18 Mayıs 2008 Pazar Günü Haberleri

18 Mayıs 2008 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Antalyaspor'u Azeri İşadamı Telman İsmailov'un Satın Alacağı İddiası Turkcell Süper Lig'in Yeni Takımlarından Antalyaspor'u Azerbaycanlı Milyarder İşadamı Telman İsmailov'un Satın Alacağı İdd..
Malatya Belediyespor'un Hedefi Tff 2. Lig'de Başarılı Olmak Tff 2. Lig'e Yükselen Malatya Belediyespor'un Takım Kaptanı Murat Kurt, İki Sezon Üst Üste Şampiyon Olarak Amatör Ligden Tff 2. Lig..
Küçükkuyu'da Mülteci Operasyonu Çanakkale'nin Ayvacık İlçesine Bağlı Küçükkuyu Beldesinde Yasadışı Yollarla Yurt Dışına Kaçmak İsteyen 25 Mülteci Yakalandı.
TBMM Başkanından Diyarbakıra Kitap Yardımı
TBMM Başkanı'ndan Diyarbakır'a Kitap Yardımı
TBMM Başkanı Köksal Toptan, Bartın Gazeteciler Cemiyeti Tarafından Başlatılan "Kardeş Kitaplıklar Kampanyası" Çerçevesinde Diyarbakır'ın Silvan İlçesine 200 Kitap Gönderdi.
Siirt'te Sema Gösterisi Konya Türk Tasavvuf Müziği Topluluğu'nun Siirt'te Düzenlediği Sema Gösterisi ve Tasavvuf Müziği Konseri İlgiyle İzlendi.
Yetkin: Buğdayda İstenilen Fiyat 70 Ykr, Artı Prim Türkiye Ziraatçılar Derneği (Tzd) Genel Başkanı İbrahim Yetkin, 'Türk Çiftçisinin Buğdayda 2008 Yılında İstediği Fiyat, Kilogram Başına 70 Y..
Endonezya'da 700 Yolcusu Olan Gemide Yangın Çıktı Endonezya'da, Adalar Arası Sefer Yapan Bir Gemide Yangın Çıktığı Bildirildi.
Eğer Clinton Olmazsa, ABDnin İlk Kadın Başkanı Kim Olacak?
Eğer Clinton Olmazsa, ABD'nin İlk Kadın Başkanı Kim Olacak?
Amerika'da Bugüne Kadar Ülkenin İlk Kadın Başkanı Olmaya Çok Yaklaşan Hillary Clinton'ın, Adaylık Yarışında Barack Obama'nın Gerisinde Kalması, Akıllara Başka Bir Soruyu Getirdi: ABD'nin Hiç Kadın Başkanı Olacak mı?...
Norveçliler, Bağımsızlık Gününü Coşkuyla Kutladı
Norveçliler, Bağımsızlık Günü'nü Coşkuyla Kutladı
Norveçliler, 194. Bağımsızlık Günü'nü Büyük Coşku ile Kutladı. Dün Sabahın Erken Saatlerinde Ünlü Karl Johans Gate Caddesini Dolduran Binlerce Norveçli Bayraklarla, Flamalarla, Geleneksel Kıyafetleriyle Kraliyet...
Bahçeli: "19 Mayıs'ı Buruk Bir Sevinçle Kutluyoruz" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 19 Mayıs'ı Buruk Bir Sevinçle Kutladıklarını İfade Ederek, Bu Burukluğun Nedeninin, Siyasi İradenin Yaban..
Yetkin: "Bu Etler, Hayvanlar Paraşüt Takarak mı Giriyor Türkiye'ye ?" Türkiye Ziraatçılar Derneği Başkanı İbrahim Yetkin, Türkiye'de Hayvan Kaçakçılığının Önemli Boyutlara Ulaştığını Belirter..
