21 Mayıs 2008 Çarşamba Günü Haberleri

21 Mayıs 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kadının İnsan Hakları Eğitim Programı Başladı
Kadının İnsan Hakları Eğitim Programı Başladı
Denizli Belediyesi Bünyesi'nde Hizmet Veren Yerel Gündem (Yg) 21 Kadın Meclisi Kadın Danışma ve Dayanışma Grubu, Kadının İnsan Hakları Derneği ile Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu Desteğiyle 16 Hafta Sürecek...
Didimde Kruvaziyer Turizm Heyecanı
Didim'de Kruvaziyer Turizm Heyecanı
Aydın'ın Turistik İlçesi Didim'de Mobil Gümrük Hizmetlerinin Verilmeye Başlanmasının Ardından İlçeye İlk Gemi Geldi. 28 Yıldır Didim'de Gündemde Olan Gümrük Girişi 21 Mayıs 2008 Tarihi ile Gerçekleşti. Didim Mobil Gümrük...
Ayvacı'nın Acı Günü Gümüşhane'de Günlük Olarak Yayın Yapan Gümüşkoza Gazetesinin Genel Yayın ve Yazı İşleri Müdürü Ahmet Ayvacı'nın Kayınpederi Hamit Çapkunoğlu (70) Hayatını Kaybetti.
Samsun'da Elektrik Kesintisi Yeşilırmak Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (Edaş) Samsun İl Müdürlüğü'nden Yapılan Açıklamada, Orta Gerilim Enerji Nakil Hatlarında Tadilat Çalışma Yapılması Ned..
Nazillide Anıt Mezar Açılışı
Nazilli'de Anıt Mezar Açılışı
İstiklal Savaşı Öncülerinden Olan ve İlk TBMM Mebusu Üyesi Nazillili Din ve Eğrioyun Mezarlığı'nda Gerçekleşen Törene Aydın Valisi Mustafa Malay, İlçe Kaymakamı Caner Yıldız, Belediye Başkanı Aytekin Kaplan, İl Kültür ve...
16 Yaş Altı Milli Takım Hazırlık Maçı
16 Yaş Altı Milli Takım Hazırlık Maçı
Türkiye 16 Yaş Altı Milli Takımı, Bursa Atatürk Stadı'nda Belarus ile Oynadığı Hazırlık Maçını 4-1 Kazandı.
WTA İstanbul Cup 2008 Tenis Turnuvası Sony Ericsson WTA Tour İstanbul Cup'ın Son Şampiyonu Rus Tenisçi Elena Dementieva, İkinci Tur Maçında Rumen Liana Ungur Engelini Geçerken, İkinci Sette F..
TMSF Aralarında Lüks Markaların Yer Aldığı 18 Aracı, Satışa Çıkardı Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) İhale Çıkış Bedelleri Toplamı 691 Bin 325 YTL Olan 18 Aracı, Satışa Çıkardı.
Uyuşturucu Operasyonunda 1 Kişi Tutuklandı
Uyuşturucu Operasyonunda 1 Kişi Tutuklandı
Malatya'da Düzenlenen 'Uğur-44' Kod Adlı Uyuşturucu Operasyonunda Gözaltına Alınan 1 Kişi Tutuklandı.
Onur Özbizerdik'in Tahliye Talebine Ret Etiler'de 1 Kişinin Ölümüyle Sonuçlanan Olayda 11 Sanıkla Birlikte Yargılanan
Polisin Yakaladığı İki Kardeş Adliyeyi Dağıttı Adapazarı'nda, Önceki Gün Kendilerini Yakalamaya Çalışan Polise Bıçak Çekerek Kaçmak İsteyen İki Kardeş, Bu Defa Çıkarıldıkları Adliyede Arbede ..
İş Yerinin Soyulmasına Kalbi Dayanmayan Kuyumcu Toprağa Verildi
İş Yerinin Soyulmasına Kalbi Dayanmayan Kuyumcu Toprağa Verildi
Tokat'ta, Kuyumcu Dükkanının Soyulmasının Ardından Geçirdiği Kalp Krizi Sonucu Hayatını Kaybeden Hayati Dökülen Toprağa Verildi.
