19 Mayıs 2008 Pazartesi Günü Haberleri

19 Mayıs 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yusufeli Yaza Gençlik Şöleni ile 'Merhaba' Dedi
Yusufeli Yaza Gençlik Şöleni ile "Merhaba" Dedi
Artvin'in Yusufeli İlçesinde İlki Yapılan Geçlik Şöleni Coşku ile Kutlandı.
Burdurda 19 Mayıs Coşkusu
Burdur'da 19 Mayıs Coşkusu
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nın 89. Yıldönümü Burdur'da Coşku İçerisinde Kutlandı.
Silopi'de Coşkulu '19 Mayıs' Kutlamaları 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Şırnak'ın Silopi İlçesinde Coşkuyla Kutlandı. Törenlerde Öğrencilerin Açtıkları Dev Türk Bayrağı, Büy..
19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı, Tekirdağ'ın Çorlu İlçesinde de Törenlerle Kutlandı.
'300 Kilo Olurken Bana mı Sordun' Gece Rahatsızlanan ve 6 Hastane Dolaştıktan Sonra Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi?ne Getirilen Ayşe Akdeniz Bakın Ne..
Toptan'dan ?oh Dedirtecek Formül? açıklaması 'Bir Yol Biliyor da Saklıyor Değilim'
'Kimse Fitne Fesat Çıkarmasın!' Cemil Çiçek Açıklamayı Sert Bir Dille Eleştirerek 'O Bakan Ben Değilim' Mesajı Verdi
Vali Akyelin İlçe ve Köy Gezileri
Vali Akyel'in İlçe ve Köy Gezileri
Tokat'ın Artova, Yeşilyurt ve Sulusaray İlçeleri ve Bazı Köylerini Ziyaret Eden Vali Dr. Recai Akyel, Yöre Halkı ile Yakından İlgilenerek Sohbet Etti.
Çorlu'da Gençlik Festivali Coşkusu Tekirdağ'ın Çorlu İlçesinde Belediyesi Tarafından Her Yıl 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kapsamında Düzenlenen ve Bu Yıl 2 Güne Çıkarılan G..
Gümüşhane'de Coşku 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 89. Yıldönümü Gümüşhane'de Törenlerle Kutlandı.
Kırgız Yazar Aytmatov Tedavi İçin Almanya'da Rusya'nın Tataristan Cumhuriyeti'nin Başkenti Kazan'da Geçen Cuma Günü Rahatsızlanarak Hastaneye Kaldırılan Kırgız Yazar Cengiz Aytmatov, Tedavi İ..
Öldü Sanılan Yaşlı Kadın Fotoğraf Flaşlarından Uyandı Romanya'da Öldü Sanılan 84 Yaşındaki Kadın, Polislerin Ölüm Nedenini Araştırmak İçin Fotoğraf Çekerken Patlayan Flaşın Işığıyla Uyandı.
Erya İnşaat 1500den Fazla Kişiyi Ev Sahibi Yaptı
Erya İnşaat 1500'den Fazla Kişiyi Ev Sahibi Yaptı
Balıkesir'in Bandırma İlçesinde Erya İnşaat Firması 1500'den Fazla Kişiyi Taksitle Ev Sahibi Yaptı.
Güney Afrika'daki Irkçı Saldırılardan Onbinlerce İnsan Kaçtı Güney Afrika'da Yaşanan Irkçı Saldırılar Yüzünden 6 Bin Kişinin Kaçtığı Bildirildi. Saldırılarda En Az 13 Kişi Hayatını Kaybetmişt..
Myanmar'da 3 Günlük Yas İlan Edildi Depremin Vurduğu Çin'in Ardından Kasırga Felaketiyle Sarsılan Myanmar da 3 Günlük Yas İlan Etti. Myanmar Devlet Televizyonu 200 Binden Fazla Kişinin Hayatı..
Düzceli Hanımlar Kermes Açtı
Düzceli Hanımlar Kermes Açtı
Düzce Adalet ve Eğitim Vakfı Derneği Tarafından Gelirinin Tamamı Yoksul Öğrencilere Bırakılmak Üzere Düzenlenen Kermes Yoğun Bir Katılımla Açıldı. Kermesin Açılış Kurdelesini Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş Kesti....
Kapalı Mekanlarda Sigarasız Dönem Başladı Kapalı Mekanlarda Sigara İçme Yasağı Getiren 'Tütün Ürünlerinin Zararlarının Önlenmesi ve Kontrolü Hakkındaki Kanun'un Bugün İtibariyle Yürürlüğe Gir..
