16 Mayıs 2008 Cuma Günü Haberleri

16 Mayıs 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Afyonkarahisar Çiçeklerle Süsleniyor
Afyonkarahisar Çiçeklerle Süsleniyor
Afyonkarahisar Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Kentin Bazı Bölgelerinde Çiçek Dikimine Başladı.
(Tekrar) Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik:
(Tekrar) Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik:
Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Kütahya'daki Okullaşma Oranına Yüzde Yüze Ulaştığını Söyledi.
Engelliler Haftası Satranç Turnuvası Tamamlandı Engelliler Haftası Kutlama Etkinlikleri Programı Çerçevesinde Malatya'da Satranç Turnuvası Düzenlendi.
Deri İşçileri Valiliğe Yürüdü
Deri İşçileri Valiliğe Yürüdü
Düzce'de Deri-iş Sendikasına Üye Oldukları Gerekçesiyle İşten Çıkarıldıkları İddiasıyla Fabrika Önünde Eylem Yapan İşçiler, Bu Kez Düzce Valiliği Önüne Gelerek Basın Açıklaması Yaptı. İşçiler, Açıklamanın Ardından Polis...
Gözlükçüler, İşyerlerine Sigara Kullanmanın Yasak Olduğu İlanları Asacak Gözlüküçler ve Optisyenler Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı Taylan Küçüker, Sigara ve Benzeri Mamullerin Gözlükç..
Aküde Bahar Şenlikleri Sona Erdi
Akü'de Bahar Şenlikleri Sona Erdi
Afyon Kocatepe Üniversitesi'nin (Akü) Bu Yıl 16.'sı Düzenlenen Bahar Şenliği Sona Erdi.
Hrant Dink?in Katiline Hücre Kıyağı F Tipindeki Hücresinde Yalnızlıktan Sıkılan Ogün Samast'a Arkadaş Bulundu!
Pfdk, Trabzonspor'dan Savunma İstedi Türkiye Futbol Federasyonu (Tff) Profesyonel Disiplin Kurulu (Pfdk), Trabzonspor'dan Fenerbahçe Maçıyla İlgili Savunma İstedi.
Güney Kore Başbakanı Kalabalık Bir İşadamı Grubu ile Türkmenistanı Ziyaret Ediyor
Güney Kore Başbakanı Kalabalık Bir İşadamı Grubu ile Türkmenistan'ı Ziyaret Ediyor
Kalabalık Bir Heyetle Orta Asya Turuna Çıkan Güney Kore Başbakanı Han Duck -Soo Ziyaretinin İkinci Durağı Türkmenistan'daki Temaslarına Başladı.
Erzincan Valiliği'nden Üniversite Olayları ile İlgili Açıklama Erzincan Üniversitesi'nde Meydana Gelen Olaylar ile İlgili Erzincan Valiliği'nden Yazılı Açıklama Yapıldı.
Vali Esen, Sağlıklı Birey ve Sağlıklı Toplum İçin, Aile Kurumunun Korunması Gerektiğini Söyledi Rize Valisi Kasım Esen, Sağlıklı Bireylerin ve Sağlıklı Bir Toplumun Gelişimi İçin, Aile Kurumu..
Fesat Çıkarmak İsteyenler Var, Onları Tersleyin Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Kapatma Davası Açıldıktan Sonra AK Parti Üzerinde Bazı Spekülasyonlar Yapıldığını Belirterek, Önemli Uyarılar..
Erzincan Tarım İl Müdürlüğünden Kene Uyarısı
Erzincan Tarım İl Müdürlüğü'nden Kene Uyarısı
Erzincan Tarım İl Müdürlüğü'nden Yapılan Yazılı Açıklamada, Vatandaşlar Kene Vakalarına Karşı Uyarıldı.
Yabancılar, Sivas -Erzincan Kalkınma Projesini İnceledi
Yabancılar, Sivas -Erzincan Kalkınma Projesi'ni İnceledi
Erzincan ve Sivas İllerinde Tarım ve Köyişleri Bakanlığı ile Birleşmiş Milletler'e Bağlı Undp Tarafından Uygulanmakta Olan Sivas -Erzincan Kalkınma Projesi Yabancı Heyet Tarafından İncelendi.
Kadın Vekillere Çapkın Mesaj İtalya Başbakanı Berlusconi, Önceki Gün Meclis Toplantısında İki Kadın Vekile Yazılı Not Göndererek Kur Yaptı. Mesajı Görüntüleyen Basın Berlusconi'yi Ti'ye Aldı...