Tubanın Adı Çiçek Bahçesinde Yaşayacak
Tuba'nın Adı Çiçek Bahçesinde Yaşayacak
Geçtiğimiz Anneler Günü'nde Kanser Hastalığı Nedeniyle Hayatını Kaybeden Gümüşhane Lisesi Öğrencisi Tuba Akdağ'ın İsmi Arkadaşlarının Okulda Yaptığı Çiçek Bahçesinde Yaşayacak.
Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı'nın Genel Kombine Kart Satışına Başlandı Turkcell Süper Ligi'nin Iüü2008 - 2009 Futbol Sezonunda Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Geçerli Olacak Kombine ..
A Milliler Doping Kontrolünden Geçti Iüüuefa'nın Görevlendirdiği Biri Alman, Diğeri Hollandalı İki Yetkili Bugün Milli Takım'ın Kamp Yaptığı Hotel Klosterpforte'ye Gelerek Oyuncularımıza Yarı..
Fenerbahçe'nin Minik Konukları.. Iüüfenerbahçe Spor Kulübü Başkent Futbol Okulu Öğrencileri İstanbul'a Gelerek Şükrü Saraçoğlu Stadı'nı ve Fenerbahçe Müzesi'ni Gezdi.
Tff Başkanı Doğan, Milli Takım Kampını Ziyaret Etti
Tff Başkanı Doğan, Milli Takım Kampını Ziyaret Etti
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan, Bugün Hotel Klosterpforte'ye Giderek A Milli Takım'ın Kampını Ziyaret Etti.
Türkiye: 4  - Belarus : 1
Türkiye: 4 - Belarus : 1
Stat: Bursa Atatürk
Erzurumlu Kadınlar Tüp Bebek Konusunda Biliçlendiriliyor
Erzurumlu Kadınlar Tüp Bebek Konusunda Biliçlendiriliyor
Erzurum Girişimci Kadınlar Derneği Tarafından Düzenlenen 'Tüp Bebek' Konulu Seminerle Anneler ile Anne Adayları Bilgilendirildi.
Başkent'te Elektrik Kesintisi Dağıtım Şebekelerinde Önceden Planlanan Yıllık Periyodik İşletme, Bakım, Onarım ve Tesis Çalışmaları Nedeniyle Ankara'nın Bazı Yerlerine 24 Mayıs Cumartesi Günü ..
Çelik: 'Kimse Yapılan İşi Küçümsemesin' Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Yeni Kurulan Üniversitelerin Sosyo -Kültürel Hayata Önemli Etkileri Olacağını Belirterek, 'Kimse Yapılan İşi Küçümse..
Sanayiciler, Hibe Ettiği Paranın Yüzde 20ni Faiziyle Geri İsteyen Kosgebe Bayrak Açtı
Sanayiciler, Hibe Ettiği Paranın Yüzde 20'ni Faiziyle Geri İsteyen Kosgeb'e Bayrak Açtı
Denizli Sanayi Odası, Küçük ve Orta Ölçekli Sanayi Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı'ndan Alınan Kredilerde Yaşadıkları Sıkıntıları Mektupla Sanayi Bakanı Zafer Çağlayan'a Bildirdi.
AB Desteğiyle İş Sahibi Oldu
AB Desteğiyle İş Sahibi Oldu
Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Tarafından Yürütülen Avrupa Birliği'nin Finanse Ettiği Kadın Girişimciliğini Destekleme Projesi İlk Meyvesini Verdi. Antalya'nın da Aralarında Bulunduğu Türkiye'de 25...
Erken Tatil Milli Eğitim Bakanlığı, ÖSS ve Oks'ye Girecek Öğrencilerin 1 Hafta Erken Tatile Gireceğini Açıkladı.
Antakyada Sivrisinek ve Kene İlaçlaması
Antakya'da Sivrisinek ve Kene İlaçlaması
Yaz Aylarının Gelmesiyle Birlikte Vatandaşlar Piknik ve Mesire Alanlarına Akın Ederken, Türkiye'nin Değişik Noktalarında da Kene Isırması Nedeniyle Bulaşan Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Vakaları Baş Gösterdi.
