17 Mayıs 2008 Cumartesi Günü Haberleri

17 Mayıs 2008 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kilis Belediye Başkanı Mehmet Abdi Bulut'tan 19 Mayıs Mesajı Kilis Belediye Başkanı Mehmet Abdi Bulut, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayram Nedeniyle Mesaj Yayımladı.
'Genç Birleşmiş Milletler' Toplandı Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı (TBMM) Köksal Toptan, Doğal Kaynakların Bilinçsizce Kullanıldığına Dikkat Çekerek, 'Çok Kısa Zamanda Çok Önemli Adımla..
Şanlıurfa Belediyesi 40 Öğrenciyi Karadeniz Turuna Gönderdi
Şanlıurfa Belediyesi 40 Öğrenciyi Karadeniz Turuna Gönderdi
Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, ÖSS'ye Hazırlanan ve Belediyenin Katkılarıyla Ücretsiz Olarak Dershaneye Gönderilen 40 Öğrenciyi, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Dolayısıyla Karadeniz Turu'na Gönderdi.
Galatasarayda Superleague Formula Tasarım Yarışmasının Galibi Mutlu Öksüz Oldu
Galatasaray'da Superleague Formula Tasarım Yarışması'nın Galibi Mutlu Öksüz Oldu
Galatasaray'da Superleague Formula Tasarım Yarışması'nın Galibi Mutlu Öksüz Oldu. Sarı - Kırmızılı Kulübün Resmi İnternet Sitesinden Yapılan Açıklamada, Superleague Formula Yarış Arabasının Dizaynı İçin Açılan...
Amerikalı Turistlerin Karçinbaşı Merakı
Amerikalı Turistlerin 'Karçinbaşı' Merakı
1916 Yılında Ermeni Çeteleri ile Rus Askerleri Tarafında Şehit Edilen 387 Mehmetçiğin Gömülü Olduğu 'Karçınbaşı' Tepesi Amerikalı Bayan Turistlerin Merak Konusu Oldu.
İzmirli Avukattan Büyükşehir Belediyesine Dava
İzmir'li Avukattan Büyükşehir Belediyesi'ne Dava
İzmir'li Avukat Mustafa Kemal Turan İzmir'de Yağmur Sularının Yeraltına Alınması Amacıyla Şehir İçi Ulaşım Ağı Üzerine Yapılan Izgara ve Kanalet Sistemine Karşı Dava Açtı. Sistemin Bozuk ve Yanlış Olduğunu Belirten...
MHP Adana Milletvekili Kürşat Atılgan: "Tarımda Yeni Strateji Şart" Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili Kürşat Atılgan, Ülke Tarımında Yeni Bir Stratejinin Şart Olduğunu Söyle..
Bursada Sağlık Çalışanları Bir Araya Geldi
Bursa'da Sağlık Çalışanları Bir Araya Geldi
Bursa'da, 'Hemşire ve Ebeler Haftası' Münasebetiyle Düzenlenen Safiye Hüseyin Elbi'yi Anma Gecesinde Çok Sayıda Sağlıkçı Bir Araya Geldi.
İngiltere Başbakanı Brown: "Myanmar Yönetimi Gayriinsanî Hareket Ediyor" İngiltere Başbakanı Gordon Brown, Afetzedelere Yabancı Yardımların Yapılmasını Engelleyen Myanmar Yönetimini İnsanlık ..
'1. Ulusal Zeytin Öğrenci Kongresi' Başladı
"1. Ulusal Zeytin Öğrenci Kongresi" Başladı
"1. Ulusal Zeytin Öğrenci Kongresi" Balıkesir'in Edremit İlçesinde Başladı.
'Atatürk'ün Şehri Spor Yapıyor' Turnuvası Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Organizasyonunda "Atatürk'ün Şehri Spor Yapıyor" Sloganı ile "1. Atatürk Kupası Spor Turnuvaları" Düzenlenecek.
ABD'nin "Ödül Avcılığı Programı" Çöktü ABD'nin 11 Eylül'den Sonra Başta El Kaide Liderleri Olmak Üzere Birçok Kişiyi En Çok Aranan Listesine Ekleyip, Başlarına Ödül Koyması İşe Yaramadı. Amer..
Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Koçer'in '19 Mayıs' Açıklaması Gaziantep Sanayi Odası (Gso) Başkanı Nejat Koçer, Türk Gençliğinin Ülkenin Geleceği, Aydınlık Yarınları ve Dinamizmi Olduğunu Söy..
Engellilerden Sevgi Yürüyüşü
Engellilerden Sevgi Yürüyüşü
Adana'da Engelliler, "19 Mayıs Engelli Gençlik Festivali" Etkinlikleri Kapsamında "Sevgi Yürüyüşü" Gerçekleştirdi.