Bursa Valisi Şahabettin Harput: 'Engelli Vatandaşlarımız İçin Önemli Çalışmalarımız Olacak'
Bursa Valisi Şahabettin Harput: "Engelli Vatandaşlarımız İçin Önemli Çalışmalarımız Olacak"
Bursa Valisi Şahabettin Harput, Engellilerin Başkalarına Muhtaç Olmadan Kendi Hayatlarını Devam Ettirebilmeleri İçin Valilik Olarak Önemli Çalışmalarını Olacağını Belirtti.
Osmantan'a Mesaj Gönderdi Başta Jürisi Olduğu Yarışma Programı Popstar Alaturka Olmak Üzere Ebru Gündeş, Bulunduğu Her Ortamda Evliliğe Hazır Olduğunun Sinyallerini Veriyor.
Genç Kızların El İşi Göz Nuru Eserleri Sergilendi
Genç Kızların El İşi Göz Nuru Eserleri Sergilendi
Erzincan Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu, Belde ve Köylerdeki Kurslarda Yapılan Elemeği Eserleri Geleneksel Yıl Sonu Sergisinde Beğeniye Sunuyor.
THY Yöneticileri Fal Baktırdı
THY Yöneticileri Fal Baktırdı
THY Eğlencesinde, Türk Kahvesi Standındaki Falcı, Candan Karlıtekin ve Temel Kotil ile Birlikte THY'nin Falına Baktı.
Elazığda Asfaltlama Çalışmaları Devam Ediyor
Elazığ'da Asfaltlama Çalışmaları Devam Ediyor
Elazığ Belediyesi, Şehrin Değişik Yerlerinde Sıkıştırma, Asfalt Serim ile Yol Bakım Onarım Çalışmaları Yaptı.
Antalya Valiliği, Turizm Sezonunda İnşaat Yasağı Getirdi
Antalya Valiliği, Turizm Sezonunda İnşaat Yasağı Getirdi
Antalya Valiliği, Turizm Sezonun Başlamasıyla Birlikte Turistik İlçelerde İnşaat Faaliyetlerini Durdurdu. Antalya Valisi Alaaddin Yüksel, Turizm Sezonunda Turistlerin Gürültü ve Görüntü Kirliliğinden Rahatsız Olmaması...
İşitme Engelliler Golfle Rehabilete Ediliyor
İşitme Engelliler Golfle Rehabilete Ediliyor
Erzurum Dedekorkut İşitme Engelliler Okulu Öğrencileri, Vücut Dengelerini Golfle Sağlıyor.
Kavder, Kavakka Kimse Yok mu ile Kermes Açtı
Kavder, Kavak'ka Kimse Yok mu ile Kermes Açtı
Kavak Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği (Kavder), Samsun'un Kavak İlçesinde Kimse Yok mu Derneği'nin Desteğiyle Fakir Öğrenciler Yararına Kermes Açtı.
Başbakan Erdoğan, İlk On Ülke Arasına Girmek İçin Bilim ve Teknolojiyi Hedef Gösterdi
Başbakan Erdoğan, İlk On Ülke Arasına Girmek İçin Bilim ve Teknolojiyi Hedef Gösterdi
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Olarak, Gelecekte Dünya Ekonomileri Arasında İlk 10 Ülke Arasında Yer Almayı Hedeflediklerini Belirterek, "Bu Hedefe; Bilim, Teknoloji ve Yenilik Çalışmalarının Başarılı...
Bahçeli ve Atalay'dan Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımına Kutlama Mesajı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Gençlik ve Spor Genel Mürdürü Mehmet Atalay, Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımı'nı..
Polis, Ruhsatsız Silah Onarımı Yapılan İş Yerlerinde Arama Yaptı Sakarya Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi Ekipleri, Ruhsatsız Silahların Onarımının Yapıldığı ..
Üzerine Devrilen Ağacın Altında Can Verdi Kastamonu'da Üzerine Ağaç Devrilen Şahıs Hayatını Kaybetti
Bakan Şimşek Malatya'da 2 Gün Kalacak Ziyareti Bir Gün Ertelenen Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, Malatya'da İki Gün Kalacak.
Turistlerin Gölgesinde Turizm Toplantısı Türk Turizminin Önemli Merkezlerinden Kuşadası'nda Turizm Sezonunun Sorunsuz Geçirilmesi İçin Turizm Toplantısı Yapıldı.
TBMM Araştırma Komisyonu Tuzla'da Gemi İnşa Sanayisi ve Sorunları ile İlgili TBMM Araştırma Komisyonu Başkanı AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Domaç ile Komisyon Üyesi 15 Milletvekili, T..
Termalin Başkentinde Yenetekli Kursiyerler Sertifika Aldı Afyonkarahisar'da, "Turizm Otelcilik Elemanı Yetiştirme ve İstihdam Etme Projesi" Kapsamında Düzenlenen Kurslara Katılan Kursiyerlere..
