15 Mayıs 2008 Perşembe Günü Haberleri

15 Mayıs 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
'Benim Değil Onların Ayıbı' Babası Sönmez Atasoy ile Birlikte TRT'de Dr. Önder Aytaç'ın Programına Konuk Olan Fadik Sevin Atasoy, Zeynep'in Sekiz Günü Filmi Nedeniyle Aldığı Eleştirilere Sert..
Siirt Devlet Hastanesi Baştabibi Lapçin: 'Yeni Ünitelerle Sağlık Alanında Kaliteli Hizmetler Sunulacak'
Siirt Devlet Hastanesi Baştabibi Lapçin: "Yeni Ünitelerle Sağlık Alanında Kaliteli Hizmetler Sunulacak"
Siirt Devlet Hastanesi Baştabibi Dr. Osman Lapçin, Hastane Bünyesinde Kurulacak Yeni Ünitelerle Sağlık Alanında Kaliteli Hizmetlerin Sunulacağını Söyledi.
Vazelin Muhabbeti Başa Dert Açtı Cengiz Semercioğlu'nun Sunduğu 'Full Ekran' Programına Kızı Sine ile Birlikte Katılan Şansal Büyüka, Erman Toroğlu ile Birlikte Yaptıkları Maraton Programının..
Kuşadasında Halk Yürüyüşü
Kuşadası'nda Halk Yürüyüşü
Kuşadası'nda Gerçekleştirilen Halk Yürüyüşünde Vatandaşlar Gazibeğendi'den Atatürk Anıtı'na Kadar Yürüdü.
Sekiz İlden Gelen Kadın Çiftçiler Final İçin Artvinde Yarıştı
Sekiz İlden Gelen Kadın Çiftçiler Final İçin Artvin'de Yarıştı
Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Tarafından Düzenlenen 'Kadın Çiftçiler Yarışıyor' Bilgi Yarışmasının Bölge Finali, 8 İlin Katılımı ile Artvin'de Yapıldı.
Bakan Tüzmen, Çerkezköyde Putzmeısterin İlk Fabrikasının Açılışını Yaptı
Bakan Tüzmen, Çerkezköy'de Putzmeıster'in İlk Fabrikasının Açılışını Yaptı
Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Çerkezköy'de Alman Putzmeister Fabrikasının Açılışını Gerçekleştirdi. Tüzmen Yaptığı Açıklamada, Cumhuriyetin 100. Kuruluş Yıldönümünde 500 Milyar Dolar İhracat Rakamını Arkada Bırakarak Yola...
Çubuk'taki Patlamanın Nedeni, Buhar Kazanında Aşırı Basınç Yükselmesi Ankara Valisi Kemal Önal, Ankara'daki Patlamanın Gerçekleştiği Ayran İmalathanesinin Ruhsatlı Olduğunu Belirtti.
ABD Büyükelçisi Wılson, Eskişehirde
ABD Büyükelçisi Wılson, Eskişehir'de
ABD Büyükelçisi Ross Wilson, AK Parti'nin Kapatılmasına İlişkin Açılan Davayı İlgi ve Endişeyle Takip Ettiklerini Söyledi.
Gaziantepte İnşaatlar 15 Gün Süreyle Durdu
Gaziantep'te İnşaatlar 15 Gün Süreyle Durdu
Gaziantep İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Rıdvan Köksüzer, Yılbaşından Bu Yana İnşaat Temel Malzemelerindeki Yüksek Fiyat Artışlarına Dikkat Çekmek İçin 15 Gün Süreyle İnşaat Faaliyetlerini Durdurduklarını Açıkladı.
Kaymakam Dınkırcı: 'Bafranın En Önemli Eksikliği Soğuk Hava Deposu ve Paketleme Tesisi Olmaması'
Kaymakam Dınkırcı: "Bafra'nın En Önemli Eksikliği Soğuk Hava Deposu ve Paketleme Tesisi Olmaması"
Samsun'un Bafra İlçe Kaymakamı Bekir Dınkırcı, Bafra Ovası'nın Türkiye'nin Potansiyeli Olan Ovalarından Biri Olduğunu İfade Ederek, Ürünlerin İhraç Edilmesinde En Önemli Eksikliğin Soğuk Hava Deposu ile Paketleme...
