19 Mayıs 2008 Pazartesi Günü Haberleri

19 Mayıs 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Tüsiad Başkanı Yalçındağ: Küresel Kapitalizmde Güç Dengesi ABD Aleyhine, Gelişen Ülkeler Lehine Bozulabilir İsviçre'de Uluslar Arası Bir Sempozyumda Konuşan Tüsiad Başkanı Arzuhan Doğan Yalçı..
Doktorlar Başbakan Erdoğan'a Birkaç Gün İstirahat Önerdi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın gözünde bulaşıcı iltihabi bir durum olduğu bildirildi.
ANKA'nın Başbakanlık kaynaklarından edin..
Kene Tehlikesine Aldırmayan Vatandaşlar, Piknik Alanlarına Akın Etti İstanbul'da Dün Mesire Alanlarına Giden Birçok Vatandaşın Kene Isırmasına Maruz Kalmasına Rağmen 19 Mayıs Tatilini Fırsat ..
Türkiye Raporu Çarşamba Günü Tartışılacak Avrupa Parlamentosu (AP) Genel Kurulu, Hollandalı Hristiyan Demokrat Parlamenter Ria Oomen -Ruijten Tarafından Hazırlanan Türkiye Raporunu Çarşamba G..
Opec: Petrol Arzı Yeterli Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü (Opec), Petrol Piyasasında Arzın Yeterli Olduğunu Bildirdi.
Kocaeli Erkek Öğrenci Yurdunda Mezuniyet Töreni
Kocaeli Erkek Öğrenci Yurdu'nda Mezuniyet Töreni
Kocaeli Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu'nda Kalan ve Mezun Olan Ondört Öğrenci İçin Mezuniyet Töreni Düzenlendi.
19 Mayıs Gençlik Bayramı Kutlamaları
19 Mayıs Gençlik Bayramı Kutlamaları
Ülke Genelinde Olduğu Gibi Zonguldak'ın Gökçebey İlçesinde de 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Bayramı Kutlamaları Coşkuyla Kutlandı. Sıcak Geçen Kutlamalarda Öğrencilerin Ellerindeki Sigara Karşıtı Resim ve Yazıların...
Diclede 19 Mayıs Kutlamaları
Dicle'de '19 Mayıs' Kutlamaları
Diyarbakır'ın Dicle İlçesinde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Coşkuyla Kutlandı. Renkli Geçen Kutlamalarda Ses Düzeni Arızalanınca Polis Megafonu Kullanıldı.
Ümraniye Belediyesi'nden Yeni Bir Hizmet Daha Ümraniye Belediyesi Saatte 200 Ton Asfalt Üretme Kapasitesine Sahip Doğalgazla Çalışan Çevre Dostu Asfalt Fabrikasını Hizmete Soktu.
19 Mayıs Atatürkü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Hakkari'de Büyük Bir Coşku ile Kutlandı.
Vezirköprüde 19 Mayıs Coşkusu
Vezirköprü'de 19 Mayıs Coşkusu
Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün 89 Yıl Önce Samsun'da Milli Mücadele'yi Başlattığı Günün Yıldönümü Olan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Tüm Yurtta Olduğu Gibi Samsun'un Vezirköprü İlçesinde...
Erdemlide Atatürkü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları
Erdemli'de Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Mersin'in Erdemli İlçesinde Coşkuyla Kutlandı.
19 Mayıs Atatürkü Anma Gençlik ve Spor Bayramı
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Tüm Yurtta Olduğu Gibi Bitlis'in Ahlat İlçesinde de Düzenlenen Törenlerle Kutlandı.
Kalp Krizi Geçiren Sürücü Öldü
Kalp Krizi Geçiren Sürücü Öldü
Aydın'ın Söke İlçesinde Meydana Gelen Olayda, Direksiyon Başında Kalp Krizi Geçiren Sürücü Hayatını Kaybetti. Serbest Muhasebecilik Yaptığı Öğrenilen Şahsın, Ani Ölümü Yakınlarını Yasa Boğdu.
Hakkari Belediyesinden Temizlik Çalışması
Hakkari Belediyesi'nden Temizlik Çalışması
Hakkari Belediye Başkanlığı Tarafından Başlatılan Temizlik Çalışması Kapsamında Cadde ve Sokaklar Tazyikli Suyla Yıkanıyor.
Lise Öğrencilerinin Resim Sergisi
Lise Öğrencilerinin Resim Sergisi
Zonguldak'ın Gökçebey İlçesinde Lise Öğrencilerinin Eğitim Sezonu Boyunca Yaptığı Resim Çalışmaları Protokole ve Halka Sergilendi.
