21 Mayıs 2008 Çarşamba Günü Haberleri

21 Mayıs 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Batman Kadastro Müdürlüğü Köylülere Şeker Dağıttı
Batman Kadastro Müdürlüğü Köylülere Şeker Dağıttı
Kuruluş Yıldönümünü Kapalı Mekanlar Yerine Kırsal Alanda Kutlamayı Tercih Eden Batman Kadastro Müdürlüğü Köylülere Şeker Dağıttı.
Suşehri Kaymakamı Demir, İkinci Kez Baba Oldu
Suşehri Kaymakamı Demir, İkinci Kez Baba Oldu
Sivas'ın Suşehri İlçesi Kaymakamı Abdullah Demir, Bu Gün İkinci Kez Baba Oldu.
CHP'li Soysal'dan "Tuzla'daki Ölümler Polislik Olaylar" Açıklamasına Tepki CHP İstanbul Milletvekili ve Tuzla Tersanelerindeki Ölümleri Araştırma Komisyonu Üyesi Çetin Soysal, Eski AKP'li Cen..
Kocapınar Köyü ve Sevedek Yaylalarında Mera Islah Çalışmaları Tamamlandı
Kocapınar Köyü ve Sevedek Yaylalarında Mera Islah Çalışmaları Tamamlandı
Gümüşhane Merkez'e Bağlı Kocapınar Köyü ve Sevedek Yaylalarında 2004 Yılında Başlayan Mera Islah Çalışmaları Tamamlandı.
Erdemirden Engellilere Akülü Sandalye
Erdemir'den Engellilere Akülü Sandalye
Zonguldak'ın Ereğli İlçesinde, Ereğli Demirçelik Fabrikaları (Erdemir) Tarafından Fiziksel Engelliler Derneğine 5 Adet Akülü Tekerlekli Sandalye Yardımında Bulunuldu.
Müze Kart Uygulaması Sivas'ta Başlatıldı Kültür ve Turizm Bakanlığı Tarafından Türk Vatandaşlarının Müze ve Ören Yerlerine İlgisini Artırmak Amacıyla 'Müze Kart' Uygulamasının Başlattığı Bild..
Engellilerden Belediye Başkanı Yenigüne Destek Ziyareti
Engellilerden Belediye Başkanı Yenigün'e Destek Ziyareti
Van İşitme Engellileri ve Aileleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Filiz Yürükoğlu ve Altı Nokta Körler Derneği Başkanı Osman İnce, Belediye Başkanı Burhan Yenigün'ü Makamında Ziyaret Ederek Bir Süre Görüştüler.
Karabük Aile Hekimliği Uygulaması Karabük Sağlık Müdürü Korkut Eren, Aile Hekimliği Uygulamasının Başarılı Olduğunu Bildirdi.
CHP'den İstifa Sakarya'nın Kocaali İlçesi'nde CHP İlçe Örgütü'nde Başkan Cengiz Murat Altuntaş ile 11 Yönetim Kurulu Üyesi İstifa Etti.
Aksaray'da 21 Mayıs Dünya Süt Günü Etkinlikleri Aksaray Damızlık Süt Sığırı Yetiştiricileri Birliği, 21 Mayıs Dünya Süt Günü Nedeniyle, Sütün Sağlık Açısından Yararlarını Ortaya Koymak İçin A..
İl Özel İdarespor Güreş Takımı Vali Dalmazı Ziyaret Etti
İl Özel İdarespor Güreş Takımı Vali Dalmaz'ı Ziyaret Etti
Geçtiğimiz Hafta Sonu Yapılan Müsabakaların Ardından Güreş 1. Ligine Yükselen Özel İdare Güreş Takımı, Antrenör ve Sporcuları Vali Veysel Dalmaz'ı Makamında Ziyaret Etti.
Üniversite Festivali Koçfest 26 Mayısta Erzurum'da Koç Holding'in Gençlerin Gelişimlerine ve Hayatlarını Zenginleştirmeye Katkıda Bulunmak Amacıyla 2006 Yılında Başlattığı Üniversite Festival..
