15 Mayıs 2008 Perşembe Günü Haberleri

15 Mayıs 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kayseri Spden Gazeteciler Cemiyetine Ziyaret
Kayseri Sp'den Gazeteciler Cemiyeti'ne Ziyaret
Kayseri'de Gazeteciler Cemiyeti Başkanlık Seçiminde Yeniden Göreve Seçilen Recep Bulut'a Saadet Partisi (Sp) İl Yönetim Kurulu Tebrik Ziyaretinde Bulundu.
Yeni Adliye Küçükbalıklı'ya Yapılacak Bursa'da, Şehir İçerisinde Yetersiz Kalan Adliye Sarayı'nın Daha Büyük Bir Alanda Yeniden İnşaası İçin Büyükşehir Belediye Meclisi'nden Önemli Bir Karar ..
Milli Eğitim Bakanı Çelikin, Eşi Vanda Kermes Açılışına Katıldı
Milli Eğitim Bakanı Çelik'in, Eşi Van'da Kermes Açılışına Katıldı
Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik'in Eşi Şahsenem Sema Çelik, Van'da Düzenlenen Kermesin Açılışına Katıldı.
Erzincan'da Halk Yürüyüşü ve Gençlik Koşusu Erzincan'da 'Atatürk'ü Anma Halk Yürüyüşü ve Gençlik Koşusu'düzenlendi.
Orduya Bisiklet Yolu
Ordu'ya Bisiklet Yolu
Ordu Belediyesi, Türkiye Erozyonla Mücadele Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı'nın (Tema) Küresel Isınmayla Mücadele Projesi Kapsamında Bisikletin Önemini Vurgulaması ve Bisikletseverler İçin Güzergah...
Bitlis Eren Üniversitesinin Temeli Atılıyor
Bitlis Eren Üniversitesi'nin Temeli Atılıyor
Bitlis Valisi Mevlüt Atbaş, Bitlis Eren Üniversitesi'nin Temelini Mayıs Ayı İçinde Atacaklarını Söyledi.
Siirt'te 'Organik Arıcılık Projesi' Kabul Edildi Siirt Valiliği Tarafından Hazırlanan Organik Arıcılık Projesi, Güneydoğu Anadolu Bölgesi (Gap) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı Tarafından Ka..
Fao: Kasırga Pirinç Tarlalarının Yüzde 20'sine Zarar Verdi Nergis Kasırgasının Vurduğu Myanmar'ın Gıda Kıtlığıyla Karşı Karşıya Kalabileceği ve Harap Olmuş Bölgelerdeki Çiftçilerin Yeni Ürün ..
Anten A.ş'nin Yürütmesinin Durdurulmasına İtiraz Reddedildi Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu, Anten A.ş'nin Kurulmasına Olanak Tanıyan, TRT'nin Kuracağı veya Katılacağı Ortaklığa Dair Usu..
Fao: Gıda Fiyatları 2 -3 Yıl Daha Yüksek Kalacak BM Gıda ve Tarım Teşkilatı (Fao), Küresel Gıda Fiyatlarının, 2 -3 Yıl Daha Yüksek Kalacağının Tahmin Edildiğini Bildirdi.
Antalyaspor Yeni Yapılanmaya Gidiyor
Antalyaspor Yeni Yapılanmaya Gidiyor
Antalyaspor Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Peker, Takımda Yeni Bir Yapılanma Olacağına Yönelik Çalışmaların Sürdüğünü Söyledi.
Şırnak'ta Tabura Saldırı Kaçan Hainlerin Saklanabilecekleri Her Yer Ateş Altına Alındı
Hain Saldırının Görüntülerini İnternete Koydular PKK'lı Teröristler Anneler Günü'nde Gerçekleştirdikleri Aktütün Karakolu Saldısının Görüntülerini İnternete Koydular.
'Geri Dön' Toplantısında Gerginlik! Eski Bakan Bülent Akarcalı Toplantıyı Neden Terk Etti?
Eskişehir'de Göztepe-ayazağaspor Maçında Arbede Eskişehir'de Göztepe ile Ayazağaspor Arasında Oynanan 3. Lig'e Terfi Maçında Taraftarlar Arasında Arbede Yaşandı.
Antalyaspor'da Yeniden Yapılanma Dönemi Turkcell Süper Lig'in Yeni Takımlarından Antalyaspor'da Sezon Öncesi Yeni Yapılanma Dönemine Başlandı. Antalyaspor Başkanı Sedat Peker, Yeni Dönemde İş..
Antalyaspor Başkanı Pekerden Şehit Ailesine Anlamlı Ziyaret
Antalyaspor Başkanı Peker'den Şehit Ailesine Anlamlı Ziyaret
Antalyaspor Kulübü Başkanı Sedat Peker, Şampiyonluğu Geçen Hafta Hakkari'de Karakol Baskını Sonucu Şehit Olan Jandarma İstihkam Er Serhat Genç'e Armağan Ettiklerini Söyledi.