Özel Sani Konukoğlu Hastanesi Hemşireleri Unutmadı
Özel Sani Konukoğlu Hastanesi Hemşireleri Unutmadı
Gaziantep'te, Hemşirelik Haftası, Özel Sani Konukoğlu Hastanesi'nde Coşkuyla Kutlanıyor. Gecesini Gündüzüne Katıp, Bakıma Muhtaç Hasta ve Özürlülerin Tedavi ve Bakımlarını Üstlenen, Çocuk ve Yaşlılara Sağlık Hizmeti...
Abdülhamitin Hazırlattığı Rapora Göre; Avrupa, Anadoludaki Ayrılıkçı Unsurları Açıkça Destekliyormuş
Abdülhamit'in Hazırlattığı Rapora Göre; Avrupa, Anadolu'daki Ayrılıkçı Unsurları Açıkça Destekliyormuş
Atatürk Üniversitesi (Aü) Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Görevlisi Yrd. Doç. Dr. Selman Can, Sultan 2. Abdülhamit'in Hazırlattığı Raporda; Avrupa Devletlerinin, Anadolu'daki Farklı Etnik Grupları Açıkça Desteklediği,...
Kars'ta 'Gençlik Yürüyüşü' Kars'ta, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları Kapsamında 'Gençlik Yürüyüşü' Düzenlendi.
Midyat Gazi Yiboya Kardeş Ziyareti
Midyat Gazi Yibo'ya Kardeş Ziyareti
'Kardeş Okul Projesi' Kapsamında Mersin'in Anamur İlçesi Özel Tekalan Koleji'nden Öğretmen ve Öğrencilerin Bulunduğu 40 Kişi, Kardeş Okul Seçtikleri Mardin'in Midyat İlçesindeki Gazi Yatılı İlköğretim Bölge Okulu...
ABD, İsrail -Suriye Barış Görüşmlerinde Türkiye'den Daha Çok Çaba İstiyor Londra'da yayınlanan Arap gazetesi El-Hayat'ın yayınladığı rapora göre, ABD hükümetinin, Israil ve Suriye arasındaki ..
Şanlıurfada Şehir İçi Toplu Taşımacılıkta Görev Yapan Şoför ve Muavinlere Seminer
Şanlıurfa'da Şehir İçi Toplu Taşımacılıkta Görev Yapan Şoför ve Muavinlere Seminer
Şanlıurfa'da, Şehir İçi Toplu Taşımacılıkta Görev Yapan Şoför ve Muavinlere Halkla İlişkiler ve Motivasyon Konusunda Seminer Verildi.
6 Yeni Dokunulmazlık Dosyası Meclis'te Meclis'e 6 yeni dokunulmazlık dosyası daha ulaştı. DTP'li Kışanak, Ata, Binici, Birdal hakkında birer, AKP'li Öztaylan hakkında ise iki ayrı dosya Adale..
Dp Genel Başkanı Soylu, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'nı Kutladı Demokrat Parti (Dp) Genel Başkanı Süleyman Soylu, Yayınladığı Mesajla 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı Ku..
Aşık Mahzuni Karsta Anıldı
Aşık Mahzuni Kars'ta Anıldı
Kars Kafkas Üniversitesi (Kaü) Öğretim Elemanları ve Öğrencilerinden Oluşan 'Ezgili Yürek Grubu', Aşık Mahzuni Şerif Anısına "Mahzuni'ye Özlem" Adlı Bir Konser Verdi.
19 Mayıs Teslimiyet Reddi Milliyetçilik Kabulüdür MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, '19 Mayıs, Dünyadaki Ezilmiş ve İşgale Uğramış Milletlerin Simgesidir. 19 Mayıs Zulme, Eziyete, İşgal ve İs..MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, '19 Mayıs, Dünyadaki Ezilmiş ve İşgale Uğramış Milletlerin Simgesidir. 19 Mayıs Zulme, Eziyete, İşgal ve İstilaya Başkaldırışın Timsalidir.' Dedi
Posbıyık, CHPyi Ziyaret Etti
Posbıyık, CHP'yi Ziyaret Etti
Zonguldak'ın Ereğli İlçesi Eski Belediye Başkanı Halil Posbıyık, CHP Zonguldak İl Teşkilatını Ziyaret Etti.
