15 Mayıs 2008 Perşembe Günü Haberleri

15 Mayıs 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Başarılı Okul ve Öğrencilere Bursa Milli Eğitim Müdürü Gülsar'dan Ödül Iüümesleki Teknik Eğitim Okulları Proje Yarışması'nda Derece Alan Okullar Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Atilla Gülsar Tar..
Emniyet Uyuşturucu ile Mücadelede 444 Operasyonla 444 Sokak Çetesini Çökertti Meclis Uyuşturucu ve Kaçakçılığını Araştırma Komisyonu Emniyet Genel Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mü..
İş Dünyası ve Sivil Toplum Kuruluşlarından Yeşil Seferberlik
İş Dünyası ve Sivil Toplum Kuruluşlarından Yeşil Seferberlik
Bursa'da Zafer Plaza Alışveriş Merkezi, "Zafer Gönüllüleri Topluluğu" Nun Yıldırım Bayezid Rotaract Kulübü ile Birlikte İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İl Orman Bölge Müdürlüğü İşbirliğiyle Başlattığı "Okullarımızı...
Yönetmen Osman Sınav: "PKK'nın Uyuşturucu Cirosu 7 Milyar Dolar" Yönetmen Osman Sınav, Memleketi Burdur'da Çok Tartışılacak İddialarda Bulundu. PKK'nın Uyuşturucudan Yıllık 7 Milyar Dolar Kaz..
İlköğretim Öğrencilerine İnsan Hakları Dersi
İlköğretim Öğrencilerine İnsan Hakları Dersi
Manisa'nın Akhisar İlçesinde İnsan Hakları Kurulu Eğitim Komisyonu Başkanı Avukat Leyla Varış, İlköğretim Okulu Öğrencilerine "İnsan Hakları" Konulu Seminer Verdi.
Niğdede Gençlik Haftası Kutlamaları
Niğde'de Gençlik Haftası Kutlamaları
Niğde'de Gençlik Haftası Kutlamaları Başladı. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Gençlik Yürüyüşünde Protokol Üyeleri ve Öğrenciler Birlikte Yürüdü.
Suşehrinde Sağlık Personeline Kene Bigilendirme Semineri
Suşehri'nde Sağlık Personeline Kene Bigilendirme Semineri
Sivas'ın Suşehri İlçesinde Suşehri, Koyulhisar, Akıncılar ve Gölova İlçelerinde Bulunan Sağlık Kurumlarındaki Personele Yönelik Kırım Kongo Kanamalı Ateş Hastalığı'na Neden Olan Kene Canlısı Hakkında Seminer Düzenlendi.
Trabzon İl Hakem Kurulu Başkanı'nın Görevden Alınması Türkiye Futbol Federasyonu (Tff) Yönetim Kurulu Tarafından Görevden Alınan Trabzon İl Hakem Kurulu Başkanı Hasan Emirzeoğlu, Ödül Beklerk..
Sabitek Günleri, İlk Gün 15 Bin Kişiyi Ağırladı
Sabitek Günleri, İlk Gün 15 Bin Kişiyi Ağırladı
Sakarya Valiliği'nin Öncülüğünde Düzenlenen Sakarya Bilim, Teknoloji, Eğitim ve Kariyer (Sabitek) Günleri'ni İlk Gün Yaklaşık 15 Bin Kişi Ziyaret Etti.
Sahası Olmayan Erzurum Golfte Birinci Oldu Golf Sahası Olmadığı İçin Kapalı Spor Salonunda Çalışma Yapan Erzurum Rıfkı Salim Burçak Kız Meslek Lisesi Kulübü Golfçüleri, Antalya'da Düzenlenen ..
AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Emin Ersoy:
AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Emin Ersoy:
Balıkesir İl Genel Meclisi Üyesi Emin Ersoy, Hallaçlar Köyü Suyunun İçilebilir Olduğunu İleri Sürdü.
Gençlerbirliği Oftaşspor, Osman Özdemir ile Devam Ediyor Turkcell Süper Lig'deki İlk Yılında Başarılı Bir Performans Ortaya Koyan Gençlerbirliği Oftaşspor, Teknik Direktör Osman Özdemir ile Y..
Bank Asya 1. Lig Play-off Maçlarının Hakemleri Belli Oldu Bank Asya 1. Lig Play-off Maçlarını Yönetecek Hakemler Açıklandı.
Diyarbakır'a 47 Uzman 26 Pratisyen Doktor Atandı Sağlık Bakanlığı, '19. Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü ve Mazeret Atamaları' Kapsamında Diyarbakır'a 47 Uzman ile 26 Pratisyen Doktor Ataması..
Kuluda Liseler Arası Türk Halk Müziği Ses Yarışması
Kulu'da Liseler Arası Türk Halk Müziği Ses Yarışması
Konya'nın Kulu İlçesinde Gençlik Haftası Nedeniyle Liselerarası Türk Halk Müziği Ses Yarışması Düzenlendi.