'Yanlış İlkyardım Öldürüyor'
"Yanlış İlkyardım Öldürüyor"
Türk Kızılayı İlkyardım Eğitim Merkezi Mesul Müdürü ve Eğitimcisi Nurten Gazioğlu, Kazalarda İlkyardımın Önemine Dikkat Çekti.
Oçem 3. Geneleksel Mantı Günü Gerçekleştirdi
Oçem 3. Geneleksel Mantı Günü Gerçekleştirdi
Sakatlar Haftası Etkinleri Çerçevesinde Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi Üçüncüsünü Tertip Ettiği Mantı Gününü Geleneksel Hale Getirerek Bu Geleneği Bu Yılda Devam Ettirdi.
Sivasta Yolcu Otobüsü Şarampole Yuvarlandı (1)
Sivas'ta Yolcu Otobüsü Şarampole Yuvarlandı (1)
Sivas'ta Meydana Gelen Trafik Kazasında İlk Belirlemelere Göre 4'ü Ağır 22 Kişi Yaralandı.
Nusaybinden Askeri Sevkıyat Hız Kazandı
Nusaybin'den Askeri Sevkıyat Hız Kazandı
Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK), Şırnak'ın Cudi, Gabar, Kato ve Bestler Dereler Bölgelerindeki Terör Örgütü PKK Üyelerine Yönelik Geniş Çaplı Operasyonları Aralıksız Sürüyor.
Agiaddan İhtiyaç Sahibi Öğrenciler Yararına Kermes
Agiad'dan İhtiyaç Sahibi Öğrenciler Yararına Kermes
Ağrı Genç İşadamları Derneği (Agiad) Üyelerinin Eşleri Tarafından Düzenlenen Kermes ile Öğrencilere Yardım Toplanıyor.
Dolu Nevşehiri Beyaza Bürüdü
Dolu Nevşehir'i Beyaza Bürüdü
Nevşehir'de Yağan Fındık Büyüklüğündeki Dolu, Cadde ve Sokakları Beyaza Bürüdü.
Yeşilırmak Dershanesi Sınav Öncesi Öğrencilerini Göz ve Sağlık Taramasından Geçirdi
Yeşilırmak Dershanesi Sınav Öncesi Öğrencilerini Göz ve Sağlık Taramasından Geçirdi
Karacabey Yeşilırmak Dershanesi Karacabey Şubesi, Bursa Bahar Hastanesi İşbirliği ile Öğrenci, Öğretmen, Veliler ve Karacabeylilerin Genel Sağlık ve Göz Taramasından Geçirilmesini Sağladı.
Adana Kent Sorunları Sempozyumu Sonuç Bildirgesi TMMOB Adına TMMOB Adana İl Koordinasyon Kurulu Tarafından, 9â€"10 Mayıs 2008 Tarihlerinde Gerçekleştirilen "Adana Kent Sorunları Sempozyumu" S..
Engellilerin 1 Günlük Askerlik Heyecanı Siirt'teki Engelli Vatandaşlar Kara Harekatına Katılan 3'üncü Komando Tugayı'ndaki Komandolar ile Bir Günlük Temsili Askerlik Yapmanın Heyecanını Yaşad..
Genelkurmay, 19 Mayıs'ta KKTC'li Misafirleri Ağırlayacak Genelkurmay Başkanlığı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında, KKTC'den 25 lise öğrencisi, 4 öğretmen, 4 mücahit..
Okyanustan Canlı Bağlantı
Okyanustan Canlı Bağlantı
Atlas Okyanusunu Kürekle Geçen İlk Türk Olarak Tarihe Geçen ve 10 Aydır Pasifik'te Kürek Çeken Erden Eruç, Mersin'de Yayın Yapan Radyo Ülkü'nün Canlı Yayın Konuğu Oldu.
