19 Mayıs 2008 Pazartesi Günü Haberleri

19 Mayıs 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bu Video Olay Yaratacak Ünlü Yıldızın 23 Yaşında, Uyuşturucu Kullanırken Görüntülendiği Amatör Video İnternete Düştü. Brad Pıtt'le Yaşadığı İlişkiyle Her Zaman Gündemde Kalmayı Başaran Jolıe'..
Tüketici Hakem Heyeti, Telekom'un Aylık/yıllık Ücretini Hukuka Aykırı Buldu Bursa'nın Mudanya İlçesi Tüketici Sorunları Hakem Heyeti, Türk Telekom'un 'Aylık/yıllık Ücret' Adı Altında Aldığı Ü..
Sette Zehirlenmiş 'O... Çocukları' Filminde İtalyan Bir Öğrenciyi Canlandıran Özgü Namal'ın Diksiyon Çalışmak İçin Hiç Vakti Olmamış
Toplumun Temeli Aile, Ailenin Temeli de Annedir
'Toplumun Temeli Aile, Ailenin Temeli de Annedir'
Osmaniye'nin Kadirli İlçesinde Gönül -Der Tarafından "Aile İçi İletişim" Konulu Bir Seminer Düzenlendi.
Şoför, Uyuklayınca Araç Şarampole Yuvarlandı: 3 Yaralı
Şoför, Uyuklayınca Araç Şarampole Yuvarlandı: 3 Yaralı
Muğla'nın Fethiye İlçesinde, Şoförün Uyuklaması Sonucu Şarampole Yuvarlanan Araçta Bulunan Aynı Aileden 3 Kişi Yaralandı.
Kilis Özel Mehmet Döğme İlköğretim Okulu, Bahar Şenliği Etkinliği Düzenledi
Kilis Özel Mehmet Döğme İlköğretim Okulu, Bahar Şenliği Etkinliği Düzenledi
Kilis Özel Mehmet Döğme İlköğretim Okulu, Yılsonu Etkinlikleri Çerçevesinde Bahar Şenliği Düzenledi.
TBMM Başkanı Toptan'dan Genelkurmay'a Başsağlığı Mesajı TBMM Başkanı Köksal Toptan, İzmir'de Eğitim Sırasında El Bombasının Patlaması Sonucu Astsubay Berkant Kahraman'ın Şehit Olması Dolayısı..
Konyada 19 Mayıs Törenlerine Katılan Tiryakiler, Sigara İçmek İçin Stadyum Dışına Çıktı
Konya'da 19 Mayıs Törenlerine Katılan Tiryakiler, Sigara İçmek İçin Stadyum Dışına Çıktı
Sigara Yasağı Başladı. Yasağın Spor Tesislerini de Kapsaması Nedeniyle 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamalarına Katılan Konyalı Tiryakiler Sigarayı Stadyum Dışına Çıkarak İçti.
Isparta, Verilecek Destekle Kozmetik Sektörünün Merkezi Olabilir Dünya Gül Yağı Üretiminin Yüzde 40'ını Karşılayan Isparta'nın Verilecek Teşviklerle Kozmetik Sektörünün Merkezi Olabileceği Be..
Şanlıurfada Kaçak Sigara Operasyonu
Şanlıurfa'da Kaçak Sigara Operasyonu
Şanlıurfa'da Yurda Yasadışı Yollardan Sokulduğu Tespit Edilen 8 Bin 370 Paket Yabancı Marka Sigara Ele Geçirildi. Olayla İlgili Olarak 2 Kişi Gözaltına Alındı.
Sinop -Boyabat Tünelli Geçiş Yolu 2008 Yılı İçersinde Hizmete Açılacak
Sinop -Boyabat Tünelli Geçiş Yolu 2008 Yılı İçersinde Hizmete Açılacak
AK Parti Sinop Milletvekili Abdurrahman Dodurgalı, Sinop Boyabat Tüneli Geçiş Yolunun 2008 Yılı İçersinde Hizmete Açılacağını Söyledi.
Sağlık Bakanlığı: "İshal Vakaları Su Kaynaklı" Aksaray ve Şereflikoçhisar'da Yaklaşık Bir Haftadır Süren İshal Salgını Halkı Hastanelere Düşürürken, Sağlık Bakanlığı İshal Vakalarının Su Kayn..
Fanatik Çeşme Sarı-kırmızı Renklere Boyandı
Fanatik Çeşme Sarı-kırmızı Renklere Boyandı
Zonguldak'ın Ereğli İlçesinde Bulunan Çeşme, Her Yıl Süper Lig'de Şampiyon Olan Takımın Rengine Boyanıyor.
Üniversitelerarası Lojistik Vaka Yarışması'nda Final Heyecanı Mars Logistics Sponsorluğunda Lojistik Derneği (Loder) Tarafından 5'incisi Düzenlenen Üniversitelerarası Lojistik Vaka Yarışması'..
