17 Mayıs 2008 Cumartesi Günü Haberleri

17 Mayıs 2008 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
AK Partide Halk Günü
AK Parti'de Halk Günü
Türkiye Büyük Millet Meclisi Tarım Komisyonu Üyesi AK Parti Gaziantep Milletvekili Özlem Müftüoğlu, Tarım Bakanlığı'nın Çiftçinin Kuraklıktan Dolayı Yaşanan Zararını Karşılayacak Çözüm Arayışları İçinde Olduğunu Söyledi.
Malatya Gazeteciler Cemiyeti Haydar Karadumanla Devam Dedi
Malatya Gazeteciler Cemiyeti Haydar Karaduman'la Devam Dedi
Malatya Gazeteciler Cemiyeti'nin Yapılan Genel Kurulunda Haydar Karaduman Yeniden Başkanlığa Seçildi.
Kahramanmaraş Tabip Odası Başkanı Düzkale: 'Hekim Maaşı, 1. Derece Hakim Maaşı ile Aynı Olmalı'
Kahramanmaraş Tabip Odası Başkanı Düzkale: "Hekim Maaşı, 1. Derece Hakim Maaşı ile Aynı Olmalı"
Kahramanmaraş Tabip Odası Başkanı Dr. Mehmet Ali Düzkale, Hekimlerin Para ile İşlerinin Olmaması Gerektiğini Belirterek, Hekim Maaşının, En Az 1. Derece Hakim Maaşı ile Aynı Olması Gerektiğini Söyledi.
Kahramanmaraş Tabip Odası Başkanı Düzkale: 'Kontrol Edilemeyen Harcamalar ile Artan İlaç Gelirleri Sosyal Güvenlik Açığını Artırdı'
Kahramanmaraş Tabip Odası Başkanı Düzkale: "Kontrol Edilemeyen Harcamalar ile Artan İlaç Gelirleri Sosyal Güvenlik Açığını Artırdı"
Kahramanmaraş Tabip Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Ali Düzkale, Kontrol Edilemeyen Harcamalar ile Artan İlaç Gelirlerinin Sosyal Güvenlik Açığını Artırdığını Söyledi.
Tarkan 2.5 Milyon Dolar Alacak Megastar Tarkan Bir Cips Firması için Ağustos Ayında Yapacağı Turnenin Tanıtımında Sahneye Çıktı. Tarkan Konser Sırasında Takılıp Düştü.
Kaza Geçiren İmam Savaş: 'Niye Rapor Aldın, Kocalarımıza Niye Namaz Kıldırmıyorsun Diyen Köylü Kadınlar Bana Saldırdı'
Kaza Geçiren İmam Savaş: "Niye Rapor Aldın, Kocalarımıza Niye Namaz Kıldırmıyorsun Diyen Köylü Kadınlar Bana Saldırdı"
Sakarya'nın Geyve İlçesi Sütalan Köyü İmamı ile Köylü Kadınlar Arasında Çıkan Kavgada İmam ile Birlikte 4 Kişi Yaralandı. Ellerindeki Taş ve Sopalar Bulunan Kadınlar, Bunu Delil İçin Cep Telefonuyla Fotoğraf Çeken İmama...
Sezer: 'Vatandaşın Ekmeği Küçüldü' DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, Türkiye'de Vatandaşın Ekmeğinin Küçüldüğünü Söyledi.
İlköğretim 8. Sınıf Öğrencisi, Öğretmenini Taciz Ettiği İddiası ile Tutuklandı Şanlıurfa'nın Hilvan İlçesinde Öğretmenini Taciz Ettiği İddiasıyla Önceki Gün Gözaltına Alınan 17 Yaşındaki Bir ..
İstanbul'da Uyuşturucu Operasyonları İstanbul'da, Uyuşturucu Kaçakçılarına Yönelik Son 3 Haftada Düzenlenen 134 Ayrı Operasyonda 478 Kilogram Uyuşturucu Ele Geçirildi.
Sivas'ta Öğrenci Kavgası: 7 Yaralı Sivas'ta Karşıt Görüşlü Üniversite Öğrencileri Arasında Çıkan Kavgada, 7 Öğrencinin Darbedildiği, Olayla İlgili Bir Grup Öğrencinin Gözaltına Alındığı Bildi..