Geliboluda Engelliler Haftası Etkinlikleri Sürüyor
Gelibolu'da Engelliler Haftası Etkinlikleri Sürüyor
Türkiye Genelinde Her Yıl 10 ile 16 Mayıs Tarihleri Arasında Kutlanan "Engelliler Haftası" Dolayısı ile Çanakkale'nin Gelibolu İlçesinde Yahya Çavuş Görme Engelliler İlköğretim Okulunda Etkinlik Düzenlendi.
Denizli Belediyespor Yönetiminin İstifası Kabul Edilmedi Tff 3. Lig 3. Grup'ta Sezonu Şampiyon Olarak Tamamlayarak 2. Lig'e Çıkan Denizli Belediyespor'da, Yönetim Kurulunun İstifa Kararı Deni..
Avrupa Futbol Şampiyonası'nda Güvenliğe İlişkin Ortak Deklarasyon İmzalandı İçişleri Bakanlığı, Türkiye-avusturya ve Türkiye-isviçre Hükümetleri Arasında 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası ile İl..
Elazığspor Yönetim Kurulu Toplu Olarak İstifa Etti Elazığspor'da, Suat Öztürk Başkanlığındaki Yönetim Kurulu Toplu Olarak İstifa Etti.
Erdemlide Gençlik Koşusu
Erdemli'de Gençlik Koşusu
Mersin'in Erdemli İlçesinde Gençlik Haftası Etkinlikleri Kapsamında Gençlik Koşusu Düzenlendi.
Kocaelide İstihdam Fuarı Açıldı
Kocaeli'de İstihdam Fuarı Açıldı
Bu Yıl Sekizincisi Düzenlenen İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı (Koif '08) Kocaeli Üniversitesi'nde (Koü) Açıldı. Koü, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Sanayi Odası ve İzmit Ticaret Odası, İşkur Kocaeli Şubesi...
Ehliyetli Sigorta Dönemi Başladı
Ehliyetli Sigorta Dönemi Başladı
Ege Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Emin Gemici, Sigortacılık Yasası ve Sigorta Acenteleri Yönetmeliği ile Sektörün Mevzuat Sorununun Çözüldüğünü ve Sektörü Olumlu Etkileyecek Yasa ve Yönetmelik ile Ehliyetli Sigorta...
Aydında Atatürke Saygı Yürüyüşü
Aydın'da Atatürk'e Saygı Yürüyüşü
Aydın Valiliği, İl Sağlık Müdürlüğü ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü'nün Katkılarıyla 15-20 Mayıs Gençlik Haftası ile 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Etkinlikleri Çerçevesince "Gençlik Koşusu ve Atatürk'e...
Efesan Grubu, Kızılkaya Limanını Satın Aldı
Efesan Grubu, Kızılkaya Limanı'nı Satın Aldı
Efesan Grubu, İstanbul Demir Çelik A.ş'nin Tüm Hisselerini Mart 2008'de Satın Alarak, Kızılkaya Limanı'nın Yeni Sahibi Oldu.
Medvedev Nükleer Kapasitenin  Geliştirilmesini  İstedi
Medvedev Nükleer Kapasitenin Geliştirilmesini İstedi
Rusya'nın Yeni Başkanı Dmitri Medvedev, Kremlin'e Oturduktan Sonra İlk İncelemesini İvanova Bölgesinde Bulunan Nükleer Füze Tesislerine Gerçekleştirdi.
Erganili Öğrenci Uluslararası Yarışmada Gümüş Madalya Kazandı
Erganili Öğrenci Uluslararası Yarışmada Gümüş Madalya Kazandı
Rekabet Kurumu Diyarbakır Cumhuriyet Fen Lisesi'nde Eğitim Gören Bahar Kaya İsimli Erganili Öğrenci, 18 Ülkeden 721 Okulun Bin 203 Proje ile Başvurduğu Uluslararası Proje Yarışmasında Hazırladığı Proje ile Gümüş Madalya...
Müşerref: "Türkiye ile İlişkilerimiz Depremden Sonra Daha da Güçlendi" Pakistan Devlet Başkanı Pervez Müşerref, 8 Ekim 2005'te Meydana Gelen Depremden Sonra Türkiye'den Yapılan Yardımların Bu..
Tgsd Kdv İadeleri ile İlgili Sorunların Çözümleri İçin Kurumları Bir Araya Getirdi Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği (Tgsd) Tarafından, İhracatta Yaşanan Mahsup ve İade İşlemlerinin En Hızlı..
Düzce İl Sağlık Müdürlüğünden Sigara Uyarısı Düzce İl Sağlık Müdürlüğü'nden Yapılan Açıklamada, 19 Mayıs Tarihinde Sigara Yasağının Başlayacağı ve Sigarayı Bırakmak İsteyenlerin de İl Sağlık ..
Şemdinli'de Mayına Basan Kadın Hayatını Kaybetti Hakkari'nin Şemdinli İlçesinde Teröristlerce Araziye Döşenen Mayına Basan Bir Kadın Hayatını Kaybetti.
