14 Mayıs 2008 Çarşamba Günü Haberleri

14 Mayıs 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
AB-aday Ülkeler Ekonomi ve Maliye Bakanları Diyaloğu Devlet Bakanı Mehmet Şimşek Merkez Bankası'yla Bir Takım Ruhu İçerisinde Çalıştıklarını Belirterek, "Merkez Bankamız Bağımsızdır. Türkiye'..
Bedensel Engelliler ile Şöhretler Karması Dostluk Maçında Buluştu
Bedensel Engelliler ile Şöhretler Karması Dostluk Maçında Buluştu
Samsun'da, '10-15 Mayıs Engelliler Haftası' Etkinlikleri Kapsamında Şöhretler Karması ile Samsun Bedensel Engelliler Spor Kulübü Arasında Oynanan Dostluk Maçında Renkli Görüntüler Yaşandı.
Bebeğini Ölüme Terkeden Anne Tutuklandı Adapazarı'nda, Gayrimeşru Olarak Dünyaya Getirdiği Bir Günlük Bebeğini Çalılıkların Arasına Bırakarak Ölümüne Neden Olduğu İddiasıyla Gözaltına Alınan ..
Karaman'da Trafik Kazası: 1 Ölü Karaman'da Motosikletinin Kontrolünü Kaybeden Sürücü, Geçirdiği Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti.
Yan Bakma Cinayetine 5 Tutuklama
Yan Bakma Cinayetine 5 Tutuklama
Malatya'da, "Yan Bakma" Meselesi Nedeniyle Çıkan ve 1 Kişinin Ölümüyle Sonuçlanan Kavgaya Karışan 5 Kişi Tutuklandı.
Eğitim-bir-sen Denizli Şubesinde Yeni Görev Dağılımı Yapıldı
Eğitim-bir-sen Denizli Şubesi'nde Yeni Görev Dağılımı Yapıldı
Eğitim-bir-sen Denizli Şubesi'nde Yeni Görev Dağılımı Yapıldı.
G3 Soruşturmasında İki Tutuklama Batman'da Anavatan Partisi (Anap) Genel Başkanı Erkan Mumcu'nun da Katıldığı Düğünde G3 Piyade Tüfeğiyle Ateş Edilmesi Sonucu Açılan Soruşturmada 2 Kişi Tutu..
Başkent'te Atama Dolandırıcıları Yakalandı Başkent'te, Kamu Kurumlarına Giriş Sınavlarından Başarıyla Çıkanları Para Karşılığında Sahte Belgelerle İstedikleri Kurumlara Atayan 2 Devlet Memuru..
'Görsel Sanatlar ve Teknoloji Tasarım Sergisi' Açıldı
"Görsel Sanatlar ve Teknoloji Tasarım Sergisi" Açıldı
Eskişehir'in Tepebaşı Bölgesi'nde Bulunan Bir İlköğretim Okulu Öğrencilerinin Hazırladığı "Görsel Sanatlar ve Teknoloji Tasarım Bölge Sergisi" İlgi Gördü.
Bilimsel Eczacılığın 169. Yılı
Bilimsel Eczacılığın 169. Yılı
Eczacılar Odası Başkanı Muhammet Ali Durmaz, Hastanelerde Eczacı Bulunmadan İlaç Verilmesine Karşı Olduklarını Söyledi.
Aksaraydaki Zehirlenme Vakaları
Aksaray'daki Zehirlenme Vakaları
Aksaray'da Zehirlenme Şüphesiyle Yaklaşık 200 Kişinin Hastanelere Müracaat Etmesi Üzerine Kentte Adeta Panik Havası Yaşanırken, Bazı Kişilerin Sokaklarda, "İçme Suyu Zehirli İçmeyin" Diyerek Halkı Galeyana Getirdiğini...
Zonguldak'ta 4 Günde 53 Kişi Hayatını Kaybetti, 41 Bebek Dünyaya Geldi Zonguldak'ta 4 Gün İçerisinde 53 Kişi Hayatını Kaybederken, 41 Bebek Dünyaya Geldi.
Döner Bıçağı ile Bir Kişiyi Kovalayan Şahıs Yakalandı Zonguldak'ta Bir Kişi, Elinde Döner Bıçağıyla Bir Şahsın Peşinden Koşarken Polis Tarafından Yakalandı.
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e Hakaret Davası Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e Hakaret Ettiği İddiasıyla Yargılanan Doğan Erkan, "Hakaret Etmedim, Yazılar Eleştiri Mahiyetindedir" Dedi.
Bursanın Sağlık Enleri Belli Oldu
Bursa'nın Sağlık Enleri Belli Oldu
Bursa'da Sağlığın Enleri Belli Olurken, Yılın Ebe ve Hemşiresi Zübeyde Hanım'dan Çıktı.
Vali Güler'e Mail Yoluyla Hakaret Ettiği İddia Edilen Mesut Öz: İstanbul Valisi Muammer Güler'e Mail Yoluyla Hakaret Ettiği İddiasıyla Yargılandıktan Sonra Tahliye Olan Mesut Öz, "Pişmanım. ..
