18 Mayıs 2008 Pazar Günü Haberleri

18 Mayıs 2008 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Telekom'un Gözü Şampiyonluk Kupasında Beko Basketbol Ligi Play -Off Yarı Final Serisinde Yarın Sahasında Beşiktaş Cola Turka'yı Konuk Edecek Türk Telekom, Taraftarlarına Çağrıda Bulunarak Des..
Bodrumda Kenan Doğulu Konseri
Bodrum'da Kenan Doğulu Konseri
Ünlü Pop Müzik Sanatçısı Kenan Doğulu, Muğla'nın Bodrum İlçesinde Bir Konser Verdi.
3. Uluslararası Irak Fuarı Bu Hafta Açılıyor Gaziantep'te Bu Yıl Üçüncüsü Düzenlenecek Olan Uluslararası Irak Fuarı, 22 Mayıs Perşembe Günü Açılacak.
Başbakan Erdoğan Eskişehir'de Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, TOKİ Konutları Anahtar Teslimi ve Vadişehir Konutları Kura Çekimi Dolayısıyla Düzenlenecek Törenlere Katılmak Üzere Eskişehir'e Ge..
Bahçeşehir Üniversitesi Rektöründen Türkçe Dersi Bahçeşehir Üniversitesi Rektörü Prof.dr. Deniz Ülke Arıboğan, Üniversitelerin Akademik Bir Yer Olmaktan Ziyade İngilizce Dil Kursu Haline Dönü..
Bakanların Kapadokya Gezisi
Bakanların Kapadokya Gezisi
Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Eski Bakanlar ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Necati Çetinkaya, Kapadokya Bölgesini Gezdi.
Aksarayda İshal Vakaları Yayılıyor
Aksaray'da İshal Vakaları Yayılıyor
Aksaray'da Toplu İshal, Kusma ve Karın Ağrısı Vakaları Çevredeki Yerleşim Birimlerine de Sıçramaya Başladı.
Çilek Festivali 21 Haziran'da Yapılacak Gezin Belediyesi, Geleneksel Hale Getirdiği Çilek Festivali'ni Bu Yıl 21 Haziran'da Gerçekleştirecek.
Erken Dönem Osmanlı Mezar Taşları Tarihe Işık Tutacak
Erken Dönem Osmanlı Mezar Taşları Tarihe Işık Tutacak
Bursa'da Çok Fazla Kayıtlı Belgenin Olmadığı Osmanlı Cihan Devleti'nin İlk Dönemlerine Ait Tarihi Mezar Taşları Özel Bir Çalışmayla Taranıp, Türkçeleştiriliyor.
Tersane İşçilerinden Tabutlu Protesto
Tersane İşçilerinden Tabutlu Protesto
Tuzla Tersaneler Bölgesindeki İşçi Ölümleri Beyoğlu'nda Protesto Edildi.
Kızılırmak'tan Mogan Gölü'ne Su Verilmeye Başlandı Kuraklık Nedeniyle Su Seviyesi Düşen Mogan Gölü'ne, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin Başlattığı Proje ile Kızılırmak'tan Su Verilmeye Başlan..
Tff 2. Lig Yükselme Grubu
Tff 2. Lig Yükselme Grubu
Tff 2. Lig Yükselme Grubunda Pendikspor'u Yenerek Bank Asya 1. Lig'e Yükselen Adanaspor'da Şampiyonluk Coşkusu Sabaha Kadar Sürdü.
Hügem Dershanesi, Besninin Altın ve Yıldız Çocuklarını Ödüllendirdi
Hügem Dershanesi, Besni'nin Altın ve Yıldız Çocuklarını Ödüllendirdi
Adıyaman'ın Besni İlçesinde Faaliyet Gösteren Hügem Dershanesinin Düzenlediği 'Altın ve Yıldız Çocuklar' Yarışmasında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllerini Aldı.
Vali Mehmet Çetin Doğubayazıtta
Vali Mehmet Çetin Doğubayazıt'ta
Son Valiler Kararnamesi ile Ağrı'ya Atanan Vali Mehmet Çetin Doğubayazıt İlçesini Ziyaret Etti.
3'üncü Irak Uluslar Arası Fuarı Gaziantep'te 3. Irak Uluslar Arası Fuarı, Forum Fuarcılık ve Geliştirme A.ş. ve Irak Ticaret Bakanlığı İşbirliğiyle 22 Mayıs'ta Gaziantep'te Yapılacak.
19 Mayıs Milletin Tek Amaç Etrafında Toplanmasıdır
19 Mayıs Milletin Tek Amaç Etrafında Toplanmasıdır
Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, '19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik Spor Bayramı' nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Radyo Metropole RTÜKten Ödül
Radyo Metropol'e RTÜK'ten Ödül
Mersin'de Yayın Yapan Radyo Metropol, "RTÜK Doğru ve Güzel Türkçe Kullanımı" Ödülü Aldı.
Müsiad Gik Toplantısı Ağustos Ayında Elazığ'da Yapılacak Üstakil Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (Müsiad) 2 Ayda Bir Yapılan Genel İdare Kurulu (Gik) Toplantısının Ağustos Ayında Elazığ'da..
