16 Mayıs 2008 Cuma Günü Haberleri

16 Mayıs 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
"Özel Güvenlik, Öğrencinin Kafasına Silah Dayadı" İddiası Ankara Üniversitesi Cebeci Kampusu'nda görevli bir özel güvenlik elemanının, bir öğrencinin kafasına silah dayayarak tehdit ettiği id..
Şanlıurfa'da Alacak-verecek Kavgası: 3 Yaralı Şanlıurfa'nın Bozova İlçesinde, Akrabalar Arasında Alacak- Verecek Meselesi Yüzünden Çıkan Silahlı Kavgada 3 Kişi Yaralandı.
Niğde'de 12 Kaçak Göçmen Yakalandı Niğde'nin Ulukışla İlçesinde, Türkiye'ye Kaçak Yollardan Girdikleri Belirlenen Yabancı Uyruklu 1'i Çocuk Toplam 12 Kişi Yakalandı.
İstanbul'da Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak '38. Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kupası Atletizm Yarışları' Nedeniyle Pazar Günü Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak.
ABD Petrol Stoklamaya Ara Verecek ABD Hükümeti, Petrol Fiyatları Düşünceye Kadar, Ulusal Stratejik Yedeklere Petrol Stoklamaya Ağustos Ayından İtibaren Ara Verecek.
Tuzla'da Sabun Fabrikasında Patlama Tuzla'da Bir Sabun Fabrikasındaki Patlamada 1 Kişi Öldü, 2 Kişi Yaralandı.
Gençlik Haftası Etkinlikleri
Gençlik Haftası Etkinlikleri
Zonguldak Karaelmas Üniversitesi (Zkü) Rock ve Lise Orkestra Grubu, Gençlik Haftası Etkinlikleri Kapsamında Vilayet Önünde Müzik Şöleni Düzenledi.
Yödere Polis Baskını, 3 Gözaltı
Yöder'e Polis Baskını, 3 Gözaltı
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Öğrencileri Derneği'ne (Yöder) Baskın Düzenleyen Polis Ekipleri, 3 Öğrenciyi Gözaltına Aldı, Derneğin Bilgisayarı ile 3 Ayda Bir Çıkarılan Derginin Nüshalarına El Koydu.
Karma Resim ve El Sanatları Sergi
Karma Resim ve El Sanatları Sergi
Samsun İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Kız Yetiştirme Yurdu 13-18 Yaş Grubu Gençlerinin Hazırladıkları 'Karma Resim ve El Sanatları Sergisi' Açıldı.
Müzeler Haftası
Müzeler Haftası
Samsun Arkeoloji ve Etnografya Müze Müdürü Muhsin Endoğru, Müzelerin Dünle Bugünün Arasına Kurulmuş Kültür Köprüleri Olduğunu Söyledi.
Kavga Sırasında Kafasını Kaldırıma Çarpan Genç Öldü Ankara'da Çıkan Kavgada Kafasını Kaldırıma Çarparak Yaralanan Genç, Kaldırıldığı Hastanede Hayatını Kaybetti.
Diploma Değil, Bilgi ve Beceri Önemli
Diploma Değil, Bilgi ve Beceri Önemli
Avrupa Komisyonu Türkiye Delegasyonu Eğitim ve Öğretim Sektör Yöneticisi Prof. Dr. Mustafa Balcı, Dünyada Artık Diploma Devrinin Sona Erdiğini Belirterek, "İnsanın Nerede Okuduğu Önemli Değil Bilgi ve Becerileri...
Bakan Tüzmen'e Afrodizyak Etkisi Olan Çakşır Otu İkram Edildi Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen'e, Mersin Ziyareti Sırasında Afrodizyak Özelliklere Sahip Çakşır Otu İkram Edildi.
Sakarya Üniversitesi Öğrencileri Arasında Çıkan Kavgada 5 Yaralı, 19 Gözaltı (2)
Sakarya Üniversitesi Öğrencileri Arasında Çıkan Kavgada 5 Yaralı, 19 Gözaltı (2)
Sakarya Üniversitesi (Sü) Kampüsünde İki Grup Öğrenci Arasında Çıkan Kavgada 5 Öğrenci Yaralandı, 19 Öğrenci Gözaltına Alındı.
Kayseri Milletvekili Taner Yıldız: 'Türkiyenin Daha Çok Diş Hekimine İhtiyacı Var'
Kayseri Milletvekili Taner Yıldız: "Türkiye'nin Daha Çok Diş Hekimine İhtiyacı Var"
Adalet ve Kalkınma (Ak) Partisi Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Açılışına Katıldığı Diş Sağlığı Merkezinde Türkiye'nin Diş Hekimi İhtiyacının Olduğunu Söyledi.
