21 Mayıs 2008 Çarşamba Günü Haberleri

21 Mayıs 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Alman Kız İçin Tahliye Kararı
Alman Kız İçin Tahliye Kararı
Antalya Havalimanı'nda İçinde 22 Kilo 43 Gram Eroin Bulunan Çantayla Yakalanan 19 Yaşındaki Alman Sabrina Sandra Abozovski, 20 Bin YTL Kefaletle Serbest Bırakıldı. Sabrina'nın Sevgilisi Christian Heffungs, "Nihayet...
DSP Genel Sekreteri Türker'den Yerel Seçim Çağrısı Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Sekreteri Masum Türker, DSP Olarak Yerel Seçimlere Tek Başına Girmemek İçin Herkese Davetiye Çıkardıklarını..
Başbakan Erdoğan'ın Doktorundan Açıklama Başbakan Erdoğan'ın Dünya Göz Hastanesi'ndeki Muayenesi Bittikten Sonra Hastaneden Ayrılır Ayrılmaz Doktorundan Açıklama Geldi. Hastanenin Medical Dir..
Cemil Çiçek'ten Yargıtay Başkanlar Kurulu Bildirisine Tepki Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Yargıtay Başkanlar Kurulunun, Bir Siyasi Organ Olmadığını ve Siyasi Tartışmaların..
Başbakan Erdoğan, Göz Muayenesinden Geçti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ataköy Dünya Göz Hastanesi'nde Göz Muayenesinden Geçti.
Öğrenciler Hacivat-karagözle Eğlenecek
Öğrenciler Hacivat-karagöz'le Eğlenecek
Erzincan'daki İlköğretim Okulu Öğrencileri, Hacivat-karagöz Gösterileriyle Eğlenecek.
Ağrıda Okulların Çevre Düzenlemesi İçin Çalışma Başlatıldı
Ağrı'da Okulların Çevre Düzenlemesi İçin Çalışma Başlatıldı
Ağrı Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Okul Bahçelerinin Çevre Düzenlemesi Yapılması İçin Hazırlıkların Başlatıldığı Belirtildi.
Aşk Sorusu Ünlü Şovmeni Kızdırdı.. Son Olarak Adı Manken Gamze Karaman ile Anılan Ünlü Şovmen Önceki Gecce Arnavutköy'de Bulanan Bir Balık Restoranında Erkek Arkadaşları ile Birlikte Yemek Ye..
İntikamını Böyle Aldı Jenıffer Anıston, Yeni Erkek Arkadaşı John Mayer'in Yatakta Eski Eşi Brad Pıtt'ten Daha İyi Olduğunu Söyledi.
Valizinde Eroinle Yakalan Alman Vatandaşı Hakkında Kefaletle Tahliye Kararı Çıktı
Valizinde Eroinle Yakalan Alman Vatandaşı Hakkında Kefaletle Tahliye Kararı Çıktı
Antalya'da Valizin Gizli Bölmelerine Gizlenmiş 20 Kilo Eroini Almanya'ya Götürmek İsterken Havalimanı Girişinde Yakalanan Alman Vatandaşı Sabrina Sandra Abozovski ve Diğer Tutuklu Sanık Nihat Esen'in Yargılanmasına İzmir...
İş Yerine Silahlı Saldırıda Bulunan Şahıs Tutuklandı Şanlıurfa'da Bir Süre Önce Hakkında İşlem Yapan Polisin Bulunduğu Lokantayı Basarak 2 Kişiyi Silahla Yaralayan Şahıs, Çıkarıldığı Mahkeme ..
Silifke'de Trafik Kazası: 4 Yaralı Mersin'in Silifke İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 4 Kişi Yaralandı.
AKP'den Yargıtay'a Aynı Sertlikte Yanıt: Bildiri Siyasidir ve Kabul Edilemez AKP, Yargıtay Başkanlar Kurulu'nun Bildirisine Aynı Sertlikte Yanıt Verdi. AKP'nin Bildirisinde, Yargıtay'ın Bildi..
Hükümet'ten Yargıtay Bildirisine Sert Cevap Hükümet, Yargıtay Başkanlar Kurulu'nun Yaptığı Bildiriye Sert Bir Karşılık Verdi.
Hükümetten 'Yargıtay Bildirisi'ne Sert Tepki (3) Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Yargıtay Başkanlar Kurulu'nun Bir Siyasi Organ Olmadığını Belirterek, "Siyasi Tartışmaların ..
Türk Damat ve Alman Gelin Nikah Defterini Bebekleriyle İmzaladılar Antalya'nın Alanya İlçesinde Yaşayan 28 Yaşındaki Otel Müdürü Ali Gülen, Hayatını Kendisinden 12 Yaş Büyük Olan Alman Stefan..
Altılı Ganyan, 13.457,30 YTL İkramiye Verdi İstanbul'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucunda Altılı Ganyan, 13.457,30 YTL İkramiye Verdi. Türkiye Jokey Kulübü'nden (Tjk) Yapılan Açıklamaya Gö..
