15 Mayıs 2008 Perşembe Günü Haberleri

15 Mayıs 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bingöl'de Zorunlu İniş Yapan Askeri Helikopter Onarıldıktan Sonra Üssüne Döndü Bingöl Merkez Gözeler Köyünde Havada Arızalanıp Zorunlu İniş Yapan Askeri Helikopter Onarıldıktan Sonra Üssüne G..
Sivasta Sulu Tarımın Geliştirilmesi Çalışmaları...
Sivas'ta Sulu Tarımın Geliştirilmesi Çalışmaları...
Sivas'ta Tarım İl Müdürü Mehmet Kaya, İlin İklim ve Toprak Koşullarına En Uygun Ürünleri Tespit Etmek, İçin Ürün Demonstrasyon Çalışmaları Yaptıklarını Söyledi.
Antalyaspor'da Personele Süresiz İzin Antalyaspor Yönetim Kurulu, Kulüp Birimlerinde Görevli Tüm Personelin Yarından İtibaren İzinli Sayılmasına Karar Verdi.
Halkbank'ın İlk Çeyrek Net Karı 301 Milyon YTL Halkbank, Yılın İlk Çeyreğinde Net Karını Yüzde 26.6 Artırarak, 301 Milyon YTL'ye Ulaştırdı.
Petrol Fiyatları 126 Doların Üzerinde Uluslararası Piyasalarda Petrol Fiyatları, ABD Doları'nın Değerinin Düşük Olması ve Yatırımcıların Çin'in Dizel Yakıta Güçlü Talebi Olacağı Tahminleri Ne..
Sivasta Sağlık Müdürü Özercan, Eczacıların Gününü Kutladı
Sivas'ta Sağlık Müdürü Özercan, Eczacıların Günü'nü Kutladı
Sivas İl Sağlık Müdürü Vakkas Özmercan, Yayınladığı Mesaj ile Tüm Eczanecilerin Gününü Kutladı.
Mevlana Parkı Tamamlanıyor
Mevlana Parkı Tamamlanıyor
Uşak Belediyesi Tarafından Cumhuriyet Mahallesinde İnşaatına Başlanan Mevlana Parkı Yüzde 80 Oranında Tamamlandı.
Eğriçimen Yaylasındaki Gölete Yavru ve Anaç Balık Bırakıldı
Eğriçimen Yaylası'ndaki Gölete Yavru ve Anaç Balık Bırakıldı
Sivas'ın Koyulhisar İlçesine Yaklaşık 15 Kilometre Uzaklıkta Bulunan Çam Ormanları ile Kaplı Ünlü Eğriçimen Yaylası'ndaki Gölete Yavru ve Anaç Balıklar Bırakıldı.
Türkiye'de Süt Tüketiminin Azlığı Ekonomik Yetersizlikten Çok Bilgisizlikten Kaynaklanıyor Türkiye'de Süt Tüketimindeki Azlığın, Ekonomik Yetersizlikten Çok, Bilgisizlikten Kaynaklandığı Beli..
Anaokulu Öğrencilerinden Sakatlar Derneğine Ziyaret
Anaokulu Öğrencilerinden Sakatlar Derneği'ne Ziyaret
Balıkesir'in Bandırma İlçesinde Dünya Engelliler Haftası Münasebetiyle Ana Okulu Öğrencileri Sakatlar Derneği Bandırma Derneği'ni Ziyaret Etti.
Hakkaride Kaçakçılık Olayları
Hakkari'de Kaçakçılık Olayları
Hakkari İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Görevlerince Son Bir Hafta İçerisinde Gerçekleştirilen 9 Ayrı Operasyonla İlgili Basına Bilgi Verildi.
Bartında 'Kardeşine Kütüphane'
Bartın'da "Kardeşine Kütüphane"
Bartın Valisi İsa Küçük Tarafından Başlatılan ve Türkiye'de Bir İlk Olan "Her Kamu Kurum ve Kuruluşuna Kardeş Okul Projesi"nin Sinerjisi Devam Ediyor.
İzleme Birimleri Bilgilendirme Semineri Yapıldı
İzleme Birimleri Bilgilendirme Semineri Yapıldı
Emniyet Genel Müdürlüğü ile Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Tarafından Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi İl Emniyet Müdürlükleri Güvenlik Şube Müdürlükleri İzleme Birimleri'nde Görevli Personele Yönelik Eğitim...