Anavatanlılar İsimleri Okunmayınca Anıta Çelenk Bırakıp Gitti
Anavatan'lılar İsimleri Okunmayınca Anıta Çelenk Bırakıp Gitti
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Çerçevesinde Kocaeli'nin Gebze İlçesinde Gerçekleştirilen Kutlama Etkinliklerinde Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı'na Çelenk Sunumu Sırasında İsmi Okunmayan Anavatan...
Erzurumdaki 19 Mayıs Kutlamalarında Bir Kız Öğrenci Ayağını Kırdı, İzciler Gösteri Alanına Alınmadı
Erzurum'daki 19 Mayıs Kutlamalarında Bir Kız Öğrenci Ayağını Kırdı, İzciler Gösteri Alanına Alınmadı
Erzurum'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Düzenlenen Renkli Törenlerle Kutlanırken, Üniversiteli Bir Kız Öğrenci Jimnastik Gösterimi Sırasında Sakatlandı. İzciler İse Tören Alanına Alınmadı.
Çiçek: "Kimse Fitne Fesat Çıkarmasın" Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Reuters Ajansı'nın Bir Bakana Atfen AKP'nin Kapatılacağı ve Yerine Yeni Parti Kurulacağı Şeklindeki Söz..
Uludağdaki Kar Kalıntılarıyla Kaymaya Çalıştılar
Uludağ'daki Kar Kalıntılarıyla Kaymaya Çalıştılar
Türkiye'nin Kış Turizminin Önemli Merkezlerinden Uludağ'da 15 Derece Sıcaklığa Rağmen Halen Kar Lekeleri Görünüyor. Durumu Değerlendiren Günübirlikçi Tatilciler İse, Pistlerdeki Kar Kalıntılarının Üzerinde Poşetlerle...
19 Mayıs Yalovada Törenlerle Kutlandı
19 Mayıs Yalova'da Törenlerle Kutlandı
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Yalova'da Düzenlenen Etkinliklerle Büyük Bir Coşku İçinde Kutlandı. Çeşitli Etkinlikler, Gösteriler, Organizasyonlarla Renklenen 19 Mayıs Programı İlk Olarak Cumhuriyet...
CHP'den Bakan Çelik'e "İstifa" Çağrısı CHP Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Sevigen Tuzla'da Yaşanan İşçi Ölümleri Nedeniyle Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in İstifa Etmesini İ..
Toptan'dan Gençlere: "Büyük Hayaller Kurun, Hayallerinizi Gerçekleştirmek İçin Çalışın" Meclis Başkanı Köksal Toptan, 81 İl ve KKTC'den Gelen Gençlik Temsilcilerini Kabul Etti. Gençlere "Büyü..
İstanbul'da Keneye Karşı İlaçlama İstanbul'da Piknik Yaptıktan Sonra Kene Isırması Şikayetiyle Gece Hastanelere Başvuran Vatandaşlardan Alınan Örnekler İncelenirken, Büyükşehir Belediyesi Par..
Bank Asya 1. Lig Bank Asya 1. Lig Play-off Yarı Final Maçında Eskişehirspor'a Elenerek Süper Lig Umularını Başka Bahara Bırakan Diyarbakırspor'da Gelecek Sezonun Çalışmaları Başladı.
Bank Asya 1. Lig Bank Asya 1. Lig'de Mücadele Eden Malatyaspor'da Yapılacak Kongre Öncesinde Kulüp Başkanı İlhan Kavuk, Malatyalı İşadamları ile Görüşmek Üzere İstanbul'a Gidecek.
Sony Erıcsson WTA Tour İstanbul Cup Tenis Turnuvası Sony Ericsson WTA Tour İstanbul Cup Tenis Turnuvası'nda Eleme Maçlarının Son Gününde Çek Cumhuriyeti'nden Veronika Chvojkova Günün Sürprizi..
Bu da Bor Yolsuzluğu
Bu da 'Bor' Yolsuzluğu
Bor İşletme Müdürlüğü'ndeki İhalelerde Yolsuzluk Yapıldığı Gerekçesiyle CHP İlçe Başkanı ile Birlikte 6 Kişi Tutuklandı.
Küçükkuyuda 33 Mülteci Yakalandı
Küçükkuyu'da 33 Mülteci Yakalandı
Çanakkale'nin Ayvacık İlçesine Bağlı Küçükkuyu'da Yurtdışına Kaçmak İsteyen Göçmenlere Yönelik Operasyonlar Devam Ediyor. Yapılan Operasyonlarda 33 Mülteci, Yakalandı.
Çatıda Yakalanan Hırsızlık Zanlısı, Apartmana Kız Arkadaşıyla Konuşmak İçin Girdiğini İleri Sürdü Malatya'da Bir Apartmanın Teras Katında Yakalanan Genç, Apartmana Hırsızlık Amacıyla Değil, K..