Yazar Murathan Mungan Mersinde Söyleşiye Katıldı
Yazar Murathan Mungan Mersin'de Söyleşiye Katıldı
Ünlü Şair, Tiyatro ve Öykü Yazarı Murathan Mungan, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda Düzenlenen Söyleşi ve İmza Gününe Katıldı.
Kayserispor, Mehmet Topuz'un Sözleşmesini Uzattı, Gökhan Ünal'a Gelecek Teklifleri İse Değerlendirecek Son İki Yıldır Transfer Dönemlerinin En Fazla Konuşulan İsmi Kayserispor'un Yıldız Oyunc..
Nusaybin 19 Mayıs Etkinlilerinde Top Cambazının Şovu Yoğun İlgi Gördü
Nusaybin 19 Mayıs Etkinlilerinde Top Cambazının Şovu Yoğun İlgi Gördü
Tüm Yurtta Coşkuya Kutlanan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Mardin'in Nusaybin İlçesinde Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı.
Bayram Balonları Paniğe Neden Oldu Beşiktaş İnönü Stadyumu'nda İstanbul Protokolünün de İzlediği 19 Mayıs Gösterileri Sırasında Bir Parktaki Ağaçlara Bırakılan Balonlar, Bomba Paniğine Neden..
Üniversiteli Genç Traktör Altında Can Verdi Bursa'nın İnegöl İlçesinde Meydana Gelen Kazada Kullandığı Traktörün Altında Kalan Üniversite Öğrencisi Hayatını Kaybederken Babaannesi ve Dedesi İ..
Tibetlilerin Ruhani Lideri Dalay Lama Almanya'da Tibetlilerin Ruhani Lideri Dalay Lama'nın Almanya Ziyareti, Çin Taraftarı ve Tibetli Göstericileri Karşı Karşıya Getirdi.
19 Mayıs Kutlamalarına Katılan Öğrenciler Sıcaktan Bayıldı
19 Mayıs Kutlamalarına Katılan Öğrenciler Sıcaktan Bayıldı
Fethiye'deki 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamalarına Sıcaklar Damgasını Vurdu. 4 Öğrenci Sıcakların Etkisi ile Baygınlık Geçirdi.
Atatürk Havalimanı Terminali Dışında Sigara Trafiği Kapalı Alanlar İçin Uygulanmaya Başlanan Sigara İçme Yasağı, Atatürk Havalimanı'nda da Etkisini Gösterdi. Yolcular Uçaklarına Binmeden Önc..
Hakkari'de 19 Mayıs Coşkusu Hakkari'deki 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı İlginç Gösterilere Sahne Oldu.
Bütçesi 125 Milyon $ 'Indıana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı' 23 Mayıs'ta Vizyonda. Indy'nin Kristal Kafatası İçin Ruslar'la Mücadeleye Girdiği Filmde 65'lik Harrıson Ford, Dublöre Gerek ..
Eskişehir'de Lastik Deposunda Çıkan Yangın Korkuttu Eskişehir'de Bir Hurda Lastik Deposunda Çıkan Yangın Korkulu Dakikaların Yaşanmasına Neden Oldu.
8. Diyarbakır Kültür ve Sanat Festivali 27 Mayısta Başlıyor
8. Diyarbakır Kültür ve Sanat Festivali 27 Mayıs'ta Başlıyor
Diyarbakır Kültür ve Sanat Festivali'nin Sekizincisi 27 Mayıs Günü, Parkorman'da Süleymaniye Orkestrası'nın Konseriyle Başlayacak.
Ispartada Sigara Yasağı 19 Mayıs Kutlamalarına Yansıdı
Isparta'da Sigara Yasağı 19 Mayıs Kutlamalarına Yansıdı
Isparta'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Coşkuyla Kutlandı. Bugün Yürürlüğe Giren Sigara Yasağı Kutlamalara Yansıdı. Öğrencilerin Ellerindeki 'Sigara Öldürür' Yazısının Tribünlere Yansıması Kutlamalara...
Burdurda 19 Mayıs Kutlamalarında Sigarayı Bırakma Mesajları Verildi
Burdur'da 19 Mayıs Kutlamalarında Sigarayı Bırakma Mesajları Verildi
Burdur Gazi Atatürk Stadı'nda Düzenlenen Bayram Kutlamalarında Sigaraya Karşı Açılan Pankartlar Dikkat Çekti. 'Hayatını Kayır Sigaraya Hayır, Sigarayı Bırak Yaşamaya Bak" Gibi Pankartları Taşıyan Öğrenciler, Büyük Alkış...
