20 Mayıs 2008 Salı Günü Haberleri

20 Mayıs 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kkka Şüphesiyle Hayatını Kaybeden Kadının Kan Tahlili Pozitif Çıktı Tokat'ta, Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (Kkka) Hastalığı Şüphesiyle Hayatını Kaybeden Kadının Kan Tahlili Pozitif Çıktı.
Gazeteci Yazar Ömer Lütfi Mete Denizli'de Söyleşiye Katıldı Gazeteci Yazar Ömer Lütfi Mete, Bir Söyleşide Türkiye'nin Sanayileşme Hamlesinde Anadolu Sermayesi'nin Öneminin Büyük Olduğunu Söyl..
Düde Bahar Şenliği Başlıyor
Dü'de Bahar Şenliği Başlıyor
Düzce Üniversite (Dü) Rektörü Prof. Dr. Funda Sivrikaya Şerifoğlu, 21-25 Mayıs Tarihleri Arasında Üniversite- Belediye İşbirliğinde Düzenlenecek Bahar Şenliğinde Halk ile Üniversitenin Kaynaşmasını Amaçladıklarını...
Sp İl Gençlik Kolları Kan Bağışında Bulundu
Sp İl Gençlik Kolları Kan Bağışında Bulundu
Saadet Partisi Erzurum Gençlik Kolları, Kızılay Kan Merkezine Kan Bağışında Bulundu.
Selçuk Çevre ve Kültür Konferansı
Selçuk Çevre ve Kültür Konferansı
Ege Çevre ve Kültür Platformu(egeçep) Tarafından Gerçekleştirilen " Selçuk Çevre ve Kültür Konferansı'nda" Selçuk İlçesi ile Selçuk-kuşadası Sınırındaki Pamucak'ın Çevre ve Kültür Sorunları Tartışıldı ve Çözüm Yolları...
Omüde Karma Fotoğraf Sergisi
Omü'de Karma Fotoğraf Sergisi
Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde (Omü) Karma Fotoğraf Sergisi Açıldı.
Erzurum 2007 Yılında 90 Kez Sallandı
Erzurum 2007 Yılında 90 Kez Sallandı
Atatürk Üniversitesi Deprem Araştırma Merkezi Kayıtlarına Göre Erzurum 2007 Yılında 90 Kez Sallandı. Ortalama 3 Büyüklüğünde Olan Sarsıntılar da Can ve Mal Kaybı Olmazken, Şubat ve Ekim Ayları En Çok Deprem Yaşanan...
Kuşadasında Lisede Bahar Şenliği
Kuşadası'nda Lisede Bahar Şenliği
Kuşadası Şehit Kaya Aldoğan Lisesi'nde Gerçekleştirilen Bahar Şenliği Büyük İlgi Gördü. Şenlikte Sahne Alan ve Tamamı Öğrencilerden Oluşan Marpuç Gurubu, Davetlilere Unutulmaz Saatler Yaşattı.
Denizli Valisi Erkmene Nezaket Ziyaretleri
Denizli Valisi Erkmen'e Nezaket Ziyaretleri
Son Çıkan Valiler Kararnamesi ile Denizli'ye Atanan Vali Yavuz Erkmen'e, 11. Motorize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Ergüder Topbaş, Denizli Belediye Başkanı Nihat Zeybekci ve İl Emniyet Müdürü Muzaffer Erkan Nezaket...
Özel Sanko Okullarından 'Öğrenen Organizasyonlar' Sunumu
Özel Sanko Okulları'ndan "Öğrenen Organizasyonlar" Sunumu
Özel Sanko Okulları, Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisleri Topluluğu Tarafından İzmir'de Düzenlenen "Öğrenen Organizasyon ve Uygulama Örnekleri" Konulu Konferansa Katıldı.
Hortum, Pazarlardaki 2 Seraya Zarar Verdi
Hortum, Pazarlar'daki 2 Seraya Zarar Verdi
Kütahya'nın Pazarlar İlçesinde, Öğle Saatlerinde Meydana Gelen Küçük Çaplı Hortumda, 2 Sera Zarar Gördü.
Fotoğraflarla Futbol Nostaljisi
Fotoğraflarla Futbol Nostaljisi
Sinop'ta, "Fotoğraflarla Sinop Futbol Tarihi" Sergisi Açıldı.
Sökede Gençlik Koseri
Söke'de Gençlik Koseri
Söke Belediyesi Tarafından Geçekleştirilen Gençlik Şöleni'nde, Genlik Haftası Coşku ile Kutlandı. Şölende Konser Veren Grup Düşsel Büyük Beğeni Topladı.
Lise Öğrencilerinin Resim Sergisi
Lise Öğrencilerinin Resim Sergisi
Korkuteli Anadolu Lisesi Öğrencilerinin Yıl Boyunca Yaptıkları Resimlerin Yer Aldığı Sergi Açıldı.
Kuşadasında Derin Deşarj Hattının Onarımı Tamamlandı
Kuşadası'nda Derin Deşarj Hattının Onarımı Tamamlandı
Kuşadası'nda Mart Ayı Sonunda Karaya Oturan Dev Turist Gemisi Sky Wonder'ın Kurtarma Çalışmaları Sırasında Parçalanan Derin Deşarj Hattı Sisteminin Onarımı Tamamlandı.
