21 Mayıs 2008 Çarşamba Günü Haberleri

21 Mayıs 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Euro'da Günlük Değerlenme Yüzde 1.13 Merkez Bankası'nın Gösterge Niteliğindeki Döviz Alış Kurlarına Göre Euro Bugün Yüzde 1.13 Değerlenerek 1.9467 YTL'ye Yükseldi. Dolar İse Yüzde 0.48 Değer ..
Başbakan Erdoğan'dan Milli Takıma Jest Başbakan Recep Tayip Erdoğan, 2008 Avrupa Şampiyonası Finallerinde İlk Maçını Portekiz ile Oynayacak Olan A Milli Futbol Takımı'na Destek Vermek Amacıyl..
Küçük Güreşçinin Yanlış Teşhis Kurbanı Olduğu Ortaya Çıktı
Küçük Güreşçinin Yanlış Teşhis Kurbanı Olduğu Ortaya Çıktı
Bağışlanan Organları İki Kişiye Hayat Veren Minik Güreşçi Rıfat Tatlıtürk'ün Yanlış Teşhis Kurbanı Olduğu Anlaşıldı.
Ruh Hastalarına Müzikli Terapi
Ruh Hastalarına Müzikli Terapi
Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi 3. Bahar Şenliği Kapsamında Hastanede Tedavi Gören Hastalara Yönelik Eğlence Düzenledi.
Eskişehirde Sigara Yasağına Uymayan 3 Kişiye Para Cezası
Eskişehir'de Sigara Yasağına Uymayan 3 Kişiye Para Cezası
Eskişehir'de, Odunpazarı Belediyesi Zabıta Ekipleri, Kapalı Mekanlarda Sigara Yasağına Uymayan 3 Kişiye 62'şer YTL Para Cezası Kesti.
Hekimlerin Tam Gün Tepkisi
Hekimlerin Tam Gün Tepkisi
Amasya Tabip Odası Başkanı Uzman Dr. Nurdoğan Karadağlıoğlu, Hekimlerin Tam Gün Çalışmasıyla İlgili Hazırlanan Yasa Tasarıyla Getirilmek İstenen Çalışma Düzeninin Türkiye Yararına Olmayacağını Düşündüklerini Söyledi.
Turistlere 'İhlas Suresi' Metni Dağıtılacak
Turistlere "İhlas Suresi" Metni Dağıtılacak
Muğla'nın Fethiye İlçesinde Camileri Ziyaret Eden Turistlere İngilizce, Rusça ve Almanca "İhlas Suresi" Metni Dağıtılacak.
Diyanet-sen'den CHP'li Önder Sav'a Sert Tepki Diyanet-sen Ordu Şube Başkanı A.kadir Demir, Müslümanlara ve Hac İbadetine Yönelik Sözleri Sebebiyle Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Sekreter..
Lara'da Kültür Bakanlığı Revizyonuna Durdurma Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın Kemerağzı Kundu Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi ile İlgili 9 Kasım 2007'de Onaylanan Revizyon İmar Plan..
Extacy Sanıklarına Rekor Ceza Adapazarı'nda, 217 Bin Extacy Hapla Yakalanan 4 Kişi, Yargılandıkları Mahkeme Tarafından 12 Yıl Hapis Cezası ile 240 Bin YTL Para Cezasına Çarptırıldı.
Barajda Boğulan 2 Liseli Genç Toprağa Verildi Bayındır Barajı'nda Piknik Yaparken Girdikleri Suda Boğularak Hayatını Kaybeden 2 Liseli Genç Toprağa Verildi.
Milletvekilleri Bildiriyi Değerlendirdi MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Mehmet Ekici, Türkiye'nin En Önemli Kurumlarından Birisi Olan Yargıtayın Yaptığı Değerlendirmenin Ci..
Dünya Rizeliler Günü Dünya Rizeliler Günü Tertip Komitesi Bu Yıl 2.'si Düzenlenecek Olan Dünya Rizeliler Günü'nü Ramazan Ayı ile Çakıştığı İçin Öne Aldı.
