21 Mayıs 2008 Çarşamba Günü Haberleri

21 Mayıs 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Başkan Yücesoy: 'Toroslara İşgem Kurucağız'
Başkan Yücesoy: "Toroslar'a İşgem Kurucağız"
Mersin Alt Birim Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Beldede İş Geliştirme Merkezi (İşgem) Kuracaklarını Söyledi.
Kuşadasında Okulların Yıl Sonu Etkinlikleri Sürüyor
Kuşadası'nda Okulların Yıl Sonu Etkinlikleri Sürüyor
Kuşadası'nda Okulların Yılsonu Etkinlikleri Sürüyor. Kuşadası Nermin-metin Akar İlköğretim Okulu Birinci Sınıf Öğrencilerinin Gerçekleştirdiği Okuma Bayramı Etkinlikleri Büyük İlgi Gördü. 3 Gün Boyunca Devam Eden Okuma...
Yargıtay Başkanlar Kurulu Bildirisine Tepkiler AK Parti İstanbul Milletvekili İrfan Gündüz, Yasama, Yürütme ve Yargı Kurumlarını Birbiriyle Sürtüştürmemek Gerektiğini Belirtti. Türkiye'de Her..
Cizre Belediyesi Altyapı Çalışmalarını Hızlandırdı Şırnak'ın Cizre İlçe Belediyesi Yaz Mevsiminin Gelmesi ile Birlikte Altyapı Çalışmalarını Hızlandırdı.
Kkka Hastalığına Yakalanan 97 Kişiden 7'si Hayatını Kaybetti Sağlık Bakanlığı, Kırım-kongo Kanamalı Ateşi (Kkka) Hastalığına Yakalanan 97 Kişiden 7'sinin Tüm Müdahalelere Rağmen Hayatını Kayb..
Maçkada Açılışlar
Maçka'da Açılışlar
Trabzon'un Maçka İlçesinde Öz-nazlı Şirketler Grubu Tarafından Yaptırılan Çok Amaçlı Konferans Salonu ile Maçka Atatürkçü Düşünce Derneği Şube Başkanı İbrahim Genç Tarafından Yaptırılan Atatürk Köşesi Maçka Kaymakamı Ali...
Teröristlere Gönderilmek Üzere Hazırlanmış İki Çuval Malzeme Ele Geçirildi Ağrı'nın Doğubayazıt İlçesinde Güvenlik Kuvvetleri Tarafından Yapılan Çalışmalarda Terör Örgütü Mensuplarına Gönderi..
Antakya Belediyesinin İlaçlama Çalışmaları Sürüyor
Antakya Belediyesi'nin İlaçlama Çalışmaları Sürüyor
Antakya Belediyesi Bünyesindeki İlaçlama Ekipleri Yaklaşan Yaz Mevsimi Dolayısıyla Haşere ve Sineklerin Larva Mevsimi Olan Mart Ayından Bu Yana Yoğun İlaçlama Programını Sürdürüyor.
Trabzon'da Bıçakla Yaralama Trabzon'da Meydana Gelen İki Ayrı Olayda 2 Kişi Bıçakla Yaralanarak Hastaneye Kaldırıldı.
Vanlı Arıcıların Kuraklık Endişesi
Vanlı Arıcıların Kuraklık Endişesi
Van Arıcılar Birliği Başkanı Halil Tandoğan, Kuraklığın Devam Etmesinin Bal Üretimini Olumsuz Etkileyeceğini Belirterek Endişeli Olduklarını Söyledi.
Diyanet-sen Van Şube Başkanlığından CHPli Sava Tepki
Diyanet-sen Van Şube Başkanlığı'ndan CHP'li Sav'a Tepki
Türkiye Diyanet ve Vakıf Görevlileri Sendikası (Diyanet-sen) Van Şube Başkanı Suat Cihangiroğlu, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Sekreteri Önder Sav'ı İslam'ın Şartlarıyla Alay Etmek Yerine Memleket İçin Güzel Şeyler...
Sü İletişim Fakültesi Kar Film Festivali'nde 3 Birincilik Aldı Selçuk Üniversitesi (Sü) İletişim Fakültesi Öğrencileri Hazırladıkları Kısa Filmlerle Uluslararası Kar Film Festivali'nde 3 Biri..
Kadın Çiftçiler Yarıştı
Kadın Çiftçiler Yarıştı
Samsun'un Vezirköprü İlçe Tarım Müdürlüğü Tarafından '14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü' Etkinlikleri Çerçevesinde Düzenlenen 'Kadın Çiftçiler Yarışıyor' Bilgi Yarışmasında Yeniçelik Köyü Birinci Oldu.
