22 Mayıs 2008 Perşembe Günü Haberleri

22 Mayıs 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Vali Veysel Dalmazdan, Çiftçilere Müjde
Vali Veysel Dalmaz'dan, Çiftçilere Müjde
Vali Veysel Dalmaz, Sivaslı Çiftçilere Ödenmek Üzere 39 Milyon YTL'lik Yem Bitkisi Destek Ödeneğinin Gönderildiğini Söyledi.
Mevlithanlar'dan CHP'li Önder Sav'a Tepki İstanbul Mevlithanlar Cemiyeti Genel Başkanı Halil Akıncı, "Cumhuriyet Halk Partisi Genel Sekreteri Sayın Önder Sav'ın Yapmış Olduğu Peygamberimizle ..
Tunuslu Sosyolog, İslam Ülkelerinde Kadınların Dünü, Bugünü ve Geleceği Konulu Konferansa Katıldı
Tunuslu Sosyolog, 'İslam Ülkelerinde Kadınların Dünü, Bugünü ve Geleceği' Konulu Konferansa Katıldı
Bursa Büyükşehir Belediyesi Yerel Gündem 21 Kadın Meclisi Tarafından Düzenlenen 'İslam Ülkelerinde Kadınların Dünü, Bugünü ve Geleceği' Konulu Konferansa Konuşmacı Olarak Katılan Tunuslu Sosyolog ve Stratejik Planlama...
Cns Operatörlüğü Kursiyerlerine Sertifikaları Verildi
Cns Operatörlüğü Kursiyerlerine Sertifikaları Verildi
Karabük Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi ve İş-kur Karabük İl Müdürlüğü İşbiriliği ile Düzenlenen "Cns Operatörlüğü" Kursunun Sona Ermesi ile Kursiyerlere Sertifika Verme Töreni Düzenlendi
Şehit Askerin Ardından Acılı Bir Hayat Hikayesi Çıktı (2) Şırnak'ın Beytüşşebap İlçesi Kato Dağı'nda PKK'lı Teröristler Tarafından Kurulan Pusuda Şehit Düşen Jandarma Komando Er Hidayet Erdoğ..
Yılın En Güzel Bahçe ve Balkonları Karabük Çevre ve Koruma Derneği Şubesi'nce "En Güzel Bahçe ve Balkon Yarışması" Düzenlenecek.
Meslek Yüksek Okulu Yıl Sonu Gençlik Şöleni Karabük Üniversitesi Safranbolu Meslek Yüksek Okulu Tarafından Yıl Sonu Gençlik Şöleni Düzenlendi.
Enerji ve Türkiye Raporu
'Enerji ve Türkiye Raporu'
Samsun Ticaret ve Sanayi Odası(tso) Başkanı Adnan Sakoğlu, Tso Olarak Hazırladıkları 'Enerji ve Türkiye Raporu'ndaki Amaçlarının Türkiye'nin Enerjisinin Gidermek Adına Yapılacak Olan Santral Yatırımlarının Doğru...
Temizlik İşçisinin Feci Sonu
Temizlik İşçisinin Feci Sonu
Samsun'da Çöp Kamyonunun İçindeki Çöpleri Boşaltmak İsteyen Temizlik İşçisi, Çöp Sıkıştırma Kazanının Çalışması Sonucu Ezilerek Hayatını Kaybetti.
Kocaeli'de Bıçakla Yaralama Kocaeli'de Bir Şahıs Tartıştığı Şahıs Tarafından Bıçaklanarak Ağır Yaralandı.
Sahte Paraya Suç Üstü Kocaeli de Bankaya Sahte Para Vermek İsteyen Şahıs Gözaltına Alındı.
Danıştay'dan Cemil Çiçek'in Açıklamasına Tepki Danıştay Başkanlar Kurulu, Yargıyı Doğrudan İlgilendiren Konularda Yargı Organlarının Görüşlerini Kamuoyuyla Paylaşmalarının Siyasi Bir Niteliği..
