22 Mayıs 2008 Perşembe Günü Haberleri
CANLI YAYIN: Cumhurbaşkanı Erdoğan Tersane İstanbul Temel Atma Töreninde Konuşuyor

22 Mayıs 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Dünyanın Dört Yanından Gelen Öğrencileri, Türkçe Olimpiyatlarının Heyecanı Sardı
Dünyanın Dört Yanından Gelen Öğrencileri, Türkçe Olimpiyatları'nın Heyecanı Sardı
Değişik Ülke ve Kültürlerden 6'ncı Uluslararası Türkçe Olimpiyatları'na Katılmak İçin Gelen Öğrencileri, Yarışmaların Coşkusu Sardı. Olimpiyatlara İddialı Bir Şekilde Hazırlanan Öğrenciler Yarışmaları Heyecanla Bekliyor.
Kayseri Diyanet-senden Önder Sava Tepki
Kayseri Diyanet-sen'den Önder Sav'a Tepki
Diyanet-sen Kayseri Şube Başkanı Osman Çamur, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Sekreteri Önder Sav'ın Yaptığı Açıklamalara Tepki Gösterdi.
Dolar 1.25in Üzerinden Döndü
Dolar 1.25'in Üzerinden Döndü
Güne Hızlı Bir Başlangıç Yapan Dolar Kuru Devamını Getiremedi.
Formula Böyle de İzlenir
Formula Böyle de İzlenir
Formula 1 Pilotu Lewis Hamilton Deneme Sürüşü Yapıyor Ama Bu Kadın Nasıl Oraya Sızdı...
Vanda İlk Defa Kapalı Bel Kayması Ameliyatı Yapıldı
Van'da İlk Defa Kapalı Bel Kayması Ameliyatı Yapıldı
Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde İlk Kez Bel Kayması Rahatsızlığı Olan Bir Vatandaş Kapalı Ameliyat ile Sağlığına Kavuşturuldu.
A Gençler Türkiye Futbol Şampiyonası Maçları Devam Ediyor A Gençler Türkiye Futbol Şampiyonası 2.kademe Grup Maçları Malatya'da Devam Ediyor.
Sü Beyşehir Myo Öğrencilerinden Gastronomi Şöleni
Sü Beyşehir Myo Öğrencilerinden Gastronomi Şöleni
Selçuk Üniversitesi (Sü) Beyşehir Meslek Yüksekokulu (Myo) Öğrencileri Tarafından Düzenlenen Gastronomi Şenliği Kapsamında Türk ve Dünya Mutfağından Yemekler Sunuldu.
Yakutiye Belediyesinde Kentsel Dönüşüm Çalışmaları
Yakutiye Belediyesi'nde Kentsel Dönüşüm Çalışmaları
Yakutiye Belediye Başkanı Fahrettin Atınç, Kentsel Dönüşüm Projesi Gerçekleştirilmesinin Çokta Kolay Olmadığını Hatırlatarak "Bütün Sorunlara Rağmen Kentsel Dönüşüm İçin Epey Yol Aldık. 100 Yıl Öncesinden Kurulan...
Konyada Başgöze Köyü Sakinlerinin Yol İsteği
Konya'da Başgöze Köyü Sakinlerinin Yol İsteği
Konya'nın Beyşehir İlçesine Bağlı Başgöze Köyü Sakinleri, Asfalt Kaplanan Yollarının Ağır Tonajlı Araçlar Nedeniyle Kullanılamaz Hale Geldiğini Belirterek, Yetkililerden Yardım İstedi.
Martılar Çatıları Mesken Tuttu
Martılar Çatıları Mesken Tuttu
Rize'de Martıların Sahilde Değil de Apartman Çatılarında Yavrulaması Dikkat Çekiyor.
Adıyamanspor Yaz Spor Okulu Açıyor
Adıyamanspor Yaz Spor Okulu Açıyor
Tff 2. Futbol Ligi 5. Klasman Grubunda Mücadele Eden Adıyamanspor, Paf Takımı ve B Gençler Takımına Sporcu Yetiştirmek İçin Yaz Spor Okulu Açıyor.
Hakkari Semaları Toz Bulutundan Kurtuldu
Hakkari Semaları Toz Bulutundan Kurtuldu
Hakkari Semalarını Kaplayan Toz Bulutunun Dağılmasının Ardından Vatandaşlar Rahat Bir Nefes Aldı.
