2 Mayıs 2008 Cuma Günü Haberleri

2 Mayıs 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Taziyeye Giden Karşılıklı 2 Daireden 35 Bin YTL Zinnet Eşyası Çaldılar
Taziyeye Giden Karşılıklı 2 Daireden 35 Bin YTL Zinnet Eşyası Çaldılar
Van'da Farklı 2 Ailenin Taziyelere Gitmesini Fırsat Bilen Hırsızlar, Karşılıklı Dairelerden 35 Bin YTL Tutarında Nakit Para ve Ziynet Eşyası Çaldı.
Economist: Türkiye'de Muhalefet Yetersiz Muhalefeti Eleştiren Seslere Şimdi Dışardan da Destek Geldi. Economist Dergisi, "Türkiye'de Muhalefet Yetersiz" Diyerek Zehir Gibi Bir Yazı Yayımladı.
Mba Forum 2008 Antalya'da Başladı Bilkent Üniversitesi ve Sabancı Üniversitesi Mba Kulüpleri Tarafından Ortaklaşa Olarak Organize Edilen Mba Forum 2008'de Sektörün Lider Kuruluşlarının Üst Dü..
AB Olup Bitenlere Kayıtsız Kalamaz
AB Olup Bitenlere Kayıtsız Kalamaz
Avrupa Komisyonu'nun Genişlemeden Sorumlu Üyesi Olli Rehn, AB'nin Türkiye'de Olup Bitenlere Kayıtsız Kalamayacağını Söyledi.
Dar Gelirli Ailelere Arsa Tahsis Edildi Edirne'nin Keşan İlçe Belediyesi, Dar Gelirli 10 Aileye, Tarımsal Faaliyette Bulunmak Üzere Tarla Tahsis Etti. Belediye'nin Kiraladığı 14 Dönümlük Bir ..
Bakan Günay: 'İşçilerle Polislerin Omuz Omuza Bayram Yaşamasını İsterdik'
Bakan Günay: "İşçilerle Polislerin Omuz Omuza Bayram Yaşamasını İsterdik"
Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, İstanbul'daki 1 Mayıs Kutlamasında Yaşanan Olayların Sorumlusunun Taksim Israrını Sürdürenler Olduğunu Söyledi.
Etso, Kobileri Kredi Destekleri Konusunda Bilgilendirdi Elazığ'da, Küçük ve Orta Boy İşletmeler (Kobi), 'İhracat, Sıfır Faizli Makine Teçhizat Kredi Desteği, Kredi Garanti Fonu Destekleri ve..
İstanbul'da Çalındı Osmaniye'de Bulundu Bir Yıl Önce İstanbul'dan Çalınan Otomobil, Osmaniye'de Bulundu.
Kur'an Kursu Öğreticiliği Yeterlik Belgesi Sınavı Yapılacak 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu'na Tabi Devlet Memuru Olarak Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Görev Yapan Erkekler İçin Stajyer Kur'..
1 Mayıs Olayları Güvenlik Kamerasında İstanbul'un Farklı Noktalarında Yaşanan 1 Mayıs Olaylarında Polis ve Göstericiler Arasında Yaşanan Çatışma Güvenlik Kameralarına da Yansıdı.
İmamoğlunda Öğrenciler, Kendi Aralarında Topladıkları Kitapları, Bir Başka Okula Bağışladı
İmamoğlu'nda Öğrenciler, Kendi Aralarında Topladıkları Kitapları, Bir Başka Okula Bağışladı
Adana'nın İmamoğlu İlçesindeki Atatürk İlköğretim Okulu Öğrencileri Kendi Aralarında Topladıkları Kitapları, Üçtepe Köyü İlköğretim Okulu'na Bağışladı.
Elazığ'da Kaçak Sigara Operasyonu Elazığ'da Düzenlenen Operasyonda 122 Bin 920 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi.
Ankara Tabip Odası Üç Grupla Seçime Gidiyor Ankara Tabip Odası 2008 Genel Kurulu Seçimleri 3 -4 Mayıs Tarihlerinde Gerçekleşecek. Seçimlere Şu Andaki Yönetim Olan "Çağdaş Hekimler Grubu"nun Y..
