14 Mayıs 2008 Çarşamba Günü Haberleri

14 Mayıs 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kamyonun Çarptığı Yaşlı Kadın Ağır Yaralandı
Kamyonun Çarptığı Yaşlı Kadın Ağır Yaralandı
Ordu'nun Fatsa İlçesinde Kamyonun Çaptığı Yaşlı Bir Kadın Ağır Yaralandı.
Yamaçlar Kontrol Altına Alındı Karabük Belediyesi, Kayabaşı Mahallesi'ndeki Yamaçları Güzel Görünüme Kavuşturdu.
'Her Şey İyi Gidiyor' Tuba Ünsal Artık Davetlere Sevgilisi Murat Han ile Katılıyor..
Alba, Chaplin Olursa... Jessıca Alba, Allure'un 2008 Haziran Sayısında Charlıe Chaplın'i En İyi Canlandıran Kişi Oldu.
Scoları İstanbul'da Portekiz Milli Takımı'nın Teknik Direktörü Luiz Felipe Scolari, Bir Konferansa Katılmak Üzere İstanbul'a Geldi.
Konyada 'İşle Buluşmalar' Toplantısı
Konya'da "İş'le Buluşmalar" Toplantısı
Konya'da Düzenlenen "İş'le Buluşmalar" Toplantısında Sanayileşen Konya'nın Değişen Gündemi Tartışıldı.
Gazze'den İsrail'in Güneyine Roket Saldırısı : 14 Yaralı Gazze'den Atılan Bir Roketin İsrail'in Güneyindeki Aşkelon Kentinde Bir Alışveriş Merkezine İsabet Ettiği ve En Az 14 Kişinin Yaraland..
TBMMde Mal Gibi Tartışması
TBMM'de 'Mal Gibi' Tartışması
TBMM'de İstihdam Paketiyle İlgili Tasarının Görüşmeleri Sırasında CHP İzmir Milletvekili Canan Arıtman'ın, AKP'li Kadın Milletvekillerine Yönelik 'Mal Gibi' Sözleri Genel Kurul'da Gerginliğe Yol Açtı.
TBMM Genel Kurulu'nda Kadın Milletvekilleri Arasında Gerginlik CHP İzmir Milletvekili Canan Arıtman'ın, AK Parti'de Siyaset Yapan Kadınlara Yönelik Sözleri, TBMM Genel Kurulu'nda Gerginliğe N..
Şişli Esnafından Cerrah'a "1 Mayıs" Teşekkürü İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah, 1 Mayıs'ta İşçilerin Arkasına Gizlenmiş Olan Terör Örgütleri Mensuplarıyla Olay Yaşandığını ve Onlara ..
Vanda Altyapı Çalışmaları Devam Ediyor
Van'da Altyapı Çalışmaları Devam Ediyor
Van Belediyesi Tarafından Başlatılan Altyapı Çalışmaları Aralıksız Devam Ediyor.
Bingöl'de Bir Terör Örgütü Üyesi Yakalandı Bingöl'de Bölücü Terör Örgütü Üyesi Olduğu Belirtilen ve Örgüt Adına Silahlı ve Bombalı Eylemlere Katıldığı Tespit Edilen Bir Kişi Yakalandı. Bir Ga..
Van Gölü Havzası İmar Müdürlüğü Kurulması Talebi
Van Gölü Havzası İmar Müdürlüğü Kurulması Talebi
Mimarlar Odası Van Şube Başkanı Şabettin Öztürk, Van Gölü Kıyı Şeridini İhlal Eden Yapıların Yıkılmasının Zorunlulu Olduğunu, Van Gölü Havzası İmar Müdürlüğü'nün İse Derhal Kurulması Gerektiğini Söyledi.
Hakkaride Trafik Haftası Etkinlikleri
Hakkari'de Trafik Haftası Etkinlikleri
Hakkari İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Denetleme Şube Müdürlüğü Ekipleri, Trafik Haftası Etkinlikleri Kapsamında Yolda Durdurduğu Sürücülere Ruhsat Kabı Hediye Etti.
Karabük Tso'dan Sigorta Acentelerine Uyarı Karabük'te Sigorta Eksperleri Ruhsatı ile Sigorta Acenteleri Uygunluk Belgesi Başvuruların Ticaret ve Sanayi Odasına (Tso) Yapılacağı Bildirildi.
Aydın'da Kuduz Şüphesi ile Bir Köy Karantinaya Alındı Aydın'ın Sultanhisar İlçesi'ne Bağlı Malgaçmustafa Köyü Kuduz Şüphesi ile Karantinaya Alındı.
Eskipazar'da Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Hastalığı Toplantısı Karabük'ün Eskipazar İlçesinde Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Hastalığına Yönelik Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.
