16 Mayıs 2008 Cuma Günü Haberleri

16 Mayıs 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Gençlik Spor Genel Müdürü Atalay, Ankarada Kurulan Düzce Standını Gezdi
Gençlik Spor Genel Müdürü Atalay, Ankara'da Kurulan Düzce Standını Gezdi
Ankara'da Dünya Gençlerini Bir Araya Getiren Etkinlikte Yer Alan Düzceli Gençlerin Kurmuş Olduğu Stand, Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay Tarafından da Gezildi.
2. Türkiye Su Ürünleri ve Kültür Balıkçılığı Semineri
2. Türkiye Su Ürünleri ve Kültür Balıkçılığı Semineri
Agua Life Of Turkey Suda Yaşam Dergisi'nin Organize Ettiği '2. Türkiye Su Ürünleri ve Kültür Balıkçılığı Semineri' Van'da Yapıldı.
Suşehrinde 500 Diş Fırçası Öğrencilere Verildi
Suşehri'nde 500 Diş Fırçası Öğrencilere Verildi
Sivas'ın Suşehri İlçesinde Cumhuriyet İlköğretim Okulu Öğrencilerine 500 Adet Diş Fırçası Verildi.
Batmanın İl Oluşunu Kemençeyle Kutladılar
Batman'ın İl Oluşunu Kemençeyle Kutladılar
Batman'ın İl Oluşunun 19. Yıldönümü Düzenlenen Bir Etkinlikle Kutlandı. Etkinlik Kapsamında Sahne Alan Grup Kemençe Şov Yaptı.
AK Parti Ordu Teşkilatı Kongre Sürecine Giriyor
AK Parti Ordu Teşkilatı Kongre Sürecine Giriyor
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Ordu İl Başkanı Fatih Han Ünal, Teşkilat Olarak Gündemlerinde Kapatma Davasının Bulunmadığını Belirterek, "Bizim Gündemimiz Farklı, Biz İşimize Devam Ediyoruz" Dedi.
Sahte Evrakla Suriyeliyi Tc Vatandaşı Yapan Nüfus Müdürü Tutuklandı Şırnak'ın İdil İlçesinde Resmi Evrakta Sahtecilik Yapan Nüfus Müdürü, Bir Memur ve 3 Muhtar Tutuklandı.
Doğa Turizminin Yaygınlaşması İçin Rahvan Atlar Side Plajında Yarışacak
Doğa Turizminin Yaygınlaşması İçin Rahvan Atlar Side Plajı'nda Yarışacak
Antalya'nın Manavgat İlçesi Side Belediyesi, Eko ve At Safari Turizminin Yaygınlaşması İçin 18 Mayıs'ta At Severleri Side Plajı'nda Buluşturacak.
Ulukışla'da 12 Kaçak Yakalandı Niğde'nin Ulukışla İlçesinde Yurda Yasa Dışı Yollarla Giren 12 Kaçak Şahıs Yakalandı.
Meü Öğrencilerinden Tasarım Sergisi
Meü Öğrencilerinden Tasarım Sergisi
Mersin Üniversitesi (Meü) Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil Bölümü Öğrencileri Yıl İçinde Yaptıkları Elbise Tasarımlarını Beğeniye Sundu.
Niğde İl Sosyal Hizmetler Müdürü Bahsi: 'Aileye Sahip Çıkmak Geleceğimize Sahip Çıkmaktır'
Niğde İl Sosyal Hizmetler Müdürü Bahsi: "Aileye Sahip Çıkmak Geleceğimize Sahip Çıkmaktır"
Niğde İl Sosyal Hizmetler Müdürü Mehmet Bahsi, Aile Birimlerinin Yozlaşmış Bir Toplumda Ayakta Kalamayacağını Söyledi.
Kırıkkale Devlet Hastanesi'nde 'Hemşireler Haftası' Etkinliği Her Yıl 12-18 Mayıs Tarihleri Arasında Kutlanmakta Olan 'Hemşireler Haftası' Münasebetiyle Kırıkkale Devlet Hastanesi'nde Kutlama..
Aliağanın En Eski Binalarından Biri Kütüphane Yapılacak
Aliağa'nın En Eski Binalarından Biri Kütüphane Yapılacak
Aliağa Belediyesi, İlçenin En Eski Binalarından, Şehir Merkezinde Bulunan Tarihî Binayı Kütüphane Yapacak. 100'e Yaklaşan Yaşıyla İlçenin Tarihine Tanıklık Eden ve 2004 Yılına Kadar Askerlik Şubesi Olarak Hizmet Veren...
Müzeler Haftası Etkinlikleri Gaziantep Valisi Süleyman Kamçı, Müzelerin Kültür Turizminin En Önemli Unsurlarından Olduğunu Bildirdi.
MHP Milletvekili Ertugay, En Çok Belediye Hizmetleri Konusunda Soru Önergesi Verdi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Erzurum Milletvekili Zeki Ertugay, Erzurum ve Bölgenin Sorunlarıyla Alakalı..