Avustralya'nın Sembolü Avustralya'nın Sembol Hayvanlarından Tazmanya Canavarlarının Büyük Bir Kısmının Yüz Kanseri Nedeniyle Yok Olduğu, 10 -20 Yıl Sonra Nesillerinin Tükenebileceği Bildirild..
İzmirde Halka Yönelik Spor Merkezlerinin Sayısı 33e Çıkarılıyor
İzmir'de Halka Yönelik Spor Merkezlerinin Sayısı 33'e Çıkarılıyor
Her Yaştan, Her Kesimden İnsanı Sporla Buluşturmayı Hedefleyen İzmir Büyükşehir Belediyesi, Spor Merkezleriyle İlgili Çalışmalarını Devam Ettiriyor. İlk Etapta 18 Kondisyon Merkezi Oluşturan Büyükşehir, Bu Sayıyı 33'e...
RTÜK Başkanı Zahit Akmandan Terör Haberi Uyarısı
RTÜK Başkanı Zahit Akman'dan Terör Haberi Uyarısı
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK)başkanı Zahit Akman, Doğu ve Güney Doğuda Sürdürülen Terörle Mücadele Nedeniyle, Radyo, Televizyon ve Yayın Kuruluşlarından Yaptıkları Haberlerle İlgili Gerekli Hassasiyeti...
MHP Adana İl Başkanı Erdoğan: 'Seçmene Güvenimiz Sonsuz'
MHP Adana İl Başkanı Erdoğan: "Seçmene Güvenimiz Sonsuz"
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Ahmet Erdoğan, Yerel Seçimlere 10 Ay Gibi Kısa Bir Süre Kaldığını Belirterek, Seçmenlere Güvenlerinin Sonsuz Olduğunu Söyledi.
Hatayda Rötarlı Gençlik Yürüyüşü
Hatay'da Rötarlı Gençlik Yürüyüşü
Hatay'da, Geçen Hafta Organize Edilen Ancak Yağıştan Dolayı Ertelenen "Gençlik Yürüyüşü ve Koşusu" Rötarlı Yapıldı.
Yerel Seçimlerde En Büyük Yarış İzmirde Olacak
'Yerel Seçimlerde En Büyük Yarış İzmir'de Olacak'
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (Müsiad) İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Alagöz, Yerel Seçimlerde En Büyük Yarışın İzmir'de Olacağını Söyledi. Alagöz, Parti Liderlerinin Yerel Seçimlere "İzmir'i...
Milli Eğitim Müdürü Bilge Ezgiyi Altınla Ödüllendirdi
Milli Eğitim Müdürü Bilge Ezgi'yi Altınla Ödüllendirdi
Antalya'nın Manavgat İlçesinde Avrupa Konseyi'nin 'Okulda Avrupa Projesi' Kapsamında Düzenlediği 'Kültürler Arası Diyalog' Konulu Kompozisyon Yarışmasında Türkiye 3 Olan Ezgi Bulut'a İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü...
Kenan Evren: 'Sigaranın Uyuşturucudan Farkı Yok'
Kenan Evren: "Sigaranın Uyuşturucudan Farkı Yok"
7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren, Kapalı Mekanlarda Sigara İçilme Yasağının İsabetli Bir Karar Olduğunu Söyledi.
'Haydi Kızlar Liseye' Kampanyası Devam Ediyor
"Haydi Kızlar Liseye" Kampanyası Devam Ediyor
Gümüşhane Valiliği'nce Başlatılan "Haydi Kızlar Liseye" Projesi Kapsamında Lise Eğitimine Devam Etmek İstemeyen Öğrenciler ve Veliler İkna Ediliyor.
Kocaelide Yağmur Sevinci
Kocaeli'de Yağmur Sevinci
Uzun Bir Aradan Sonra Kocaeli'ye Yağmur Yağdı. Yağmurdan Önce Gök Gürültüsü ile Beraber Bir Evin Çatısına Yıldırım Düştü.