Eğitimde Öğrenmenin Yaşı Yok
Eğitimde Öğrenmenin Yaşı Yok
Zonguldak'ın Çaycuma İlçesinde Faaliyet Gösteren Halk Eğitim Merkezi'nde Bilgisayar Kursunda Kurs Gören Refik Yılmaz Kurstaki En Yaşlı Kursiyer Olduğunu Belirtti.
Karadenizli Balıkçıların Yüzü Gülüyor
Karadenizli Balıkçıların Yüzü Gülüyor
Karadenizli Balıkçıların Balık Çeşitlerinin Bol Olması Nedeniyle Yüzleri Gülüyor.
Eko Araç Türkiye Birincisi
'Eko Araç' Türkiye Birincisi
Samsun'un 19 Mayıs İlçesinde Bulunan Dereköy İlköğretim Okulu, €˜fen ve Teknoloji' Alanında 45 İlden Gönderilen 358 Proje Arasında 'Eko Araç' ile Türkiye Birinciliğini Kazandı.
Addden Okuma Salonu
Add'den Okuma Salonu
Atatürkçü Düşünce Derneği (Add) Ünye Şubesi'nin Okuma Salonu, Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu Tarafından Açıldı.
Öğrenciler Müze Bahçesinde Kazı Yaptı Malatya Bilim-sanat Merkezi'nin Kazı Ekibinde Görevli Öğrenciler, Malatya Müzesi Bahçesinde Uygulamalı Kazı Çalışması Yaptı.
Öğrenci ve Velilere ÖSS Uyarısı
Öğrenci ve Velilere ÖSS Uyarısı
Özel Bir Dershanede Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Öğretmeni Olarak Görev Yapan Lokman Tekin, Türkiye'de Öğrencilerin Çoğunun Bu Dönemde Sınav Kaygısı Taşıdığını Belirterek, Öğrencilerin Bundan Kurtulmak İçin...
Erzincanı Gençler Tanıttı
Erzincan'ı Gençler Tanıttı
Gençlerin Toplumla Bütünleşmesi, Çeşitli Sosyal, Kültürel ve Sportif Faaliyetlere Aktif Olarak Katılımının Sağlanması Amacıyla Kutlanan Gençlik Haftası Etkinlikleri Çerçevesinde 13-20 Mayıs 2008 Tarihleri Arasında...
Eü'de Bahar Şenligi Başladı Erzincan Üniversitesi (Eü) Tarafından Bu Yıl Birincisi Düzenlenen Bahar Şenliği Bugün Başladı.
İpek Şenoğlu/salkıc Çifti Çeyrek Finale Yükseldi Sony Ericsson WTA Tour İstanbul Cup Tenis Turnuvası'nda, Çiftlerde Partneri Mervana Jugic Salkiç (Bosna -Hersek) ile Birlikte Mücadele Eden İp..
Bank Asya 1. Lig Bank Asya 1. Lig'de Mücadele Eden Malatyaspor'un Malzemecisi Bektaş Koç Hayatını Kaybetti.
İstanbul'da Çıkar Amaçlı Suç Örgütüne Yönelik Operasyon İstanbul'da Çıkar Amaçlı Bir Suç Örgütüne Yönelik Yapılan Operasyonda, Aralarında Bir Reklam Ajansı Sahibi ve Bir Mankenin de Bulunduğu..
Sırbistan'da Savaş Uçağı Düştü: 1 Yaralı Sırbistan'da Bir Savaş Uçağının Düştüğü ve Pilotun Yaralı Olarak Kurtulduğu Bildirildi.
Rusya-ab İlişkilerinde Yeni Dönem Başlıyor Rusya ile Avrupa Birliği (AB) Arasında Temel İşbirliği Sözleşmesi Görüşmelerinin Önümüzdeki Ay Sonunda Başlayacağı Bildirildi.
Hükümetten 'Yargıtay Bildirisi'ne Sert Tepki (2) Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Yargıtay Başkanlar Kurulu Bildirisinin Siyasi Olduğunu ve Kabul Edilemeyeceğini Söyledi.
Ceyhanda Öğrenciler Okul Öncesi Eğitim Şenliklerinde Eğlendi
Ceyhan'da Öğrenciler Okul Öncesi Eğitim Şenliklerinde Eğlendi
Adana'nın Ceyhan İlçesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün Hazırlamış Oldukları 4. Okul Öncesi Eğitim Şenlikleri'nde Anaokulu Öğrencileri Düzenlenen Şenlikte Eğlendi.
Amerikalı Belgesel ve Film Yönetmeni Türkiyede Anadolu Medeniyetlerini Anlatan 3 Bölümlük Belegesel Çekecek
Amerikalı Belgesel ve Film Yönetmeni Türkiye'de Anadolu Medeniyetlerini Anlatan 3 Bölümlük Belegesel Çekecek
Amerikalı Belgesel Yapımcısı ve Film Yönetmeni Türkiye'de Anadolu Medeniyetlerini Anlatan 3 Bölümlük Belgesel Çekimi Yapacak.