Şanlıurfa'da İshalli Hastalıkların Kontrolü Programı İshalli Hastalıklarla İlgili Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü Bir Açıklama Yaptı. Açıklamada, Türkiye'de 5 Yaş Altı Çocuk Ölüm Nedenleri İçer..
Taraklılı Üreticilere Domates Fidesi Dağıtıldı
Taraklılı Üreticilere Domates Fidesi Dağıtıldı
Sakarya'nın Taraklı İlçesi'nde Üreticiler, Bu Yıl Domates Yetiştirecek.
Elazığda Camiler Onarılacak
Elazığ'da Camiler Onarılacak
Elazığ'da Bazı Cami ve Mescitlerin Onarılacağı Bildirildi. Onarımlarla İlgili İhalelerin 28 ve 29 Mayıs Günlerinde Gerçekleştirileceği Açıklandı.
Düzce Orman İşletme Müdürlüğüne Mehmet Başkan Atandı Düzce Orman İşletme Müdürlüğüne Mehmet Başkan, Müdür Yardımcılığına da Selçuk Yıldız Atandı.
'Kuşadasında Bir Şiir Yolculuğu'
"Kuşadası'nda Bir Şiir Yolculuğu"
Kuşadası Kütüphane Yaptırma ve Yaşatma Derneği(küksad)'nin Düzenlediği Etkinlikte Şiir Severler Şairlerle Buluştu. Kuşadası Halk Kütüphanesi Çok Amaçlı Salonunda Gerçekleşen ve Şiirin Dünü ve Bugününün Yanı Sıra...
Gkv Uluslararası Halkoyunları Festivaline Hazırlanıyor
Gkv Uluslararası Halkoyunları Festivaline Hazırlanıyor
Gaziantep Kolej Vakfı (Gkv) Özel Okulları Kuruluşunun 45. Yılı Etkinlikleri Çerçevesinde, Bu Yıl 6.'sını Gerçekleştireceği Uluslararası Halkoyunları Festivali'nin Hazırlıklarını Sürdürüyor.
Şanlıurfa'da Asfaltlama Çalışması Dolayısıyla Yol Trafiğe Kapatılacak Şanlıurfa Belediyesi'nin Kentin İşlek Caddelerinden Birisinde, Asfaltlama Çalışma Yapacağı Dolayısıyla Yolun Trafiğe Kapa..
Cezaevine Gönderilen Gözlemci Öğretmen Sim Kartla Yakalandı Kocaeli Kandıra Yüksek Güvenlikli F Tipi Cezaevi'ne Açıköğretim Sınavları İçin Gönderilen Öğretmen Sim Kartla Yakalandı.
Şutso'dan Büyük Firmaların Şanlıurfa'ya Yatırım Yapma Talebi Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (Şutso) Başkanı İsmail Demirkol, Türkiye'de Yatırım Yapmayı Planlayan Chery Otomotiv Şirketi Gen..
Dursunbeyde Üretilen, 'Yatık' Dünyaya Tanıtıldı
Dursunbey'de Üretilen, "Yatık" Dünyaya Tanıtıldı
Balıkesir'in Dursunbey İlçesine Has Su Kabı "Yatık", Ulusal Bir Sempozyumda Tüm Dünyaya Tanıtıldı. Yatık, Günümüzde Sadece Süs Eşyası Olarak Minyatür Olarak Üretiliyor.
Sulusokak Çarşısı Tarihi Görünümüne Kavuşuyor
Sulusokak Çarşısı Tarihi Görünümüne Kavuşuyor
Tokat'ta, Tarihi Eserlerin Yoğunlukta Olduğu Sulusokak Çarşısı'nın Tarihe Yakışır Görünümüne Kavuşması İçin Çalışmalar Devam Ediyor.
Musabeyli Öğretmenevinin Temeli Yarın Atılıyor
Musabeyli Öğretmenevi'nin Temeli Yarın Atılıyor
Musabeyli Kaymakamı Nurullah Kaya, Musabeyli Öğretmenevi'nin Temelinin Yarın Atılacağını Söyledi.