Başkentte Elektrik Kesintisi Dağıtım Şebekelerinde Önceden Planlanan Yıllık Periyodik İşletme, Bakım, Onarım ve Tesis Çalışmaları ile Teiaş Genel Müdürlüğünce Hirfanlı Hidroelektrik Santrali ..
'Kendi Üslubunu Yaratmak Önemli' Oyuncu Başak Sayan, Her Alanda İnsanların Kendi Üslubunu Yaratması Gerektiğini, Bir Başkasına Benzemeye Çalışmamasının Önemli Olduğunu Söyledi.
Tff'den Açıklama Türkiye Futbol Federasyonu (Tff), Başkan Hasan Doğan ile Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Güzelaydın Arasında Sorun Yaşandığı Yönünde Çıkan Haberlerin Gerçeği Yansıtmadığını Açıkl..
Özbek Tenisçi Amanmuradovanın Açıklamaları
Özbek Tenisçi Amanmuradova'nın Açıklamaları
Sony Ericsson WTA Tour İstanbul Cup Tenis Turnuvası'nda 3 Numaralı Seri Başı Rus Nadia Petrova'yı 2-1 Yenerek Yarı Finale Yükselen Özbek Tenisçi Akgül Amanmuradova, Hayatındaki İkinci Büyük Galibiyetini Aldığını Söyledi.
İş Bankası ile Nusaybin Ticaret Odası Arasında Kredi Anlaşması İmzalandı
İş Bankası ile Nusaybin Ticaret Odası Arasında Kredi Anlaşması İmzalandı
İş Bankası ile Nusaybin Ticaret ve Sanayi Odası Arasında Kredi Antlaşması İmzalandı.
Selendi'de Trafik Kazası Manisa'nın Selendi İlçesinde, Köy Yolunda Meydana Gelen Motosiklet Kazasında Yaralanan Nimet Kaya Hayatını Kaybetti.
Salihlide Trafik Kazası: 2 Ölü
Salihli'de Trafik Kazası: 2 Ölü
Manisa'nın Salihli İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 2 Arkadaş Feci Şekilde Hayatını Kaybett.
İzmirde Sahte Çekle Malzeme Alan 4 Kişi Yakalandı
İzmir'de Sahte Çekle Malzeme Alan 4 Kişi Yakalandı
İzmir Polisi, Bir Firmadan Sahte Çekle 30 Bin YTL Değerinde Malzeme Alan 4 Kişiyi Gözaltına Aldı.
Irak'ta Yeni Kabine Kuruluyor Irak'ta Gelecek Hafta Yeni Bir Kabine Kuruluyor.
BBP Nazilli İlçe Başkanlığından CHPye Kınama
BBP Nazilli İlçe Başkanlığından CHP'ye Kınama
Büyük Birlik Partisi (BBP) Nazilli İlçe Başkanı Ahmet Atay, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Sekreteri Önder Sav'ın Hz. Muhammed Hakkında Sarf Ettiği Sözlerini Kınadı. Kullanılan Bu Sözleri Büyük Bir Şaşkınlık...
İşportadan Alınan Güneş Gözlükleri Göze Zarar Veriyor
İşportadan Alınan Güneş Gözlükleri Göze Zarar Veriyor
Yozgat Özel Şifa Hastanesi Göz Doktoru Ahmet Hamdi Şentürk, İnsanların Güneş Gözlüğü Alırken, Ruhsatlandırılmış Optikçilerden Kaliteli Gözlük Alması Gerektiğini, İşportadan Alınan Güneş Gözlüklerinin Göze Zarar...
Addden Arabandaki Öğrencilere Kırtasiye Yardımı
Add'den Araban'daki Öğrencilere Kırtasiye Yardımı
Atatürkçü Düşünce Derneği (Add) Gaziantep Şubesi, Araban İlçesindeki Öğrencilere Kırtasiye ve Kitap Yardımında Bulundu.