Karabük Belediyesinden Kene Mücadelesi
Karabük Belediyesinden Kene Mücadelesi
Karabük Belediyesi, Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Hastalığına Karşı Alınan Tedbirler Kapsamında Piknik Alanları, Park ve Bahçelerde İlaçlama Çalışmaları Başlattı.
Anaokullarından, 'Yeşil'e Büyük Katkı
Anaokullarından, "Yeşil"e Büyük Katkı
Sivas'ta Bulunan Anaokulları Tarafından Düzenlenen Kermeste Elde Edilen Gelir, Ağaçlandırma Çalışmalarına Bağışlandı.
CHP Genel Sekreteri Önder Sav'a Tepkiler Sağlık-sen Sivas Şube Başkanı Efe Zileli, CHP Genel Sekreteri Osman Sav'ın Söylediği Sözlere Tepki Göstererek, Sav'ın Tüm Müslüman ve Türk Milletinden..
'Tüketicinin Finansal Bilincinin Geliştirilmesi' Konferansı Ankarada Yapıldı
"Tüketicinin Finansal Bilincinin Geliştirilmesi" Konferansı Ankara'da Yapıldı
Visa Europe Tarafından Bu Yıl İkincisi Düzenlenen "Tüketicinin Finansal Bilincinin Geliştirilmesi" Konferansı, Bugün Ankara'da Türkiye Odolara ve Borsalar Birliği (TOBB) Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi'nde Gerçekleşti.
Köylere Hizmet Götürme Birliği 2007 Faaliyet Raporu Görüşüldü
Köylere Hizmet Götürme Birliği 2007 Faaliyet Raporu Görüşüldü
Sakarya'nın Akyazı İlçesi'nde Kaymakam Mehmet Yapıcı Başkanlığanda Gerçekleştirilen Toplantıda, Köylere Hizmet Götürme Birliği'nin 2007 Yılı Faaliyet Raporu Görüşüldü.
İş Dünyası İçin Tehditler ve Fırsatlar Kongresi Başladı
İş Dünyası İçin Tehditler ve Fırsatlar Kongresi Başladı
İş Dünyası ve Sürdürülebilir Kalkınma Derneği (Skd) Tarafından Düzenlenen ve İki Gün Sürecek Olan "İş Dünyası İçin Tehditler ve Fırsatlar" Kongresi, İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde Bugün Başladı.
Okul Yolunda Kamyonetin Çarptığı Öğrenci Hayatını Kaybetti
Okul Yolunda Kamyonetin Çarptığı Öğrenci Hayatını Kaybetti
Mersin'in Mut İlçesinde Bir İlköğretim Öğrencisi, Okul Dönüşü Kamyonetin Altında Kalarak Hayatını Kaybetti.
Tarsusta Alacak Verecek Kavgası: 6  Yaralı
Tarsus'ta Alacak Verecek Kavgası: 6 Yaralı
Mersin'in Tarsus İlçesinde, Semt Pazarında Meydana Gelen Alacak Verecek Kavgasında 6 Kişi Bıçaklanarak Yaralandı.
Etanın '1 Numaralı' İsmi Yakalandı
Eta'nın "1 Numaralı" İsmi Yakalandı
İspanya İçişleri Bakanı Alfredo Perez Rubalcaba, Terör Örgütü Eta'nın Siyasi Lideri Francisco Javier Lopez Pena'nın (49) Yakalandığını Doğruladı.
Filistin Devlet Başkanı Abbas Yatırımcılara Seslendi İsrail ve Filistin Arasındaki Barış Sürecinin Önemli Noktalarından Biri Olan Filistin'i Ekonomik Sorunlardan Kurtarmak Amacıyla Düzenlenen..
Erdoğan'ın Irak'a Ziyaret Planından Kuzey Iraklılar Çok Memnun Başbakan Recep Tayip Erdoğan'ın Tarihi Henüz Netleşmeyen Irak'a Ziyaret Planı, Kuzey Iraklıları Şimdiden Memnun Etmiş Görünüyor.