Yemenli İşadamlarından Başkan Akına Ziyaret
Yemenli İşadamlarından Başkan Akın'a Ziyaret
İstanbul'da Düzenlenen Türkiye Sanayici ve İş Adamları Konfederasyonu'nun Toplantısına Katılan ve Makiad'ın Davetlisi Olarak Malatya'ya Gelen Yemen Ticaret Odası Başkan Vekili Abdullah İsmail ve Beraberinde Bir Grup...
İşitme Engellilere Golf ile Rehabilitasyon Erzurum'da İşitme Engelliler, Golf Sporuyla Rehabilite Ediliyor. Engellilere Yönelik Düzenlenen Golf Kampını Ziyaret Eden AK Parti Milletvekili Fazi..
Çanakkale Boğazı'nda Heyecanlı Dakikalar Bulgaristan'dan Hırvatistan'a Patlayıcı Madde Götürürken Çanakkale Boğazı Uzunburun Mevkiinde Makine Arızası Yapan Danimarka Bayraklı' "Donica Green'"..
TBMM Futbol Takımının Çarşamba Ziyareti
TBMM Futbol Takımı'nın Çarşamba Ziyareti
Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları Kapsamında Samsun'a Gelen ve KKTC Meclis Futbol Takımı ile Maç Yapacak Olan Türkiye Büyük Millet Meclisi(tbmm) Futbol Takımı, Samsun'un Çarşamba İlçesini Ziyaret Etti.
Anayasa Mahkemesi Raportörü Başörtüsü Raporunu Tamamladı Anayasa Mahkemesi Raportörü Osman Can, Üniversitelerde Başörtüsü Serbestliği Tanıyan Anayasa Değişikliğinin İptali ve Yürürlüğünün Dur..
Çukurca'da Şehit Olan Askerin Cenazesi Tokat'a Getirildi Hakkari'nin Çukurca İlçesinde Mayın Patlaması Sonucu Şehit Olan Jandarma Komando Onbaşı Ömer Çınar'ın Cenazesi, Askeri Uçakla Tokat'a ..
Tursabdan Amasyaya Destek
Tursab'dan Amasya'ya Destek
Turizm Seyahat Acentaları Birliği (Tursab) Başkanı Başaran Ulusoy, Amasyalı Sektör Temsilcileri ile Yaptığı Toplantıda, Amasya Kalesi'ne Yapılacak Aydınlatma Çalışmasının Ağustos Tarihinde Tamamlanacağını Belirtti.
Samsun'dan Kısa Kısa Samsun'da Bir İş Yerine Giren Kimliği Belirsiz Hırsız, Oyalamak Suretiyle 1 Adet Labtop Bilgisayarı Çaldı.
Kongo Heyeti: 'Bize Yüreğinizi Açtınız Teşekkür Ederiz'
Kongo Heyeti: "Bize Yüreğinizi Açtınız Teşekkür Ederiz"
Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nden Bürokrat, Milletvekili ve İşadamı ve İş Kadınlarından Oluşan 50 Kişilik Heyet Adana'da İş Görüşmesi Yapıyor. Vali İlhan Atış, Kongo'dan Gelen Heyeti Kabul Ederek Bir Süre Görüştü.
Yanık Hastalarını Geri Çeviren 2 Hastaneye Kapatma
Yanık Hastalarını Geri Çeviren 2 Hastaneye Kapatma
Geçtiğimiz Günlerde Acillerine Başvuran Yanık Hastalarını Kabul Etmeyen Hastaneler Hakkında Sağlık Bakanlığı Teftiş Kurulu'nun Yaptığı Soruşturma Sonucunda Kapatma Kararı Verildiğini Açıkladı.
Vanda Öğrenci Derneğinde Arama Yapıldı, 3 Kişi Gözaltında
Van'da Öğrenci Derneğinde Arama Yapıldı, 3 Kişi Gözaltında
Van'da Bu Akşam Saatlerinde Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele (Tem) Şubesi Tarafından Yüzüncü Yıl Üniversite Öğrenci Derneği'de (Yöder) Arama Yapıldı. Aramada 3 Öğrenci Değişik Konulardan Gözaltına Alındı.
Türban Düzenlemesinde Raportör Raporu Hazır
Türban Düzenlemesinde Raportör Raporu Hazır
CHP ve DSP'nin, türbanın üniversitelerde serbest bırakan anayasa değişikliği ile ilgili yaptığı Anayasa Mahkemesi başvurusuna ilişkin raportör raporu tamamlandı.
Türban Raporu Anayasa Mahkemesi'nde Osman Can, Türban Hakkındaki Raporunu Hazırlayarak Anayasa Mahkemesi'ne Sundu
"Başörtüsü Raporu" Tamamlandı Anayasa Mahkemesi Raportörü Osman Can, Üniversitelerde Başörtüsü Serbestliği Getiren Anayasa Değişikliğiyle Açılan Davada, Esas Hakkındaki Raporunu Tamamladı.
Bursa'da Altılı Ganyan 24,199,10 YTL İkramiye Verdi Bursa'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucunda Altılı Ganyan 24.199,10 YTL İkramiye Verdi.