Zonguldakta 16. Kömür Kongresi Yapılacak
Zonguldak'ta 16. Kömür Kongresi Yapılacak
Zonguldak'ta 16. Kömür Kongresi Yapılacak.
Yerel Gündem 21in Temsilcileri Döndü
Yerel Gündem 21'in Temsilcileri Döndü
Ankara'da, "Bin Yıl Kalkınma Hedeflerinin Yerelleşmesinde Gençlik Meclislerinin Rolü" Programına Katılan Malatya Yerel Gündem 21'in Görevlilerinin Malatya'yı En İyi Şekilde Temsil Ettikleri Bildirildi.
KPSS Başvuruları 26 Mayısta Başlıyor
KPSS Başvuruları 26 Mayıs'ta Başlıyor
ÖSYM Elazığ Temsilcisi Prof. Dr. Kazım Pıhtılı, 21 Eylül Tarihinde Yapılacak Olan Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Başvuruların 26 Mayıs Tarihinde Başlayacağını Duyurdu.
Geleceğin Mucitleri İş Başında
Geleceğin Mucitleri İş Başında
Gümüşhane Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Gerçekleştirilen 4. Okulöncesi Eğitim Şenlikleri Kapsamında Nesrin-halit Zarbun Anaokulu Tarafından Pazaryeri ve Robot Yarışması Düzenlendi.
Pankobirlik 25 Şeker Fabrikasına Talip
Pankobirlik 25 Şeker Fabrikasına Talip
Pankobirlik Genel Müdür Yardımcısı Fahrettin Tan, "Biz Tecrübemiz, Deneyimimiz ve Bütün Bilgilerimizle Pankobirlik Olarak 25 Şeker Fabrikasına Talibiz" Dedi.
Milletvekili Aslandan Başkan Özpınara Ziyaret
Milletvekili Aslan'dan Başkan Özpınar'a Ziyaret
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Zekeriya Aslan, Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Özpınar'ı Makamında Ziyaret Etti.
Ergani Girişimci İş Adamları Derneği 1. İstişare Toplantısını Gerçekleştirdi
Ergani Girişimci İş Adamları Derneği 1. İstişare Toplantısını Gerçekleştirdi
Türkiye Sanayici İşadamları Konfederasyonu (Tuskon) Üyesi Olan Ergani Girişimci İşadamları Derneği (Ergiad) 1. İstişare Toplantısı'nı Gerçekleştirdi.
BDDK Başkanı Bilgin Isparta'da Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurulu (BDDK) Başkanı Tevfik Bilgin, Kredi Kartlarında Faiz Oranlarının Halen Çok Yüksek Olduğunu Söyledi.
Ergani'de Kuduz Paniği Diyarbakır'ın Ergani İlçesi Yakacık Köyünde Başıboş Gezen Bir Köpeğin Bir Köylüye Ait 3 Adet Büyükbaş Hayvanı Isırması Üzerine Köyde Kuduz Paniği Yaşandı.
Zeki Genç'e 31 Yıla Kadar Hapis İstemi Kapatılan Halkın Demokrasi Partisi'nin (Hadep) İstanbul İl ve Şişli İlçe Merkezlerinde 2 Kişiyi Bıçak ve Silahla Yaraladığı İddia Edilen Zeki Genç'in Ya..
CHP Genel Sekreteri Önder Sav Hakkında Suç Duyurusu Zonguldak'ın Alaplı İlçesinde AK Parti Belediye Meclis Üyesi Hasan Şimşek, CHP Genel Sekreteri Önder Sav Hakkında Cumhuriyet Savcılığı'na S..
Akseki'deki Orman Yangını Kontrol Altında Antalya'nın Akseki İlçesinde Çıkan Orman Yangını Kontrol Altına Alındı.
Bilim Araştırma Vakfı Davası Milli Değerleri Korum Vakfı (Mdv) Mütevelli Heyeti Başkanı Tarkan Yavaş, Bilim Araştırma Vakfı (Bav) Fahri Başkanı ve Yazar Adnan Oktar'a Sahip Çıkarak, "Oktar'a ..
İlginç Organizasyonlar Turistlerin İlgisini Çekiyor Muğla'nın Bodrum İlçesinde Bir Gurup İngiliz Turist, Eski Çağlardan Roma ve Spartalı Kıyafetleri Giyerek Katıldıkları Organizasyonda Doyası..