Kızılaydan Yeni Bir Kan Bağışı Kampanyası
Kızılay'dan Yeni Bir Kan Bağışı Kampanyası
Türk Kızılayı Rize Şube Başkanı Mehmet Nuri Gezmiş, Kızılay Olarak "Kanımızın Yetmemesi Kanımıza Dokunuyor" Sloganı ile Yeni Bir Kan Bağışı Kampanyası Başlatacaklarını Söyledi.
Türk Telekom'a Ait 240 Metre Kablo Çalındı Van'da Kimliği Belirsiz Kişi ya da Kişiler, Türk Telekom'a Ait 240 Metre Telefon Kablosunu Çalarak Kayıplara Karıştı.
Merkez Belediye Başkanı Dişli, Partili Bayanlarla Bir Araya Geldi
Merkez Belediye Başkanı Dişli, Partili Bayanlarla Bir Araya Geldi
Adapazarı Merkez Belediye Başkanı Süleyman Dişli, AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Toplantısı'na Katıldı. Dişli, Türkiye'nin Kaybedecek Zamanının Olmadığını Söyledi.
Ereğlide Kamu Kurumları Arası Futbol Turnuvası Başladı
Ereğli'de Kamu Kurumları Arası Futbol Turnuvası Başladı
Konya'nın Ereğli İlçesinde Geleneksel Hale Getirilen Kamu Kurumları Arası Halı Saha Futbol Turnuvası Başladı.
Welladan Trend Vısıon Semineri
Wella'dan Trend Vısıon Semineri
Wella Professionals, 2008 Trendlerinin Saçlardaki Uygulamalarını Anlatmak Üzere Adana Hilton Otel'de Trend Vision Semineri Düzenledi.
Kuşadasında Uydukent Tartışması
Kuşadası'nda Uydukent Tartışması
Kuşadası'nda 9 Yılı Aşkın Süredir İnşaatları Duran 4 Bin 328 Konutlu Uydukent Toplu Konut Kooperatifleri'nden Yönetim Kurulu Kararıyla Bin 200 Üyenin İhraç Edilmesi Yeni Bir Tartışma Başlattı.
Vanda Kaçak Sigara Operasyonu
Van'da Kaçak Sigara Operasyonu
Van Emniyet Müdürlüğü Ekipleri Tarafından Yapılan Çalışmalar Neticesinde Yurda Yasadışı Yollardan Sokulduğu Tespit Edilen 31 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi.
Türkiye, Yağ Ham Maddesinde Dışa Bağımlı Kanola Türkiye Koordinatörü, Karadeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü (Ktae) Ziraat Mühendisi Şahin Gizlendi, Yağ Ham Madde ve Tohum Üretimde Dışa Bağım..
Hatay'da Gençlik Yürüyüşü ve Koşusu Hatay'da, Geçen Hafta Organize Edilen Ancak Yağıştan Dolayı Ertelenen "Gençlik Yürüyüşü ve Koşusu" Bugün Yapıldı.
Mmo Başkanı Peri'den Kaçak Akaryakıt Uyarısı Makina Mühendisleri Odası (Mmo) Gaziantep Şube Başkanı Ali Peri, Ülkemizdeki Yüksek Akaryakıt Fiyatlarının, Vatandaşların Kaçak Yakıta Yönelmeleri..
Hangi Global Oyuncu Bana Ayran Yapmayı Öğretebilir? 2012"ye Kadar Fabrika Sayısını 4"e Çıkaracak Sütaş"ın Patronu Muharrem Yılmaz, Türkiye"deki Süt ve Sütlü Ürünler Pazarına Yabancı İlgisini ..
İstifa Söylentisi Yayıldı Borsa 2.80 Yere Serildi Merkez Bankası Başkanı Yılmaz"ın İstifa Ettiği Dedikodusu "Haber Asılsız" Açıklamasına Karşın Yatırımcıyı Korkuttu. ABD Borsalarındaki Kayıp ..