Robert Koleji Kimya Laboratuarından Gelen Kokular Paniğe Neden Oldu Robert Koleji Kimya Laboratuvarından Gelen Kokular Paniğe Neden Oldu. Kokunun Deney Sırasında Yaşanan Kazadan Meydana Geldi..
Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Doğu Garajında Sürdürülen Kazı Çalışmalarını İnceledi
Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Doğu Garajı'nda Sürdürülen Kazı Çalışmalarını İnceledi
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Doğu Garajı Projesi Çerçevesinde Yapılan Hafriyat Çalışmaları Sırasında Ortaya Çıkan Roma Dönemine Ait Kaya Mezarlarının Bulunduğu Alanında İncelemelerde Bulundu....
Saldırgan Polis Olursa Almanya'nın Nrw Eyaletindeki Hückelhoven Şehrinde İkamet Eden Türk Genci Yusuf, Bir Polisin Şiddetine Maruz Kaldığını ve Bölgesindeki Karakola Yaptığı Başvurunun da Red..
Dervişoğlundan Demirtaşa Logo Tepkisi
Dervişoğlu'ndan Demirtaş'a Logo Tepkisi
MHP İzmir İl Başkanı Müsavat Dervişoğlu, İzto Tarafından Hazırlanan İzmir'in Logoları ile İlgili Tartışmalara Yönelik Bir Basın Açıklaması Yaptı. İzmir'in Logosununda Markasınında Olduğunu Belirten Dervişoğlu, "İzmir'in...
20 Engelli Genç, 1 Günlük Temsili Askerlik Yaptı Eskişehir'de 20 Engelli Genç, 1 Günlük Askerlik Görevini Yapmanın Gururunu Yaşarken, 1. Hava Üs Komutanı Tuğgeneral Muzaffer Ok, "Silahlı Kuvv..
Saime Toptanın Sinop Gezisi
Saime Toptan'ın Sinop Gezisi
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Köksal Toptan'ın Eşi Saime Toptan, Türk Toplumunun Yapısı, Geleneği ve Dini İnançları Nedeniyle Engellilere Bakış Açısı ve Duyarlılığının Birçok Ülkeden Daha İleri Seviyede...
Kraliçe Elizabeth Bursa'dan Ayrıldı Bursa'da Tarihi Mekanları Ziyaret Eden İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth ve Eşi Edinburg Dükü Prens Philip, Saat 17.15'te British Airways'e Ait Uçakla Uçakl..
TBMM Genel Kurulu, İstihdam Paketini Görüşüyor Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, İstihdam Paketi'nin İşverene Kaynak Aktarma Şeklinde Değerlendirilmesinin Doğru Olmadığını Belirt..
Martta 2.4 Milyar Dolar Yabancı Sermaye Girdi Türkiye'ye Doğrudan Uluslararası Yatırım Girişi Mart Ayında 2 Milyar 433 Milyon Dolar Olarak Belirlendi. 2008 Yılının İlk Üç Ayında Türkiye'ye Gi..
Etf Şirketler Grubu Başkanı Can Dikmen Astrilla Oteliyle İlgili İddiaları Cevapladı
Etf Şirketler Grubu Başkanı Can Dikmen Astrilla Oteli'yle İlgili İddiaları Cevapladı
Etf Şirketler Grubu Başkanı Can Dikmen, Palandöken Dağı'nda İnşa Edilen 'Astrilla Otel'le İlgili İddialara Cevap Verdi.
14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü Denizli Tarım İl Müdürü Yusuf Gülsever, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü Dolayısıyla Kutlama Mesajı Yayınladı.
Hemşireler Haftası Kutlamaları Denizli Devlet Hastanesi Hemşireler Haftası Etkinliklerini Renkli Bir Konser ile Sonlandırdı. Doktor ve Hemşirelerden Oluşan Türk Sanat Müziği Korosu Konseri Bü..
Türkiye 2008 Expo'ya Hazır Türkiye, 8 Milyon Kişinin Ziyaret Etmesi Beklenen İspanya- Zarago Expo Fuarı'na Hazır.
Gül, Devlet Bakanı Çubukçu'yu Kabul Etti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Özürlüler Haftası Nedeniyle Devlet Bakanı Nimet Çubukçu ve Beraberindeki Heyeti Kabul Etti.
Mazlum-der'den İsrail Protestosu Mazlum-der Ankara Şubesi Üyeleri, İsrail'in Devlet Olarak İlan Edilişinin 60. Yıldönümünü, İsrail Büyükelçiliği Önünde Düzenledikleri Gösteriyle Protesto Etti..
Başbakan Erdoğan'a Metrelik Kebap Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a Adana'da Metrelik Kebap İkram Edildi.
Yakutiye Spor Kulübü Antrenörleri Emeklerinin Karşılığını Başkan Vekili Asara Verdi
Yakutiye Spor Kulübü Antrenörleri Emeklerinin Karşılığını Başkan Vekili Asar'a Verdi
Erzurum Yakutiye Belediye Spor Kulübü, Faaliyet Gösterdiği Branşlarda Kazandığı Kupaları Başkan Vekili Muammer Asar'a Verdi.
