehit, 4 Korucu Yaralı Van'ın Çatak İlçesi Kırsalında Güvenlik Güçleri ile Teröristler Arasında Çıkan Çatışmada, İlk Bilgilere Göre 1 Kor..
Tekneler Gölden Önce Caddede Boy Gösterdi
Tekneler Gölden Önce Caddede Boy Gösterdi
Türkiye Offshore Şampiyonası'nın 3. ve 4. Ayağında Haftasonu Seyhan Baraj Gölü'nde Yarışacak Olan Herbiri 225 Beygir Gücündeki Sürat Tekneleri Gölden Önce Adana Caddelerinde Boy Gösterdi.
İstanbul Cup 2008'de Çiftler Finalini Craybas İstanbul Cup 2008'de Çiftler Finalini Craybas
UEFA'dan Hakem Çakır ve Duran'a Görev Iüüuefa, 2009 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası'na Hazırlık Amacıyla İsveç'te Düzenlenen İsveç, Hollanda, Fransa, Portekiz'in Katıldığı Turnuvada Cüneyt Çak..
Tff 2. Lig Play -Off Hakemleri Açıklandı... Bank Asya 1. Lig'e Çıkacak 3. Takımın Belirleneceği ve Yarın Konya Atatürk Stadı'nda Oynanacak İki Müsabakayla Başlayacak Maçlarda Görev Yapacak Ha..
Motosikletin Çarptığı Kız Yaralandı
Motosikletin Çarptığı Kız Yaralandı
Erzincan'da Motosikletin Çarptığı 11 Yaşındaki Kız Yaralandı.
90 Kişiye Hitap Eden Diyaliz Merkezi Yeni Yerine Taşındı
90 Kişiye Hitap Eden Diyaliz Merkezi Yeni Yerine Taşındı
Denizli Devlet Hastanesi Bünyesinde Hizmet Veren Diyaliz Merkezi Yeni Binasına Taşındı. 90 Kişiye Hizmet Veren Merkezde 22 Cihaz Bulunuyor. Diyaliz Merkezinin Açılışı İçin Düzenlenen Törene AK Parti Denizli Milletvekili...
'Kediler ve Fareler Mutfağı' Erzurum'da Zorlu Çocuk ve Gençlik Tiyatrosu, 'Kediler ve Fareler Mutfağı' Adlı Oyunla Yarın(cumartesi) Erzurum'da Çocuklarla Buluşacak.
Gaziantepte, Tarih Ödülleri Sahiplerini Buldu
Gaziantep'te, Tarih Ödülleri Sahiplerini Buldu
Gaziantep Müze Dostları Derneği'nin Müzeler Haftası Kapsamında Düzenlediği Okullararası Resim ve Kompozisyon Yarışmasında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi. Öğrenciler Ödüllerini, Gaziantep Arkeoloji Müzesi'nde...
TOKİ Başkanı Bayraktar: "Kentsel Dönüşüm Türkiye'nin En Önemli 3 Sorunundan Biri" Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Erdoğan Bayraktar, Kentsel Dönüşümün, Türkiye'nin Önündeki En Önemli 3 Pr..
Mersin Valisi Hüseyin Aksoy: 'Kentsel Dönüşüm Projesi Mersinin En Önemli Konusu'
Mersin Valisi Hüseyin Aksoy: "Kentsel Dönüşüm Projesi Mersin'in En Önemli Konusu"
Mersin Valisi Hüseyin Aksoy, Çalışmaları Sürdürülen Kentsel Dönüşüm Projesi ile Kimseyi Mersin'den Çıkarmak Gibi Bir Niyetlerinin Olmadığını Belirterek, Çarpık Yapılaşmanın Yoğun Alarak Yaşandığı Mahallerdeki...
Kuraklıktan Etkilenen Çiftçilere Müjde
Kuraklıktan Etkilenen Çiftçilere Müjde
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kilis Milletvekili Hüseyin Devecioğlu, Kuraklık Nedeniyle Zarar Gören Çiftçilerin Borçlarının Faizsiz Olarak 1 Yıl Erteleneceğini Söyledi.
Pınar Selek, Mısır Çarşısı Davasında Yine Beraat Etti (2) Eminönü'ndeki Mısır Çarşısı'nda 7 Kişinin Ölümü, 127 Kişinin de Yaralanmasıyla Sonuçlanan Patlamaya İlişkin Yeniden Görülen ve 15 San..
Siyasete Dön Çağrısına Olumsuz Yanıt
'Siyasete Dön' Çağrısına Olumsuz Yanıt
Çiller, DP Yönetiminin 'Siyasete Geri Dönün' Çağrısına Olumsuz Cevap Verdi. Şartlar Oluştuğu Taktirde Sorumluluk Almaktan Kaçınmayacağını Açıkladı, 'Ama O Gün Bugün Değil.' Dedi Teklifi Geri Çevirdi.
Erzincanda Kaza: 1 Yaralı
Erzincan'da Kaza: 1 Yaralı
Erzincan'da Fevzipaşa Caddesi Üzerinde Motosikletin Yayaya Çarpması Sonucu 1 Kişi Yaralandı.
Hıfzısıhha Kurulu, Kene Mücadelesi İçin Olağanüstü Toplandı İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü'ne Bağlı Hıfzısıhha Kurulu Son Günlerde Artış Gösteren Kene Vakaları ile İlgili Acil Önlemler Alınması..
2008 Yıl Sonu Enflasyon Beklentisi Yüzde 9,64'e Yükseldi Merkez Bankası Tarafından Düzenlenen Beklenti Anketine Göre, Yıl Sonu Enflasyon Beklentisi Yüzde 9,64 Olarak Belirlendi.
Liderler İki Bölgeli Federasyona Bağlılıklarını Teyit Etti KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat ve Rum Yönetimi Lideri Dimitris Hrsitofyas, Bugün Yaptıkları Görüşmede, Siyasi Eşitliğe Dayalı İ..
Meslek Odaları, Cumhurbaşkanı Genel Sekreteri ile "Ankara"yı Görüştü Akm Alanlarında Yapılan Çalışmaların Ankara'nın Tarihsel Kimliğini Yok Edeceğini Savunan TMMOB'a Bağlı Meslek Odaları, Bug..
Kuraklığın Un Sektörüne Etkileri Adıyamanda Masaya Yatırılıyor
Kuraklığın Un Sektörüne Etkileri Adıyaman'da Masaya Yatırılıyor
Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ndeki Kuraklığın Un Sektörüne Etkileri ve Sektörün Kuraklıktan En Az Zararla Kurtulması İçin Un Sektörü Adıyaman'da Bir Araya Geldi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10