Prim Affı Düzenlemesini ATO Beğenmedi Doğuracağı Mali Sonuçlar Nedeniyle IMF"den Eleştiri Alan SSK ve Bağ-Kur Prim Alacaklarına Af Getiren Düzenlemeyi, Ankara Ticaret Odası (ATO) İse Yetersiz..
Carrefoursa'nın Türkiye'deki 15. Yılı Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, Carrefoursa ile İlgili Olarak, "15 Yılda Geldiğimiz Yeri Önümüzdeki 3 Yılda Katlamayı Bekliyoruz" D..
Petrol Fiyatları 129 Doların Üzerinde ABD Doları"nın Değerinin Düşük Olması ve Petrol Arzına İlişkin Kaygılar Nedeniyle Uluslararası Piyasalarda ABD Ham Petrolünün Varil Fiyatı 129 Doların Üz..
1 Dilim Pastırma 1 Ytl! Ünlü Kayseri Pastırması ve Sucuğun Fiyatı Arttı. Artıştan Sonra 1 Dilim Pastırma 1 YTL Oldu.aa Muhabirinin Aldığı Bilgiye Göre, 1. Sınıf Olarak Adlandırılan ve Kilosu ..
Lpg'li 2. El Otomobil Fiyatları Son Aylarda Akaryakıt Fiyatlarının Artmasından Sonra Benzinli Otomobilin 50 Litrelik Deposunun 175, Dizel Aracın İse Yaklaşık 160 YTL"ye Dolması, Lpg"li Araçla..
Dolar ve Borsada Neler Oluyor? İstanbul Serbest Piyasada Dolar 1,2450 YTL, Avro 1,9450 YTL"den Güne Başladı.kapalıçarşı"da 1,2350 YTL"den Alınan Dolar 1,2450 YTL"den Satılıyor. 1,9350 YTL"den..
Türkiye'den Yahoo'da Reklam Atağı Türkiye, Yahoo"da Tanıtım Atağı Başlattı. New York Kültür ve Tanıtma Ataşeliği Tarafından Başlatılan Reklam Kampanyasında, Türkiye Reklamları Tıklandığında, ..
Le Manslı Koffi Romanic'in Galatasaray İddiası... Sezonu Şampiyon Olarak Tamamlayan Galatasaray'da Transferdeki Sessizlik Sürerken, Arayışlar Avrupa Basının Gündemini de İşgal Ediyor.
Çin Ulusal Ralli Şampiyonasında Ki İlk Türk Ekip...
Çin Ulusal Ralli Şampiyonasında Ki İlk Türk Ekip...
İki Yılı Aşkın Süredir Çin'de Yaşamakta Olan Ömer Yetiş ve Malkoç Yıldan 2008 Çin Ulusal Ralli Şampiyonası'na Katılma Kararı Alarak Bu Alanda Ki İlk Türk Ekip Olmayı Hedeflediler.
Karabükte Ücretsiz Sağlık Taraması
Karabük'te Ücretsiz Sağlık Taraması
Karabük Valiliği, İl Sağlık Müdürlüğü, Türkiye İşçi Emeklileri Derneği (Tied) Karabük Şubesi ve Verem Savaş Derneği İşbirliği ile Gerçekleştirilen Ücretsiz Sağlık Taraması Başladı.
İşadamı Özyeğin: "Sabah -Atv İhalesine Girmeme Şeklinde Kimsenin Telkini Söz Konusu Olmamıştır" Fiba Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü M. Özyeğin, "Sabah -Atv İhalesine Girip Girmeme Konus..
Şahin, Yargıtay Bildirisini "Siyasi" Buldu Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, Yargıtay Başkanlar Kurulu'nca Bugün Yayımlanan Bildiriyi 'Biraz Siyasi Amaçlı' Olarak Değerlendirdiğini İfade Ederek..
Tuzla'daki Selah Tersanesinin Faaliyeti Durdurulacak İstanbul Valisi Muammer Güler, Tuzla'daki Selah Tersanesinin Faaliyetinin Tümüyle Durdurulmasına Karar Verildiğini Açıkladı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10