Ilısu Barajı Projesi İçin "Çevre" Şartı Almanya, Avusturya ve İsviçre Ekonomi Bakanları, Türkiye'nin Ilısu Barajı Projesi Konusunda Çevreyle İlgili ve Sosyal Taahhütlerini Yerine Getirmemesi ..
İstanbul'da Sıcak Hava Hafta Ortasına Kadar Sürecek Meteoroloji İstanbul Bölge Müdürü Mustafa Yıldırım, İstanbul'da Hafta Sonu Mevsim Normallerinin Üzerinde Seyreden Havanın Perşembe Gününe K..
A Milli Futbol Takımı, Hazırlıklarını Sürdürüyor Avrupa Şampiyonası Finallerinde Mücadele Edecek A Milli Futbol Takımı, Almanya'da Sabah Saatlerinde Yaptığı Antrenmanla Hazırlıklarını Sürdürd..
Abbas ve Ürdün Kralı Abdullah, Mübarek'le Görüştü Filistin Yönetimi Lideri Mahmud Abbas ve Ürdün Kralı Abdullah, Şarm El-şeyh'de Mısır Cumhurbaşkanı Hüsnü Mübarek'le Bir Araya Geldi.
Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Çiçek Nevşehirde Konuştu
Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Çiçek Nevşehir'de Konuştu
Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, AK Parti'nin Kapatma Davası ile İlgili Mahkemelerin Rahat Bırakılmasını İsteyerek, "Bırakalım Mahkeme Kendi Kararını Versin. Biz Kapatılmayacağı Kanaatindeyiz" Dedi.
Akyazı Başörtüsüne Özgürlük Platformu'ndan Basın Açıklaması Akyazı İlçesinde, Başörtüsüne Özgürlük Platformu Tarafından 67. Basın Açıklaması Düzenlendi.
Başbakan Erdoğan, Eskişehir'de Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Çeşitli Temaslarda Bulunmak Üzere Eskişehir'e Geldi.
Elazığ'da Diş Çürüklerini Önleme Eğitimi Verilecek Elazığ Sağlık Müdürlüğü Tarafından Ağız ve Diş Çürüklerini Önleme Eğitimi Kapsamında Bazı Eğitim Çalışmalarının Yapılacağı Açıklandı. Elazığ..
Yakında Türkiye?de! Çin?deki Korkunç Depremde En Çok Okulların Yıkılması, Türkiye?deki İhmali de Gözler Önüne Serdi
'Ben de Şehit Olacağım' Dedi, Oldu Şehit Piyade Onbaşı Yakup Suna'nın Memleketi Ayonkarahisar'da Yas
TSK'ya 'Engerek' Aselsan Tarafından Üretilen Lazer İşaretleme Sistemi ?engerek?, TSK'nın Gücüne Güç Katmakla Birlikte, Özellikle Kuzey Irak'taki Terörist Yuvalarının Tam İsabetle Vurulmasında..
Atatürk Posteri Gölgesinde Türbanlı Sınav Açik Lise Sınavları için Fatih Kız Lisesi'ne Gelen Türbanlı, Çarşaflı, Takkeli Öğrenciler Engelle Karşılaşmadan Okul ve Sınıflara Girdi
Bahçeli: 19 Mayıs Başkaldırışın Timsalidir
Bahçeli: 19 Mayıs Başkaldırışın Timsalidir
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 19 Mayıs'ın, Dünyadaki Ezilmiş ve İşgale Uğramış Milletlerin Simgesi Olduğunu Belirterek, '19 Mayıs, Zulme, Eziyete, İşgal ve İstilaya Başkaldırışın Timsalidir' Dedi.
Fransız Jokey Doleuze Dopingli Çıktı Dünyanın Önde Gelen Jokeylerinden Biri Olan Fransız Binici Olivier Doleuze'nin, Doping Yaptığı Gerekçesiyle Singapur'da Bugün Düzenlenecek 2,2 Milyon Dola..
Gürcistanda Genç Mucitler Yarıştı, Altın Madalyalarını Başbakan Gurgenidze Taktı
Gürcistan'da Genç Mucitler Yarıştı, Altın Madalyalarını Başbakan Gurgenidze Taktı
Gürcistan Başbakanı Lado Gurgenidze, Yeni Buluş ve Düzeneklere İmza Atan Öğrencilere Övdü: "Hedefleri Doğrultusunda Çalışan Böyle Akıllı Gençleri Görmek İnsanı Mutlu Ediyor"
Mübarek, Şarm El Şeyh'te Ürdün ve Filistin Liderleriyle Görüştü Mısır Cumhurbaşkanı Hüsnü Mübarek, Şarm El Şeyh'te Ürdün Kralı Abdullah ve Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas ile Görüştü. Mı..
Asliye Ceza: Newroz Özel İsimdir, Suç Teşkil Etmez
Asliye Ceza: Newroz Özel İsimdir, Suç Teşkil Etmez
Valiliklerin 'W' Harfini Gerekçe Göstererek İzin Vermediği Nevruz Mitinglerine Mahkemelerden 'Vize' Çıktı.
