22 Mayıs 2008 Perşembe Günü Haberleri

22 Mayıs 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kuşadası Kaymakamı Korsan Taksicilere Savaş Açtı
Kuşadası Kaymakamı Korsan Taksicilere Savaş Açtı
Kuşadası Kaymakamı Mustafa Esen, Kuşadası'nda Görev Yapan Taksici Esnafının Sorunlarını Dinledi. Taksici Esnafının En Çok Şikayet Ettiği Konuların Başında Yer Alan Korsan Taksilerle İlgili Gerekli Her Türlü Mücadelenin...
Yozgat Din Görevlileri CHP Genel Sekreteri Önder Savı Kınadı
Yozgat Din Görevlileri CHP Genel Sekreteri Önder Sav'ı Kınadı
Yozgat Din Görevlileri Derneği ve Gönül Doktorları Derneği, Peygamber Efendimiz (Sav) ve Hac İbadeti Hakkında Sarf Ettiği Sözlerden Dolayı Bir Basın Açıklaması Yaparak CHP Genel Sekreteri Önder Sav'ı Kınadı.
Mersinde Gençlik Haftası Kutlamaları
Mersin'de Gençlik Haftası Kutlamaları
Mersin İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Gül, Eğitim Öğretim Müfredatında Yapılan Değişikliklerin Çağı Yakalamak İçin Yapıldığını Söyledi.
Gkvli Öğrencilerden Biodizel Atağı
Gkv'li Öğrencilerden Biodizel Atağı
Dünyada Yaşanan Enerji Krizine Çözüm Arayan Gkv Özel Liseleri Öğrencileri Atık Yağlardan Üretilen Biodizel Konusuna El Atarak Önemli Bir Proje Hazırladı.
AK Parti Belde Başkanından Eleştirelere Yanıt
AK Parti Belde Başkanından Eleştirelere Yanıt
Zonguldak'ın Kozlu Beldesi AK Parti Belde Başkanı Hikmet Aydın, Birkaç Gün Önce Yapılan Toplantıya Belediye Başkanın, İl ve İlçe Başkanlarını Davet Etmediği İçin Yapılan Eleştirilere Yanıt Verdi.
 Zeperin İkinci Albümü Söz! Geliyor
Zeper'in İkinci Albümü 'Söz!' Geliyor
Nedim Zeper, Prodüktörlüğünü Üstlendiği ve Mucize İşler Etiketi ile Müzik Marketlerde Yerini Alacak Olan Yeni Albümü 'Söz' ile 2008 Yılına İddialı Geliyor.
Galatasaraylı Futbolcu Ayhan Akman'dan Açıklamalar Galatasaray'ın Tecrübeli Futbolcusu Ayhan Akman, Geçen Sezon Elde Edilen Şampiyonluktan Dolayı Çok Mutlu Olduğunu Belirterek, "Bu Şampiyonlu..
İlhan Eker, Gençlerbirliği'nde Gençlerbirliği, Gençlerbirliği Oftaşspor'un Savunma Oyuncusu İlhan Eker ile Anlaşmaya Vardı.
19 Yaş Altı Avrupa Futbol Şampiyonası Elit Turu 19 Yaş Altı Avrupa Futbol Şampiyonası Elit Turu'nda Türkiye, İlk Maçında Ev Sahibi Ermenistan'ı 2-1 Yendi.
Avusturya-türkiye İş Forumu Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "2010'a Kadar Ticaret Hacmimizi 5 Milyar Dolara Çıkarmak İçin Birlikte Çalışabiliriz" Dedi.
TMSF'den 4 Yeni İhale TMSF, Ekspres Yatırım Menkul Değerler A.ş. İştirak Payı ile Eysem Adapazarı, Rumeli Sigorta ve Rumeli Hayat Sigorta Ticari ve İktisadi Bütünlüklerini Satışa Çıkardığını ..
Alaplı Meslek Yüksek Okulunda Kavga Zonguldak'ın Alaplı İlçesi Meslek Yüksek Okulu'nda Öğrenciler Arasında Çıkan Kavga Sebebiyle 6 Öğrenci Gözaltına Alındı.
Londra'da Sınav Kağıtlarının Arkasından Cevap Anahtarı Çıktı Londra'da Geçen Hafta Gcse Müzik Sınavına Giren 12 Bin Öğrenci, Sınav Kağıtlarının Arkasında Sınavın Cevap Anahtarını Buldu.