Başbakan Erdoğan Göz Muayenesi İçin İstanbul'a Gitti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Göz Kontrolü İçin İstanbul'a Gitti.
Sağlık Bakanlığı: 97 KKKA Vakası Bildirildi
Sağlık Bakanlığı: 97 KKKA Vakası Bildirildi
Sağlık Bakanlığından Yapılan Açıklamada '21 Mayıs 2008 İtibarıyla 97 Kırım -Kongo Kanamalı Ateşi (Kkka) Vakası Bildirilmiştir. 7 Vatandaşımız, Yapılan Müdahalelere Rağmen Yaşamını Yitirmiştir' Denildi
Kaybolduğu İddia Edilen Çocuk Annesinin Yanında Çıktı Samsun Vali Yardımcısı Hasan Gözen, Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu'na (Shçek) Bağlı Yaşar Doğu Erkek Yetiştirme Yurdu'ndan Kaybol..
Feridun Düzağaç, Ayvalık'ta Gençleri Coşturdu Balıkesir'in Ayvalık Belediyesi Tarafından Düzenlenen 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Kapsamında Düzenlenen "Gençlik Şöleni"nde F..
Siirt Osbdeki Susuzluk İşadamlarını Perişan Etti
Siirt Osb'deki Susuzluk İşadamlarını Perişan Etti
Siirt Organize Sanayi Bölgesi'nde Yatırım Yapan Zorlu Alüminyum ile Siirt Mozaik Şirketlerinin Susuzluk ile Mücadeleleri Sürüyor. 80 Parsellik Organize Sanayi Bölgesi'nde 3 Fabrikadan Biri Üretim Yapıp Kapandı, Diğer İki...
Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas: İsrail -Suriye Görüşmelerinden Umutluyuz Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, İsrail ve Suriye Arasında Türkiye'nin Arabuluculuğunda Başlayan Barış Görü..
Arapgir Halk Eğitim Merkezinde Yıl Sonu Sergisi Açıldı
Arapgir Halk Eğitim Merkezi'nde Yıl Sonu Sergisi Açıldı
Malatya'nın Arapgir İlçesinde Halk Eğitim Merkezi Bünyesinde Açılan Kurslara Gelen Kursiyerlerin Eserlerinin Sergilendiği Sergi Açıldı.
Cezaevinin Çatısına Çıkarak Firar Teşebbüsünde Bulundu Sakarya'nın Ferizli İlçesinde Bulunan L Tipi Cezaevi'nin Çatısına Çıkarak Firar Girişiminde Bulunan 16 Yaşındaki Tutuklu Jandarma Tarafı..
Mersinliler Su Faturalarını İnternet Üzerinden Ödeyebilecek Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (Meski) Abonelerine, Su Faturalarını Ödeme Kolaylığı Sağlamak ve Ödeme Noktalarında Yoğunluğu Aza..
İshak Paşa Sarayında Turizm Sezonu Açıldı
İshak Paşa Sarayı'nda Turizm Sezonu Açıldı
Ağrı'nın Doğubayazıt İlçesinde Bulunan Tarihi İshak Paşa Sarayı Yerli ve Yabancı Turistlerin Ziyaretine Açıldı.
ABD Büyükelçiliği'nden İlk Tepki: "Türkiye'nin Girişimini Takdir Ediyoruz" ABD Büyükelçiliği Sözcüsü Kathy Schalow, Ankara'daki İsrail -Suriye Görüşmeleri ile İlgili Olarak "Türkiye'nin Bu Gi..
Yüzükleri Sahteleri ile Değiştirdiler Malatya'da 2 Kadın Dolandırıcı, Kuyumcu Dükkanında Yüzükleri Sahteleri ile Değiştirdi.
Yarsav Başkanı'ndan, Adalet Bakanı Şahin'e Sert Tepki YARSAV Başkanı Ömer Faruk Eminağaoğlu, Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin'in Yargıtay bildirisine yönelik olarak "Dam üstünde saksağan" sözle..