Lokantacı ve Kebapçı Ustaları Sınavda Ter Döktü
Lokantacı ve Kebapçı Ustaları Sınavda Ter Döktü
İskenderun Lokantacılar ve Kebapçılar Odası Tarafından Ustalık Sınavı Düzenlendi. Iskenderun'da Faaliyet Gösteren ve Meslekte 7 Yılını Dolduranların Katıldığı Ustalık Sınavı Deniz Kebap Salonu'nda Gerçekleştirildi.
RTÜK Başkan Vekili Darendeli, Emniyet Müdürü Ali Yılmazı Ziyaret Etti
RTÜK Başkan Vekili Darendeli, Emniyet Müdürü Ali Yılmaz'ı Ziyaret Etti
Radyo Televizyon Üst Kurulu (Rütük) Başkan Vekili Abdulvahap Darendeli, Gaziantep Emniyet Müdürü Ali Yılmaz'ı Ziyaret Etti.
Zaman Gazetesi Kavakta Temsilcilik Açtı
Zaman Gazetesi Kavak'ta Temsilcilik Açtı
Zaman Gazetesi, Okuyucularına Daha İyi Hizmet Sunabilmek Amacıyla Samsun'un Kavak İlçesinde Temsilcilik Açtı. Yaşar Doğu Mahallesi, İstasyon Caddesi'nde Hizmete Giren Büro, Abonelere Dağıtım, Haber ve Halkla İlişkiler...
Sivas Platformu Suşehrinde Bir Araya Geldi
Sivas Platformu Suşehri'nde Bir Araya Geldi
Sivas'ın Suşehri İlçesine Gelen Sivas Platformu Başkan ve Üyeleri, İlçede İncelemeler ve Ziyaretlerde Bulundu.
Saadet Partisi İl Kongerisi Yapılacak
Saadet Partisi İl Kongerisi Yapılacak
Saadet Partisi Zonguldak İl Başkanı Necdet Sarı, Parti Binasında Basın Toplantısı Düzenlendi.
Rektör Arıboğan: Dünyanın Hiçbir Ülkesinde Türkiyedeki Kadar İngilizceyi Mükemmel Konuşmaya Çalışan İnsan Göremezsiniz
Rektör Arıboğan: 'Dünyanın Hiçbir Ülkesinde Türkiye'deki Kadar İngilizce'yi Mükemmel Konuşmaya Çalışan İnsan Göremezsiniz'
Bahçeşehir Üniversitesi Rektörü Prof.dr.deniz Ülke Arıboğan, Türkçe'yi İyi Konuşmanın Ne Kadar Önemli Bir Vasıf Olduğunun Tam Olarak Bilinmediğini Savundu. Arıboğan, 'Dünyanın Hiçbir Ülkesinde Türkiye'deki Kadar...
Başbakan Erdoğan'dan Müzeler Haftası Mesajı Başbakan Recep Tayip Erdoğan Müzeler Haftası nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Başbakan Erdoğan mesajında, dünyanın en eski medeniyetle..
Sakaryayı Ziyaret Eden Sudanlı İşadamları İkili Görüşmelerde Bulundu
Sakarya'yı Ziyaret Eden Sudanlı İşadamları İkili Görüşmelerde Bulundu
Sakarya Genç İşadamları Derneği (Sagiad) Üyeleri, Türkiye İşadamları ve Sanayicileri Konfederasyonu (Tuskon) Tarafından Düzenlenen '3. Tuskon-afrika Dış Ticaret Köprüsü Programı' Çerçevesinde Bir Grup Sudanlı İşadamıyla...
Filyosta Öğrencilere Tiyatro Gösterisi
Filyos'ta Öğrencilere Tiyatro Gösterisi
Zonguldak'ın Çaycuma İlçesinde Seçil Şanlı ve Zübeyde Hanım İlköğretim Okulu Öğrencilerine Tiyatro Gösterisi Sunuldu.
Türk Halk Müziği Sanatçısı Türkü, Talasemi Hastaları İçin Gaziantepe Gelecek
Türk Halk Müziği Sanatçısı Türkü, Talasemi Hastaları İçin Gaziantep'e Gelecek
Talasemi Derneği Gaziantep Şubesi, Dünya Talasemi Günü Etkinliklerini Sadece Bir Günle Sınırlamayarak Ay Boyunca Sürdürme Kararı Aldı.
19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı… Palandöken Belediye Başkanı Cenap Köksal Birdal, Türk Gençliğini ve Gençliği Yetiştirmek Mecburiyetindeki Ebeveynlere Düşen Sorumluluğun, Demokrasinin Tüm ..
Akyazı Başörtüsüne Özgürlük Platformundan 67. Basın Açıklaması
Akyazı Başörtüsüne Özgürlük Platformu'ndan 67. Basın Açıklaması
Sakarya'nın Akyazı İlçesi'nde, Başörtüsüne Özgürlük Platformu Tarafından 67. Basın Açıklaması Düzenlendi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10