Sendikacılar Öğretmenle İçin Güvenlik İstedi
Sendikacılar Öğretmenle İçin Güvenlik İstedi
Türk Eğitim - Sen ve Bağımsız Eğitimciler Sendikası İzmir İl Başkanlıkları, Okullardaki Şiddet Olaylarına Dikkat Çekti. Türk Eğitim - Sen İzmir 3 Nolu Şube Başkanı Adnan Sarısayın, Öğretmenlere Sahip Çıkılmasını İstedi.
Öğrencilerden 'Ah Şu Büyükler' Adlı Tiyatro Gösterisi
Öğrencilerden "Ah Şu Büyükler" Adlı Tiyatro Gösterisi
Afyonkarahisar'da Öğrenciler Tarafından Sahnelenen "Ah Şu Büyükler" Adlı Tiyatro Oyunu Beğeniyle İzlendi.
Kurt Çocuk Şifa Arıyor
Kurt Çocuk Şifa Arıyor
Kurt Adam Sendromu Hastalığına Yakalan 11 Yaşındaki Talihsiz Çocuk Şifa Arıyor.
Kastamonu'da Şüpheli Tavuk Ölümleri Kastamonu'da Görülen Şüpheli Tavuk Ölümleri Yetkilileri Harekete Geçirdi.
Kütahya'da Trafik Kazası: 2 Ölü, 5 Yaralı Kütahya'nın Altıntaş İlçesinde 2 Otomobilin Çarpışması Sonucu Meydana Gelen Trafik Kazasında 2 Kişi Öldü, 5 Kişi de Yaralandı.
Mevlana Yolunda Bisiklet Yolculuğu...
Mevlana Yolunda Bisiklet Yolculuğu...
İzmirli 5 Arkadaştan Oluşan Bisikletli Grup, Kilis'ten Başlattıkları ve Konya'da Son Bulacak Olan 'Mevlana Yolunda Bisiklet Yolculuğu' Adını Verdikleri Tura Katılan 2 Bayan Suşehri'ne Ulaştı.
Engelliler Haftası
Engelliler Haftası
Gebze Engelliler Derneği'nin Engelliler Haftası Dolayısıyla Düzenlediği Programa Protokol Mensuplarından Hiç Kimsenin Katılmaması Engellileri Üzdü. Vatandaşlar Rehabilitasyon Merkezi Öğrencileri Tarafından Hazırlanan...
İşitme Engelliler Türkiye Voleybol Şampiyonası Başladı
İşitme Engelliler Türkiye Voleybol Şampiyonası Başladı
Türkiye İşitme Engelliler Federasyonu Tarafından Düzenlenen, İşitme Engelliler Voleybol Türkiye Şampiyonası Nevşehir'de Başladı.
AB Heyeti Belediye Başkanı Çetini Ziyaret Etti
AB Heyeti Belediye Başkanı Çetin'i Ziyaret Etti
Avrupa Birliği Hayat Boyu Öğrenme Projesi Kapsamında Bayburt'ta Gelen Heyet Belediye Başkanı Bekir Çetin'i Ziyaret Etti.
Suşehri Belediye Başkanı Coşkundan Engelli Vatandaşlara Ziyaret
Suşehri Belediye Başkanı Coşkun'dan Engelli Vatandaşlara Ziyaret
Sivas'ın Suşehri İlçesinde Belediye Başkanı Şaban Coşkun, Özürlüler Haftası Sebebiyle Suşehri'ndeki Engelli Vatandaşları Ziyaret Etti.
Bilgisayar Bölümü Öğrencilerine Sertifika
Bilgisayar Bölümü Öğrencilerine Sertifika
Nazilli Nahit Menteşe Anadolu Kız Meslek ve Kız Meslek Lisesi Öğrencileri "Bilişim Teknolojileri" Alanında Kazandıkları Sertifikalarını Düzenlenen Törenle Aldı. Okulun Konferans Salonunda Gerçekleşen Törene İlçe...
İslahiyede Halk Yürüyüşü Yapıldı
İslahiye'de Halk Yürüyüşü Yapıldı
Gaziantep'in İslahiye İlçesinde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Etkinlikleri Kapsamında Halk Yürüyüşü Yapıldı.
Van İl Özel İdaresi Eski Hizmet Binası Satış İhalesi Yapıldı
Van İl Özel İdaresi Eski Hizmet Binası Satış İhalesi Yapıldı
Van'ın Cumhuriyet Caddesi Üzerinde Bulunan 5 Katlı İl Özel İdaresi Eski Hizmet Binası ile Arka Tarafından Bulunan Atatürk İlköğretim Okulu'nun da Yer Aldığı Gayrimenkulün Satış İhalesi Yapıldı.
Vali Kamçı'dan 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Kutlaması Gaziantep Valisi Süleyman Kamçı, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Dolayısıyla Bir Açıklama Yaptı.