Batmanda Fırınlar Denetlendi
Batman'da Fırınlar Denetlendi
Batman Belediyesi Zabıta Ekipleri, Halkın Sağlığını İlgilendiren Konularda Esnaf Denetimlerini Sürdürüyor.
Alman Heyetinin Afyonkarahisar Temasları
Alman Heyetinin Afyonkarahisar Temasları
Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi (Akü) 16. Geleneksel Bahar Şenlikleri'ne Katılmak İçin Afyonkarahisar'a Gelen, Almanya'nın Hamm Kenti Gençlik Merkezi Başkanı Akel Ronik ve Beraberindeki Heyet, Belediye Başkan Vekili...
Kazakistanlı İşadamları Yavuz Selim Koleji'ni Ziyaret Etti Elazığ'a Gelen Kazakistan İşadamları Derneği Üyesi 6 İşadamı, Özel Yavuz Selim Koleji'ni Ziyaret Etti.
Martıların Solucan Avı
Martıların Solucan Avı
Bursa'da Denize Açılan Balıkçılardan Beslenen Martılar, Av Yasağı Döneminde Aç Kalınca Traktörlerin Tarla Sürerken Ortaya Çıkardığı Solucanları Yiyerek Besleniyor.
Türkiye'deki Çerkesler Abhazya'ya Destek Verdi Gürcistan Yönetiminin Abhazya'ya Karşı Savaş Tehditlerini Artırması ve Sınıra Askeri Birlikler Sevk Etmesi Üzerine Gürcistan İstanbul Konsoloslu..
Radyo Fıratın Resmi Açılışı Fırat Üniversitesi Rektörü Muzun Katılımıyla Gerçekleşti
Radyo Fırat'ın Resmi Açılışı Fırat Üniversitesi Rektörü Muz'un Katılımıyla Gerçekleşti
Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Bünyesinde Bir Süredir Hizmette Olan Radyo Fırat'ın Resmi Açılışı Rektör Prof. Dr. Mehmet Hamdi Muz'un Katılımıyla Gerçekleşti.
Şair Düşünür Sezai Karakoç İçin Memleketi Ergani'de Sempozyum Düzenlenecek Diyarbakırlı Ünlü Şair ve Düşünür Sezai Karakoç'un Şiirleri ve Düşünce Yapısı, Şairin Doğum Yeri Olan Ergani'de 21 M..
Cumhurbaşkanı Gül, Leyla Gencer'in Adının Bir Mahalleye Verilmesini İstedi Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, dünyaca ünlü opera sanatçısı Leyla Gencer'in adının yaşatılması için, sanatçının heykeli..
Küçükkuyuda Şiir Yarışmasına Yoğun İlgi
Küçükkuyu'da Şiir Yarışmasına Yoğun İlgi
Çanakkale'nin Ayvacık İlçesine Bağlı Küçükkuyu Beldesinde Belediye Başkanlığının Bu Yıl İlk Kez Düzenlediği "Genç Yetenekler 1. Ulusal Zeus Şiir Yarışması"na Türkiye'nin Çeşitli İllerinde 90 Genç Şair Katıldı.
Beytüşşebaptan Irak Sınırına Askeri Sevkıyat
Beytüşşebap'tan Irak Sınırına Askeri Sevkıyat
Şırnak'ın Beytüşşebap İlçesinde Irak Sınırında Bulunan Birliklere Yoğun Bir Şekilde Askeri Sevkıyat Yapıldı.
Mehmetçik, Engelli Silah Arkadaşını Kucağında Taşıdı Genel Kurmay Başkanlığı'nın, Bedensel ve Zihinsel Engelli Vatandaşlara Yönelik Temsili Askerlik Uygulamasının 2008 Yılı Faaliyeti Erzincan..
Samsun'dan Kısa Kısa Samsun'un Bafra İlçesinde 2 Kişi, Pazar Yerinden Çaldıkları 2 Kasa Domatesi Yükledikleri Traktörle Kaçarken Yakalandı.
29 Yıl Sonra Tekerlekli Sandalyeye Kavuştu
29 Yıl Sonra Tekerlekli Sandalyeye Kavuştu
Tokat'ta, 29 Yıl Sonra Tekerlekli Sandalyeye Kavuşan Bedensel Engelli Vatandaş Büyük Sevinç Yaşadı.