Gümüşhane'de Kene Vakaları Gümüşhane Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Topsakal, Mart Ayından Bugüne Kadar İlde Toplam 236 Kene Isırığı Vakasının Olduğunu, Bunlardan 4 Tanesinin Kırım Kongo Kanamalı A..
Danıştay'dan Açıklama Danıştay, Yargının Görüşlerini Paylaşmasının Siyasi Yönü Olmadığını Açıkladı. Açıklamada, "Yargı Reformunun AB ile Paylaşılması Bağımsızlıkla Bağdaşmamaktadır" Denildi.
Türk Diyanet Vakıf-sen Kur'an-ı Kerim'e Yapılan Saldırıyı Kınadı Türkiye Diyanet ve Vakıf Hizmetleri Kolu Kamu Görevlileri Sendikası (Türk Diyanet Vakıf-sen) Erzincan İl Temsilcisi Galip Sökm..
Halıcılığı da Çin'e Kaptırdık Muğla Üniversitesi Ev Sahipliğinde Düzenlenen "1. Meslek Yüksekokulları Halı-kilim Şenliği" Üniversite Atatürk Kültür Merkezi Salonunda Açıldı. Halı Kilim Şenliğ..
Danıştay: "Yargıtay'ın Görüş Bildirmesi Siyasi Değil" Danıştay Başkanlar Kurulu, Yargıyı Doğrudan İlgilendiren Konularda Yargı Organlarının Görüşlerini Kamuoyuyla Paylaşmalarının Siyasi Bir N..
Galatasaraylı Ayhan Akman: "Özveriyle Şampiyon Olduk" Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı Oyuncusu Ayhan Akman Şampiyonluğun Öyküsünü Galatasaray Tv'de Katıldığı 'Aslanlar Konuşuyor' Progra..
Mdob Müdür Vekili Hakan Gürkan İstifa Etti
Mdob Müdür Vekili Hakan Gürkan İstifa Etti
Mersin Devlet Opera ve Balesi (Mdob) Müdür Vekili Hakan Gürkan, Görevinden İstifa Etti.
Çorlu Belediye Başkanı Ersin, Su İhalesi İddialarını Yanıtladı
Çorlu Belediye Başkanı Ersin, Su İhalesi İddialarını Yanıtladı
Çorlu Belediye Başkanı Altan Ersin, Kamuoyunda Su İhalesi Olarak Bilinen Çorlu Belediyesi'nin Yapmış Olduğu Su Getirme ve Altyapı İmtiyaz İhalesi ile İlgili Olarak Kurmayları ile Birlikte Bilgilendirme Toplantısı...
Yargıtay Başkanı Gerçeker Uşak'a Geliyor Uşak Barosu Tarafından 24 Mayıs Cumartesi Günü "Hukuk-ceza" Konulu Bir Sempozyum Düzenlenecek. Sempozyuma Yargıtay Başkanı Hasan Gerçeker ve Yargıtay ..
Obama ve Mccain'in Parası, Clinton'ın Borcu Var Amerika'da Başkanlık Adaylığı Kesişen Bir Aday ve Adaylık Yarışını Devam Ettiren İki Aday, Aylık Finans Durumları Raporunu Federal Seçim Komisy..
Öpüşme Sahneleri Dikkat Çekti Çekimlerine Yeni Başlanan "Snappers" İsimli Sinema Filmi Şimdiden Bu Görüntülerle Konuşulmaya Başladı.
Karaman İl Sağlık Müdürlüğünden Salgın Hastalık Uyarısı
Karaman İl Sağlık Müdürlüğü'nden Salgın Hastalık Uyarısı
Karaman İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Özyörük, Büyük Kitlelerde Salgınlara Yol Açan İshal ve Kusma ile Seyreden Vakalara Karşı Vatandaşları Dikkatli Olmaları Konusunda Uyardı.
Ortalık Karıştı Seksi Bollywood Güzeli Tanıa Zaetta'nın Avustralyalı Özel Tim Askerleriyle Seks Yaptğı İddiaları Ortalığı Karıştırdı. Vatan'ın Haberine Göre Başbakan Kevın Rood Soruşturma Baş..
Rus Petrolü Çin'e Akacak Dünya Petrol İhracatında İkinci Sırada Yer Alan Rusya Tankerler ve Boru Hatları ile Batıya Ulaşmanın Yanı Sıra Dev Ekonomi Çin'in Enerji Taleplerini Karşılamak Üzere ..
Öğrencilerden Atatürk ve Resim Sergisi
Öğrencilerden Atatürk ve Resim Sergisi
Kemaliye İlköğretim Okulu Öğrencileri Tarafından Atatürk ve Resim Sergisi Açıldı.