İdil'de Tarihi ve Turistik Kiliseler Onarılmayı Bekliyor Şırnak'ın İdil İlçesinde Bulunan ve Milattan Sonra 620 Yıllarından Kalma Olduğu Söylenen Harabe Halindeki Başak Köyü Süryani Manastırı..
Öğrenciler Arkadaşları Yararına Kermes Düzenledi Adıyaman Atatürk Lisesi Öğrencileri, Maddi Durumu İyi Olmayan Arkadaşları İçin Kermes Düzenledi.
Büyükçekmece Güreş Şampiyonası Büyükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Organize Edilen ve Güreşte Birincilerin Seçildiği Şampiyona Sona Erdi.
Sony Erıcsson WTA Tour İstanbul Cup 2008 Ünlü Rus Tenisçi Daniela Hantuchova, Sakatlığı Nedeniyle Sony Ericsson WTA Tour İstanbul Cup 2008'den Çekildi.
Arzum ile Finansal Fon Şirketi Ashmore Investment Stratejik Ortaklık Kurdu Küçük Elektrikli Ev Aletleri Sektöründe Faaliyet Gösteren ve 42. Kuruluş Yılını Kutlayan Arzum Küçük Elektrikli Ev A..
THY Ocak-nisan Döneminde 6,3 Milyon Yolcu Taşıdı Türk Hava Yolları (THY), 2008 Yılının Ocak-nisandöneminde Yolcu Sayısının, Geçen Yılın Aynı Dönemine Oranla Yüzde 14,8 Artışla 6 Milyon 286 Bi..
ÖSYM, KPSSye Girenlerden Tercih Alacak
ÖSYM, KPSS'ye Girenlerden Tercih Alacak
Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Kadro ve Pozisyonlarına Yerleştirme Yapmak Amacıyla KPSS'ye Girmiş Adaylardan Tercih Alınacağını Duyurdu.
Akfırat Belediyesi'nden Yaklaşık 3 Aydır Tehditle Haraç İstediği Öne Sürülen 1 Kişi Tutuklandı Tuzla'nın Akfırat Belde Belediyesi'nden Yaklaşık 3 Aydır Tehditle Haraç İstediği Öne Sürülen 1 K..
ÖSYM Memur Adaylarından Tercih Alacak Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Kadro ve Pozisyonlarına Yerleştirme Yapmak Amacıyla KPSS'ye Girmiş Adaylar..
Jandarmadan "Vize" Operasyonu Konya İl Jandarma Komutanlığı Tarafından Sahte Pasaport, Kimlik ile Bu İşlemler İçin Çeşitli Belgeler Düzenlemek Suretiyle, Yurt Dışına Adam Çıkarma, Sahte Sürüc..
RTÜK'ten 19 Mayıs'ta Büyük Gençlik Şöleni Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğünün İşbirliği ile 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'nda Gençler İçin Şölen Düze..
Batman Barajı Hidroelektrik Santrali'nde Çıkan Yangın Korkuttu Diyarbakır'ın Silvan İlçesi ile Batman Sınırları Arasında Bulunan Batman Barajı Hidroelektrik Santrali'nde Yangın Çıktı.
Başbakan Erdoğan, Ihlamurkent Personel Konutlarının Anahtar Tesilimini Yapacak Eskişehir'in Çankaya Mahallesi'nde Yapılan Ihlamurkent Personel Konutlarının Anahtar Teslimi ile Vadişehir Konut..
Emniyetin Çatısı Yanıyor İhbarı İtfaiyeyi Alarma Geçirdi Isparta Emniyet Müdürlüğü Binasından Duman Çıktığını Gören Bir Vatandaş İtfaiyeyi Arayarak Çatı Yangını İhbarında Bulundu.
Bolu'da Dolu Yağışı Bolu'da, Doluyla Karışık Yağmur Vatandaşları Şaşkına Çevirdi.
Amerikan Şirketlerine Yenik Düşen Kılıçoğlu Sineması, 49 Yıl Sonra Perdelerini Kapattı
Amerikan Şirketlerine Yenik Düşen Kılıçoğlu Sineması, 49 Yıl Sonra Perdelerini Kapattı
Eskişehir'de 1959 Yılında 'Bazıları Sıcak Sever' Filmiyle Perdelerini Açan Kılıçoğlu Sineması, Amerikan Film Şirketlerine Yenik Düştü. Amerikan Şirketlerinin Film Sektörüne Hâkim Olması ve Uyguladığı Ambargo Karşısında...
Moskova'da İki Hint'liyi Güpe Gündüz Soydular Rusya'nın Başkenti Moskova'da İki Hindistanlı Günün Ortasında Kimliği Belirsiz Kişilerce Soyuldu. Polisten Yapılan Açıklamada Gasp Olayının Mosko..
İngiliz Taraftarlar, Moskova'ya 300 Uçakla Gelecek, 700 Otobüsle Stada Ulaşacak Moskova Belediye Başkan Yardımcısı Valeriy Vinogradov Kentin Manchester United ve Chelsea Futbol Takımları Aras..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10