Plan ve Bütçe Komisyonu, Cumhurbaşkanı Tarafından İade Edilen Kanun'u Görüştü TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Tarafından TBMM'ye İade Edilen Serbest Muhasebecilik, Se..
Türk-iş Denizli İl Temsilciğine Recep Oktay Getirildi
Türk-iş Denizli İl Temsilciği'ne Recep Oktay Getirildi
Türk-iş Denizli İl Temsilciliği'ne Recep Oktay Getirildi
DTP Silvan İlçe Başkanlığının Halk Toplantısında Kuraklık Ele Alındı
DTP Silvan İlçe Başkanlığı'nın Halk Toplantısında 'Kuraklık' Ele Alındı
Diyarbakır'ın Silvan İlçesinde DTP Tarafından Bölgede Yaşanan Kuraklıkla İlgili Halk Toplantısı Düzenledi.
Aksaraydaki Zehirlenme Vakaları
Aksaray'daki Zehirlenme Vakaları
Aksaray'da 2 Gün İçinde Bini Aşkın Vatandaşın Zehirlenme Belirtileriyle Hastane ve Polikliniklere Başvurması Üzerine Sağlık Bakanlığı Tarafından Gönderilen Uzman Heyet, Çalışmalarına Başladı.
Tescilli Çınar Ağacı, Yangın Tehlikesi Atlattı
Tescilli Çınar Ağacı, Yangın Tehlikesi Atlattı
Sakarya'nın Taraklı İlçesinde Bulunan Tescilli Çınar Ağacı, Yangın Tehlikesi Geçirdi.
Kızıltepe'de "Ata'ya Saygı ve Halk Yürüyüşü" Düzenlendi Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a Ayak Basışının 89. Yıl Dönümü Öncesi Kızıltepe'de 'Ata'ya Saygı ve H..
Derikte Atatürkü Anma ve Gençlik Yürüşü Yapıldı
Derik'te 'Atatürk'ü Anma ve Gençlik' Yürüşü Yapıldı
Mardin'in Derik İlçesinde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı Dolayısıyla 'Atatürk'ü Anma ve Gençlik Yürüyüşü' Düzenlendi.
Siirt'te Engelli Vatandaşlar 1 Günlük Temsili Askerlik Yaptı Siirt'li Engelli Vatandaşlar, Sınır Ötesi Kara Harekatına Katılan Komandolar ile Beraber Bir Günlük Temsilli Askerlik Yapma Sevinc..
Yunuseli TOKİde Anahtar Teslimi Başlıyor
Yunuseli TOKİ'de Anahtar Teslimi Başlıyor
Osmangazi Belediyesi'nin, Dar Gelirlileri Ev Sahibi Yapmak Amacıyla Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ile Yunuseli'de Yaptığı Konutların Anahtarları Önümüzdeki Hafta İtibariyle Dağıtılmaya Başlıyor.
Vali Öztürk Manisa'ya Veda Etti Merkeze Alınan Vali Refik Arslan Öztürk İçin Veda Töreni Düzenlendi. Valilik Önünde Çok Sayıda Kişi Öztürk'ü Uğurlamak İçin Sıraya Girdi. Özellikle Valiliğin B..
Şampiyonlar Başkan Duranı Ziyaret Etti
Şampiyonlar Başkan Duran'ı Ziyaret Etti
Estonya'da 2-5 Mayıs Tarihleri Arasında Yapılan Büyükler Avrupa Karate Şampiyonası'nda Avrupa 3.'sü Olan Enes Erkan ve Ümit Genç Avrupa Karate Şampiyonası'nda Avrupa 3.'lüğünü Kazanan Seval Abakoç, Sakarya Büyükşehir...
"Türkiye'de Verimlilik, Yaşam Kalitesini Yükseltti" Dünya Bankası, Türkiye Gibi Ülkelerdeki Verimliliğin, Ekonomideki Önemli Değişiklikler ve Çalışanların Yetersiz Hizmet Sağlanan Alanlara Ka..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10