Amerikanın İlk İmamlarından Vehbi İsmail Vefat Etti
Amerika'nın İlk İmamlarından Vehbi İsmail Vefat Etti
Amerika'da İlk Açılan Camilerden Olan Michigan'daki Albanian Islamic Center'in Kurucusu İmam Vehbi İsmail Vefat Etti. 1919'da Arnavutluk'ta Doğan İmam Vehbi, İlk Eğitimini Müftü Olan Babasından Aldıktan Sonra Mısır'a...
Obama'nın Adaylığı, Mccain'in Medya Danışmanını İstifa Ettirdi Amerika'da Cumhuriyetçi Parti'nin Başkan Adayı John Mccain'in Kampanya Medya Danışmanı Mark Mckinnon İstifa Etti. Mckinnon, Daha..
Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Yekelerden İshal ve Mide Bulantısı Açıklaması
Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Yekeler'den 'İshal ve Mide Bulantısı' Açıklaması
Son Günlerde Elazığ'daki Hastanelere İshal ve Mide Bulantı Şikayetleri ile Başvuranların Sayısında Bir Artış Olması Endişeye Yol Açtı. Hastane Yetkilileri, Mevsimsel Olarak Bu Dönemlerde Bu Tür Şikayetlerde Artış...
Antalya'da Yapılan Yaralı Kurtarma Tatbikat Gerçeğini Aratmadı Antalya'da Düzenlenen ve Bir Çok İlin Katıldığı 2. Batı Anadolu ve Akdeniz Eğitim Tatbikatı Başladı. Tatbikatın İlk Aşamasında S..
Yasağa Destek İçin Sigara Paketleri Çöpe Atıldı
Yasağa Destek İçin Sigara Paketleri Çöpe Atıldı
Kapalı Mekanlarda Sigara Yasağının Başlaması ile Birlikte Edirne'de Sigaralar Çöpe Atıldı. Yasağın Başladığı 19 Mayıs Tarihinden Sonra Trakya Üniversitesi'nde Yasanın Tanıtımı İçin Bir Toplantı Düzenlendi. "Tütün...
19.yüzyılda Ermeni Milliyetçiliğinin Doğuşu Sempozyumu Erciyes Üniversitesi (Eü) ile Nevşehir Üniversitesi'nin Ortaklaşa Düzenlediği "19. Yüzyılda Ermeni Milliyetçiliğinin Doğuşu ve Büyük Dev..Erciyes Üniversitesi (Eü) ile Nevşehir Üniversitesi'nin Ortaklaşa Düzenlediği "19. Yüzyılda Ermeni Milliyetçiliğinin Doğuşu ve Büyük Devletlerin Politikaları" Konulu Sosyal Araştırmalar Sempozyumu Sabancı Kültür Sitesinde Törenle Başladı.
Erzurumda TOKİ Konutlarını Büyükşehir Belediyesi Satacak
Erzurum'da TOKİ Konutlarını Büyükşehir Belediyesi Satacak
Toplu Konut İdaresi Tarafından Çat Yolu Üzerinde Yaptırılan Konutlardan 504'ünü Erzurum Büyükşehir Belediyesi Satacak.
Köydes Ödeneğinin İlçelere Paylaşımı Yapıldı
Köydes Ödeneğinin İlçelere Paylaşımı Yapıldı
Adıyaman Valiliği İl Özel İdare Genel Sekreteri Ahmet Kırılmaz, 2008 Yılı Köydes Ödeneğinin Belirlendiğini ve İlçelere Göre Dağılımının Yapıldığını Açıkladı.
İstanbulda 172 Okul 'Beyaz Bayrak' Almaya Hak Kazandı
İstanbul'da 172 Okul "Beyaz Bayrak" Almaya Hak Kazandı
Sağlık Bakanlığı Tarafından Yayınlanan "Beyaz Bayrak Projesi" Konulu Genelge Doğrultusunda İstanbul'da Denetimlerden Başarıyla Geçen Okullara "Beyaz Bayrak" Dağıtıldı. Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Bakırköy Mahsar Osman Ruh...
İl Kültür ve Turizm Müdürü Öztürk: 'Elazığ ve Yöresi Zengin Tarihi Kaynaklara Ev Sahipliği Yapmaktadır'
İl Kültür ve Turizm Müdürü Öztürk: "Elazığ ve Yöresi Zengin Tarihi Kaynaklara Ev Sahipliği Yapmaktadır"
Elazığ'da Müzeler Haftası, Fırat Üniversitesi Bahattin Öğel Konferans Salonu'nda Düzenlenen Törenle Kutlandı.