Uşakta Nohut Entegre Mücadele Eğitimi
Uşak'ta Nohut Entegre Mücadele Eğitimi
Uşak Tarım İl Müdürlüğü'nce 4 İlin Katıldığı Nohut Entegre Mücadele Hizmet İçi Eğitim Semineri Düzenlendi.
Çorum'da 'Gençlik ve Halk Yürüyüşü' Yapıldı Çorum'da Öğrenciler ve Vatandaşlar 'Gençlik ve Halk Yürüyüşü'nde Bir Araya Geldi.
Anadolu Sakatlar Derneğinden Kursiyerlere Sertifika Töreni
Anadolu Sakatlar Derneği'nden Kursiyerlere Sertifika Töreni
Anadolu Sakatlar Derneği Kayseri Şubesi, Başlattıkları Bilgisayar Bakım Onarım Projesi'nin 4. Bölümünün Bitmesi Sebebiyle Başarılı Olan Kursiyerlerine Sertifika Verdi.
Tff 3. Lig Play Off Maçı Trabzon'da Oynanan Tff 3. Lig Play Off İlk Maçında Altınordu, Bingöl Belediyespor'u 1-0 Mağlup Etti.
Halkbankın Net Karı 301 Milyon YTLye Ulaştı
Halkbank'ın Net Karı 301 Milyon YTL'ye Ulaştı
Halkbank'ın 2008 Yılının İlk Çeyreği İtibarı ile Net Karı, 2007 Yılının Aynı Dönemine Göre Yüzde 26,6 Oranında Artarak, 301 Milyon YTL'ye Ulaştı.
Kastamonu'da Silahlı Saldırı Kastamonu'daki Bir Gazinoda Meydana Gelen Silahlı Saldırı Sonucu Bir Kişi Ağır Yaralandı.
Kocaelide Cinsel İstismar İddiası
Kocaeli'de Cinsel İstismar İddiası
Kocaeli'nde Akli Dengesi Yerinde Olmayan Kıza Tecavüz Ettiği İddia Edilen Şahıs, Gözaltına Alındı.
Enez'de 2 Aydır Kayıp Olan Genç Kız Evine Döndü Edirne'nin Enez İlçesinde Yaklaşık 2 Aydır Kayıp Olan N.s. İsimli Genç Kız Evine Döndü. Başından Geçenleri Anlatan Genç Kız, Evlenme Vaadiyle K..
Dilek Dizdaroğlu'nun Zimmet Davası Müşterilerine Ait 6.5 Milyon YTL'yi Zimmetine Geçirmekle Suçlanan Ziraat Bankası Caddebostan Şubesi Eski Müdür Yardımcısı Dilek Dizdaroğlu'nun Dosyası Bilir..
Tecavüze Uğrayan Genç Kadın Doğum Yaptı Kastamonu'da Tecavüze Uğradığı İddia Edilen ve Akli Dengesi Yerinde Olmayan Genç Kadın Hastanede Doğum Yaptı.
Polis "Kahya"ları İnceleme Altına Alacak Topkapı-gaziosmanpaşa Arasındaki Minibüs Hattında Çalışan Esnaf, "Kahya" Olarak Bilinen Bazı Kişilerin Usulsüz Para Topladıkları İddiasıyla Polise Baş..
9 Yaşındaki Kızın İkizi Karnından Çıktı
9 Yaşındaki Kızın İkizi Karnından Çıktı
Yunanistan'da Karın Ağrısı Şikayetiyle Hastaneye Giden 9 Yaşındaki Bir Kız Çocuğunun Karnında Embriyo Halinde İkizinin Bulunduğu Ortaya Çıktı.
Türkiyede 15 Milyon Hipertansiyon Hastası Var
Türkiye'de 15 Milyon Hipertansiyon Hastası Var
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (Omü) Tıp Fakültesi Nefroloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tekin Akpolat, Türkiye'de Yaklaşık 15 Milyon Hipertansiyon (Yüksek Tansiyon) Hastasının Olduğunu Söyledi.