Anadolu Kültür ve Dayanışma Derneğinden  Kermes
Anadolu Kültür ve Dayanışma Derneği'nden Kermes
Kısa Bir Süre Önce Kurulan Kuşadası Anadolu Kültür ve Dayanışma Derneği'nin Düzenlediği Kermes Büyük İlgi Gördü.
Mkü Güzel Sanatlar Fakültesi Öğrencisine Ödül
Mkü Güzel Sanatlar Fakültesi Öğrencisine Ödül
Mustafa Kemal Üniversitesi (Mkü) Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümü Öğrencisi Kahramanmaraş'ta Düzenlenen Resim ve Heykel Yarışması'nda Dereceye Girerek İkinci Oldu.
Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Tanıtım Toplantısı
Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Tanıtım Toplantısı
Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Tarafından Uygulanan Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı (Kkydp) Çerçevesinde Tarıma Dayalı Yatırımların Desteklenmesi 4. Etap Tanıtım Toplantısı Van Ticaret ve Sanayi Odası...
Dursunbeyde Trafik Düzenlemesi
Dursunbey'de Trafik Düzenlemesi
Balıkesir'in Dursunbey İlçesinde, Kamyon, Otobüs, Minibüs ve Kamyonetlerin Şehir Merkezine Girmeleri Yasaklandı. İlçe Trafik Komisyonu Tarafından Alınan Bu Karar, Vatandaşları Sevindirdi.
Yargıtay: Dinlenme İddiaları Ciddiye Alınmalı
Yargıtay: Dinlenme İddiaları Ciddiye Alınmalı
Yargıtay Başkanı, Paksüt'ün Bir Emniyet Aracı Tarafından Takip Edildiği ve Bu Araçtan Dinlenildiğine İlişkin İddiaların Ciddiye Alınmasını İstedi.
Terör Örgütü Tkp/ml -Tikko Davasında Karar Terör Örgütü Tkp/ml -Tikko Adına Çeşitli Adam Öldürme ve Gasp Olaylarına Karıştıkları İddiasıyla Yargılanan ve Haklarında Daha Önceden Verilen Hüküm..
Aile Arasında Söz Oyuncu Murat Han ile Birlikte Olan Tuba Ünsal'ın Şile Sahilinde Bir Vatandaşın Cep Telefonu ile Görüntülerini Çekmesinin Ardından Alevlenen Aşk Tam Sürat Devam Ediyor
Okan'la Oturmak Rahatsız Etmiş mi Gülben Ergen'in 'Sürpriz' Programında Sevgilisi Deniz Seki'nin Eski Aşkı Okan Bayülgen ile Canlı Yayında Karşılaşan Hüsnü Şenlendirici Haberturk'te Saba Tüme..
Öldürülmeden Teslim Oldu PKK Terör Örgütünden Yıl Önce Kaçarak Erbil?de Yaşamaya Başlayan A.ç. İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü?ne Gelerek Teslim Oldu
'Kapalı Mekanlarda Sigara Yasağı Sağlık Harcamalarını Azaltacak' Denizli İl Sağlık Müdürü Dr. Erdoğan Taş, Kapalı Mekânlarda Sigara Yasağının Başlamasıyla Önümüzdeki Yıllarda Sağlık Harcamala..
Tff Başkanı Doğan'dan A Milli Takım'ın Kampına Ziyaret Türkiye Futbol Federasyonu (Tff) Başkanı Hasan Doğan, Bugün Hotel Klosterpforte'ye Gelerek A Milli Takım'ın Kampını Ziyaret Etti.
Bank Asya 1. Lig
Bank Asya 1. Lig
Bank Asya 1. Lig Takımlarından Malatyaspor'a Gelir Sağlanması Amacıyla Uygulamasına Başlanılan Parkometrelere Sürücülerin Yeni Yeni Alışmaya Başladığı Bildirildi.
'Türkiye Futbolu Kocaklıyor' Organizasyonu İçin Hazırlıklar Tamamlandı Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Futbol Federasyonu İşbirliği ile Düzenlenen 1. Ankara "Türkiye Futbolu Kucaklıyor" Org..
Denizlisporlu Futbolcu Yusuf Şimşek, FIFA'ya Gidiyor Yunanistan'ın Skoda Xanthi Takımı ile Görüştükten Sonra Protokol İmzalayan Denizlispor Kaptanı Yusuf Şimşek, Protokolün Feshi İçin FIFA'ya..