ÖSSye Girecek Öğrencilere Erken Tatil
ÖSS'ye Girecek Öğrencilere Erken Tatil
Bakan Çelik, Lise Son Sınıfta ÖSS'ye Girecek Öğrencilerin Bu Yöndeki Motivasyonlarının Arttırılması, Streslerinin Azaltılması İçin 9-13 Haziran Tarihleri Arasında İzinli Sayılacaklarını Bildirdi.
Sivaslı Berberler Konya Fuarına Katılacak
Sivaslı Berberler Konya Fuarına Katılacak
Sivas Berberler ve Kuaförler Odası Bayşkan Vekili Ömer Şeker, Üyelerini Bilgilendirmek ve Gelişimlerine Destek Amaçlı Olarak Konya Fuarına Götüreceklerini Söyledi.
Öymen, Sav'ın İnançlara Bağlılığından Kuşku Duyulmamasını İstedi CHP Genel Başkanı Yardımcısı Onur Öymen, Parti Genel Sekreteri Önder Sav'ın 'Hac ve Hz. Muhammed' Hakkında Söylediği Sözlerin ..
AP Raportörü Ruıjten: "Lagendıjk'e Yönelik Saldırılar Kabul Edilemez" Türkiye Raportörü Ruitjen, Avrupa Parlamentosunda Genel Kurulundaki Türkiye Raporuna İlişkin Görüşmeler Sırasında Türkiye..
Müzede €˜hazine Avı
Müzede €˜hazine Avı'
€˜müzeler Haftası'nda Bursa Kent Müzesi'nde Gerçekleştirilen €˜hazine Avı‘ Adlı Bilgi Yarışması, Öğrencilere Eğlenceli Dakikalar Yaşattı.
Berberler Huzur Evi Sakinlerine Saç Bakımı ve Tıraşı Yapacak Sivas Berberler ve Kuaförler Odası Üyelerinin Huzurevi'nde Kalan Yaşlıların Saç Bakımı ile Tıraşlarını Ücretsiz Yapacakları Bildir..
Ege'de Türk F -16'lara Taciz Genelkurmay Başkanlığı, Yunanistan'a ait uçakların, Ege Denizi'nin uluslararası hava sahasında eğitim uçuşu icra eden Türk uçaklarına dün 5 kez önleme yaptığını b..
Söğütte Okul Öncesi Şenliği Düzenlendi
Söğüt'te Okul Öncesi Şenliği Düzenlendi
Bilecik'in Söğüt İlçesinde, 75. Yıl Cumhuriyet Anaokulu 2007 -2008 Eğitim -Öğretim Yılı Okul Öncesi Eğitim Şenlikleri Düzenlendi.
İsrail -Suriye Görüşmelerini Büyükelçi Sinirlioğlu Yürütüyor Ankara'da İsrail ile Suriye Arasında Sürdürülen Dolaylı Görüşmelere Aracılık Yapan Türk Heyetine Ortadoğu'ndan Sorumlu Dışişleri M..
Yargıtay Bildirisini Biraz Siyasi Amaçlı Buldum
'Yargıtay Bildirisini Biraz Siyasi Amaçlı Buldum'
Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, Yargıtay Başkanlar Kurulu Tarafından Yayınlanan Bildiriyi Biraz Siyasi Amaçlı Bulduğunu Söyleyerek, Bildiri Yayınlamanın Gereği Olmadığını Açıkladı.
Yonca Çalışanlarına Piknik Düzenleyerek Bahara Merhaba Dedi Manisa Organize Sanayi Bölgesi'nde Üretim Yapan Yonca Gıda Sanayi Aş, Çalışanları İçin Düzenlediği Piknik ile Bahara Merhaba Dedi.
Ankara Smmm Odasında Seçim Heyecanı Ankara Smmm Odası'nın 24 -25 Mayıs Tarihleri Arasında Yapılacak 19. Genel Kurulu Öncesinde Çağdaş Demokrat Muhasebe Grubu Adaylarını Mitingi Andıran Bir Ko..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10