Atabarı Kayak Merkezi Kış Sezonuna Yetiştirilmeye Çalışılıyor
Atabarı Kayak Merkezi Kış Sezonuna Yetiştirilmeye Çalışılıyor
Atabarı Kayak Merkezi'nde İncelemelerde Bulunan Vali Aydoğdu, Atabarı Kayak Merkezi'nin Alternatif Kayak Merkezi Değil, Alternatifsiz Kayak Merkezi Olacağını Belirterek Yaptıkları Çalışmalarla Birlikte Bu Kayak Merkezini...
Sivas'tan Kısa Kısa Apartman Boşluğunda Genç Kıza Cinsel Tacizde Bulunan Kişi Polis Tarafından Aranıyor
Kız Meslek Lisesinde Gençlik Şöleni
Kız Meslek Lisesi'nde Gençlik Şöleni
Zonguldak Kız Meslek Lisesinde Gençlik Şöleni Düzenlendi.
Avusturya Cumhurbaşkanı Fischer: "İstanbul Dünyanın En Büyük Şehirleriyle Kıyaslanabilecek Bir Şehir" Avusturya Cumhurbaşkanı Dr. Heinz Fischer, İşadamlarına İstikrarlı Olan Ülkelerinde Her A..
Nazillide Yangın
Nazilli'de Yangın
Nazilli'de Çıkan Yangında Bir Ev Tamamen Yanarak Kül Oldu. Evi Yanan Aile, Yanan Evlerini Görünce Sinir Krizi Geçirdi. Yangında Can Kaybı Olmazken Maddi Durumları İyi Olmadığı Öğrenilen Ailenin Geride Hiçbir Şeyi...
İlköğretim Okulu Etkinliğinde Sahnelenen Tiyatro Oyununa Veliler Tepki Gösterdi Diyarbakır'ın Silvan İlçesinde Bir İlköğretim Okulunun Yıl Sonu Etkinliğinde Sahnelenen 'Dolmuş Durağında Kız T..
TMSF Ekspres Yatırım, Esyem, Rumeli Sigorta ve Rumeli Hayat'ı Satışa Çıkardı TMSF, Ekspres Yatırım Menkul Değerler A.ş. İştirak Payı ile Eysem Adapazarı, Rumeli Sigorta ve Rumeli Hayat Sigort..
Suşehri Belediyesporun Kalecisi Volkan Demirelin Eldivenleri ile Kendi Kalesini Koruyacak
Suşehri Belediyespor'un Kalecisi Volkan Demirel'in Eldivenleri ile Kendi Kalesini Koruyacak
Sivas'ın Suşehri İlçesi'nde Sivas 2. Amatör Kümede Mücadele Eden Suşehri Belediyespor Kalecisi Erdinç Akman'ın, Volkan Demirel'in Kaleci Eldivenleri ile Kalesini Koruyacak.
Efes Antik Su Yolu-osmanlı Su Yolu Gezisi
Efes Antik Su Yolu-osmanlı Su Yolu Gezisi
Kuşadası Yerel Tarih Araştırmaları Grubu (Kuyeta) Tarafından, Efes Antik Su Yolu- Osmanlı Su Yolu Gezisi Gerçekleştirildi.
Suşehri Salatalığına Büyük İlgi
Suşehri Salatalığına Büyük İlgi
Sivas'ın Suşehri İlçesinde Üretilen Yerli Suşehri Salatalığına Vatandaşlar Büyük İlgi Gösteriyor.
Sendika Temsilcileri, Taciz Haberleri Üzerine Sosyal Hizmetler Çalışanlarına Destek Verdi
Sendika Temsilcileri, Taciz Haberleri Üzerine Sosyal Hizmetler Çalışanlarına Destek Verdi
Bursa'da Geçtiğimiz Hafta 16 Yaşındaki Bir Kızın, Kaldığı Yurtta Taciz Edildiğini İleri Sürerek Savcılığa Suç Duyurusunda Bulunmasının Ardından, Sendikalar Sosyal Hizmetler Çalışanlarına Destek Olmak İçin Ortak Basın...