Kavga Anonsu, Uluslararası Kalpazanlık Çetesini Ortaya Çıkardı Ümraniye Polisi, Aralarında Kamerunlu ve Orta Afrika Cumhuriyeti'nden 3 Kişinin de Bulunduğu Kalpazan Çetesini Çökertti. Telsizd..
Bombalı Minibüs Soruşturması Tamamlandı Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Sıhhiye'deki Çok Katlı Otoparkta Geçen Yıl Bulunan Bomba Yüklü Minibüsle İlgili Soruşturmasını Tamamladı.
Sorumsuz Veliler Çocukları Tehlikeye Attı Ümraniye'de Baz İstasyonuna Tepki Göstermek İçin Yol Ortasında Oturma Eylemi Yapan Öğrenciler, Trafiği Arapsaçına Çevirdi. Trafikteki Onlarca Araç İç..
İsveç'in Komünizm Düşmanlığına Akademisyen İsyanı İsveçli Akademisyenler, Hükümetin Anti-komünist Kampanyasına Karşı İmza Kampanyası Başlattı.
8 Yıldır Tedavi Bekliyor Kocaeli'nin Gebze İlçesine Bağlı Çayırova Beldesinde Yaşayan Ateş Ailesi, 8 Yıldır Çocuklarının Tedavisi İçin Uğraşıyor.
1 Mayıs Olayları Esnafı Mağdur Etti 1 Mayıs'ta Çıkan Olaylar Halaskargazi Caddesi ve Etfal Sokak'ta İşyeri Bulunan Esnafı Mağdur Etti. Çıkan Olaylarla Birlikte Çok Sayıda Vatandaş Dükkanlara ..
Filmin Çekimlerine İzin Çıkmadı Filminin Cem Yılmaz'ın 'A.r.o.g' Filmiyle Kıyaslanmasını Doğru Bulmadığını Söyleyen Demirer, 'Ben Bu Konuda Çok Bencilim. Beni Tanımayan Bir İnsanın veya Bir A..
Ayancık, Durağan ve Türkeline Mobese Sistemi
Ayancık, Durağan ve Türkeli'ne Mobese Sistemi
Sinop İl Genel Meclisi'nin Mayıs Ayı İkinci Oturumunda Ayancık, Durağan ve Türkeli İlçelerine Mobese Kent Güvenlik Sisteminin Kurulması Kararlaştırıldı.
Gaziantep Valisi Kamçı'nın Karayolu ve Trafik Haftası Açıklaması Gaziantep Valisi Süleyman Kamçı, "Trafik Kazalarının Önlenmesi İçin Vatandaşlarımıza Çocukluktan Başlayan Bir Eğitimle Trafik ..
Kocaelide Kadın Hırsızlara Suçüstü
Kocaeli'de Kadın Hırsızlara Suçüstü
Kocaeli'nin Gölcük İlçesinde Evlere Levye ile Girerek Hırsızlık Yaptıkları İddia Edilen 2 Kadın Suçüstü Yakalandı.
Karacabey’de Kaza: 1 Ölü Bursa'nın Karacabey İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında Bir Kişi Öldü.
Doç.dr. Köse’ye En İyi Sinema Makale Ödülü Verildi
Doç.dr. Köse’ye En İyi Sinema Makale Ödülü Verildi
Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hüseyin Köse, En İyi Sinema Makalesi Yarışmasında €˜hollywood Filmlerinde Entelektüel Karakterlerin Temsili’ Adlı Makalesiyle Birinci...
Elazığ'da Okul Yaptıran İş Adamı İzzet Gülser'den İkinci Okul Sözü Elazığ'ın Gezin Beldesine 12 Derslikli Bir İlköğretim Okulu Yaptıran İş Adamı İzzet Gülser, İkinci Bir Okul Yaptırma Sözü Ve..
