17 Mayıs 2008 Cumartesi Günü Haberleri

17 Mayıs 2008 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Aksarayda Hastanelere Başvuranların Sayısı Artıyor
Aksaray'da Hastanelere Başvuranların Sayısı Artıyor
Aksarayın Ortaköy İlçesinde Karın Ağrısı ,kusma , Bulantı ve İshal Şikayetleriyle Gelen Hasta Sayısı 250 Kişiyi Buldu.
Kültür ve Turizm Bakanı Günay: 'Turizmciden Alınan Yüzde 3 Konaklama Vergisi Turizme Zarar Verir'
Kültür ve Turizm Bakanı Günay: "Turizmciden Alınan Yüzde 3 Konaklama Vergisi Turizme Zarar Verir"
Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Belediye Gelirleri Yasası Çevresinde Turizmcilerden Alınan Yüzde 3 Konaklama Vergisine Karşı Olduğunu ve Belediyelere Gelir Elde Etmek İçin Turizmin Darbelenemeyeceğini Söyledi.
Eşcinseller, TBMM'den Eşitlik Yasası Çıkarılmasını İstedi Ankara'da Eşçinsellerin Oluşturduğu Kaos Gl Grubuna Üye 50 Kişilik Bir Grup Meclis Dikmen Kapısı Önünde, Toplumsal Hayata Eşit Katılı..
Şehit Asker Ömer Çınar Turhalda Toprağa Verildi
Şehit Asker Ömer Çınar Turhal'da Toprağa Verildi
Şehit Asker Ömer Çınar Turhal'da Toprağa Verildi. Hakkari'nin Çukurca İlçesinde Mayın Patlaması Sonucu Şehit Düşen Jandarma Komando Onbaşı Ömer Çınar Memleketi Tokat'ın Turhal İlçesinde Düzenlenen Törenin Ardından...
Selah Tersanesi'nde Yüksekten Düşen Bir İşçi Hayatını Kaybetti Son Zamanlarda Sık Sık İş Kazaları ile Gündeme Gelen Tuzla'daki Tersanelerde Bir İşçi Daha İş Kazası Nedeniyle Yaşamını Yitirdi.
Kulüplerin Borçları Yeniden Yapılandırılacak Türkiye Futbol Federasyonu (Tff) Başkanı Hasan Doğan, 'Kulüplerimizin Borçları 10 Yıla Bölünecek ve Yeniden Yapılanacak' Dedi.
Dicle Üniversitesi'nde Rektörlük Yarışı Kızıştı Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Biyoistitastik Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Satıcı, Rektörlük Yarışında Aday Olduğu..
İl Spor Merkezi Kursları 20 Mayıs'ta Başlayacak Malatya'da İl Spor Merkezlerinde Çeşitli Branşlarda Açılacak Kursların 20 Mayıs Günü Başlayacağı Bildirildi.
AK Parti Mardin Milletvekili Gönül Bekin Şahkulubey'den '19 Mayıs' Mesajı Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Mardin Milletvekili Gönül Bekin Şahkulubey, Günümüz Gençliğinin '19 Mayıs' Ruhu..
Anadolu Mezunları  'Pide Günü'nde Bir Araya Geldi
Anadolu Mezunları "Pide Günü"nde Bir Araya Geldi
Zonguldak'ın Ereğli İlçesinde, Ereğli Anadolu Lisesi Mezunlarını Bir Araya Getiren Geleneksel "Pide Günü"nü Gerçekleştirildi.
Diyanet İşleri Başkanından Manisa Valiliğine Ziyaret
Diyanet İşleri Başkanı'ndan Manisa Valiliği'ne Ziyaret
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu Bugün Görevine Başlayan Manisa Valisi Celalettin Güvenç'i Makamında Ziyaret Etti.
Üniversite Öğrencileri İlköğretim Okullarını Onardı
Üniversite Öğrencileri İlköğretim Okullarını Onardı
Balıkesir'in Bandırma İlçesinde Toplum Gönüllüleri Vakfı (Tog) Üyesi Üniversite Öğrencileri İki İlköğretim Okulunun Boya ve Bakımını Yaptılar.