Otomobilin Çarptığı İkizlerin Ayakları Kırıldı
Otomobilin Çarptığı İkizlerin Ayakları Kırıldı
Erzurum'da Otomobilin Çarptığı İkiz Kız Kardeşlerin İkisinin de Sağ Ayakları Kırıldı.
Adıyamanlı Gençler Askere Uğurlandı
Adıyamanlı Gençler Askere Uğurlandı
Adıyaman'dan Vatani Görevlerini Yapmak Üzere Ayrılan 1988'e 2 Tertipler Askere Davul, Zurna ve Gözyaşları ile Uğurlandı.
Eczacılardan Tehdit Gibi Açıklama: "Gözaltılar Sürerse Eczaneleri Kapatırız" Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Ekipleri Tarafından Eczaneler..
Mevden Kardeş Okul Projesine Tepki
Mev'den Kardeş Okul Projesine Tepki
Malatya Valiliği'nin Başlattığı Kardeş Okul Projesi Kapsamında Malatya Eğitim Vakfı (Mev) Malatya Şubesi Kadın Kolları Tarafından Kırtasiye ve Giyim Malzemesi Yardımı Yapıldı.
Başkan Atınç: 'Erzurumda Kentsel Dönüşümü Gerçekleştirmek Çok da Kolay Değil'
Başkan Atınç: "Erzurum'da Kentsel Dönüşümü Gerçekleştirmek Çok da Kolay Değil"
Erzurum Yakutiye Belediye Başkanı Fahrettin Atınç, Kentsel Dönüşüm Projesi Gerçekleştirilmesinin Çok da Kolay Olmadığını Belirterek, Hasanibasri Mahallesi'nden Başlayan Proje Kapsamında Modern Konutların Yanı Sıra 25...
Gençte İlginç Hırsızlık Olayı
Genç'te İlginç Hırsızlık Olayı
Bingöl'ün Genç İlçesinde Kaybolan Evin Anahtarını Bulup İçeri Giren Kimliği Belirsiz Kişi ya da Kişiler, 28 Çeyrek Altından Yapılmış Olan Bir Bileziği Alarak Kaçtılar.
700 Yıllık Medresede Ebru Sergisi
700 Yıllık Medresede Ebru Sergisi
Akkoyunlar Döneminde Yapılan 700 Yılık Tarihi Kasımiye Medresesi'nde Ebru ve Hat Sergisi Açıldı.
Sağlık Sen Adıyamanda Yetkili Sendika Oldu
Sağlık Sen Adıyaman'da Yetkili Sendika Oldu
Sağlık İşkolundaki İşyerlerinde Yapılan Mutabakat Toplantıları ve İmzalanan Tutanaklar Sonucunda, Sağlık Sen 966 Üye ile Adıyaman'da Yetkili Sendika Oldu.
Kahramanmaraş Belediyesi Keneye Karşı Yeşil Alanları İlaçlıyor
Kahramanmaraş Belediyesi Keneye Karşı Yeşil Alanları İlaçlıyor
Türkiye'de Kırım Kongo Kanamalı Ateşli Hastalığı'na Sebep Olan Kenelere Yönelik Önlemler Alınmaya Devam Ediyor. Kahramanmaraş Belediyesi de Keneye Karşı Yeşil Alanları İlaçlama Çalışmalarına Başladı.
DSP Lideri Sezer: "Gerçek Gündemimize, Ekonomiye, Üretime Dönelim" DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, Üretimin Desteklenmesi Durumunda, Belli Gelişmelerin Sağlanabileceğini Belirtti. Sezer, "Türki..
Vanda Öykü Yazma Konulu Bilgilendirme Semineri
Van'da 'Öykü Yazma' Konulu Bilgilendirme Semineri
Van'da, Milli Eğitim Bakanlığı, Avrupa Komisyonu Türkiye Delegasyonu ve Avrupa Birliği Bilgi Büroları Ağı İşbirliği ile Tüm Lise ve Dengi Okulların 9. ve 10. Sınıf Öğrencilerine Yönelik Düzenlenen 'AB Öykü Yarışması'na...
Cebeci Kampusunda Özel Güvenlik Protestosu Ankara Üniversitesi Cebeci Kampusu öğrencileri, kampus girişine turnike konulmasını ve özel güvenlik birimlerinin sert tutumuna karşı eylem yaptı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10