Bingölde Mevlana İlköğretim Okulu Öğrencileri Okuma Bayramı Programı Düzenledi
Bingöl'de Mevlana İlköğretim Okulu Öğrencileri Okuma Bayramı Programı Düzenledi
Bingöl'ün Genç İlçesinde Bulunan Mevlana İlköğretim Okulu Öğrencileri Okuma Bayramı Programı Düzenledi.
Bandırmada Halk Yürüyüşü ve Gençlik Koşusu
Bandırma'da Halk Yürüyüşü ve Gençlik Koşusu
Balıkesir'in Bandırma İlçesinde 'Atatürk'ü Anma Halk Yürüyüşü ve Gençlik Koşusu' Düzenlendi.
Şırnak'ta Jandarma Taburu'na Taciz Ateşi Şırnak'ın İkizce Jandarma Komando Taburu'na PKK Terör Örgütü Üyeleri Taciz Ateşinde Bulundu.
Derikteki 19 Mayıs Halk Yürüyüşü Büyük İlgi Gördü
Derik'teki 19 Mayıs Halk Yürüyüşü Büyük İlgi Gördü
Mardin'in Derik İlçesinde 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Etkinlikleri Çerçevesinde Yapılan Halk Yürüyüşü Büyük İlgi Gördü.
Kızıltepede Ataya Saygı ve Halk Yürüyüşü Düzenlendi
Kızıltepe'de Ata'ya Saygı ve Halk Yürüyüşü Düzenlendi
Mardin'in Kızıltepe İlçesinde Ata'ya Saygı ve Halk Yürüyüşü Düzenlendi.
Siirt'te Kaçak Çay Operasyonu Siirt Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Ekiplerince Düzenlenen 2 Ayrı Operasyonda 8 Bin 241 Kilogram Kaçak Çay Ele Geçirildi.
Giresun'da Trafik Kazaları: 2 Ölü, 1 Yaralı Giresun'da Meydana Gelen Trafik Kazalarında 2 Kişi Hayatını Kaybetti, Bir Kişi de Yaralandı.
Erbil Belediye Başkanı, DTPli Baydemiri Ziyaret Etti
Erbil Belediye Başkanı, DTP'li Baydemir'i Ziyaret Etti
Irak'ın Erbil Belediye Başkanı Sıdki Süleyman Karim Başkanlığındaki Irak Kürdistan Bölgesi Heyeti, DTP'li Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir'i Ziyaret Etti.
Yaşlı Kadının Parasını Çalan Yankesici Tutuklandı Malatya'da Yolda Yürüyen Yaşlı Kadının Parasını Yankesicilik Suretiyle Çalan Sabıkalı Şahıs, Tutuklanarak Cezaevine Gönderildi.
Bakan Çelik: "SSK ve Bağ -Kur'un Prim Alacakları Yeniden Yapılandırılacak" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, SSK ve Bağ -Kur'un Prim Alacaklarının Yeniden Yapılandırılacağını Söy..
Türkiyede ve Mardinde Yoğun Olarak Yaşayan Süryanilerin Tarihi Kitaplaştırıldı
Türkiye'de ve Mardin'de Yoğun Olarak Yaşayan Süryanilerin Tarihi Kitaplaştırıldı
Müslümanlarla Birlikte Hoşgörü ve Barış İçinde Yaşayan Hristiyan Dinine Mensup Süryani Cemaatini Araştıran Dr. İbrahim Özcoşar'ın "19. Yüzyılda Süryaniler" Adlı Kitabı Yayınlandı.
Çin'de Ölü Sayısı 50 Bine Yükselebilir Çin Devlet Televizyonu, Siçuan Eyaletinde Meydana Gelen 7.9 Şiddetindeki Depremde Ölü Sayısının 50 Bine Yükselebileceğini Bildirdi.
Aydında Aile Odaklı Eğitim Programları
Aydın'da Aile Odaklı Eğitim Programları
15-21 Mayıs Aile Haftası Etkinlikleri Kapsamında Aydın Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Çeşitli Kurslara Katılan Kadınlara, Sertifikaları Törenle Verildi. Aydın Ticaret Odası Toplantı Salonu'nda...
Avrupalı Parlamenterler Lokmacı Barikatını Gezdi Kıbrıs'ta Bir Takım İncelemelerde Bulunmak Üzere Dün Akşam Saatlerinde Ada'ya Gelen ve Aralarında Kıbrıslı Türklerin de Bulunduğu Avrupalı Par..
Fezalı Güdüle Ebikodan Bronz Madalya
Fezalı Güdül'e Ebiko'dan Bronz Madalya
Samsun Özel Feza İlköğretim Okulu'dan Nimet Güdül, Ebiko 2008 Bilişim Olimpiyatı'nda 'Alışveriş Televizyonu' Adlı Projesiyle Dünya Dördüncüsü Oldu.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10