Baykal Emekli Olunca Pişti Oynayacak
'Baykal Emekli Olunca Pişti Oynayacak'
AK Parti Dış İlişkiler ve Temsilciliklerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Egemen Bağış, Samsun'da Düzenlenen 9. Dış İlişkiler Eğitim Semineri'nde CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'a Yüklendi.
Erdoğan'dan CHP ve Baykal'a Eleştiri AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 'Benim Sayın Baykal'la İşim, Gücüm Yok Ama Millet Zaten Ona Gereken Dersi Sandıkta Veriyor. Hiç U..
Saü'deki Öğrenci Kavgası: Gözaltına Alınan 31 Öğrenci Serbest Bırakıldı Sakarya Üniversitesi (Saü) Kampüsünde 2 Grup Öğrenci Arasında Çıkan Kavgada Gözaltına Alınan 31 Kişi Jandarmadaki İfade..
Denizlispor, Kaptan Yusuf Şimşek ile Sözleşme Yeniledi Turkcell Süper Lig Takımlarından Denizlispor, Tecrübeli Kaptan Yusuf Şimşek ile Sözleşme Yeniledi.
Eğirdirin İl Birincisi Öğrencileri Altın ile Ödüllendirildi
Eğirdir'in İl Birincisi Öğrencileri Altın ile Ödüllendirildi
Isparta Milli Eğitim Müdürlüğü'nce Düzenlenen 'İlköğretim Okulları Arası Bilgi ve Kültür Yarışması'nda Birinci Olan Eğirdir Muazzez -Yaşar Şapçı İlköğretim Okulu Öğrencilerine Altın Hediye Edildi. Yarışma 9 Mayıs'ta...
Kumköy Optik Sarayı Manavgatta Açıldı
Kumköy Optik Sarayı Manavgat'ta Açıldı
5 Yıldır Turizm Şehri Manavgat'ta Hizmet Veren Kumköy Optik Yukarı Hisar Mahallesi Hastane Caddesi'nde Yeni Binasını Dualarla Hizmete Açtı.
Katil Zanlısı 2 Yıl Sonra Çalıştığı Restorantta Yakalandı
Katil Zanlısı 2 Yıl Sonra Çalıştığı Restorantta Yakalandı
Adapazarı'nda Kız Kardeşini Rahatsız Eden Kişiyi Öldürdüğü İddiasıyla 2 Yıldır Polis Tarafından Aranan Katil Zanlısı İstanbul'da Çalıştığı Restorantta Yakalandı.
Eşcinseller, Eşit Katılım İstedi Eşcinseller, Ankara'da TBMM Önünde Bir Eylem Yaparak Toplumsal Hayata Eşit Katılım İçin Yasal Güvence İstediler.
Dünya Süt Günü Etkinliklerle Kutlanacak TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Dünya Süt Günü'nü bir dizi etkinlikle kutlayacak.
Gıda Mühendisleri Odası öğrenci temsilcilikleri Dünya Süt Günü dol..
(A) Milli Futbol Takımı Almanya'da Avrupa Futbol Şampiyonası Finalleri Hazırlıklarını Sürdüren (A) Milli Futbol Takımı, Almanya'ya Geldi.
Tuzla Tersanelerinde 1 İşçi Ölümü Daha
Tuzla Tersanelerinde 1 İşçi Ölümü Daha
Tuzla Tersaneler Bölgesinde Üzerine Sac Düşen 1 İşçi Hayatını Kaybetti.
Rock Grubu Kargo, Konyada Hayranlarıyla Buluştu
Rock Grubu Kargo, Konya'da Hayranlarıyla Buluştu
Selçuk Üniversitesi Bahar Şenlikleri Kapsamında Konser Veren Rock Grubu Kargo, En Sevilen Parçalarını Hayranlarıyla Birlikte Seslendirdi.
Hükümetten Konuşmayın Uyarısı
Hükümetten 'Konuşmayın' Uyarısı
Şahin, Anayasa Mahkemesinin, AK Parti'nin Bireysel Savunma Talebini Reddetmesiyle İlgili Yapılan Açıklamaları Eleştirdi.
Büyükler Türkiye Kupası ve Gençler 19 Mayıs Gençlik Kupası Kürek Yarışları Türkiye Kürek Federasyonu'nun Düzenlediği Büyükler Türkiye Kupası ve Gençler 19 Mayıs Gençlik Kupası Yarışmalarının ..