Milletvekili Çığlık İspirde Fitness Salonu Açtı
Milletvekili Çığlık İspir'de Fitness Salonu Açtı
AK Parti Erzurum Milletvekili Fazilet Dağcı Çığlık, İspir İlçesinde Fitness Salonu Açılışı Yaptı.
Yılın İş Kadını Seçilen Kütahyalı Sema Güral'dan Afganistan Benzetmesine Tepki Yılın İş Kadını Seçilen Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Üyesi Sema Güral, Kütahya'da Milli Eğitim Bakanı Hüseyin..
Şanlıurfa Yoksullukla ve İşsizlikle Mücadele Derneğinin 2. Olağan Kongresi Yapıldı
Şanlıurfa Yoksullukla ve İşsizlikle Mücadele Derneği'nin 2. Olağan Kongresi Yapıldı
Şanlıurfa Yoksullukla ve İşsizlikle Mücadele Derneği 2. Olağan Kongresi Yapıldı.
Edirne'de 3 Yaşındaki Yaprak'ın Feci Sonu Edirne'de Babaannesi ve Dedesi ile Birlikte Doldurulmakta Olan Kum Ocağına Getirilen Harfiyatların İçinden İnşaat Demirlerini Toplamaya Giden 3 Yaşın..
ABD Başkanı Bush Şarm El Şeyh'e Geldi ABD Başkanı George W. Bush, Ortadoğu Gezisinin Son Durağı Olan Mısır'ın Şarm El Şeyh Kentine Geldi.
Tff Bölge Müdüründen Canik Spor Kompleksine Tam Not
Tff Bölge Müdürü'nden Canik Spor Kompleksi'ne Tam Not
Canik Belediyesi Tarafından 9 Bin 600 Metrekare Alan Üzerine Yaptırılan Canik Belediyesi Spor Eğitim Merkezi'ni Gezen Türkiye Futbol Federasyonu(tff) Samsun Bölge Müdürü Ünal Erdemli, Gördükleri Karşısında Şaşkınlığını...
Malatyada Çilek Üreticileri Sulama Birliğini Mahkemeye Verdi
Malatya'da Çilek Üreticileri Sulama Birliği'ni Mahkemeye Verdi
Malatya'nın Doğanşehir İlçesinin Yuvalı Köyünde Çilek Üreticiliği Yapan Vatandaşlar, Ürünlerinin Tarlada Kurumasından Sorumlu Tuttukları Akçadağ Sulama Birliği'ni Mahkemeye Verdiler.
Şanlıurfa Eski Belediye Başkanı Hacıkamiloğlu Vefat Etti
Şanlıurfa Eski Belediye Başkanı Hacıkamiloğlu Vefat Etti
1957-1960 Yılları Arasında Şanlıurfa Belediye Başkanlığı Görevi Yapan Cemil Hacıkamiloğlu Vefat Etti.
Manisada, Diyanet Eğitim Merkezinin Temeli Atıldı
Manisa'da, Diyanet Eğitim Merkezi'nin Temeli Atıldı
Diyanet Eğitim ve Kültür Merkezi'nin Temeli, TBMM 22. Dönem Başkanı Bülent Arınç ve Diyanet İşleri Bakanı Ali Bardakoğlu'nun Yanı Sıra Çok Sayıda Kişinin Katıldığı Törenle Atıldı.
Düzce Atatürk İlköğretim Okulundan Pilav Günü
Düzce Atatürk İlköğretim Okulu'ndan Pilav Günü
Düzce Atatürk İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği Tarafından Okul Yararına Pilav Günü Etkinliği Düzenlendi.
Zonguldak'ta 'Gençlik Yürüyüşü' Düzenlendi Zonguldak'ta 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları Kapsamında 'Gençlik Yürüyüşü' Düzenlendi.
Başbakan İmzanızı İstiyor Kayseri AKP Kadın Kolları Kongresi'nde Partili Kadınlara Seslenen Başbakan Tayyip Erdoğan, Sigarayı Bıraktırma Formülünü Açıkladı.
