13 Mayıs 2008 Salı Günü Haberleri

13 Mayıs 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İngiltere Kraliçesi Ankara'da İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth, Eşi Edinburg Dükü Philip ile Birlikte 4 Günlük Resmi Ziyaret İçin Türkiye'ye Geldi.
Avea'dan "Toplangel'lilere" Kazanma Fırsatı Avea, Toplangel Tarifesindeki Abonelerine Yönelik Bir Kampanya Başlattı.
Ankara Büyükşehir Belediyesinden Çöken İstinat Duvarı Açıklaması
Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden Çöken İstinat Duvarı Açıklaması
Ankara Büyükşehir Belediyesi, Bazı Basın Yayın Organlarında Büyükşehir Belediyesi'ni Suçlar Nitelikte Yer Alan Dikmen Gökkuşağı Caddesi'ndeki Apartmanın İstinat Duvarının Çökmesine İlişkin Haberlerle İlgili Açıklama...
Annelerin Tansaş'a Bağışladığı Çocuk Giysileri, İhtiyaç Sahiplerine Teslim Edildi Tansaş, Prima, Alo ve Orkid Markalarının İşbirliğiyle Türkiye Çapında Gerçekleştirilen "Bebeğiniz Büyür, Giys..
Altındağ Belediyesi İnternet Sitesi Yenilendi
Altındağ Belediyesi İnternet Sitesi Yenilendi
Ankara Altındağ Belediyesi'nin 'Www.altindag.bel.tr' Üzerinden Hizmet Veren İnternet Sitesi, Güncellenen İçeriği ve Yeni Yüzüyle Test Yayınında.
"Farklı Kültürlerde Güzeli Arayış Sergisi" Kapılarını Açtı Hsbc'nin 5 İl ve 7 Farklı Müzeden "Farklı Kültürlerde Güzeli Arayış" Konseptiyle Bir Araya Getirdiği Toplam 700 Eser, Türk İslam Ese..
Kraliçe Elizabeth Ankara'da İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth, resmi bir ziyaret için Ankara'ya geldi. Eşi Prens Philip'in eşlik ettiği Kraliçe'yi taşıyan uçak, Esenboğa Havaalanında indi. (..
Gensorunun Ön Görüşmeleri Başladı CHP'nin, 1 Mayıs'ta İstanbul'da yaşanan olaylarla ilgili Başbakan Recep Tayyip Erdoğan hakkında verdiği gensoru önergesinin ön görüşmeleri Meclis Genel Kurul..
Teknopark ve Mühendislik Konulu Toplantı Gaziantep Üniversitesi (Gazü) ve Gaziantep Sanayi Odası (Gso) İşbirliği ile Düzenlenen "Teknopark ve Mühendislik" Konulu Toplantıya Konuşmacı Olarak İ..
Merkez Bankası Döviz Kurları Merkez Bankası'nın 13 Mayıs 2008 Tarihinde Açıkladığı Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurları.
Sulama Kanalına Düşen Şahsın Cesedi Bulundu Eskişehir'de Sulama Kanalına Düşen Emekli İşçinin Cesedi Bulundu.
Adana'da Şüpheli Poşet Paniği Adana'da Bir Alışveriş Merkezinin Önüne Bırakılan Şüpheli Poşet Bomba İmha Uzmanlarınca Fünyeyle Patlatılırken, Meraklı Vatandaşlar Caddede Adeta İzdihama Neden ..
Turgutlu'da, İlaç Vurgunu Operasyonu Manisa'nın Turgutlu İlçesinde, Bazı Doktor ve Eczacılar Hakkında Rüşvet, Resmi Belgede Sahtecilik, Devleti Zarara Uğratmak ve Nitelikli Dolandırıcılık Suç..
Erzurum'da Terör Operasyonunda Yakalanan 8 Öğrenci Tutuklandı Erzurum Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü Ekiplerinin Yaptığı Operasyonda Pkk/kongra-gel Terör Örgütünün Gençlik..
Mae Sot Sınır Bölgesinde Hayat Normale Dönüyor Geçtiğimiz Hafta Myanmar'ı Vuran Nargis Kasırgasının Ardından Hareketli Günler Geçiren Mae Sot Sınırında Hayat Normale Dönmeye Başladı.