19 Mayıs Gençlik Kültür ve Sanat Festivali Samsun Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi Tarafından Geleneksel Olarak Düzenlenen 19 Mayıs Gençlik Kültür ve Sanat Festivali, Gençlik Haftası "Gençli..
Vali Erdal Ata Göreve Başladı
Vali Erdal Ata Göreve Başladı
Zonguldak'a Atanan Vali Erdal Ata, Bugün Görevine Başladı. Erdal Ata'yı Yoğun Bir Kalabalık Karşıladı.
Toptan: Paksütün İzlendiğine İhtimal Vermiyorum
Toptan: Paksüt'ün İzlendiğine İhtimal Vermiyorum
Anayasa Mahkemesi Başkanvekili Osman Paksüt'ün Aracının İzlendiği Yolundaki İddialar Üzerine TBMM Başkanı Köksal Toptan, 'Böyle Bir Şey Olmasına Kesinlikle İhtimal Vermem.' Dedi.
Pehlivan Kel Aliço'nun Anısına Yağlı Güreş Festivali Kırkpınar'da, 27 Kez Başpehlivanlığı Kazananarak Tarihe Mal Olan Kel Aliço'nun Anısına Yağlı Güreşler Festivali Yapılıyor.
Bank Asya 1. Lig'de Play -Off Maçlarının Hakemleri Açıklandı Iüübank Asya 1. Lig Play -Off Müsabakalarında Görev Alacak Olan Hakemler Açıklandı.
Sağlık Bakanlığı Yanık Skandalını Yakın Takibe Aldı Sağlık Bakanı Recep Akdağ, İstanbul'da Üzerine Çay Dökülen 14 Aylık Sıla Temur'u Hastanelerin Kabul Etmemesiyle İlgili Olarak, "Olay İlk An..
Beşiktaş Kulübü'nden Bjk İnönü Yalanlaması.. Beşiktaş Kulübü'nün Iüüyatırımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Durusoy, Bazı Gazetelerde "Beşiktaş İnönü'yü Yıkamıyor" Başlığı ile Verile..
Bursada 22 Okuldan 130 Öğrencinin Katıldığı Kros Yarışları Nefesleri Kesti
Bursa'da 22 Okuldan 130 Öğrencinin Katıldığı Kros Yarışları Nefesleri Kesti
Bursa'da Nilüfer 7. Spor Şenliği Kapsamında 22 Okuldan 130 Öğrencinin Katılımı ile Bu Yıl İlk Defa Düzenlenen Kros Yarışları Büyük Çekişmeye Sahne Oldu.
Alman Tiyatrocular, Oyun Kostümlerini Ucuz Diye Türkiyeden Aldı
Alman Tiyatrocular, Oyun Kostümlerini Ucuz Diye Türkiye'den Aldı
Alman Tiyatrocular, Türk -Alman Dostluğunu Geliştirmek İçin Aşağı Saksonya Eyaleti'nde Sahneleyecekleri Ali Baba Oyununun Kostümlerini Ucuz Buldukları İçin Türkiye'den Aldı. Antalya'nın Manavgat İlçesi Side'ye Bir...
Sigorta Eksperleri Ruhsatı ile Sigorta Acenteleri Uygunluk Belgesi Başvuruları Gto Tarafından Kabul Edilecek 5684 Sayılı Sigortacılık Kanunu ve İlgili Yönetmelikler Gereğince Düzenlenecek Sig..
Alitihia, Hristofyas'ı Bahaneler Arayarak Müzakerelerden Kaçmakla Suçladı Güney Kıbrıs Rum Kesimi'nde Çıkan Politis Gazetesi, Kıbrıs Sorununa Çözüm Arayan Rumların İftira Kampanyasıyla Karşı ..
Myanmarda Ölü Sayısı 43 Bin 318
Myanmar'da Ölü Sayısı 43 Bin 318
Myanmar'ı 3 Mayıs'ta Etkisi Altına Alan Nergis Kasırgasında Ölenlerin Sayısının 43 Bin 318'e Yükseldiği Bildirildi.
Putin Yeni Kabineyi Açıkladı, Kafalar Karıştı Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Bugün Gerçekleşen Hükümet Toplantısında Kabine İçinde 15 Kişiden Oluşan Yeni Bir Kabine Olacağını Açıkladı...