İstanbulda Kene Paniği
İstanbul'da Kene Paniği
İstanbul'da Kene Isırığı Şikayeti ile Hastanelere Başvuranların Sayısında Patlama Oldu. Hafta Sonu ve 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Tatilini Fırsat Bilerek Piknik Alanlarına Koşan Çok Sayıda Vatandaşı...
Başbakan Yardımcısı Çiçek: "Kimse Davayla İlgili Fitne Fesat Çıkarmasın" Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, AK Parti'ye Açılan Kapatma Davasında Kimsenin Kendisini Yüksek Mahke..
Sigara Yasağı Beraberinde Tartışma Getirdi Kapalı Mekanlarda Sigara İçme Yasağı Getiren, 'Tütün Ürünlerinin Zararlarının Önlenmesi ve Kontrolü Hakkında Kanun'un Yürürlüğe Girmesi, Tartışmala..
Eskişehirliler, Bakan Unakıtan'dan "Ronaldinho" Bekliyor Türkcell Süper Lig ve Bank Asya 1'nci Lig sonuçları, futbol fanatiği siyasetçilere farklı duygular yaşattı.
Ispartada Sinekle Mücadele
Isparta'da Sinekle Mücadele
Isparta Belediyesi Yaz Mevsiminin Geldiği Şu Günlerde Modern Araçlarla Sinekle Mücadeleye Başladı.
Aydında 19 Mayıs Etkinlikleri
Aydın'da 19 Mayıs Etkinlikleri
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nın 89'uncu Yıl Dönümü Aydın'ın Nazilli İlçesinde de Törenlerle Kutlandı. Halkın Büyük İlgi Gösterdiği Törenlerde, Öğrencilerin Hazırladığı Bir Birinden Renkli Gösteriler...
İnsanat Bahçesi Sahnelendi
İnsanat Bahçesi Sahnelendi
Karadeniz Teknik Üniversitesi Gümüşhane Meslek Yüksekokulu Hasat Tiyatro Grubu "İnsanat Bahçesi" Adlı Tiyatro Oyununu Gümüşhane'de 4 Gün Üst Üste Sahneledi.
Hadise'den Seksi Klip Klipleriyle Ses Getirmeye Başlayan Hadise'den Bir Bomba Daha.. Foto Galeri
AKP Gururla Sunar... Osmanlı Sadrazamı Öküz Mehmet Paşa'nın Hayat Hikayesi Dizi Film Oluyor.
Başbakan Törenlere Katılmadı 19 Mayıs Tüm Yurtta Çoşkuyla Kutlanırken Başbakan Erdoğan Rahatsızlığı Nedeniyle Kutlamalarda Yer Almadı
19 Mayıs Atatürkü Anma Gençlik ve Spor Bayramı
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Van'da da Düzenlenen Törenlerle Kutlanırken, Öğrenciler Bugün Yürürlüğe Giren Sigara Yasağına Açtıkları Pankartlarla Destek Verdi.
Tırazlar Köyünde 19 Mayıs Coşkusu
Tırazlar Köyünde 19 Mayıs Coşkusu
Sarıgöl İlçesine Bağlı Tırazlar Köyünde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Coşkuyla Kutlandı.
Yenimahalle Belediyesi'nden Gençlik Etkinlikleri Türkiye'nin İlk Çocuk Mehter Takımı, Yenimahalle'nin Çeşitli Yerlerinde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Etkinlikleri Kapsamınd..
19 Mayıs Atatürkü Anma Gençlik ve Spor Bayramı
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Tüm Yurtta Olduğu Gibi Van'ın Erciş İlçesinde de Coşku İçersinde Kutlandı.
Ereğlide 19 Mayıs Çoşkuyla Kutlandı
Ereğli'de 19 Mayıs Çoşkuyla Kutlandı
Zonguldak'ın Ereğli İlçesinde 19 Mayıs Büyük Bir Coşku ile Kutlandı. İlçede Günler Öncesinden Gençlik Yürüyüşleri, Gençlik Koşusu ve Halk Yürüyüşleri ile Başlayan Etkinlikler, Erdemir Stadında Yapılan Bayram Kutlaması...
İki Milletvekilinden Dizi Projesi Osmanlı Sadrazamı Öküz Mehmet Paşa'nın Hayat Hikayesi Dizi Film Olacak. AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Yağmurdereli'nin Çekeceği Filmin Senaryosunu AK ..
Myanmar'da 3 Günlük Yas Myanmar'da Ay Başında Çıkan Nergis Kasırgasının Yol Açtığı Felakette Hayatını Kaybedenler İçin 3 Günlük Yas İlan Edildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10