Portekiz Teknik Direktörü Scolari ile Alexi Lalas Türkiye'ye Geldi Portekiz Teknik Direktörü Luiz Felipe Scolari ile David Beckham'ın Takımı Los Angeles Galaxy Ceo'su Alexi Lalas, Türkiye'ye ..
Robert Koleji'nden "Kimyasal Madde" Açıklaması Robert Koleji'ndeki Kimya Laboratuarından Gelen Kokular Nedeniyle Yaşanan Panik Üzerine Yapılan İnceleme Sona Erdi. İnceleme Sonrası Korkulacak ..
İnegölde Çifçiler Günü Kutlamalarına Yağmur Engeli
İnegöl'de Çifçiler Günü Kutlamalarına Yağmur Engeli
Bursa'nın İnegöl İlçesinde Düzenlenen Çiftçi Bayramı Kutlamaları, Kraliçe 2. Elizabeth'in Bursa Ziyareti ve Ardından Başlayan Yağmur Sebebiyle Kısa Sürede Bitti.
Süne, Doğal Dengenin Korunması İçin Tamamen Yok Edilmeyecek
Süne, Doğal Dengenin Korunması İçin Tamamen Yok Edilmeyecek
Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Nihat Pakdil, Doğanın Bir Parçası Olan Süneyi Tamamen Ortadan Kaldırmak Gibi Bir Hedeflerinin Olmadığını, Süneyi Kontrol Altına Almaya Çalıştıklarını Söyledi.
Türkiye Finalinde Ödül Alan Proje Sahiplerine Milli Eğitim Müdürü Gülsar'dan Ödül 2007 -2008 Eğitim -Öğretim Yılında Yapılan Mesleki ve Teknik Eğitim Okul -Kurumları Arası Proje Yarışmasında ..
Sağlık Müdürü Bakar: 'Yanık Olayında İhmalden Ziyade Yanlış Yönlendirme Var'
Sağlık Müdürü Bakar: "Yanık Olayında İhmalden Ziyade Yanlış Yönlendirme Var"
İstanbul Sağlık İl Müdürü Mehmet Bakar, Halkalı'da 14 Aylık Sıla Bebeğin Kaynar Suyla Haşlanması Sonucu Hastane Hastane Dolaştırıldığı İddiasıyla İlgili Yaptığı Açıklamada, Burada Bir İhmalden Ziyade Yanlış Yönlendirme...
Bunimoda Yarışan Matematik Dehaları Ödüllerini Aldı
Bunimo'da Yarışan Matematik Dehaları Ödüllerini Aldı
Bursa Özel Nilüfer Eğitim Kurumları Tarafından Bu Yıl 2.si Düzenlenen Bursa Nilüfer İlköğretim Matematik Olimpiyatı'nın (Bunimo) Ödül Töreni Özel Nilüfer Yıldırım İlköğretim Okulu Konferans Salonu'nda Yapıldı.
Erzincan Belediye Başkanı Buyruk'tan Sağduyu Çağrısı Erzincan'da 13 Mayıs Salı Günü Akşam Saatlerinde Erzincan Üniversitesi'nde Başlayan ve Daha Sonra Şehir Merkezinde Devam Eden, Aralarında ..
Artvinde Temsili Askerlik Yapan 9 Engelli Yemin Etti
Artvin'de Temsili Askerlik Yapan 9 Engelli Yemin Etti
Artvin İl Jandarma Komutanlığı'nda Asker Kıyafetlerini Giyerek Komutanları Gözetiminde Eğitim Gören 9 Engelli, Düzenlenen Törende Yemin Etti. Törende Duygulanan Engellilerin Yakınları Gözyaşlarına Hakim Olamadı.
İlk Telekonferans İmkanı ile Teknoloji Destekli Eğitim Sistemi Siirtte Başladı
İlk Telekonferans İmkanı ile Teknoloji Destekli Eğitim Sistemi Siirt'te Başladı
Siirtli Öğrenciler Teknoloji Destekli Eğitim Sisteminde Bir İlki Gerçekleştirmenin ve Ders Görmenin Sevincini Yaşadı. Türkiye'de ve Siirt'te İlk Defa Kurulan Teknoloji Destekli Eğitim Sistemi'nin Açılışı Siirt Valisi...
Ümit Milli Futbol Takımı İzmirde Toplandı
Ümit Milli Futbol Takımı İzmir'de Toplandı
Türkiye Ümit Milli Futbol Takımı, Fransa'da Düzenlenecek Olan Özel Tulon Turnuvası'na Hazırlanmak İçin 4 Günlük Kamp Yapmak Üzere İzmir'e Geldi. Ümit Milli Takımı Teknik Direktörü Ümit Davala, Takım İçersinde Çok...
Samsun, 'Futbol Köyü Projesi'ne Aday Türkiye Futbol Federasyonu (Tff) Tarafından Geçen Yıl Van'da Başarı ile Uygulanan Herkes İçin Futbol "Grassroots" Projesine, Bu Yıl İçlerinde Samsun'un da..