Yüreğir Belediyesi'nden Bilgi ve İnternet Evi Adana'nın Merkez İlçe Yüreğir Belediyesi, Kiraladığı Bir Kahvehaneyi Bilgi ve İnternet Evine Dönüştürecek.
İstanbuldaki Olaylı 1 Mayıs Mersinde Protesto Edildi
İstanbul'daki Olaylı 1 Mayıs Mersin'de Protesto Edildi
Mersin'de 1 Mayıs Katılımcıları, Dün İstanbul'da Yaşanan Olayları Protesto Etti.
Uzun Mustafa İlköğretim Okulundan Resim Sergisi
Uzun Mustafa İlköğretim Okulundan Resim Sergisi
Düzce Uzun Mustafa İlköğretim Okulu Öğrencileri Tarafından Resim Sergisi Açıldı.
'Su Kaynakları Tükeniyor' Uyarısı
"Su Kaynakları Tükeniyor" Uyarısı
Gaziantep Genç İş Adamları Derneği (Gagiad) Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Erturhan, "Kuraklık Su Kaynaklarımızı Tüketiyor. Tarımsal Üretimde Tehlike Çanları Çalıyor" Dedi.
Kültür Evine Salih Sefa Yazarın İsmi Verildi
Kültür Evine Salih Sefa Yazar'ın İsmi Verildi
Osmaniye'de, Restorasyon Çalışmaları Tamamlandıktan Sonra Kültür Evi Olarak Hizmet Verecek Olan Tarihi Konağa, Salih Sefa Yazar'ın İsmi Verildi.
Karatay Belediyesi 2008 Programı Açıklandı
Karatay Belediyesi 2008 Programı Açıklandı
Konya'nın Merkez Karatay İlçe Belediyesi Mayıs Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı. Toplantıda 4 Yıllık İcraatlar Değerlendirilirken, 2008 Yılı Belediye Programı da Açıklandı.
'Etkili İletişimle İş ve Aile Hayatında Mutlu ve Verimli Olma' Semineri
"Etkili İletişimle İş ve Aile Hayatında Mutlu ve Verimli Olma" Semineri
Belediye ve Mahalli Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-bir-sen) Genel Başkan Danışmanı Tarkan Zengin, Aile Hayatında Mutlu Olmayan Kişilerin İş Hayatında da Başarılı Olamayacağını Söyledi.
Yemen'deki Patlamada Ölü Sayısı 15'e Yükseldi Yemen'in Kuzeyindeki Saada Kentinde Bir Camide Meydana Gelen Patlamada Ölenlerin Sayısı 15'e Çıktı.
Galatasaray; Avrupanın Aslanı
Galatasaray; Avrupa'nın Aslanı
Kanada Merkezli Medya Kuruluşu Tsn, Bu Yılki Avrupa Kulüpleri Güç Sıralaması'nda Galatasaray'ı Listeye Aldı.
Altılı Ganyan 25.613,74 YTL İkramiye Verdi Şanlıurfa'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucunda Altılı Ganyan 25.613,74 YTL İkramiye Verdi.
Dedeman Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi, 6. Dönem Mezunlarını Verdi
Dedeman Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi, 6. Dönem Mezunlarını Verdi
Erzurum Dedeman Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi, 2007-2008 Eğitim Öğretim Yılı 6. Dönem Mezunlarını, Düzenlenen Törenle Uğurladı. Okul Müdürü Ümit Teymur, €œerzurum Turizm Merkezi Olmaya Adaydır”dedi.
Elazığ'da Rögar Kapakları Çalınıyor Hırsızlar Elazığ'da Kanalizasyon Rögar Kapaklarına Dadandı. Son Aylarda Özellikle Kenar Semtlerdeki Birçok Kanalizasyon Rögar Kapağının Çalındığı Bildirild..
Yeni Ford Cargo 350ps Türkiye Turuna Bursadan Çıkıyor
Yeni Ford Cargo 350ps Türkiye Turuna Bursa'dan Çıkıyor
Ford Otosan'ın 50 Yıllık Ürün Geliştirme Tecrübesinin Son Eseri Ford Cargo 350 Ps, Türkiye'nin 10 İlini Kapsayan Bir Tanıtım Turu Gerçekleştiriyor.