Sakarya Bugüne Kadar 11 Bakan Çıkardı
Sakarya Bugüne Kadar 11 Bakan Çıkardı
TBMM Tarafından 22 Haziran 1954'te Çıkarılan Kanunla İl Olan Sakarya, Bugüne Kadar Bir Başbakan Yardımcısı, 11 Bakan Çıkardı.
Çanda 2 Nolu Sağlık Ocağı Binası Hizmete Girdi
Çan'da 2 Nolu Sağlık Ocağı Binası Hizmete Girdi
Çanakkale'nin Çan İlçesinde İstiklal Mahallesi'ndeki 2 Nolu Sağlık Ocağı Binası Törenle Hizmete Açıldı.
Park ve Bahçeler Müdürüne Ziyaret
Park ve Bahçeler Müdürüne Ziyaret
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı, Makamında Bıçaklı Saldırıya Uğradıktan Sonra Tedavi Görüp İş Başı Yapan Park ve Bahçeler Şube Müdürü Ahmet Özkaraaslan'ı İlk Gününde Ziyaret Ederek Moral Verdi.
Yozgatta Kına Yakılarak Askere Uğurlandılar
Yozgat'ta Kına Yakılarak Askere Uğurlandılar
Yozgat'tan Vatani Görevini Yapmak İçin Birliklerine Teslim Olacak 1988/2 Tertip Mehmetçiklere Kına Yakıldı.
Murat Göğebakan, Sakaryalı Gençleri Coşturdu
Murat Göğebakan, Sakaryalı Gençleri Coşturdu
Sakarya Büyükşehir Belediyesi 1. Gençlik Festivalinde Murat Göğebakan Kent Meydanı'nı Dolduran Binlerce Sakaryalı'ya Muhteşem Bir Konser Verdi.
Osmangazililer Belediye İlgisizliğinden Şikayetçi
Osmangazililer Belediye İlgisizliğinden Şikayetçi
Bursa'nın Hisar İçerisindeki En Eski Mahallesi Osmangazi'ye, Belediyeler ve Tedaş Gereken İlgiyi Göstermiyor.
Şırnak'ta Liseler Arası Bilgi Yarışması Irnak Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Liseler Arası Bilgi Yarışması'nda Silopi Lisesi Birinci Oldu.
(A) Milliler Almanya'da Çalışmalarını Sürdürüyor Avrupa Şampiyonası Finallerinde Mücadele Edecek (A) Milli Futbol Takımı, Almanya'daki İkinci Antrenmanı Bu Sabah Gerçekleştirdi.
Işın Karaca, Bursalı Hayranlarını Coşturdu Bursa'da Sahne Alan Ünlü Şarkıcı Işın Karaca, Hayranlarına Unutulmaz Bir Gece Yaşattı.
Sivasspor'un Lig Sıralamasıyla İlgili İtirazı Sivasspor Kulübü Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, Türkiye Futbol Federasyonu'nun (Tff) Sivasspor'un Lig Sıralamasıyla İlgili Yaptığı İtirazı Reddetmes..
Bank Asya 1. Lig Diyarbakırspor'da 16 Futbolcunun Sözleşmesinin Sona Erecek Olması Yönetimi Düşündürüyor.
Fuhuşa Aracılık Ettiği Öne Sürülen Bir Kişi Tutuklandı Malatya'da Fuhuşa Aracılık Ettiği İddiasıyla Bir Kişi Tutuklandı.
Cizre Semalarında Ufo İddiası Şırnak'ın Cizre İlçesinde, İki Günden Bu Yana Gece Geç Saatlerde Ortaya Çıkan ve Işık Saçan 2 Cismin Ufo Olduğu İddia Ediliyor.