Umke'den Gerçeğini Aratmayan Deprem Tatbikatı Sağlık Bakanlığı Tarafından Kurulan, Kurtarma Ekipleriyle Birlikte Çalışacak Sağlık Çalışanlarından Oluşan Ulusal Medikal Kurtarma Ekipleri (Umke..
Fezalı Judocu Gür, Milli Takım Kampına Çağrıldı
Fezalı Judocu Gür, Milli Takım Kampına Çağrıldı
Samsun Özel Feza Koleji Spor Kulübü Öğrencisi Judocu Ali Gür, Milli Takıma Seçildi. Gür, Avusturya'dan En İyi Derece ile Dönmek İçin Mücadele Edeceğini Söyledi.
İstanbul Cupta Dramatik Veda
İstanbul Cup'ta Dramatik Veda
Sony Ericsson WTA Tour İstanbul Cup'ta Çiftler Kategorisinde Korta Çıkan İpek Şenoğlu -Mervana Salkiç Çifti, Maç Puanı Şansını Yakladığı Çeyrek Final Karşılaşmasını Kaybettiler.
Kapalı Devre Bel Kayması ve Bel Fıtığı Ameliyatı Artık Vanda da Yapılıyor
Kapalı Devre Bel Kayması ve Bel Fıtığı Ameliyatı Artık Van'da da Yapılıyor
Türkiye'de Sadece Gaziantep ve İzmir'de Yapıldığı Belirtilen Kapalı Devre Bel Kayması ve Bel Fıtığı Ameliyatları Artık Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde de Yapılıyor.
BDDK Başkanı Bilgin: Bankalar Köylere Kadar Kredi Kartı Pazarlamaya Gidiyor, Yeni Kanunda Limit Sınırı Getirilmeli
BDDK Başkanı Bilgin: Bankalar Köylere Kadar Kredi Kartı Pazarlamaya Gidiyor, Yeni Kanunda Limit Sınırı Getirilmeli
Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu (BDDK) Başkanı Tevfik Bilgin, Son İki Yılda Yavaşlama Gösteren Kredi Kartlarının Son Aylarda Yeninden Tırmanmaya Başladığını Belirtti. Bilgin, "Bankalara Yine Hızlı Bir Pazarlama...
Borsa, Günü 258.80 Puanlık Kayıpla 40.752,45 Puandan Tamamladı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, Günü 258.80 Puanlık Kayıpla 40.752,45 Puandan Tamamladı.
Öğrencilerden Belediye Başkanı Yıldırıma İlginç Teşekkür
Öğrencilerden Belediye Başkanı Yıldırım'a İlginç Teşekkür
Karamürsel 100. Yıl Çok Programlı Meslek Lisesi Öğrencileri, Kendilerine Robot Yarışmalarında Sponsor Olan ve Sponsorluğa Devam Eden Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım'a İlginç Bir Yöntemle Teşekkür Etti.
Cumhurbaşkanı Gül: "İnceliyorum, Değerlendireceğiz" Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, Yargıtay ile Hükümet Arasında Yaşanan Bildiri Krizinin Çözümünde 'Cumhurb..
Bakan Eker: "Kuraklıktan Zarar Gören Çiftçilerin Borçları Ertelenecek" Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehmet Mehdi Eker, Hükümetin, Kuraklıktan Etkilenen Çiftçilerin Borçlarının Ertelenmesi Başta ..
Maliye, Suçsuz Yere 85 Gün Hapis Yatan Kişiye 8 Bin 186 YTL Tazminat Ödeyecek Adapazarı'nda Ruhsatsız Tabanca Alım Satımına Aracılık ve Ruhsatsız Tabanca Bulundurmak Suçundan İki Gün Gözaltın..
Kontrolsüz Üreme; Ekonomik, Sosyal ve Ekolojik Bir Yıkımdır
'Kontrolsüz Üreme; Ekonomik, Sosyal ve Ekolojik Bir Yıkımdır'
Gaziantep Özel Sani Konukoğlu Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Engin Palaz, Kontrolsüz Üremenin Ekonomik, Sosyal ve Ekolojik Bir Yıkım Olduğunu Söyledi.