Solana: "Myanmarlı Afetzedeler İçin Tüm Yollar Denenmeli" Avrupa Birliği'nin (AB) Dış Politika ve Savunma Yüksek Temsilcisi Javier Solana, Uluslararası Toplumun Myanmar'a Yaptığı Yardımların ..
TBMM Genel Kurulu İstihdam Paketini Ele Alacak TBMM Genel Kurulu Bu Hafta İstihdam Paketinin Görüşmelerini Tamamlayacak.
CHP TBMM Grup Toplantısı...(1) CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Sabah ve Atv'nin Satışıyla İlgili İhaleye Müdahale Ettiği Gerekçesiyle Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Hakkında Hazırladıkları Gen..
'Türkiye-ırak-iran Üçgeninde ABD ve PKK' Konulu Konferans Avrasya Stratejik Araştırmalar Merkezi (Asam) Başkanı, Emekli Büyükelçi Faruk Loğoğlu, PKK'ya Son Zamanlarda Askeri Anlamda Çok Ağır ..
Eğitim Günleri ve Mesleki Teknik Eğitim Fuarı Mersin Cemile Hamdi Ongun Lisesi Öğrencisi Ömür Acet, Atık Su ve Sanayi Atıklarından Ürettiği Biyodizel Projesiyle Taktir Topluyor.
Batman Valisi'nden Düğünde Ateş Edilen G3 Piyade Tüfeği ile İlgili Açıklama Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu'nun Batman'da Katıldığı Düğünde 'G3 Piyade Tüfeği' ile Havaya Ateş Açılm..
731. Karaman Türk Dil Bayramı ve Yunus Emre'yi Anma Törenleri Karaman'da 5 Mayıs'ta Başlayan 731. Türk Dil Bayramı ve Yunus Emre'yi Anma Törenleri Düzenlenen Törenle Sona Erdi.
Diş Hekimlerinin Vergi Beyannamelerini Elektronik Ortamda Vermelerine Vize Bursa 2. Vergi Mahkemesi, Diş Hekimlerinin Vergi Beyannamesini Elektronik Ortamda Verebilmesi İçin Gerekli Olan Kull..
İngiltere Kraliçesi Elizabeth Ankara'da İngiltere Kraliçesi Iı. Elizabeth ve Eşi Edinburg Dükü Prens Philip, Resmi Ziyaret İçin Özel Uçakla Ankara'ya Geldi.
Olmert Soruşturmasında Bakanlığa Baskın İsrail Polisi, Başbakan Ehud Olmert Hakkındaki Yolsuzluk İddiaları ile İlgili Yürütülen Soruşturma Çerçevesinde Olmert'in Eskiden Görev Yaptığı Sanayi ..
Düzce Belediyesi Anneleri Unutmadı
Düzce Belediyesi Anneleri Unutmadı
Düzce Belediyesi'nin Anneler Günü Nedeniyle Düzenlediği "Annelerle El Ele" Programda Engelli Annesi Nursel Başak Yılın Annesi Seçildi.
Vanda Model Uçak Kursu Açıldı
Van'da Model Uçak Kursu Açıldı
Van'da Türk Hava Kurumu (Thk) Tarafından Koç İlköğretim Okulu'nda Öğrencilere Yönelik Model Uçak Kursu Açıldı.
AK Parti Milletvekili Öksüzkayanın Stk Ziyaretleri Sürüyor
AK Parti Milletvekili Öksüzkaya'nın Stk Ziyaretleri Sürüyor
AK Parti Kayseri Milletvekili Ahmet Öksüzkaya, Sivil Toplum Kuruluşlarına Gerçekleştirdiği Ziyaretlerini Sürdürüyor. Milletvekili Öksüzkaya, Bu Kapsamda, Eğitim Bir-sen Sendikasına Bir Ziyaret Gerçekleştirdi.
Kazaları Önlemek İçin Bilimsel Çalışmalar Başladı
Kazaları Önlemek İçin Bilimsel Çalışmalar Başladı
Süleyman Demirel Üniversitesi, Şehir Merkezinde Kazaların Sık Meydana Geldiği Bölgelerde Bilimsel Çalışmalar Yaparak Çözüm Önerileri Sunuyor
Elazığlı Şair Berika Küçük Vefat Etti Elazığlı Şair Berika Küçük Uzun Süredir Tedavi Gördüğü Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Vefat Etti. Küçük'ün Cenazesi Elazığ'a Getirilere..