?hayasız Bir Yalan, Alçakça" 'Büyükanıt Dosyası' İddialarına Sert Yanıt
Karsta Yağmur ve Dolu Etkili Oldu
Kars'ta Yağmur ve Dolu Etkili Oldu
Kars'ta Bugün Öğlen Saatlerinde Etkili Olan Yağmur Yerini Doluya Bırakınca Vatandaşlar Kapalı Mekanlara Kaçıştı.
Toplu Taşıma Şoförlerine Halkla İlişkiler Semineri
Toplu Taşıma Şoförlerine Halkla İlişkiler Semineri
Şanlıurfa Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü Tarafından, Şehir İçi Toplu Taşımacılıkta Görev Yapan Şoför ve Muavinlere, Halka İlişkiler ve Motivasyon Eğitimi Konusunda Bilgilerin Verildiği Bir Seminer Düzenlendi.
Kongolu İşadamları İkili Ticari Görüşmelerde Bulundu
Kongolu İşadamları İkili Ticari Görüşmelerde Bulundu
Anadolu Girişimci İşadamları Derneği'nin (Agid) Organizasyonundaki "Agid -Afrika Dış Ticaret Zirvesi" Kapsamında Adana'ya Gelen 50 Kişilik Demokratik Kongo Cumhuriyeti Heyeti, Adanalı İşadamları ile İkili Ticari...
Kaç Kilo Gram Piercing Takıyor
Kaç Kilo Gram Piercing Takıyor
Dünyanın En Çok Piercingi Onda. Toplam 5 Bin 920 Piercing Taşıyan Kadının Yüzünde Kaç Tane Var.
Hindistan ve Tayland'dan Yardım Ekipleri Myanmar'a Ulaştı Myanmar Yönetiminin Yardım Ekibi Göndermesine İzin Verdiği Ülkeler Arasında Yer Alan Hindistan'dan 47 Görevli Ülkenin En Büyük Kenti ..
Enkaz Altından 124 Saat Sonra Sağ Çıkarıldı Çin'in Sichuan Eyaletine Bağlı Wenchuan'da Enkaz Altında 124 Saat Kalan Genç Bir Adamın Kurtarıldığı Bildirildi. Resmî Haber Ajansı Xinhua, Genç Ad..
Narkotik Polisinin Uyuşturucu Operasyonu, Aksiyon Filmlerini Aratmadı (2)
Narkotik Polisinin Uyuşturucu Operasyonu, Aksiyon Filmlerini Aratmadı (2)
İstanbul Narkotik Polisi, Başta Ümraniye, Maltepe ve Beyoğlu Gibi Birçok Adrese 134 Ayrı Operasyon Yaparak 256 Zanlıyı Kıskıvrak Yakaladı. 392 Kilogram Eroin Ele Geçiren Polisin Maltepe'de Bazı Evlere Düzenlediği...
Asker Uğurlama Eğlencesinde 3 Kişi Maganda Kurşunuyla Yaralandı Hatay'ın Bohşin Köyünde Asker Uğrulanması İçin Düzenlenen Eğlencede 3 Kişi Maganda Kurşunu ile Yaralandı. Pompalı Tüfekle Yaral..
4. Engelli Gençlik Festivali Başladı
4. Engelli Gençlik Festivali Başladı
Adana'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Etkinlikleri Çerçevesinde 4.engelli Gençlik Festivali Düzenleniyor.
Danıştay Saldırısında Hayatını Kaybeden Özbilgin, İzmirde Anıldı
Danıştay Saldırısında Hayatını Kaybeden Özbilgin, İzmir'de Anıldı
İki Yıl Önce Gerçekleştirilen Danıştay Saldırısında Hayatını Kaybeden 2. Daire Üyesi Mustafa Yücel Özbilgin, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Yaptırdığı 'Bağımsız Yargı ve Danıştay Anıtı'nda Düzenlenen Törenle Anıldı....