Hava Sıcaklıkları Artıyor Hava Sıcaklıklarının Hafta Ortasına Kadar Tüm Yurtta 4 İla 6 Derece Artarak Mevsim Normallerinin Üzerinde Seyretmesi Tahmin Ediliyor.
Prof. Özdemir: "Eşlerden Biri Sigara İçiyorsa, Diğerinin İçmemesi Bir Anlam İfade Etmiyor" Türkiye'de Son Zamanlarda Akciğer Kanserinin Erkeklerde Görülme Oranı Kadar Kadınlarda da Görülmeye ..
TBMM Başkanı Toptan'dan Genelkurmay'a Başsağlığı Mesajı TBMM Başkanı Köksal Toptan, Şırnak'ın Güçlükonak İlçesi Kırsalında Terör Örgütüne Yönelik Sürdürülen Operasyonlarda Piyade Onbaşı Yakup..
1 Milyon Dolarlık Yatırımla Şalgam Üretecek
1 Milyon Dolarlık Yatırımla Şalgam Üretecek
Hatay'ın İskenderun İlçesinde 50 Yıl Önce Toptan ve Perakende Hububat Satışı Yapmak Üzere Kurulan Nas Ticaret, Ürün Yelpazesine Şalgamı da Ekledi.
El Freni Çekilmeyen Otomobil, Yayaların Yanından Geçti Küçükköy'de Freni Boşalan Kamyonetin Saçtığı Dehşetin Ardından Şişli'de Benzer Bir Olay Yaşandı. El Freni Çekilmeden Bırakılan Otomobil,..
Bağımlılık Yapan Maddelerle Mücadele Aktif Vatandaşlık Derneği (Akvat-der) Yönetim Kurulu Başkanı Abdulbaki Halitoğlu, Litvanya'nın Kleipeda Şehrinde Yapılan Madde Bağımlılığı Toplantısını De..
Afyonkarahisar Şehidine Ağlıyor Şırnak'ta Teröristlerce Açılan Ateş Sonucu Şehit Olan Piyade Er Yakup Suna'nın Afyonkarahisar'daki Evine Ateş Düştü.
Adalet Bakanı ve Hükümet Sözcüsü Çiçek Nevşehir'de Konuştu Adalet Bakanı ve Hükümet Sözcüsü Cemil Çiçek, AK Parti'nin Kapatma Davası ile İlgili Mahkemelerin Rahat Bırakılmasını İsteyerek, "Bı..
Atatürk'ü Anma Gençlik ve Halk Yürüyüşü Denizli'de, Yüzlerce Kişi, 500 Metre Uzunluğunda Bir Türk Bayrağı ile 2.5 Kilometre Yürüdü.
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Mesajları Kayseri'de Faaliyet Gösteren Çeşitli Sivil Toplum Örgütleri ve Siyasi Partiler, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Sebeb..
Başarılı Öğrenciler Çanakkaleden Döndü
Başarılı Öğrenciler Çanakkale'den Döndü
Başarılı Öğrenciler Şehitler Mekanı Çanakkale'den Memleketlerine Döndü.
Müzeler Haftası Etkinlikleri
Müzeler Haftası Etkinlikleri
Müzeler Haftası, Malatya'da Düzenlenen Törenle Başlatıldı.
Taekwondo Erzurum Müsabakaları Başladı
Taekwondo Erzurum Müsabakaları Başladı
Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Tarafından Minik ve Yıldızlar Kategorilerinde Organize Edilen Bay, Bayan Taekwondo İl Birinciliği Müsabakaları Bugün Başladı.
Türk Ocaklarından Tekden Hastanesine Ziyaret
Türk Ocaklarından Tekden Hastanesi'ne Ziyaret
Türk Ocakları Kayseri Şubesi Temsilcilerinden Oluşan Bir Grup, Tekden Hastanesi Tarafından Düzenlenen Sabah Kahvaltısına Katıldı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10