Senirkentli Balıkçılara Eğirdir Gölü'nde Avlanma Yasağı Senirkent Kaymakamı Niyazi Erten, İlçede Bulunan 96 Kayıtlı Tekne Sahibinin Eğirdir Gölü'nde Balık Avlayamayacağını Duyurdu.
Fenerbahçe'de Takım Kaptanı Alex de Souza'dan Açıklamalar Fenerbahçe'nin Brezilyalı Takım Kaptanı Alex de Souza, Galatasaray Derbisinde Aldıkları Skorun Kendilerini Çok Üzdüğünü, Ancak Ligin ..
Beldes'ten Senirkent'te 391 Bin 370 YTL'lik Destek Belediyelerin Altyapısını Destekleme Projesi (Beldes) Kapsamında Isparta'nın Senirkent İlçesi Merkezi ve Beldelerde Yapılacak Yatırımlar Bel..
Elazığ'da Maden Bakır İşletmesi 5 Ay Sonra Üretime Başlayacak Elazığ'ın Maden İlçesinde Bulunan ve Geçtiğimiz Yıllarda Özelleştirme Sonucunda Yıldızlar Sss Holding Tarafından Satın Alınan Bak..
3 Kıta, 18 Ülkeden Seçilen 192 Proje Adanada Sergilendi
3 Kıta, 18 Ülkeden Seçilen 192 Proje Adana'da Sergilendi
Adana Özel Burç Okulları'nın Bu Yıl 5.'sini Düzenlediği "Uluslararası İlköğretim ve Lise Öğrencileri Arası Bilim -Proje Yarışması (Busef) Sergisi, Tüyap Adana Kongre ve Fuar Merkezi'nde Görkemli Bir Törenle Açıldı.
Scarlet Dizisinin Ünlü Oyuncusu Natassia Malthe İstanbul'a Geldi Iüüamerikalı Oyuncu Natassia Malthe, Emmy Ödüllü Yönetmen David Nutter'ın "Scarlet" Adlı Tv Dizisinin Los Angeles, Londra ve İ..
Nergis İşçileri Çözüm İstiyor Bursa'da Birçok Şirketine ve Hisselerine Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Tarafından El Konulan İşadamı Cavit Çağlar'a Ait Nergis Tekstil'de, 4 Aydır Ücretsiz İzin..
Samsun Belediyesinden Sokak Köpekleri İçin 'Bizi Sahiplenmek İster Misiniz' Projesi
Samsun Belediyesi'nden Sokak Köpekleri İçin "Bizi Sahiplenmek İster Misiniz" Projesi
Samsun Büyükşehir Belediyesi Başıboş Dolaşan Sokak Köpekleri İçin "Bizi Sahiplenmek İster Misiniz" Projesi Başlattı.
15. Orta Avrupa Devlet Başkanları Zirvesi Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türkiye'nin AB'ye Üye Olması Durumunda AB'ninn Dünyada Küresel Güç Olma Yolunda Önemli Bir Kazanım Elde Edeceğini Söyledi..
Yemen'de Cuma Çıkışı Patlama: 6 Ölü, 35 Yaralı Yemen'in Kuzeyindeki Saada Şehrinde Bir Camii Avlusunda Meydana Gelen Patlamada 6 Kişi Öldü, En Az 35 Kişi de Yaralandı.
Psikolog Aktosun: 'Çocuklarınıza Baskıyla Değil Anlaşarak Ders Çalıştırın'
Psikolog Aktosun: "Çocuklarınıza Baskıyla Değil Anlaşarak Ders Çalıştırın"
Uzman Danışman Pskilog Yasemin Yalçın Aktosun, Anne ve Babaların Çocuklarının Ders Takibiyle İlgili Olarak Yaptıkları Genel Yanlışın, Ders Çalışmaları İçin Baskı Uygulamak Olduğunu İfade Etti. Aktosun, Bu Konuda Daha...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10