Trabzon'da Trafik Kazası: 1 Ölü Trabzon'un Deliktaş Mevkiinde Meydana Gelen Trafik Kazasında Bir Kişi Hayatını Kaybetti.
Söke Özel Lidersan Sanayi Sitesi Rahata Kavuştu
Söke Özel Lidersan Sanayi Sitesi Rahata Kavuştu
Aydın'ın Söke İlçesinde Yıllardır Teknik Sorunlar Nedeniyle Bir Türlü Alt ve Üst Yapı Çalışmaları Yapılamayan Lidersan Özel Sanayi Sitesi Esnafı, Çalışmaların Başlamasının Ardından Rahat Bir Nefes Aldı.
Mersin Üniversitesi, Ecdlin Yetkili Test Merkezi Oldu
Mersin Üniversitesi, Ecdl'in Yetkili Test Merkezi Oldu
Dünyanın 138 Ülkesinde Benimsenen Kamu Kuruluşları, Özel Sektör ile Uluslararası Organizasyonlar Tarafından Bilgisayar Yetkinlikleri İçin Evrensel Kriter Olarak Tanınan European Computer Driving Licence (Ecdl)'in Yetkili...
Demirci ve Kula İlçelerinin Tarihi Araştırılıyor
Demirci ve Kula İlçelerinin Tarihi Araştırılıyor
Manisa'nın Demirci İlçesinde Oluşturulan Yerel Tarih Grubu (Ytg), Demirci ve Kula İlçelerindeki Tarih Araştırmaları Kapsamında Demirci İlçesine Bağlı İcikler Beldesi Yakınında Antik Kent Sidas'ı İnceledi.
Kapalı Mekanlarda Sigara İçme Yasağına Yenişehir Belediyesi'nden Örnek Başlangıç Kapalı Alanlarda Sigara İçme Yasağının Başlamasıyla Birlikte Diyarbakır Yenişehir Belediyesi Bina İçindeki Kül..
Gölette Boğulan Öğrencilerin Cesetleri Antalya Adli Tıp Kurumu'na Gönderildi Burdur'da Balık Tutmak ve Piknik Yapmak İçin Gittikleri Askeriye Köyü Göleti'ne Düşerek Yaşamını Yitiren 3 Liseli ..
Nilüfer'de Trafik Güzergahı Değişiyor Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (Buski) Tarafından Nilüfer İlçesi Konak Mahallesi Yıldırım Caddesi'nde Yapılacak Kanalizasyon ve Y..
Depremden 195 Saat Sonra Enkazdan Çıkarıldı Çin'in Güneybatısında Meydana Gelen Şiddetli Depremden 8 Gün Sonra Bugün Enkaz Altından Bir Kadın Kurtarıldı.
Vali Buyuran: Bakanlık Vakalara Norovirüs'ün Neden Olduğunu Tespit Etti Aksaray Valisi Sebati Buyuran, Sağlık Bakanlığının Aksaray'daki Vakalara Norovirüs'ün Neden Olduğunu Tespit Ettiğini, V..
CHPli Gökhan Durgun: 'Savın Sözleri Ciddiye Alınacak, Konuşulacak Konular Değil'
CHP'li Gökhan Durgun: "Sav'ın Sözleri Ciddiye Alınacak, Konuşulacak Konular Değil"
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Sekreteri Önder Sav'ın Hacla İlgili Alaycı Yaklaşımıyla İlgili Konuşan CHP Hatay Milletvekili Gökhan Durgun, "Bunlar Hiç Ciddiye Alınacak, Konuşulacak Konular Değildir." Dedi.
Başarısı Kanıtlandı
Başarısı Kanıtlandı
Türkiye'de İlk Defa 2 Yabancı Dili (Almanca - İngilizce) Eşit Ağırlıkta Veren Avrupa Koleji'nin Eğitim Başarısı Kanıtlandı.
'Hacı Muro'ya Rekor Fiyat Kurtlar Vadisi'ndeki Muro Karakteri Sayesinde Satışlarda Patlama Yaşanıyor
Anavatan Kongresi Haziran Sonunda Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, partisinin Haziran Sonunda Olağanüstü Kongreye Gideceğini, Kongrede Yeniden Aday Olacağını Açıkladı.
"Hepimiz Ergenekoncuyuz"! Doğu Perinçek'i Ziyarete Gitti. Görüşmesine İzin Verilmeyince Böyle Dedi
Bir Örnekleri Daha Yok
Bir Örnekleri Daha Yok
Türkiye'de Daha Önce Bir Örneği Bulunmayan Yeni Bir Çocuk Müzik Grubu Oluşturuldu; 'Bizim Çocuklar'…
Geleceğin Ressamları ve Matematikçileri Ödüllerini Aldı
Geleceğin Ressamları ve Matematikçileri Ödüllerini Aldı
Uşak Özel Üftade İlköğretim Okulu'nun Düzenlediği 4. Pastel Boya ve Matematik Yarışması'nda Dereceye Girenlere Ödülleri Verildi. Okulun Konferans Salonundaki Ödül Törenine Uşak İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları İlhan...