Kimse Yok mu Endonezyadan Sonra Şanlıurfada 250 Çocuğa Kirvelik Yaptı
Kimse Yok mu Endonezya'dan Sonra Şanlıurfa'da 250 Çocuğa Kirvelik Yaptı
Kimse Yok mu Derneği, Başlattığı Sünnet Kampanyasıyla, Şanlıurfa'nın Hilvan İlçesinde 250 Çocuğu Sünnet Ettirdi.
Çgc'den Anadolu Ajansına 2 Ödül Çukurova Gazeteciler Cemiyetinin (Çgc) Düzenlediği Geleneksel 'Basın Özendirme Yarışması' Sonuçlandı. Aa Muhabirleri Ali Güreli 'Araştırma -İnceleme Dalı', Ram..
Ceylan'ın Filmine Fransız Basınından Geçer Not Fransız Basınında Yer Alan Haberlerde, Nuri Bilge Ceylan'ın 61. Cannes Film Festivalinde Altın Palmiye İçin Yarışan "Üç Maymun" Adlı Filmi Hakkı..
Bank Asya 1. Lig Malatyaspor'da Bugün Yapılması Gereken Olağan Genel Kurul 31 Mayıs Tarihine Ertelendi.
Yusuf Şimşek Denizlisporda Kaldı
Yusuf Şimşek Denizlispor'da Kaldı
Denizlispor'un Tecrübeli Futbolcusu Yusuf Şimşek Takımında Kaldı.
Eurobank Tekfen, Türkiye Tırmanma Şampiyonu Cem Acar'ın Sponsoru Oldu Eurobank Tekfen, Otomobil Sporları Kapsamında, Türkiye Tırmanma Şampiyonu Pilot Cem Acar'ın 2008 Yılı Sponsorluğunu Üstle..
Keşmir'de Militanlar Güvenlik Güçleriyle Çatıştı: 6 Ölü Hindistan'ın Keşmir Bölgesinde Güvenlik Güçleriyle, Ayrılıkçı İsyancılar Arasında Çıkan Çatışmada En Az 6 Militanın Öldürüldüğü Açıklan..
Talesmi Çiçeklerinden Büyüklere Tiyatrolu Mesaj
Talesmi Çiçekleri'nden Büyüklere Tiyatrolu Mesaj
Aydın Atatürk Devlet Hastanesi'nde Tedavi Gören Talasemi Hastası Çocuklar Tarafından Sergilenen 'Çiçekler Solmasın' Adlı Tiyatro Oyunu İzleyenlerden Tam Not Aldı. İlginç Mesajların da Verildiği Tiyatro Oyununda...
Müze ve Örenyerleri İçin 'Müze Kart' Uygulması
Müze ve Örenyerleri İçin "Müze Kart" Uygulması
Aydın İl Kültür ve Turizm Müdürü Nuri Aktakka, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın Vatandaşların Müze ve Örenyerlerine Olan İlgisini Artırmak İçin Çalışmalar Yaptığını Duyurdu. Bu Amaçla "Müze Kart" Uygulamasının...
Antalya'ya Gelen Turist Sayısı Arttı Turizmde İyi Bir Sezon Geçirmeyi Hedefleyen Antalya, Mayıs Ayının İlk Yarısını Yüzde 37'lik Artışla Geçti.
Afganistanlı Öğrenciler Hasret Giderdi
Afganistanlı Öğrenciler Hasret Giderdi
Ege Üniversitesi Bornova Öğrenci Yurdunda Afganistan Gecesi Düzenlendi. Afganistanlı Öğrencileri'nin Organize Ettiği Yemekli Geceye Türkiye'deki Üniversitelerde Öğrenim Gören 300'ün Üzerinde Öğrenci ve Seçkin Davetli...
Gül: "Türkiye'nin Üyeliği AB Pastasını Küçültmez" Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Viyana'da Yayımlanan Günlük Kronen Gazetesine Verdiği Demeçte, Türkiye'nin Üyeliğiyle AB Pastasının Küçüleceği En..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10