Şanlıurfada Kaçak Sigara Operasyonu
Şanlıurfa'da Kaçak Sigara Operasyonu
Şanlıurfa'da Düzenlenen Operasyonda 8 Bin 370 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirilirken, Olayla İlgili 2 Kişi de Gözaltına Alındı.
Irak'taki Yerel Seçimlere Güvenlik Engeli Irak Başbakanı Nuri El-maliki, Bu Yılın Ekim Ayında Yapılması Hedeflenen Yerel Seçimlerin, Ülke Çapındaki Şiddet ve Güvenlik Endişesini Göz Önüne Ala..
Görme Özürlülerin Mücadelesine Sanatçılardan Destek Görme Özürlüler Derneği'nin (Gözder), Dernek Binasının Yıkılmaması İçin Verdiği Mücadeleye Sanatçılardan Destek Geldi.
Batman'da 460 Gram Ağırlığında 5 Aylık Bebek Dünyaya Geldi Batman'da 5 Aylık Olarak Dünyaya Gelen 460 Gram Ağırlığındaki Bebek Görenleri Şaşırtıyor. Doktorlar Bebeği Yoğun Bakım Ünitesinde Tu..
Taksicilerin "Sigara Yasağı Korsana Rağbeti Artırır" Endişesi Taksi Sürücüleri, Sigara İçemeyen Müşterilerin Oldukça Yaygın Olan Korsan Taksi Piyasasını Güçlendireceğini Savunarak, "Yasak Son..
Gaziantepli Tiyatrocudan Sigara Yasağına Destek
Gaziantepli Tiyatrocudan Sigara Yasağına Destek
Gaziantepli Tiyatrocu Reşat Yaşar, Kentin En İşlek Caddesinde Sergilediği Mini Bir Oyunla Sigaranın Zararlarını Anlatarak, Vatandaşlardan Sigarayı Bırakmalarını İstedi.
Sağlık Bakanlığı: İshalin Nedeni Su Sağlık Bakanlığı'ndan Yapılan Açıklamada, Aksaray ile Ankara'nın Şereflikoçhisar İlçesinde Görülen İshal Vakalarının Sudan Kaynaklandığı Belirtilerek, "Her..
Mantarın Kilosu 25 YTLden Satılıyor
Mantarın Kilosu 25 YTL'den Satılıyor
Malatya'da Mantarın Kilosu 25 YTL'den Alıcı Buluyor.
Gökçebey Okuyor Kampanyası
'Gökçebey Okuyor' Kampanyası
Zonguldak'ın Gökçebey İlçesinde Milli Eğitim Müdürülğü ve Kitap Yayınevleri ile Birlikte Kitap Okuma Kampanyası Başlatıldı. Yayınevlerinin Çıkardığı Kitaplar, Açılan Sergiyle Halka Satışa Sunuluyor.
Tütün Satıcıları Kayıtdışı Satıştan Şikayetci
Tütün Satıcıları Kayıtdışı Satıştan Şikayetci
Malatya'daki Tütün Satıcıları, Satışların Son 3 Aydan Beri Önemli Ölçüde Azaldığını Söylediler.
Üniversite Öğrencilerinden Kan Bağışı
Üniversite Öğrencilerinden Kan Bağışı
Balıkesir'in Bandırma İlçesinde Üniversite Öğrencileri Kan ve Organ Bağışı Kampanyası Düzenledi.
Promosyonlu Kan Kampanyası
Promosyonlu Kan Kampanyası
Malatya İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Kan Merkezi'ne İkinci Kez Kan Bağışında Bulunanlara Sponsordan Sağlanan Tşortlar Hediye Edilecek.
Ak Partiden Özürlülere Yemek
Ak Partiden Özürlülere Yemek
10-16 Mayıs Dünya Sakatlar Haftası Dolayısıyla Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Nazilli Özürlüler Koordinasyon Merkezi Tarafından Özürlülerle Kaynaşma Etkinliği Düzenlendi.
Vartoda Başarılı Öğrenciler Geziye Götürüldü
Varto'da Başarılı Öğrenciler Geziye Götürüldü
Muş Öğretmenler Derneği, Ortaöğretim Kurumları Sınavı'na (Oks) Hazırlanan 50 Öğrenciyi Çanakkale, Bursa ve İstanbul'a Geziye Gönderdi.
Yozgatın İlk Renkli Gazetesi Yayınlanmaya Başladı
Yozgat'ın İlk Renkli Gazetesi Yayınlanmaya Başladı
Yozgat'ta Yerel Olarak Yayınlanan Yozgat Haber Gazetesi Büyük Boy ve Renkli Olarak Yayınlanmaya Başladı.