Fıat Fıorınoya İngiltereden En İyi Yeni Van Ödülü
Fıat Fıorıno'ya İngiltere'den En İyi Yeni Van Ödülü
İngiltere'nin Önde Gelen Fleet World Dergisi, Fiat Fiorino'yu Yılın En İyi Yeni Ticari Aracı Seçti.
Koyulhisarda Bordür Taşları Boyanıyor
Koyulhisar'da Bordür Taşları Boyanıyor
Sivas'ın Koyulhisar İlçesinde Bahar Hazırlıklarını Sürdüren Belediye Ekipleri, Kaldırım ve Bordür Taşlarını Boyamaya Başladı.
Elazığ İl Tarım Müdürü Rüştü Emir 'Kiraz Zararlısı'na Karşı İlaçlama Uyarısı Yaptı Elazığ İl Tarım Müdürü Rüştü Emir, Kiraz Üreticilerini Zamanında İlaçlama Yapmaları Konusunda Uyardı.
Fujıtsu Sıemens Computers'dan Onlıne İnovasyon Yarışması Avrupa'nın Önde Gelen Bt Altyapı Sağlayıcısı Fujitsu Siemens Computers Bilişim Sektöründe İnovasyon Kültürünü Destekleyen Önemli Bir Y..
Sökede Engellilerde Askerlik Heyecanı
Söke'de Engellilerde Askerlik Heyecanı
Aydın'ın Söke İlçesinde 11 Engelli Genç, Bir Günülüne de Olsa Askerlik Yapmanın Sevincini Yaşadı. Söke Garnizon Komutanlığı'nda Eğitim Yapan ve Yemin Töreninde Yemin Ederek Asker Olan Engelli Gençler; Bir Günlük Askerlik...
Mesleki Eğitim Sergisi
Mesleki Eğitim Sergisi
Kocaeli'nin Gebze İlçesine Bağlı Darıca Beldesinde, Lafarge Aslan Çimento Lisesi Öğrencileri, Yıl İçerisinde Yaptıkları Çalışmaları Sergiledi.
SSK ve Bağ-kur Prim Borçları Yeniden Yapılandırılıyor Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, SSK ve Bağ-kur Prim Borçlarının Yeniden Yapılandırılacağını Belirterek, Yapılandırmaya Kon..
Sökede 1. Engelleri Kaldıralım Etkinlikleri Coşkulu Geçti
Söke'de 1. Engelleri Kaldıralım Etkinlikleri Coşkulu Geçti
Engelliler Haftası Etkinlikleri Kapsamında Söke Belediyesi'nin Öncülüğünde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Söke'de Hizmet Veren Rehabilitasyon Merkezleri, Rehberlik Araştırma Merkezi'nin Katkılarıyla Gerçekleştirilen 1....
MHP, Kredi Kartından Alınan Yıllık İşlem Ücretinin Kaldırılması İçin Kanun Teklifi Verdi MHP Kastamonu Milletvekili Mehmet Serdaroğlu, Kredi Kartı Verenlerin, Kredi Kartı Sahiplerinden Çeşitl..
Siirt İl Müftülüğü 'Kur'an-ı Kerim'i Yüzünden Güzel Okuma Yarışması' Sonuçlandı Siirt İl Müftülüğü'ne Bağlı Erkek ve Kız Kur'an Kursları Arasında 'Kur'an-ı Kerim'i Yüzünden Güzel Okuma' Yarış..
Satanizm Davası Sanıklarına Müebbet Hapis Cezası Şehriban Coşkunfırat'ı "Şeytana Kurban Etmek Amacıyla" Öldürdükleri İddiasıyla
Yozgatta Yurtkur Öğrencileri Başkanı Başeri Ziyaret Etti
Yozgat'ta Yurtkur Öğrencileri Başkanı Başer'i Ziyaret Etti
Yozgat Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (Yurtkur) Müdürü Erol Aktan ve Yüksek Öğrenim Yurtlarında Barınan Öğrenciler, Yozgat Belediye Başkanı Yusuf Başer'i Ziyaret Ederek, Kendilerine Verdikleri Destek ve Hizmetten...
İranlı Tırnakçılar Karaman'da Yakalandı Rize'de, Çeşitli İş Yerleri ve Bazı Vatandaşları Dolandırdığı Gerekçesiyle İran Uyruklu 3 Şahıs Polis Tarafından Gözaltına Alındı.
Alkol Komasına Giren Genç Hastaneye Kaldırıldı Gaziantep'te Alkol Komasına Girdiği İddia Edilen Genç, Hastanede Tedavi Altına Alındı.
KKTC Meclisinin Kıbrıs Konusundaki Olağanüstü Toplantısı Tamamlandı KKTC Cumhuriyet Meclisi Genel Kurulu'nun Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat'ın Katılımıyla Yaptığı Kıbrıs Konusundaki 2'inci Ol..