Bisikletle Duvara Çarpan Çocuk Yaralandı
Bisikletle Duvara Çarpan Çocuk Yaralandı
Gaziantep'te Bisikletle Duvara Çarpan Kız Çocuğu Yaralandı.
Gülşen'e Bir Darbe de Takvim'den 'Seksi Kadın' İmajı Şarkıcı Gülşen'in Başına Hiç Beklemediği İşler Açtı. Gülşen'in Pozları İnternette Müstehcen Bir Reklamda Kullanıldı.
Ardahanda Gençlik Yürüyüşü Yapıldı
Ardahan'da 'Gençlik Yürüyüşü' Yapıldı
Ardahan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Tarafından 'Gençlik Haftası' Nedeniyle 'Gençlik Yürüyüşü' Düzenlendi. Yürüyüşe Katılan Ardahan Valisi Selim Cebiroğlu'nun Takım Elbise Altına Spor Ayakkabı Giymesi Dikkat Çekti.
Kamu Kurumlarına Standart Dışı Yakıt Satan 4 Kişi Yakalandı
Kamu Kurumlarına Standart Dışı Yakıt Satan 4 Kişi Yakalandı
Batman Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık Şube Müdürlüğü'nce Akaryakıt Kaçakçılığı ile Mücadele Kapsamında Yapılan Çalışmalarda, Kamu Kurumlarını Dolandırdığı ve Haksız Kazanç Elde Ettikleri Tespit Edilen 3 Kişi Yakalandı.
Sü Bozkır Myodan 'Bozkır Tarihinde Bir Sayfa' Konulu Panel
Sü Bozkır Myo'dan "Bozkır Tarihinde Bir Sayfa" Konulu Panel
Selçuk Üniversitesi (Sü) Bozkır Meslek Yüksekokulu (Myo) Tarafından, "Bozkır Tarihinde Bir Sayfa" Konulu Panel Düzenlendi.
Karabük'te Olası Afetlere Karşı Toplantı Türk Kızılayı Derneği Karabük Şubesi Başkanı Mehmet Ulukaya, Olası Afetlere Karşı Alınacak Tedbirler Konusunda İl ve İlçe Müftülerinin Katılacağı Topl..
İstanbul Emniyeti'nde Terfi Heyecanı Emniyet Genel Müdürlüğü Yüksek Değerlendirme Kurulu Toplantısının Ardından İstanbul Emniyet Müdürlüğü Bünyesinde Beklenen Terfiler de Gerçekleşti. Buna Gö..
Paysiad Derneği Başkanı Ercan Ergun: "Demirin Fiyatı Yüzde 100 Artınca İnşat Sektörü Durdu" Hatay'ın Dörtyol İlçesi Payas Beldesinde Demir Tüccarlığı Yapan ve Aynı Zamanda Payas Sanayici ve İ..
Bursa Millî Eğitim Müdürü Gülsar, Okul Müdürlerinden Örnek Olmalarını İstedi
Bursa Millî Eğitim Müdürü Gülsar, Okul Müdürlerinden Örnek Olmalarını İstedi
Bursa İl Millî Eğitim Müdürü Atilla Gülsar, Okul Müdürlerinde Her Alanda Kendilerini Geliştirerek, Öğrenci ve Velilere Örnek Teşkil Etmelerini İstedi. Iüüilçe ve Okul Ziyaretlerine Devam Eden Bursa İl Millî Eğitim Müdürü...
Uşakta Gençlik Yürüyüşü
Uşak'ta Gençlik Yürüyüşü
Uşak'ta 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Nedeniyle Gençlik Yürüyüşü ve Gençlik Koşusu Düzenlendi.
Erzincanda Gençlik Koşusu ve Halk Yürüyüşü Yapıldı
Erzincan'da Gençlik Koşusu ve Halk Yürüyüşü Yapıldı
Erzincan'da Gençlik Haftası Kutlamaları Kapsamında Halk Yürüyüşü ve Gençlik Koşusu Düzenlendi. Gençlik Koşusuna 105 Sporcu, Halk Yürüyüşüne İse Yaklaşık 600 Öğrenci ve Protokol Mensupları Katıldı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10