Malatya Belediyesi Tarafından "Niyazî -İ Mısrî ve İnsan" Konulu Bir Konferans Gerçekleştirilecek Malatya Belediyesi'nin 2008 Yılı Kültürel Etkinlikleri Yoğun Bir Şekilde Devam Ediyor.
Japonlar Balıklarımızı Çaldı
Japonlar Balıklarımızı Çaldı
Başta Sedef Hastalığı Olmak Üzere Birçok Cilt Sorununa Çare Olan "Doktor Balıklar" Son Olarak Japonlar Tarafından Çalındı.
Trafik Polisi Kendisine Bıçakla Saldıran Hırsızlık Zanlılarına Silahla Karşılık Verdi
Trafik Polisi Kendisine Bıçakla Saldıran Hırsızlık Zanlılarına Silahla Karşılık Verdi
Adapazarı'nda Hırsızlık Suçundan Aranan İki Zanlı, Kendilerini Kovalayan Trafik Polisine Bıçaklarla Saldırdı. Trafik Polisinin Silahla Karşılık Vermesi Üzerine Kaçan Zanlılardan Biri Yakalandı.
Diyarbakır Turizm ve Tanıtma Derneği'nden Demet Akalın'a Kınama Diyarbakır Turizm ve Tanıtma Derneği (Dttd), Pop Müzik Şarkıcısı Demet Akalın'ı Diyarbakırlılar Hakkında Sarfettiği Sözler Nede..
Baykaldan Erdoğana Nefret Yanıtı
Baykal'dan Erdoğan'a 'Nefret' Yanıtı
Baykal, Cumhurbaşkanı Gül'ün, İngiltere Kraliçesi Elizabeth Onuruna Verdiği Yemeğe Katılmadığı İçin Erdoğan Tarafından Ağır İfadelerle Eleştirilmesine Sert Çıktı.
Gensoru'nun Ön Görüşmeleri Başladı Meclis Genel Kurulu'nda, CHP'nin, Sabah-Atv satışıyla ilgili Başbakan Erdoğan hakkında verdiği gensorunun ön görüşmeleri başladı.
Oturumu Meclis Başka..
DTP, 4 İlde Kuraklık Mitingi Düzenliyor
DTP, 4 İlde Kuraklık Mitingi Düzenliyor
Demokratik Toplum Partisi (DTP), Bölgede Yaşanan Kuraklığa Dikkat Çekmek İçin "Kuraklık Mitingi" Düzenlemeye Hazırlanıyor.
Bank Asya 1. Lig Bank Asya 1. Lig'de Mücadele Eden Giresunspor'da Kulüp Başkanı Fatih Kitapçı, Yönetim Kurulu Olarak 5 Haziran Tarihinde Genel Kurul Yapılması Kararı Aldıklarını Söyledi.
Popstar İhsan, Gazianteplilerle Buluştu
Popstar İhsan, Gazianteplilerle Buluştu
Özel Bir Televizyon Kanalında Düzenlenen Popstar Alaturka Yarışmasında Birinci Olan İhsan Güvenç, Selçuk Tekay Yönetimindeki Orkestra Eşliğinde Gazianteplilerle Biraraya Geldi.
Harsewinkel Belediye Başakanı'ndan Milli Takıma Davet 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Hazırlıklarını Almanya Kampında Sürdüren A Milli Takımı'na, Yörede Yaşayan Türkler ve Bölgenin Yerel Yönet..
Aras Kargo Celal Aras'ın Anısına Kars'a 100 Bin Ağaç Dikti Aras Cargo'nun Küresel Isınmaya Karşı Mücadele Çerçevesinde Çekül Vakfı'yla Birlikte Başlattığı "Yeşile Hayat, Hayata Yeşil" Adlı Ağ..
Vestel Manisaspor, Samsunsporlu Samet'i Renklerine Bağladı Turkcell Süper Lig'e Veda Eden Gelecek Sezon Bank Asya 1. Lig'de Mücadele Edecek Olan Vestel Manisaspor, Transferdeki Sessizliğini S..
CHP'nin Başbakan Erdoğan Hakkında Verdiği Gensorunun Görüşmelerine Başlandı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)'nin Atv -Sabah'ın, Çalık Grubu'na Satışıyla İlgili Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Hak..
Türk Deri Sektörünün Geleceği Uşak'ta Tartışıldı Uşak Deri Sanayicileri Derneği (Uds) Tarafından 'Türk Deri Sektörünün Geleceği, Uşak'ın Türk Deri Sektöründeki Yeri ve Önemi' Konulu Bir Panel..
Yasa Dışı Bildiri Dağıttığı Öne Sürülen 2 Kişi Gözaltına Alındı Malatya'da Yasa Dışı Bildiri Dağıttığı İddia Edilen 2 Kişi Gözaltına Alındı.
Foça'da Şüpheli Çanta Paniği İzmir'in Foça İlçesinde, Sokakta Bulunan Sahipsiz Bir Çanta Korku Dolu Anlara Neden Oldu.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10