İzmirde Gençler Atatürk İçin Yürüdü
İzmir'de Gençler Atatürk İçin Yürüdü
19 Mayıs Atütürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Etkinlikleri Kapsamında İzmir'de Binlerce Gençler Atatürk İçin Yürüdü.
Sögiad Tarafından İşletilecek Meadros Restaurant Törenle Hizmete Açıldı
Sögiad Tarafından İşletilecek Meadros Restaurant Törenle Hizmete Açıldı
Söke Genç İş Adamları Derneği (Sögiad) Tarafından İşletmeciliği Üstlenen Meandros Restaurant Törenle Hizmete Açıldı.
Trafik Ekiplerinden Sürücülere Broşür
Trafik Ekiplerinden Sürücülere Broşür
Zonguldak'ta Trafik Ekipleri Tarafından Şehir İçinde Sürücülere Emniyet Kemerinin Önemini Anlatan Broşürler Dağıtıldı.
Özkandan Yeni Bir Parti ve Yeni Bir Kanal
Özkan'dan Yeni Bir Parti ve Yeni Bir Kanal
Önceki Gün Kanaltürk'ü Koza Grubu'na Satan Tuncay Özkan, Yeni Bir Kanal Kuracağını İfade Ederek Yeni Kanalın İsmi İçin Patent İşlemlerinin Devam Ettiğini Söyledi.
Hakkarili Engelliler Bir Günlük Askerlik Yaptı Kara Kuvvetleri Komutanlığı Tarafından Başlatılan Temsili Askerlik Uygulaması Çerçevesinde Hakkari'deki 8 Engelli, Dağ ve Komando Tugay Komutanl..
Emniyet'te Terfiler Belli Oldu İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde 8 Emniyet Müdürü 2. Sınıftan 1. Sınıf Emniyet Müdürlüğüne, 27'si 3. Sınıftan 2. Sınıf Emniyet Müdürlüğüne Terfi Ederken, 47 Emniy..
Karatay Belediyesi'nden Poşetli Sistem Uygulaması Konya'nın Merkez Karatay İlçe Belediyesi Tarafından Her Eve Çöp Kovası ve Çöp Poşeti Dağıtımı Yapılıyor.
Cami İmamı, Cemaati Kısa Mesajla Bilgilendiriyor Kartal Atalar Mahallesi'ndeki Atalar Merkez Camii İmamı, Cami ile İlgili Faaliyetleri Kısa Mesajla Cemaate Aktarıyor. Bu Yolla Cemaat Arasında..
Engelliler Temsili Askerlik Yaptı Malatya'da Temsili Askerlik Yapan Engelliler, Günün Sonunda Terhis Belgelerini Aldı.
Tecavüz Sahnelerine Cevap Verdi Fadik Sevin Atasoy, Basına Sızan Tecavüz Sahneleri Hakkında Konuştu
Anne Oldu! Murat Saygı'nın Eşi Gül Gölge Bugün Bir Erkek Çocuk Dünyaya Getirdi
Tarım İl Müdürlüğü'nden Kene Uyarısı Erzincan Tarım İl Müdürlüğü'nce, Havaların Isınmasıyla Birlikte Vatandaşların Kene Isırmalarına Karşı Daha Dikkatli Olmaları İstendi.
'Naziler Bile Tanrı'nın İsrail'e Verdiği Sözü Bozamadı' Evanjelist Bush'tan İsraillilere Tam Destek
Bandırma Limanı'nda 152 Milyon Dolarlık Dış Ticaret Tcdd Bandırma Limanı'ndan Nisan Ayında Gerçekleştirilen İthalat Miktarı 115 Milyon 438 Bin Dolar Olurken, İhracat İse 37 Milyon 510 Bin Dol..
Suşehri'nde 20 Bin Dönüm Tarım Arazisi Suya Kavuşacak Sivas'ın Suşehri İlçesinde DSİ 192. Şube Müdürlüğü Tarafından Başlatılan Çalışmada Suşehri Deresinin Üst Kotlarında Bulunan ve Henüz Sula..
Rus Gazeteciler Antalya'dan Dünyaya Barış Mesajı Vermek İstiyor Rus Gazeteciler İlk Uluslararası Festivallerinin Antalya'da Düzenleyerek Dünyaya Barış Mesajı Vermek İstiyor.
Erzincan Valiliği'nden "Öğrenci Olayları" Açıklaması Erzincan Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Önceki Gün Erzincan Üniversitesi'nde Öğrenim Gören Öğrenciler Arasında Yaşanan ve Ş..
Açık Deniz Eğitimine Çıkan Deniz Astsubay Öğrencileri Çanakkale'den Ayrıldı Açık Deniz Eğitimlerini İcra Etmek Amacıyla Gölcük'ten Askere Gemi ile
Kameraları Sevmeyen Ünlüler Sanat Dünyası da, Sosyete de, Magazine Meraklı Olanların İlgi Alanı İçinde. Magazin Meraklısı Denince de Malum, Bu Ülkede Oldukça Büyük Bir Kitle. O Zaman Şarkıcıl..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10