Samsun Limanı'na 125 Milyon Dolarlık Teklif Devlet Demir Yolları İşletmesi (Tcdd) Genel Müdürlüğü'ne Ait Samsun Limanı'nın 36 Yıl Süreyle İşletme Hakkının Devri İhalesinde En Yüksek Teklifi 1..
Atatürk'ün Evinden Getirilen Toprak, İpsala Sınır Kapısı'nda Teslim Alındı Gelenekselleşen Törende Gençlik ve Spor Bayramı Öncesi Atatürk'ün Selanik'teki Evinden Getirilen Toprak, İpsala Gümr..
Petrol Fiyatları 128 Dolara Yaklaştı Uluslararası Piyasalarda Ham Petrol Fiyatları ABD Doları'nın Değerinin Düşük Olması, Çin'in Dizel Yakıt Talebinin Artacağı Beklentileri ve Goldman Sachs'ı..
CHPli Ağyüzden Emekli Sen ve Belediye İş Sendikalarına Ziyaret
CHP'li Ağyüz'den Emekli Sen ve Belediye İş Sendikalarına Ziyaret
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gaziantep Milletvekili Yaşar Ağyüz, Tüm Emekli Sen ile Belediye İş Sendikalarını Ziyaret Etti.
Eskişehir'den Kısa Kısa Eskişehir'de Sobadan Sızan Gazdan Zehirlenen Aynı Aileden 2 Kişi Hastanede Tedavi Altına Alındı.
Gönen Şöförler ve Otomobilciler Odası'ndan Çimento Fabrikasına Destek Gönen Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Saim Nalbant, Gönen Madencilik A.ş Tarafından 200 Milyon Euro Yatırımla İl..
Kofder, Folklorda Zonguldakı Temsil Edecek
Kofder, Folklorda Zonguldak'ı Temsil Edecek
Kozlu Belediye Folklor Kulübü, 17 Mayıs'ta Eskişehir'de Yapılacak Olan Folklor Yarışmasında Zonguldak'ı Temsil Edecek.
Yediselviler Hizmet Binası ve Baruthane Deprem Deposu Açıldı
Yediselviler Hizmet Binası ve Baruthane Deprem Deposu Açıldı
Yıldırım Belediyesi, Yıl Sonuna Kadar Yapacağı 41 Açılışla, Hizmetlerine Yenilerini Eklemeye Devam Ediyor.
Özel Muzaffer Ancın Dünya Birinciliğini Alışkanlık Edindi
Özel Muzaffer Ancın Dünya Birinciliğini Alışkanlık Edindi
Eğitim, Bilim ve Spor Alanında Elde Ettiği Başarılarla Sık Sık Adından Bahsettiren Özel Muzaffer Ancın İlköğretim Okulu Aydın'ın Eğitimde Yüz Akı Oldu. Son Üç Yıldır Makedonya'da Düzenlenen St.cyril And Methody €"bitola...
Adana Çifte Şampiyonluk Şöleni Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak, Adana'nın Yarın İki Şampiyon Birden Çıkaracağına Olan İnancını Dile Getirerek, "Herkes Adana Takımlarımızın Elele..
Kastamonuda Gurur Veren Tören
Kastamonu'da Gurur Veren Tören
Kastamonu'da Engelli Vatandaşlar Bir Günlüğüne de Olsa Yemin Ederek Askerlik Yaptı. Yemin Töreninde Duygulu Anlar Yaşandı.
Polislerden Savunma Taktikleri
Polislerden Savunma Taktikleri
Zonguldak Emniyet Müdürlüğü Eğitim Şube Müdürlüğü'nce, Karaelmas Kemal Köksal Stadyumunda Tatbikata Katılan Polisler, Üç Hafta Boyunca Öğrendikleri Teknikleri Sergilediler.
Başkan Haşlak'tan "Sevgi Çiçeği" Tanıtımı Gölbaşı Belediye Başkanı Nasır Haşlak, Dünyada Yalnızca İlçelerinde Yetişen Sevgi Çiçeğini Medya Mensuplarına Tanıttı.
Gazeteciler Cemiyetinde Seçim Heyecanı
Gazeteciler Cemiyeti'nde Seçim Heyecanı
Malatya Gazeteciler Cemiyeti'nde Yarın Kongre ve Seçim Yapılacak.
Şeker Fabrikası Yönetimi, Arsa Satış İhalesini İptal Etti Adapazarı Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aya Tarafından Yapılan Yazılı Açıklamada, Bir Süre Önce Gerçekleştirilen Arsa ..
İstanbul'dan Pervari'ye Şefkat Eli Uzandı İstanbul'da Faaliyet Gösteren Ceylan Giyim Frması, Siirt'in Pervari İlçesinde Okuyan Öğrencilere, İçinde Elbise, Şapka, Etek, Kazak, Pantolon, Çorap ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10