Ceyhanda Karpuz Üreticilerin Yüzü Gülüyor
Ceyhan'da Karpuz Üreticilerin Yüzü Gülüyor
Adana'nın Ceyhan İlçesinde Ünlü "Ceyhan Karpuzu" Üretimini Yapan Üreticilerin Yüzü Gülüyor. Bir Hafta Sonra Hasadı Yapılacak Olan Karpuzda Dekar Başına 5 ile 8 Ton Civarında Verim Beklendiği Bildirildi.
Asiad ve Türk Barter Protokol İmzaladı
Asiad ve Türk Barter Protokol İmzaladı
Avrasya Sanayici ve İş Adamları Derneği'nin (Asiad) Türk Barter ile Barter Protokolü İmzaladığı Bildirildi.
Vergi Rekortmeni Adana Çimentoya Teşekkür Belgesi
Vergi Rekortmeni Adana Çimento'ya Teşekkür Belgesi
Adana Çimento Sanayi T.a.ş. Genel Müdürü Kemal Ümit Özel, Girdilerdeki Artıştan Dolayı İnşaat Sektöründe Bir Kriz Yaşanacağını Düşünmediğini Söyledi.
Tabgis, Motorin 7000de Yasağın Ertelenmesini İstiyor
Tabgis, Motorin 7000'de Yasağın Ertelenmesini İstiyor
Türkiye Akaryakıt Bayileri Petrol ve Gaz Şirketleri İşveren Sendikası (Tabgis) Genel Başkanı Atıf Ketenci, 1 Temmuz 2008 Tarihinde Satışı Durdurulacak Olan Motorin 7000 Yakıtının Akaryakıt Bayilerindeki Stoklar Dikkate...
Haydi Oyun Oynayalım Nickelodeon Çocuklar Oynasın Diye Ekran Kararttı Anneler Destek Verdi
Erdoğan İhaleye Girme Baskısı Yapmadı
'Erdoğan İhaleye Girme' Baskısı Yapmadı
İşadamı Hüsnü Özyeğin, Hiç Kimsenin Kendilerine Sabah-Atv için 'İhaleye Girme' Şeklinde Baskı Yapmadığını Söyledi ve Vatan Gazetesini Yalanladı.
Bank Asya, Çanakkalenin İlk Katılım Bankası Oldu
Bank Asya, Çanakkale'nin İlk Katılım Bankası Oldu
Bank Asya 124. Şubesini Çanakkale'de Açtı. Bankalar Caddesinde Hizmet Verecek Olar Bank Asya, Çanakkale'de Şube Açan İlk Katılım Bankası Oldu.
Mustafa Koç Almanyada Grundıgi Ziyaret Etti
Mustafa Koç Almanya'da Grundıg'i Ziyaret Etti
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa V. Koç ve Koç Holding Ceo'su Dr. Bülent Bulgurlu, 20 Mayıs Tarihinde Almanya, Nuremberg'deki Grundig Merkezini Ziyaret Etti.
Çin'deki Depremde Ölü Sayısı 41 Bini Aştı Çin'i 12 Mayıs'ta Vuran 8.0 Büyüklüğündeki Depremde Ölü Sayısı 41 Bin 353'e Çıktı.
Okul Yolunda Trafik Kazası: 1 Ölü, 1 Yaralı
Okul Yolunda Trafik Kazası: 1 Ölü, 1 Yaralı
Konya'da Ani Dönüş Yapan Kamyonetin Altında Kalan Mobiletin Üzerindeki İlköğretim Öğrencisi Hayatını Kaybederken, Babası İse Ağır Yalandı.
Kültür ve Turizm Müdürü Narlı: 'Anadoluda Eski Medeniyet Kalıntıları Gün Yüzüne Çıkarılmayı Bekliyor'
Kültür ve Turizm Müdürü Narlı: "Anadolu'da Eski Medeniyet Kalıntıları Gün Yüzüne Çıkarılmayı Bekliyor"
Dünya'nın En Eski Medeniyetlerine Ev Sahipliği Yapmış Anadolu'da Tarihi Kalıntılarının Büyük Çoğunluğu Hala Toprağın Altında Gün Işığına Çıkarılmayı Bekliyor.