Adana Barosu Başkanı Gazioğlu: "Sms Bilgi Sistemi ile Adliyenin İş Yükü Hafifleyecek" Adana Barosu Başkanı İbrahim Gazioğlu, Ulusal Yargı Ağı Projesi'nin (Uyap) Mobil Ayağını Teşkil Eden "Sms..
ÖSS'ye Girecek Öğrencilere Bir Hafta Tatil Milli Eğitim Bakanlığı ÖSS'ye Görecek Lise Son Sınıf Öğrencilerine Bir Hafta Tatil Verdi. MEB Öğrencilerin ÖSS'ye Daha Rahat Hazırlanabilmeleri Amac..
Petrol İş Sendikası Başkanlar Kurulundan Batman Belediyesine Ziyaret
Petrol İş Sendikası Başkanlar Kurulu'ndan Batman Belediyesi'ne Ziyaret
Petrol-iş Sendikası Başkanlar Kurulu, Batman Belediye Başkan Vekili Adnan Pekgül'ü Ziyaret Etti.
Başkan Tuna: 'Toroslara İşgem Kurucağız'
Başkan Tuna: "Toroslar'a İşgem Kurucağız"
Mersin Alt Birim Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Beldede İş Geliştirme Merkezi (İşgem) Kuracaklarını Söyledi.
Eskişehirde Okul Öncesi Eğitim Kutlaması
Eskişehir'de Okul Öncesi Eğitim Kutlaması
Eskişehir Milli Eğitim Müdürü İbrahim Ceylan, 28 Anadokulu ile 154 Anasınıfında Okul Öncesi 6 Bin 465 Öğrencinin Eğitim Gördüğünü Söyledi.
Erzincanda Mahalle Meclisi Çalışmaları
Erzincan'da Mahalle Meclisi Çalışmaları
Erzincan Belediyesi, Bir Süredir Yürüttüğü Daha Demokratik, Daha Katılımcı, Sorgulanabilir Yerel Yönetim Anlayışı Çerçevesinde Mahalle Meclislerini Kurma Çalışmalarına Devam Ediyor.
ÖSS Tatili
ÖSS Tatili
Lise Son Sınıf Öğrencileri 15 Haziran'da Yapılacak ÖSS'ye Daha Rahat Hazırlanabilmeleri Amacıyla 9 -13 Haziran 2008 Tarihleri Arasında İzinli Sayılacaklar.
TMSF'den Hazine'ye 75 Milyon Dolarlık Ödeme Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Bugün Hazine'ye 75 Milyon Dolar Tutarında Ödeme Gerçekleştirdi.
Kulu Emniyeti Trafik Denetimlerini Artırdı
Kulu Emniyeti Trafik Denetimlerini Artırdı
Konya'nın Kulu İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri İlçede Trafik Denetimlerini Artırdı.
Eskişehirde Trafik Kazası
Eskişehir'de Trafik Kazası
Eskişehir'de Dorsesi Çevre Yoluna Devrilen Bir Tır, Eskişehir-bursa Karayolunda Trafiğin Yaklaşık 1 Saat Tıkanmasına Sebep Oldu.
Dü Bahar ve Gençlik Şenliği Başladı
Dü Bahar ve Gençlik Şenliği Başladı
Düzce Belediyesi ve Düzce Üniversitesi (Dü) İşbirliği ile Düzenlenen Bahar ve Gençlik Şenliği Başladı.
Kkydp Çayırlıda Vatandaşlara Tanıtıldı
Kkydp Çayırlı'da Vatandaşlara Tanıtıldı
Tarım Bakanlığı Tarafından Uygulanan Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı (Kkydp) Çayırlı'da Vatandaşlara Tanıtıldı.
Batman Belediyesi Çalışmalarına Hız Verdi
Batman Belediyesi Çalışmalarına Hız Verdi
Batman Belediyesi, Yoğun Göç Alan ve İmar Planları Dışında Yapılaşmaya Giden Mahallelerden Biri Olan Hilal Mahallesi'nde Hizmetlerini Yoğunlaştırdı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10