Yalovada İhtiyaç Sahibi Öğrenciler Yararına Kermes Açıldı
Yalova'da İhtiyaç Sahibi Öğrenciler Yararına Kermes Açıldı
Yalova'da Faaliyet Gösteren Bahar Eğitim Kültür Derneği Üyeleri, İhtiyaç Sahibi Öğrenciler Yararına Kermes Düzenledi. Kermes Ten Elde Edilecek Gelir İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Burs Olarak Verilecek. Yalova'da Belediye...
Eğitim-bir Sen'den "Ailede Sevgi İletişimi" Konferansı Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Faruk Beşer, Ailenin Gerçekten Ne Kadar Önemli Olduğunu Anlamak İçin Ailesizliğin Ne Olduğu..
Koyun Sürüleri Şehre İndi
Koyun Sürüleri Şehre İndi
Bu Yıl Yaşanan Kuraklık Nedeniyle Sürülerini Otlatacak Yer Bulamayan Besiciler Büyük Sıkıntı Yaşıyor.
Kilis'te, PTT Çalışanlarına "Kişisel Gelişim Eğitimi" Konulu Seminer Verildi PTT Kilis Başmüdürlüğü Çalışanlarına "Kişisel Gelişim Eğitimi" Konulu Seminer Düzenledi
Finike'de Bin 130 Hayvana Aşı Yapıldı Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının Başlatmış Olduğu Proje Kapsamında Finike İlçe Tarım Müdürlüğü Tarafından Mart Ayından Bugüne Kadar Bin 130 Sahipli, Başı..
Vanı Toz Bulutları Kapladı
Van'ı Toz Bulutları Kapladı
Van'ın Semalarını Kaplayan Toz Bulutları Kentte Görüş Mesafesini Düşürdü. Toz Bulutlarının Güney ve Güney Batıdan Esen Rüzgarlardan Kaynaklandığı ve Akşam Saatlerinde Beklenen Yağışla Birlikte Etsinin Kaybedeceği...
Prof. Dr. Mustafa Balcı: 'Türkiye, Proje Zengini Ülke Olacak'
Prof. Dr. Mustafa Balcı: "Türkiye, Proje Zengini Ülke Olacak"
Avrupa Komisyonu Türkiye Delegasyonu Eğitim ve Öğretim Sektörü Yöneticisi Prof. Dr. Mustafa Balcı, Türkiye'nin 2007 -2013 Yılları Arasında Proje Zengini Ülke Olacağını İfade Etti.
Yapılan Araştırmaya Göre... Ankara Genç İşadamları Derneği'nin Yaptığı Araştırmaya Göre, Gençler Ünlüler Arasında Kendilerine En Çok Rahmi Koç, Polat Alemdar ve Acun Ilıcalı'yı Örnek Alıyorla..
6 Haziran'da Türkiye'de Cavalli'nin Seksi Modeli Silvia Horvathova 6 Haziran'da Bir Kez Daha Ülkemize Geliyor.
Adana'da Metro Hattına Yüksek Gerilim Veriliyor Adana Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı, 22 Mayıs 2008 Perşembe Gününden İtibaren Raylı Taşıma Sistemi'ne Yüksek Gelirim Verileceği..
Osmaniye Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu Tarafından Verilen Konsere TRT Sanatçıları da Katıldı Osmaniye Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu Tarafından Verilen Bahar Konserine TRT Sanatçıl..
2008'in En Seksi Erkek Adayları Elele Dergisi, Türkiye'nin En Seksi Erkeğini Seçiyor. Ankette Yer Alan Sorular, Kadınların Hangi Özellikleri Seksi Bulduğunu da Ortaya Çıkaracak.
Alkoliklerin Mesken Tuttuğu Çamlık Parkı Artık Güvenli
Alkoliklerin Mesken Tuttuğu Çamlık Parkı Artık Güvenli
Denizli Belediyesi, Alkol Kullananların Mesken Tuttuğu Çamlık Parkı'nı Güvenlik Görevlileriyle Koruyarak, Ailelerin Rahat Bir Ortamda Doğayla Buluşmasını Sağladı.
Başbakanlık'tan, Sağlar'ın İddialarına Sert Yanıt Başbakanlık, Eski Milletvekili ve Birgün Gazetesi Yazarı Fikri Sağlar'ın Başbakan Erdoğan ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt'ın..
Liberation: "Türkiye, Fransa'yı Hiç Bir Zaman Affetmeyecek" Liberation Gazetesi, Fransa'daki İktidardaki Ump'nin AB Üyeliği İçin Referandum Koşulunu Türkiye İçin Korumak İstemesini Değerlendi..