Büyükanıt Dosyasına Jet Yalanlama
'Büyükanıt Dosyası'na Jet Yalanlama
Bugün Bir Gazetede Yer Alan ve Başbakan Erdoğan ile Genelkurmay Başkanı Büyükanıt Görüşmesinin Konu Edildiği Haberin 'Yalan, İftira' Olduğu Bildirildi.
Türkiye Kupası Büyükler Kürek Şampiyonası Sapanca'da Başladı Türkiye Kürek Federasyonu Tarafından Düzenlenen Büyükler Türkiye Kupası ve Gençler 19 Mayıs Gençlik Kupası Sapanca Gölü'nde Başlad..
Şehit Onbaşı Ömer Çınar Toprağa Verildi Hakkari'nin Çukurca İlçesine Bağlı Kavuşak Köyü Yakınlarında, Terör Örgütü PKK Üyelerince Araziye Döşenen Mayının Patlaması Sonucu Şehit Olan Jandarma ..
Turizmde Genç İşçi Çalıştırana Kolaylık Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Turizm Sektörünün Yükünü Azaltmak İçin, Sektörde Genç İşçi Çalıştıranların 5 Yıllık Sigorta Primlerinde Kolaylı..
Sakarya Üniversitesi'nde Gözaltına Alınan 31 Kişi Serbest Sakarya Üniversitesi'nde (Saü) Öğrenciler Arasında Çıkan Kavganın Ardından Gözaltına Alınan 31 Kişi, Tutuksuz Yargılanmak Üzere Serbe..
İsmmmdden Prim Affı ve Nispi Temsil Sistemi Açıklaması
İsmmmd'den Prim Affı ve Nispi Temsil Sistemi Açıklaması
İstanbul Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Derneği (İsmmmd) Meslekte Birlik Grubu Genel Muhasibi İbrahim Balcıoğlu, Bağ-kur ve SSK Prim Borçlarına Getirilen Afların Uygulanabilir ve Anlaşılır Olması Gerektiğini Söyledi....
Antalya'daki Rüşvet Operasyonu Antalya'da Aşırı Yük Taşıyan Kamyon Nakliyecilerinden Rüşvet Alındığı İddiasıyla Gözaltında Bulunan 21 Polis, 2 Memur ve Rüşvete Aracılık Ettiği İddia Edilen Bi..
AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Ersöz, Projeler Hakkında Bilgi Verdi
AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Ersöz, Projeler Hakkında Bilgi Verdi
Zonguldak'ın Alaplı İlçesi AK Parti İlçe Başkanı Kemal Ersöz, İlçede Yapılan Çalışmaları, Bitirilen ve Devam Eden Projeler Hakkında Bilgiler Verdi.
Osad'dan İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Ayakkabı Yardımı Osmaniye Sağlıkçılar Derneği (Osad) Tarafından İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Ayakkabı Yardımı Yapıldı.
Bitlis'te Teröristlerin Döşediği Mayın İmha Edildi Bitlis'te Güvenlik Kuvvetleri Tarafından Yapılan Çalışmalarda, Terör Örgütü Mensupları Tarafından Döşendiği Tespit Edilen Bir Adet Mayın Bul..
Gözyaşları Arasında Toprağa Verildi
Gözyaşları Arasında Toprağa Verildi
Uzaktan Kumandalı Mayının Patlatılması Sonucu Şehit Olan Jandarma Komando Onbaşı Ömer Çınar'ın Cenazesi, Tokat'ın Turhal İlçesinde Gözyaşları ve Dualarla Toprağa Verildi.
MHP Gaziantep Milletvekili Hasan Özdemir Esnafın Sorunlarını Dinledi
MHP Gaziantep Milletvekili Hasan Özdemir Esnafın Sorunlarını Dinledi
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep Milletvekili Hasan Özdemir, Esnafı Ziyaret Ederek Sorunlarını Dinledi.
Galatasaray'da Gündüz Kılıç, Ölüm Yıldönümünde Anıldı Galatasaray Camiasının Unutulmaz İsimlerinden Biri Olan Baba Gündüz Lakaplı Gündüz Kılıç, Ölümünün 28. Yıl Dönümünde Anıldı. 17 Mayıs 198..