Erzincan Üniversitesi'nde Güvenlik Tedbirleri Erzincan Üniversitesi'nde Dün Karşıt Görüşlü Öğrenciler Arasında Çıkan ve Şehir Merkezinde de Devam Eden Kavganın Ardından Güvenlik Tedbirleri Bu..
Gaziantepteki İnşaat Kazası
Gaziantep'teki İnşaat Kazası
Gaziantep'te Yaşanan Otel İnşaatı Kazasının Ardından İnşaat Firmasının Proje Sorumlusu Yüksek Mimar Azan Kozbe, Otel İnşaatı Yanında Bulunan Firma Ofisinde Basın Toplantısı Düzenledi.
Sevgi Bayrağı Erzincan'a Ulaştı Erzurum'dan Sabah Saatlerinde Yola Çıkarılan Sevgi Bayrağı Erzincan'a Ulaştı.
Amerikalılar Vergi İadesinin Ekonomiye Faydasına İnanmıyor ABD'de Şubat Ayında Partiler Üstü Bir Konsensüsle Hazırlanan Ekonomik Uyarı Paketi Kapsamında Vergi Mükelleflerine, Toplam Değeri 11..
Cerrah: "Taksim Israrından Vazgeçmeyen Karşısında Bizi Bulur" İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah, Taksim Meydanı'nın Gösteriler İçin Yasal Bir Alan Olmadığını ve Bu Alan İçin Israrcı O..
Eskişehirde 'Puslu' Operasyonu
Eskişehir'de "Puslu" Operasyonu
Eskişehir'de Düzenlenen "Puslu" Adlı Operasyonda
Eski DTP Gebze İlçe Başkanı Aramaz Tutuklandı
Eski DTP Gebze İlçe Başkanı Aramaz Tutuklandı
Eski DTP Gebze İlçe Başkanı Veli Aramaz, 'Terör Örgütünü ve Liderini Övmek' Suçundan Çıkartıldığı Mahkemede Tutuklanarak Cezaevine Konuldu.
İnşaattan Düşen Sıva Ustası Hayatını Kaybetti Niğde'de Bir İnşaatın Sıvasını Yaparken 6. Kattan Yere Düşen Sıva Ustası Hayatını Kaybetti.
Myanmar'daki Kasırga AB'li Komisyoner Louise Michel, Myanmar'da Yaşanan Kasırga Felaketinin Ardından Uluslararası Yardım Görevlilerinin Ülkeye Girmesine İzin Verilmemesiyle İlgili İncelemeler..
ABD Başkanı Bush Hizbullah'ı Kınadı ABD Başkanı George W. Bush, Lübnan'da Hizbullah Militanlarının Lübnan Hükümeti'ne Yönelik Saldırılarını Kınadı.
Stüdyoda Yatıp Kalkıyor Albüm Çalışmaları Yapan Seki'nin En Büyük Destekçisi Sevgilisi Hüsnü Şenlendirici.
Başbakan Erdoğan'ın Adana Ziyareti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Eğitim Daha İyi Noktaya Gelmeden Modernlikten, Çağdaşlıktan Bahsetmek Mümkün Değil" Dedi.
Açılış Töreni Bu Gecce Bu Sene 61. Yılını Kutlayan "Uluslararası Cannes Film Festivali" Muhteşem Bir Açılış Töreniyle Başlıyor.
Deniz Yıldızı Mağazası Hizmete Girdi
Deniz Yıldızı Mağazası Hizmete Girdi
Samsun Büyükşehir Belediyesi Tarafından, Kullanılmayan İkici El Eşyaların ve Giysilerin İhtiyaç Sahibi Kişilere Verilerek Değerlendirilmesi Amacıyla Kurulan €˜deniz Yıldızı Yardım Kampanyası Mağazası', Törenle Hizmete...
Engellilerden Pastalı Kutlama
Engellilerden Pastalı Kutlama
Her Yıl Ulusal Düzeyde Kutlanan Engelliler Haftası Dolayısıyla Türkiye Sakatlar Derneği (Tsd) Ordu Şubesi Pastalı Kutlama Yaptı.
Minik Öğrenciler Engelli Arkadaşlarını Unutmadı
Minik Öğrenciler Engelli Arkadaşlarını Unutmadı
Kahramanmaraş'ın Afşin İlçesinde Anasınıfı Öğrencileri Özel Rehabilitasyon Merkezini Ziyaret Ederek Engelli Arkadaşlarına Kırmızı Gül Verdiler.
MHPden Hemşirelere 10 Bin Gül
MHP'den Hemşirelere 10 Bin Gül
MHP Mersin İl Başkanlığı, 12-18 Mayıs Tarihleri Arasında Kutlanan 'Hemşireler Haftası' Nedeniyle Hemşirelere 10 Bin Gül Dağıttı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10