Adalet Bakanı Şahin: 'Raportör Kararına Yorum Yapmak Yakışık Almaz'
Adalet Bakanı Şahin: "Raportör Kararına Yorum Yapmak Yakışık Almaz"
Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, Anayasa Mahkemesi'nin AK Parti'nin 'Bireysel Savunma' Talebini Reddetmesiyle İlgili Olarak, "Böylesine Önemli Davalar Yüksek Mahkeme'de Görülürken Lehte ve Aleyhte Bir Takım Açıklamaların...
Mutlu Tönbekici Ayşe Arman'a Konuştu İşte Hürriyet Gazetesin'de Yayınlanan O Röportaj...
'Kastelli'nin Ailesi Arasında 'Hacizli' Malvarlığı Kavgası Çıktı Kamuoyunda 'Banker Kastelli' Olarak Bilinen Cevher Abidin Özden ile Karısı ve Çocukları Malvarlığı Kavgasına Girdi. Borçları N..
Mardinspor Yönetiminden Taraftara Çağrı
Mardinspor Yönetiminden Taraftara Çağrı
Bank Asya 1. Lig'de Aldığı Başarısız Sonuçlarla Küme Düşen Mardinspor'un Yeni Yönetimi Taraftarı Takımına Sahip Çıkmaya Davet Etti.
Mersin İdmanyurdu-adana Demirspor Maçı Öncesi Kavga Mersin İdmanyurdu-adana Demirspor Maçı Öncesi Taraftarlar Arasında Kavga Çıktı.
Sakkanın Yargılanmasına Devam Edildi
Sakka'nın Yargılanmasına Devam Edildi
Louai Sakka, Cezaevi Müdürüne Tehdit ve Hakaret Etmek İddiasıyla Hakkında Açılan Dava Sebebiyle Hakim Karşısına Çıktı.
Tersanede İş Kazası Bir Can Daha Aldı Tuzla'da Bulunan Selah Tersanesi'nde Meydana Gelen İş Kazasında 1 Kişi Hayatını Kaybetti. İşçi Deniz Kaşıkeman'ın (23), Kaynak Yapıldığı Sırada Üzerine ..
Diyarbakırda Camiye Kürtçe İsim Veren Köylülere Soruşturma
Diyarbakır'da Camiye Kürtçe İsim Veren Köylülere Soruşturma
Diyarbakır'ın Bismil İlçesine Bağlı Diktepe Köyünde Yaptırılan Camiye Kürtçe İsim Veren Köylüler Hakkında Türkçe'de Yer Almayan 'X' Harfi Nedeniyle Soruşturma Açıldı.
Jandarmadan 'Maşa' Operasyonu
Jandarmadan "Maşa" Operasyonu
Konya İl Jandarma Komutanlığı Ekiplerinin Organize Suç Örgütüne Yönelik Düzenlediği Operasyonda Gözaltına Alınan 11 Kişiden 8'i Adliyeye Sevk Edildi.
Danıştay 2. Daire Üyesi Mustafa Yücel Özbilgin Mezarı Başında Anıldı
Danıştay 2. Daire Üyesi Mustafa Yücel Özbilgin Mezarı Başında Anıldı
Danıştay 2. Daire Üyesi Mustafa Yücel Özbilgin Uğradığı Silahlı Saldırı Sonucu Hayatını Kaybedişinin 2. Yıldönümünde Mezarı Başında Anıldı.
Eşcinsellerden TBMM Önünde Basın Açıklaması Kaos Gey -Lezbiyen Kültürel Araştırmalar ve Dayanışma Derneği (Kaos Gl) Üyesi Bir Grup TBMM Önünde Basın Açıklaması Yaptı.
Aşık Mahsuni Hacıbektaş'ta Anıldı Aşık Mahsuni Şerif, Nevşehir'in Hacıbektaş İlçesinde, Çilehane Bölgesindeki Mezarı Başında Düzenlenen Törenle Anıldı.
Suriyeli Müzisyen Haco'nun Konser Duyurusu Suriyeli Müzisyen Ciwan Haco'nun Lefkoşa Atatürk Stadyumu'nda Konser Vereceğine İlişkin Açıklama Yalanlandı.
Kuveyt'te Parlamento Seçimleri Kuveytli Seçmenler Parlamento Seçimleri İçin Bugün Sandık Başına Gitti.
Mayıs Sıcağı Bunalttı
Mayıs Sıcağı Bunalttı
Antalya'da Sıcak Havadan Bunalan Vatandaşlar, Plajlara ve Su Parklarına Akın Etti.
Tekirdağ Gençlik Merkezinde Karma Resim Sergisi Açıldı
Tekirdağ Gençlik Merkezi'nde Karma Resim Sergisi Açıldı
Tekirdağ Gençlik Merkezi Tarafından Düzenlenen Yeşilay Haftası Konulu Resim Yarışmasında Dereceye Girenleri Ödülleri Verildi. Açılan Karma Sergiye Katılan Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Spor Kuruluşları Dairesi Başkanı...
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10