Macarlar Eskihisarı Çok Sevdi
Macarlar Eskihisar'ı Çok Sevdi
Gebze Belediyesi'nin Konuğu Olarak Ülkemize Gelen Kobanya Belediyesi Heyeti, Eskihisar'ı ve İzmit Körfezi'ne Hayran Kaldı.
Varto Dernek Denetimleri
Varto Dernek Denetimleri
Muş'un Varto Kaymakamlığı Dernekler Yönetim Kurulu Başkanlığı, Belediye Bünyesinde Faaliyet Gösteren Belediyespor Kulübü'nü Denetleyerek Faaliyetleri Hakkında Bilgi Aldı.
Yozgatta 19 Mayıs Atatürkü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Coşkuyla Kutlandı
Yozgat'ta 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Coşkuyla Kutlandı
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Yozgat'ta da Törenlerle Kutlandı.
Şanlıurfanın Akçakale İlçesinde 19 Mayıs Coşkusu
Şanlıurfa'nın Akçakale İlçesinde 19 Mayıs Coşkusu
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Şanlıurfa'nın Akçakale İlçesinde Törenlerle Kutlandı.
Erdoğan'ın Gözünde İltihabi Durum Belirlendi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Gözünde "İltihabi" Bir Durumun Olduğu, Doktorların Bir Kaç Gün İstirahat Önerdiği, Akşam Son Kontrollerin Yapılac..
Ankaragücü'nde Kadroya Takviye Yeni Sezonda Güçlü Bir Takım Kurmak İçin Transfer Çalışmalarına Hız Veren Ankaragücü, Geçen Sezon Kasımpaşa'da Forma Giyen Barbaros ve Konyaspor'da Oynayan Bura..
Babacan: Bölgeye Dışarıdan Yapılacak Dayatmalar İşe Yaramaz Dünya Ekonomik Forumu'na Katılan Dışişleri Bakanı Ali Babacan, 'İstikrar İçin Yeni Stratejiler' Başlıklı Oturumda Yaptığı Konuşmada..
Güzellerin Kusurları Güzel Yıldızların Çirkin Yanlarını Merak Ediyor Musunuz?
'İstanbul Depreminin Eli Kulağında' Prof. Celal Şengör, İstanbul Depremiyle İlgili Sorularını Yanıtladı. İşte En Riskli Yerler...
Vatandaş Sigara Yasağını Nasıl Deldi Bugün 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Aynı Zamanda Sigara Yasağının İlk Günü Ancak...
Gözünde 'Bulaşıcı İltihabi' Bir Durumun Var Başbakan'ın Rahatsızlığı Nedeniyle Katılamadığı 19 Mayıs Törenleri Tüm Yurtta Çoşkuyla Kutlandı. Doktorların Erdoğan'a Bir Kaç Gün İstirahat Önerdi..
3 Öğrenci Korkudan Baygınlık Geçirdi 19 Mayıs Gösterisinde Kullanılan Öküzler Tören Alanını Birbirine Kattı
Konyada Dhkp/c Propagandası Yapan İki Üniversite Öğrencisi Gözaltına Alındı
Konya'da Dhkp/c Propagandası Yapan İki Üniversite Öğrencisi Gözaltına Alındı
Konya'da Terör Örgütünün Propagandasını Yaptıkları İddia Edilen 2 Üniversite Öğrencisi, Polisin Düzenlediği Operasyonda Gözaltına Alındı.
Çankırı'da 19 Mayıs Kutlamalarına Yoğun İlgi 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı Çankırı'da da Törenlerle Kutlandı. Atatürk Anıtına Çelenk Konulması, Saygı Duruşu ve İstiklal M..
Kız Yurdundaki Taciz İddiası Hakkında Soruşturma Açıldı
Kız Yurdundaki Taciz İddiası Hakkında Soruşturma Açıldı
Bursa Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne Bağlı Kız Yetiştirme Yurdunda Kalan 16 Yaşındaki Bir Kızın Öğretmeni Tarafından Tacize Uğrayıp Darp Edildiği İddiasıyla İlgili Soruşturma Başlatıldı. Kızın Annesi Cumhuriyet...
Asker Adayının Uğurlama Yemeği Cenaze Yemeğine Döndü
Asker Adayının Uğurlama Yemeği Cenaze Yemeğine Döndü
Mersin'in Gülnar İlçesinde Yarın Vatani Görevini Yapmaya Gidecek Genç, Geçirdiği Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti. Asker Adayı İçin Ailesinin Verdiği Yemek, Cenaze Yemeğine Dönüştü.
Kayserispor Kaptanını Bırakmadı Kayserispor Takım Kaptanı Mehmet Topuz, Kulübü ile Olan Sözleşmesini 2010 Yılına Kadar Uzattı. Yıldız Futbolcu, Kayserispor'da Kaldığı İçin Mutlu Olduğunu Söyl..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10