Kraliçe'nin Gemisinde Facianın Eşiğinden Dönüldüğü Ortaya Çıktı İngiltere Kraliçesi Iı. Elizabeth'in İstanbul'daki Resepsiyonuna Ev Sahipliği Yapan Uçak Gemisinde Yaşanan Kazada, Facianın Eşi..
Evlenme Teklifini Reddeden Ortağını Kurşunladı Maltepe'de Beraber Tekstil İşi Yaptığı Ortağıyla Evlenmek İsteyen Şahıs, Ret Cevabı Alınca Sevdiği Kadını Kurşun Yağmuruna Tuttu.
Taksim'de Baca Yangını Taksim'de Bir Kebap Salonunun Bacasında Çıkan Yangından Yükselen Dumanlar Tüm Caddeyi Sardı. Duman Yakınlardaki Trafodan da Yükselince Panik Yaşanırken, Yangın Dükkan Ç..
Lübnanlı Taraflar Doha Görüşmelerinde Somut İlerleme Kaydedemedi Katar'ın Başkenti Doha'da Bir Araya Gelen Lübnanlı Rakip Tarafların, Ülkeyi İç Savaşın Eşiğine Getiren Siyasi Krizi Sona Erdir..
Köyde Okuyan Öğrenci Cilt Kremi Geliştirdi
Köyde Okuyan Öğrenci Cilt Kremi Geliştirdi
Isparta'nın Aksu İlçesinde, Koçular İlköğretim Okulu Öğrencisi Nuray Çevik'in Fen Bilimleri Dalında Hazırladığı "Aykrem" Adlı Proje Türkiye Finaline Kaldı.
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Düzce'de Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı.
Antalya'da Hava Sıcaklığı 35 Dereceye Yükseldi Hava Sıcaklığının 35 Dereceye Yükseldiği Antalya'da, Plaj ve Su Parklarında Yoğunluk Yaşandı.
Sigarayı Bırakma Döneminde İşe Yarayan 9 Öneri Uzmanlar, Sigara Kullanımının Kanunen Zorlaştırılmasının, Sigarayı Bırakma Sürecinde Sanıldığı Kadar Etkili Olamadığını Vurguladı. Klinik Psikol..
Engelli Genç Kızın 19 Mayıs Sevinci Mersin'in Tarsus İlçesinde Bir Eli Olmayan Lise Öğrencisi Belkıs Bozan, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamalarındaki Gösteride Görevini..
Mitral Darlığı Olan Hastaya Ameliyatsız Çözüm
Mitral Darlığı Olan Hastaya Ameliyatsız Çözüm
Kalp Kapağında Darlık Olan Hasta, Bursa Özel Bahar Hastanesi'nde Ameliyat Yapılmadan Balon Valvüloplasti ile Kalp Kapağı Genişletilerek Tedavi Edildi.
İnsanat Bahçesi İsimli Tiyatro Oyunu Sanatseverlerle Buluştu
'İnsanat Bahçesi' İsimli Tiyatro Oyunu Sanatseverlerle Buluştu
Karadeniz Teknik Üniversitesi Gümüşhane Meslek Yüksek Okulu Hasat Tiyatro Kulübü Tarafından Hazırlanan 'İnsanat Bahçesi' İsimli Tiyatro Oyunu Sanatseverlerle Buluştu. Atatürk Kültür Merkezi'nde 4 Gün Sergilenen Tiyatro...
Osmaniyenin İlk Lisesinde 'Pilav Günü'
Osmaniye'nin İlk Lisesinde "Pilav Günü"
Osmaniye'deki Yarım Asırlık Atatürk Lisesi'nde Pilav Günü Düzenlendi. Okul Yönetimi, Okul Aile Birliği ve Atatürk Lisesi Mezunları Derneği Tarafından Düzenlenen Pilav Günü'nde Okul Mezunları Bir Araya Geldi....
19 Mayıs Gebzede Coşku İçinde Kutlandı
19 Mayıs Gebze'de Coşku İçinde Kutlandı
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Kocaeli'in Gebze İlçesinde Kutlandı.
İnönü'de 19 Mayıs Coşkusu 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı, İstanbul'da da Askeri ve Sivil Okullardan Öğrenci Gruplarının Gösterileriyle Kutlandı.
Toptan'dan "Üçüncü Yol" Sorusuna Yanıt TBMM Başkanı Köksal Toptan, AK Parti Hakkındaki Kapatma Davasına İlişkin Olarak, "Herkesin 'Oh' Diyebileceği, Rahatlayabileceği Bir İmkan Varsa, Türkiye..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10