Bodrum'da Sıcaklık Artınca Sahiller Doldu Muğla'nın Bodrum İlçesinde Hava Sıcaklığının 30 -35 Dereceyi Bulması Sebebiyle Yerli ve Yabancı Turistler Sahilleri Doldurdu.
Şahinbey Belediyesi, Çocuklar İçin Canından Olan Bilal Karataşın Eşini Yılın Annesi Seçti
Şahinbey Belediyesi, Çocuklar İçin Canından Olan Bilal Karataş'ın Eşini Yılın Annesi Seçti
Gaziantep'te Süs Havuzunda Serinlemek İsterken Elektrik Akımına Kapılan Çocukları Kurtarmak İsterken Yaşamını Kaybeden Bilal Karataş'ın Eşi Fatma Karataş, Şahinbey Belediye Başkanı Ömer Can Tarafından Yılın Annesi...
Musabeyli Öğretmenevinin Temeli Atıldı
Musabeyli Öğretmenevi'nin Temeli Atıldı
Kilis'in Musabeyli İlçesine Kaptan Madencilik Tarafından Yaptırılacak Öğretmenevinin Temeli Düzenlenen Törenle Atıldı.
Anadolu Lisesine Teknoloji Sınıfı
Anadolu Lisesi'ne Teknoloji Sınıfı
Gümüşhane Ali Fuat Kadirbeyoğlu Anadolu Lisesi'nde Yeni Düzenlenen Teknoloji Sınıflarının Açılışı Yapıldı.
Kız Yetiştirme Yurdu ve İzcilerden Sesliye Ziyaret
Kız Yetiştirme Yurdu ve İzcilerden Sesli'ye Ziyaret
Zonguldak'ın Ereğli İlçesinde "Gençlik Haftası" Dolayısıyla Kız Yetiştirme Yurdu Öğretmen ve Öğrencileriyle, Ereğli'deki İzci Gruplarının Temsilcileri Belediye Başkanı Murat Sesli'yi Ziyaret Ederek Yaptığı Desteklerden...
Aniden Bastıran Yağmur Zor Anlar Yaşattı
Aniden Bastıran Yağmur Zor Anlar Yaşattı
Zonguldak'ın Ereğli İlçesinde, Aniden Bastıran Yağmur Vatandaşların Zor Anlar Yaşamasına Neden Oldu.
Picasso'nun 2 Gravürü Çalındı ABD'de Ressam Pablo Picasso'nun 450 Bin Dolar Değerindeki İki Gravürü Sanat Galerisinden Çalındı.
Elazığ Fırat Üniversitesinde Öğretim Materyalleri Sergisi Açıldı
Elazığ Fırat Üniversitesi'nde 'Öğretim Materyalleri Sergisi' Açıldı
Elazığ Fırat Üniversitesi Eğitim Fakültesi Tezsiz Yüksek Lisans Öğrencileri Tarafından Hazırlanan 'Öğretim Materyalleri' Sergisi Açıldı.
Kayseri Pancar Ekicileri Mali Genel Kurulunda Kavga
Kayseri Pancar Ekicileri Mali Genel Kurulunda Kavga
Pancar Ekicileri Kooperatifi Olağan Mali Genel Kurulu'nu Yaptı. Genel Kurulda Sandalyeler Havada Uçuşurken, 5 Kişi de Çıkan Arbedede Yaralandı.
Türk Sağlık-sen Eylem Yapacak
Türk Sağlık-sen Eylem Yapacak
Türk Sağlık-sen Gaziantep Şube Başkanı Kemal Kazak, Sözleşmeli Personelin Sorunlarını Dile Getirmek İçin 24 Mayıs Tarihinde Ankara'da Sağlık Bakanlığı Önünde "Söz Bitti, Sıra Eylemde" Adı Altında Eylem Yapacaklarını...
"Kanımızın Yetmemesi Kanımıza Dokunur" Türk Kızılayı "Kanımızın Yetmemesi Kanımıza Dokunuyor" Sloganıyla Ulusal Kan Bağış Kampanyası Başlattı.
Gölbaşı Belediyesinin Temizlik Seferberliği Sürüyor
Gölbaşı Belediyesi'nin Temizlik Seferberliği Sürüyor
Gölbaşı Belediyesi, 'Her Hafta Bir Mahalle' Adı Altında Yürütülen Temizlik Çalışmalarına Devam Ediyor.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10