Türk Sağlık-senden, Hükümetin Sözleşmeli Sağlık Personeli Politikasına Eleştiri
Türk Sağlık-sen'den, Hükümetin Sözleşmeli Sağlık Personeli Politikasına Eleştiri
Türk Sağlık-sen Nevşehir Şube Başkanı Turgay Çetin, Sağlık Bakanlığı'nın Sözleşmeli Sağlık Personelinin Sorunlarına Kulak Tıkadığını Söyledi.
Arabanlı Esnaf, Tarihi Kaleye Büyük Türk Bayrağı Dikilmesini İstiyor
Arabanlı Esnaf, Tarihi Kaleye Büyük Türk Bayrağı Dikilmesini İstiyor
Gaziantep'in Araban İlçesindeki Esnaf, Tüm Türkiye Genelindeki İl ve İlçelerde Olduğu Gibi Tarihi Kaleye Büyük Bir Türk Bayrağı Dikilmesini İstiyor.
Danıştay: "Yargının Düşüncelerini Paylaşması Siyasi Olarak Değerlendirilemez" Yargıtay Başkanlar Kurulu'nun Ardından Hükümete Yönelik Bir Açıklama da Danıştay'dan Geldi. Danıştay'dan Yapılan ..
Gümüşhanede Okul Öncesi Şenliği
Gümüşhane'de Okul Öncesi Şenliği
Gümüşhane'de Milli Eğitim Müdürlüğü'nce Bu Yıl Dördüncüsünü Düzenlediği "Okul Öncesi Eğitim Şenlikleri" Yapıldı.
Çiçekdağında Su Sıkıntısı Gideriliyor
Çiçekdağı'nda Su Sıkıntısı Gideriliyor
Kırşehir'in Çiçekdağı İlçesinde, Kırşehir Valiliği ve Çiçekdağı Belediyesi Tarafından Yapılan Çalışmalar Sonuç Verdi ve İlçenin Su Sıkıntısını Giderecek Kaynak Su Bulundu.
Mahalli İdarelerin Mahalli Yönetimi Forumu Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Mahalli İdarelerin Mali Yönetimi Forumu'na Katıldı. Mahalli İdarelerin Merkezle İlişkilerini Güçlen..
Provokatör Öğrenci Tutuklandı
Provokatör Öğrenci Tutuklandı
Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde, Geçtiğimiz Hafta Çıkan Kavga'da 3 Öğrenciyi Bıçaklamaktan Yakalanarak Gözaltına Alınan Aynı Üniversitede Eğitim Gören Hasan Akman, Adli Makamlarca Tutuklandı.
Vali İmgadan Şehit Ailesine Ziyaret
Vali İmga'dan Şehit Ailesine Ziyaret
Afyonkarahisar Valisi Haluk İmga ve Eşi Dilek İmga, Geçtiğimiz Hafta Şehit Düşen Jandarma Er Halil İbrahim Atasagun'un Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu.
Uşakta 'Günümüz Gençliği ve Sorunları' Konulu Panel
Uşak'ta "Günümüz Gençliği ve Sorunları" Konulu Panel
Gençlik Haftası Kutlamaları Kapsamında Uşak Gençlik Birliği Derneği'nin Önderliğinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Uşak İşletme-ekonomi Kulübü'nce "Günümüz Gençliği ve...
Polat: "Gs'yi Dünya Kulübü Yapacağız" Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, Turkcell Süper Lig'de Elde Ettikleri Şampiyonluğun, Camialarının Gücünü Bir Kez Daha Gösterdiğini Kaydetti.
Kırşehir Telekom Yeni Yüzüyle Hizmete Girdi
Kırşehir Telekom Yeni Yüzüyle Hizmete Girdi
Kırşehir Telekom İl Müdürlüğü'nün Yaptığı Çalışmalar Neticesinde, Eskiyen Telefon Santralleri Yenilendi.
Arabanda Atatürkçülük Konulu Konferans Düzenlendi
Araban'da Atatürkçülük Konulu Konferans Düzenlendi
Gaziantep'in Araban İlçesinde, İlçe Jandarma Komutanlığı Tarafından Araban Kaymakamlığı Kongre ve Konferans Salonunda Atatürkçülük Konulu Konferans Düzenlendi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10