Orta Asya, Petrol ve Doğal Gaz Zengini
Orta Asya, Petrol ve Doğal Gaz Zengini
Orta Asya'da Petrol ve Doğal Gaz Başta Olmak Üzere Önemli Ölçüde Enerji Potansiyeli Olduğu Bildirildi.
Vakıfbank'tan Çalık Grubu Açıklaması: "Kredinin Geri Dönüşümü İçin En Yüksek Teminatlar Tesis Edildi" Vakıfbank, Çalık Grubuna Ait Olan Turkuaz Radyo Televizyon Gazetecilik ve Yayıncılık A.ş...
Dünya Çiftçiler Gününde İlaç ve Tohumları Maliyetine Sattılar
Dünya Çiftçiler Günü'nde İlaç ve Tohumları Maliyetine Sattılar
Kırkağaç Ziraat Odası Başkanlığı, 14 Mayıs Çiftçiler Günü Dolayısıyla Çiftçilere İlaç ve Tohumları Maliyet Fiyatına Sattı.
Peres: Filistin ya da Lübnanın Düşmanı Değiliz
Peres: Filistin ya da Lübnan'ın Düşmanı Değiliz
İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres, Filistin ve Lübnan'ın Düşmanı Olmadıklarını Savunarak, Direniş Örgütleri Hamas ve Hizbullah'ın İlişkileri Zehirlediğini Söyledi.
Samsun'a Yıldız Yağacak Samsun Büyükşehir Belediyesi Tarafından Düzenlenecek 19 Mayıs Gençlik ve Sanat Festivali'nde Her Akşam Ünlü Bir Yıldız Sahne Alacak. 15 -19 Mayıs Tarihleri Arasında Dü..
Vakfıkebir'de Okul Öncesi Eğitime Destek Vakfıkebir İlçe Milli Eğitim Müdürü Fethi Sağlam ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Fahri Bilici, Vakfıkebir Kaymakamı Fikret Zaman'ın Direktifleriyle T..
Temsili Askerlik Yapan Engelli, Vali Vekilinden İş İstedi
Temsili Askerlik Yapan Engelli, Vali Vekilinden İş İstedi
Bolu İl Jandarma Komutanlığı'nda 16 Engelli Vatandaş, Yemin Ederek Temsili Askerlik Yaptı. Yemin Törenine Katılan Bir Engelli, Vali Vekili Hüseyin Doğan'dan İş İstedi.
Harşit Lisesi ve Fatih İmam Hatip Lisesi Öğrencilerinin Ders Ödevleri Sergilendi
Harşit Lisesi ve Fatih İmam Hatip Lisesi Öğrencilerinin Ders Ödevleri Sergilendi
Gümüşhane Harşit Lisesi ve Fatih İmam -Hatip Lisesi Öğrencilerinin Coğrafya ve Türk Edebiyatı Dersi Proje Ödevleri Fatih İmam -Hatip Lisesi Okul Salonunda Sergilendi.
Başbakan, Tüp Patlamasında Yanan İbrahimle Görüştü
Başbakan, Tüp Patlamasında Yanan İbrahim'le Görüştü
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Adana'daki Programı Sırasında Valilikte Bir Süre Önce Tüp Patlaması Sonucu Çıkan Yangında Yaralanan 8 Yaşındaki İbrahim Yıldırım'ı Kabul Etti.
MEB, Öğrencileri Sıcaktan Korumak İçin Kılık Kıyafet Yönetmeliğinde Değişikliğe Gidiyor Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) İlköğretim ve Ortaöğretimde Eğitim Gören Öğrencilerin, Hava Sıcaklıklarını..
Saadet Partisi Gençlik Kolları, İsraili Kınadı
Saadet Partisi Gençlik Kolları, İsrail'i Kınadı
Gaziantep'te, Saadet Partisi (Sp) Gençlik Kolları Üyesi Bir Grup, Kuruluş Yıl Dönümünde İsrail'in Filistin Halkına Yönelik İnsanlık Dışı Uygulamalarını Protesto Etti.
Rizeye Dev Rehabilitasyon Merkezi
Rize'ye Dev Rehabilitasyon Merkezi
Türk Kızılayı Engelli Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nin Temeli Düzenlenen Törenle Atıldı.
Kraliçe 2. Elizabeth, Bursa'dan Ankara'ya Hareket Etti İngiltere Kraliçesi Iı. Elizabeth ve Eşi Edinburg Dükü Prens Philip, Toplam 4 Saat Süren Bursa Ziyaretini Tamamlayarak Uçakla Ankara'ya ..
Kraliçe 2. Elizabethin Bursa Ziyaretini Yerel Bir Gazete Sürmanşetten İngilizce Duyurdu
Kraliçe 2. Elizabeth'in Bursa Ziyaretini Yerel Bir Gazete Sürmanşetten İngilizce Duyurdu
Türkiye Ziyareti Kapsamında Bursa'ya Gelen İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth İçin Bursa'da Yayın Yapan Bir Yerel Gazete, Günün Anısına İngilizce Yayın Yaptı. Sürmanşetten Kraliçe 2. Elizabeth'in Gelişini Duyuran Gazete,...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10