Stratejist Dr. Nihat Ali Özcan: 'En İyimser Tahminlerle 20 Yıl Daha Irak İstikrara Kavuşamayacak'
Stratejist Dr. Nihat Ali Özcan: "En İyimser Tahminlerle 20 Yıl Daha Irak İstikrara Kavuşamayacak"
Ortadoğu ve Terörizm Konusundaki Çalışmalarıyla Tanınan Stratejist Dr. Nihat Ali Özcan, Irak'ta Bozulan Dengelerin Uzun Süre Daha Düzelmeyeceğini Belirterek, "En İyimser Tahminlerle 20 Yıl Daha Irak İstikrara...
Çiçek: 'Bu, Siyasi Bir Bildiridir' Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Yargıtay Başkanlar Kurulunun Bildirisine, 'Yayınlanan Bildirinin Yalnızca Demokratik Meşruiyeti Değil, Huk..
Bildiri Türkiyenin Gündemine Oturdu
Bildiri Türkiye'nin Gündemine Oturdu
Yargıtay Bildirisi Türkiye'de Yeni Bir Tartışma Ortamı Oluşturdu.
21 Yıl Sonra Nüfus Cüzdanına Kavuştu
21 Yıl Sonra Nüfus Cüzdanına Kavuştu
Bingöl'ün Genç İlçesinde 21 Yaşındaki Özürlü Bir Genç Uzun Uğraşlar Sonrasında Nüfus Cüzdanına Kavuştu. Yıllardır Nüfus Cüzdanı Çıkarmak İçin Çalışan Mehmet Adanır, Nihayet Vatandaş Olduğunu Kanıtlayacak Belgeyi Çıkardı.
Başbakan Erdoğan, Tedavi İçin Dünya Göz Hastanesi'nde (2) Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Dünya Göz Hastanesi'nde 3 Farklı Doktor Tarafından Muayene Edildi. Erdoğan'ın Şuan İçin Ameliyat Olmas..
Kkka Hastalığından Hayatını Kaybeden Genç Anne Toprağa Verildi Yozgat'ta Kene Tarafından Isırılması Sonucu Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (Kkka) Hastalığına Yakalanan ve Hayatını Kaybeden 2 Çocuk..
Halk Kütüphanesine Yoğun İlgi
Halk Kütüphanesine Yoğun İlgi
Zonguldak'ın Çaycuma İlçesinde Bulunan Halk Kütüphanesi Binasında Bulunan Kütüphane ve Internet Evi Yoğun İlgi Görüyor.
Üreme Sağlığı ve Aile Planlaması
Üreme Sağlığı ve Aile Planlaması
Özel Sani Konukoğlu Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Engin Palaz, Kontrolsüz Üremenin Ekonomik, Sosyal ve Ekolojik Bir Yıkım Olduğunu Söyledi.
Zonguldak Belediyesinden Peyzaj Çalışmaları
Zonguldak Belediyesinden Peyzaj Çalışmaları
Zonguldak Belediyesi Tarafından Şehrin Çeşitli Yerlerinde Peyzaj Çalışmaları Başladı.
Başbakan Erdoğan, Atatöy Dünya Göz Hastanesi'nde Göz Muayenesi Oldu Bir Süredir Sağ Gözündeki Rahatsızlığı Dolayısıyla Tedavi Gören Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Ataköy'de Bulunan Dünya Göz H..
Hükümet Sözcüsü Çiçek: 'Yargıtay'ın Bildiri Yayınlama Hakkı Yoktur' Hükümet Sözcüsü ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek: 'Yargıtay'ın Bildiri Yayınlama Hakkı Yoktur.' Dedi.
Rehn: Türkiyede Laiklik Güçlendirilmeli
Rehn: Türkiye'de Laiklik Güçlendirilmeli
Avrupa Komisyonu Üyesi Olli Rehn, 'Türkiye'de Laiklik ve Demokrasi Güçlenmelidir. Türkiye, Modern ve Açık Bir Topluma Dönüşmektedir, Bu Geçişte de Demokrasi ve Laiklik Temel Şartlardır' Mesajını Verdi
AKP'den Yargıtay Bildirisine Sert Yanıt: Siyasidir, Kabul Edilemez AKP, Yargıtay Başkanlar Kurulu'nun Bildirisine Aynı Sertlikte Bir Bildiriyle Karşılık Verdi. AKP'nin Bildirisinde Yargıtay B..
Yargıtay Tarafsızlığını Yitirmiştir Yargıtay'ın Sert Bildirisi ile İlgili Çiçek AKP Adına Açıklama Yaptıcanlı Yayın
Türkiye, Anlaşma Sağlanmasından Memnun Türkiye, Lübnan'da Taraflar Arasında Anlaşma Sağlanmasından Memnuniyet Duyduğunu Açıkladı.
Gülsar Okullardan AB Hibe Projelerinden Yararlanmalarını İstedi
Gülsar Okullardan AB Hibe Projelerinden Yararlanmalarını İstedi
Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Atilla Gülsar, Okulların AB Hibe Projelerinden Yararlanması Gerektiğini Belirterek, Maddi İmkansızlıklardan Dolayı Oks ve ÖSS Kurslarına Gidemeyen Öğrenciler İçin Ücretsiz Kurslar Açılması...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10