Ayvalıkta 'Macaron (K)' Operasyonu
Ayvalık'ta "Macaron (K)" Operasyonu
Balıkesir'in Ayvalık İlçesinde Uyuşturucu Şebekesine Yönelik Gerçekleştirilen "Macaron (K )" Adlı Operasyonda 30 Kişi Gözaltına Alındı.
Baraj İnşaatında Kaza: 1 Ölü
Baraj İnşaatında Kaza: 1 Ölü
Trabzon'un Maçka İlçesine Bağlı Atasu Beldesinde Yapımı Süren Galyan Barajı İnşaatında Bir Kişi, İş Makinesinin 80 Metre Yükseklikten Yuvarlanması Sonucu Hayatını Kaybetti.
'İlişkiye Girme' Vaadiyle Gasp
"İlişkiye Girme" Vaadiyle Gasp
Samsun'da 'İlişkiye Girme' Vaadiyle Kandırdıkları Kişilerin Parasını Gasp Ettikleri İddia Edilen Biri 2'si Bayan 4 Kişi, Polisin Takibi Sonucu Yakalandı.
Sakarya Üniversitesi'nde Öğrenci Kavgası: 6 Yaralı Sakarya Üniversitesi Esentepe Kampüsü'nde İki Öğrenci Grubu Arasında Çıkan Kavgada 6 Öğrenci Yaralandı. Olayla İlgili 19 Kişi Gözaltına Alın..
Vatanseverler Davası Örgüt Kapsamına Alındı
Vatanseverler Davası 'Örgüt' Kapsamına Alındı
Diyarbakır 1. Ağır Ceza Mahkemesi, Vatansever Kuvvetler Güçbirliği Derneği Genel Başkanı Ünal'ın da Yargılandığı 20 Kişilik Davayı, Örgüt Kapsamına Alarak Özel Yetkili Ağır Ceza Mahkemesi'ne Gönderdi.
Şarkıcı Gibi Papyon Takmış Pınar Kür ve Müjde Ar Abdullah Gül ile Hayrünisa Gül'ün Kıyafetlerini Eleştirdi.
Canikteki Değişimin Simgesi
Canik'teki Değişimin Simgesi
Canik Belediyesi, €˜19 Mayıs Gençlik Caddesi' ve €˜değişim Anıtı' ile Canik'teki Değişimi Simgeliyor.
Muradiyede Halk Yürüyüşü
Muradiye'de 'Halk Yürüyüşü'
Van'ın Muradiye İlçesinde 'Gençlik Haftası' Kapsamında 'Halk Yürüyüşü' Düzenlendi.
Kuluda Gençlik Haftası Etkinlikleri
Kulu'da Gençlik Haftası Etkinlikleri
Konya'nın Kulu İlçesinde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası Etkinlikleri Kapsamında "Atatürk'ü Anma Halk Yürüyüşü" Düzenlendi.
Devrek Kaymakamı Tat, Gmisi Ziyaret Etti
Devrek Kaymakamı Tat, Gmis'i Ziyaret Etti
Zonguldak'ın Devrek İlçesi Kaymakamı Yakup Tat, Genel Maden İşçileri Sendikası'na (Gmis) Bir Nezaket Ziyaretinde Bulunarak, Gmis Genel Başkanı Ramazan Denizer ve Gmis Genel Merkez Yönetimiyle Görüştü.
Tarlada Çapa Yaparken Uçurumdan Yuvarlandı
Tarlada Çapa Yaparken Uçurumdan Yuvarlandı
Samsun'un Çarşamba İlçesinde Tarlada Çapa Yaparken Uçurmadan Yuvarlanan Bir Kişi Ölümden Döndü.
Ressam Kıvanç Gülhan 16. Kişisel Sergisini Açtı
Ressam Kıvanç Gülhan 16. Kişisel Sergisini Açtı
Gaziantepli Ressam Kıvanç Gülhan 16. Kişisel Sergisini Açtı.
Samsun'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 1 Yaralı Samsun'da Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Öldü, 1 Kişi Yaralandı.
Sabun Fabrikasındaki Patlamada Bir İşçi Hayatını Kaybetti Tuzla Organize Deri Sanayi Bölgesi'nde Bulunan Asc Sabun Fabrikası'nda Meydana Gelen Patlamada Bir İşçi Hayatını Kaybetti, Biri Ağır ..
Sakarya Üniversitesi'nde Kavga: 5 Yaralı (1) Sakarya Üniversitesi (Sü) Kampusunde Öğrenciler Arasında Çıkan Kavgada 5 Öğrenci Yaralandı, 19 Öğrenci Gözaltına Alındı.
Meclis'te İki Kadın Vekille Flört! Çapkın Başkan İşbaşında...
Yeni Kanalının Adını Açıkladı 'Kurarken Küfrettiler. Satarken de Küfrettiler'
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10