Taksiciyi Bıçakla Yaralayan Zanlı Yine Olay Çıkardı
Taksiciyi Bıçakla Yaralayan Zanlı Yine Olay Çıkardı
Samsun'da Önceki Gece Bir Taksi Şoförünü Bıçakla Yaraladığı İddiasıyla Gözaltına Alınan ve Çıkarıldığı Nöbetçi Mahkeme Tarafından Serbest Bırakılan Şahıs, Yine Aynı Yere Gidip Olay Çıkardığı İddiasıyla Gözaltına Alındı.
Selah Tersanesi'nin Faaliyetleri, Eksiklikler Giderilene Kadar Durduruldu İstanbul Valisi Muammer Güler, Son Günlerde Tuzla Tersaneler Bölgesi'nde Meydana Gelen Ölüm Olayları Sonrasında Çalış..
Benzinlikte Silahlı Kavga: 1 Yaralı
Benzinlikte Silahlı Kavga: 1 Yaralı
Bursa'da Çıkan Tartışmada Benzinlik Sahibi, İstasyona Benzin Getiren Tanker Sürücüsünü Av Tüfeğiyle Yaraladı.
Tahliye Sevinci Kısa Sürdü Kocaeli'nde, Gebze Cezaevi'nde Hırsızlık Suçundan Tutuklu Bulunan Şahıs, Tahliyesi Sırasında Bilgisayardan Yapılan Sorgulamayla Başka Bir Suçtan Arandığı Ortaya Çık..
Kaçak Evleri Yıkılmak İstenen Kadınlar Gözyaşlarını Tutamadı Mersin'de Devlet Demiryolu'na (Ddy) Ait Arazideki Kaçak Evleri Yıkılmak İstenen Kadınlar Yıkım Ekibini Görünce Gözyaşlarını Tutama..
Evlerinin Çatılarına Kurulan Baz İstasyonlarına Tepki Gösterdiler
Evlerinin Çatılarına Kurulan Baz İstasyonlarına Tepki Gösterdiler
Manisa'nın Salihli İlçesinde Cumhuriyet Mahallesi Menderes Caddesi Yolu Üzerindeki Bazı Evlerin Çatılarına 2 Adet Baz İstasyonu Kurulmasına Tepki Gösterdi. Mahalle Sakinleri, Baz İstasyonlarının Kurulmasına İzin Veren...
KKTC Başbakanı Soyer Yarın Ankara'ya Gidiyor KKTC Başbakanı Ferdi Sabit Soyer, Üst Düzey Resmi Temaslarda Bulunmak Üzere Bir Heyetle Birlikte Yarın Ankara'ya Gidiyor.
TMSF'den Hazine'ye 595 Milyon Dolarlık Geri Ödeme TMSF Tarafından Bu Yıl İçinde Hazine'ye Yapılan Toplam Geri Ödeme Tutarı, Bugünkü 75 Milyon Dolar Tutarındaki Ödemeyle 595 Milyon Dolara Çıkt..
Çağla Şikel ile Emre Altuğ 17 Ağustosta Evleneceklerini Açıkladı
Çağla Şikel ile Emre Altuğ 17 Ağustos'ta Evleneceklerini Açıkladı
Çağla Şikel ile Emre Altuğ'un Evleneceği Duyumunu Alan Gazeteciler Şişli Evlendirme Dairesi'ne Koştu. Ancak Çiftin Değil Arkadaşlarının Dünya Evine Girdiği Ortaya Çıktı. Gazetecilerin Sorusu Üzerine Emre Altuğ, 17...
Eski Sağlık Bakanı Osman Durmuştan Salgın Uyarıları
Eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş'tan 'Salgın' Uyarıları
Eski Sağlık Bakanı ve MHP Kırıkkale Milletvekili Osman Durmuş, Aksaray'daki Salgın Hastalıkların, Kanalizasyon Suyunun İçme Suyu Şebekesine Karışmasından Kaynaklandığını Söyledi.
Hüsnü Özyeğin: "İhaleye Girme" Şeklinde Bir Telkin Olmadı Fibaholding A.ş Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin, "Sabah - Atv İhalesine Girip Girmeme Konusunda da Grubumuzda Fikir Jimnastiği ..
Sütü Üretiyor Ama Tüketmiyoruz
Sütü Üretiyor Ama Tüketmiyoruz
Her Yıl 21 Mayıs'ta Kutlanan Dünya Süt Günü'nde, Gazlı İçeceklerin Yerine Süt Tercih Edilmesi İstendi. Süt Üretimindeki Yüksek Rakamların Tüketime Yansımadığını İfade Eden Burdur Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10