Büyükler Türkiye Kupası Kürek Yarışları Sapanca Gölünde Başladı
Büyükler Türkiye Kupası Kürek Yarışları Sapanca Gölü'nde Başladı
Büyükler Türkiye Kupası Kürek Yarışları Sapanca Gölü'nde Başladı. Sapanca İlçesi'nin Kırkpınar Beldesi'ndeki Parkurda Düzenlenen Yarışların İlk Gününde Yapılan 5 Yarışta Fenerbahçe 3, Beşiktaş 2 Birincilik Aldı. Kupa...
Bandırma Türk Sanat Müziği Derneğinden Konser
Bandırma Türk Sanat Müziği Derneği'nden Konser
Balıkesir'in Bandırma İlçesinde Türk Sanat Müziği Derneği Tarafından Konser Düzenlendi.
Bitlis Eğitim-bir-senden Milli Eğitim Bakanı Çelike Çağrı
Bitlis Eğitim-bir-sen'den Milli Eğitim Bakanı Çelik'e Çağrı
Eğitim-bir-sen Bitlis Şubesi, Son Zamanlarda Öğretmenlerin Yaşadıkları Sorunları Dile Getirmek Amacıyla Bir Basın Açıklaması Düzenledi.
Bakan Güler Konyada
Bakan Güler Konya'da
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Asıl Zenginliklerin Toprağın Derinliklerinde Olduğunu Belirterek, "İstikbal Artık Derinliklerde, Gökleri Hallettik Çünkü" Dedi.
Karabük'te Kkka Teşhisi Konan Bir Kişi Ankara'ya Gönderildi Karabük'te Bir Kişi Kırım-kongo Kanamalı Ateşi (Kkka) Teşhisiyle Ankara'ya Sevk Edildi.
Hacı Bayram Velinin Hayatı Romanlaştırıldı
Hacı Bayram Veli'nin Hayatı Romanlaştırıldı
Hacı Bayram Veli Hazretleri'nin Hayatının Anlatıldığı 'Bayram Sabahı' Adlı Romanın Tanıtımı, Düzenlenen Törenle Yapıldı. Es - Seyyid Osman Hulusi Efendi Vakfı'nın Organize Ettiği İmza ve Tanıtım Töreni, Ulus'taki Tarihi...
Çöp Tesisinde Protesto ve Eğlence Bir Arada Yaşandı
Çöp Tesisinde Protesto ve Eğlence Bir Arada Yaşandı
Sinop Kent Merkeziyle İki İlçenin Çöplerinin Bertaraf Edileceği Meşedağ Katı Atik Bertaraf Tesisi'nin Açılışı, Köylülerin Protestosu Gölgesinde Yapıldı.
Çin'de Depremden Sonra Nükleer Sızıntıya Karşı Önlem Alındı Çin Nükleer ve Radyasyon Güvenliği Merkezi, Depremden Sonra Bölgedeki Nükleer Tesislerde Çalışan Personelin Acil Durumlara Karşı Ha..
Rusya'da Alternatif Parlamento Kuruldu Kremlin Karşıtı 'Öteki Rusya Hareketi' Rusya'da Demokrasinin Yerleşmesi Amacı ile Duma'ya Alternatif Parlamento Kurdu. Hareket Parlamento Seçimlerinde D..
DSP Genel Başkanı Sezer: 'Partilerin Kapatılması Çıkar Kapısı Olarak Görülmemeli'
DSP Genel Başkanı Sezer: "Partilerin Kapatılması Çıkar Kapısı Olarak Görülmemeli"
Demokratik Sol Parti Genel Başkanı Zeki Sezer, Ak Partinin Kapatılmasından Medet Ummadıklarını ve Mutlu da Olamayacaklarını Belirterek, " Partilerin Kapatılması Çıkar Kapısı Olarak Görülmemeli. Sorunlarımızı Demokrasi...
Bakan Şimşek: 'Bölgesel ve Sektörel Teşvikler Geliyor'
Bakan Şimşek: "Bölgesel ve Sektörel Teşvikler Geliyor"
Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, 2009'un Başında Bölgesel ve Sektörel Bazda Teşvikler Uygulamaya Başlayacaklarını Söyledi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10