Yozgat Bozok Üniversitesi Öğrencileri Tarihi Köprüde Temizlik Çalışması Yaptı
Yozgat Bozok Üniversitesi Öğrencileri Tarihi Köprüde Temizlik Çalışması Yaptı
Yozgat Bozok Üniversitesi Biyoloji Bölümü Öğrencileri, Kampus Alanı İçerisinde Bulunan Tarihi Köprüyü Temizledi.
Ak Partili İstanbul Belde Belediye Başkanlarından Muhammet Baltaya Ziyaret
Ak Partili İstanbul Belde Belediye Başkanlarından Muhammet Balta'ya Ziyaret
İstanbul'un Büyükçekmece İlçesine Bağlı Beylikdüzü Beldesi Belediye Başkanı Vehbi Orakçı ile Çatalca İlçesine Bağlı Karacaköy Beldesi Belediye Başkanı Nurettin Eldeniz, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Trabzon İl...
Add Üyeleri Milli Parkı Gezdi
Add Üyeleri Milli Parkı Gezdi
Atatürkçü Düşünce Derneği (Add) Kuşadası Şubesi Üyeleri, Kuşadası'na Bağlı Güzelçamlı Beldesindeki Dilek Yarımadası Milli Parkı'na Tanıtım Gezisi Düzenledi. Kuşadası Eko Sistemi Koruma ve Doğa Sevenler Derneği (Ekodosd)...
Nevşehir Belediye Başkanı Ünver,yeni Terminal İnşaatında İncelemelerde Bulundu
Nevşehir Belediye Başkanı Ünver,yeni Terminal İnşaatında İncelemelerde Bulundu
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Yapım Çalışmaları Nevşehir Belediyesi Tarafından Sürdürülen Yeni Terminali İnşaatında İncelemelerde Bulundu. Nevşehir Belediye Başkan Yardımcılarının da Katıldığı İnceleme...
Sü İletişim Fakültesinden 'Yerel Yönetimler ve Halkla İlişkiler' Konulu Panel
Sü İletişim Fakültesi'nden "Yerel Yönetimler ve Halkla İlişkiler" Konulu Panel
Selçuk Üniversitesi (Sü) İletişim Fakültesi Tarafından "Yerel Yönetimler ve Halkla İlişkiler" Konulu Panel Düzenlendi.
Milletvekili Aydoğandan Eski Gazete Sahibi Özbeke Ziyaret
Milletvekili Aydoğan'dan Eski Gazete Sahibi Özbek'e Ziyaret
Balıkesir'in Bandırma İlçesinde Geçirdiği Rahatsızlık Sonucu Evinde Tedavi Gören Eski Gerçek Gazetesi'nin Sahibi Nihat Özbek'e Geçmiş Olsun Ziyaretleri Sürüyor.
Sivas Valisi Dalmaz'ın Hemşirelik Haftası Mesajı Sivas Valisi Veysel Dalmaz, Sağlık Hizmetlerinde Kalitenin Artırılması ve Tüm Yurttaşlara Ulaştırılabilmesi Konusunda Hemşirelerimiz, Aldıklar..
Galatasaray Divan Kurulu Yarın Toplanacak... Turkcell Süper Lig'de 2007 -2008 Sezonunu Şampiyon Olarak Tamamlayan Galatasaray'da Aylık Olağan Divan Kurulu Toplantısı Yarın Yapılacak.
Servet Çetin: "Oynamak İçin Her Türlü Fedakarlığı Yaparım" A Milli Takım'ın ve Galatasaray'ın Başarılı Savunma Oyuncusu Servet Çetin, Sakatlığına Rağmen 2008 Avrupa Şampiyonası'nda Oynamak İç..
Uluslararası Petrol ve Doğalgaz Fuarı Taşkentte Açıldı
Uluslararası Petrol ve Doğalgaz Fuarı Taşkent'te Açıldı
Uluslararası Fuar Organizasyonu (Ite) Tarafından Bu Yıl 12. Si Düzenlenen "Petrol ve Gaz Özbekistan -2008" Fuarı Taşkent'te Açıldı.
Kremlin'de Putin Başkanlık Medvedev İse Misafir Koltuğuna Oturdu Rusya'da Çiçeği Burnundaki Başkan Dmitri Medvedev ile Selefi Vladimir Putin'in Arasında Yönetimde Kimin Daha Etkili Olaca..
Cimnastikte Bir İlk Milli Cimnistikçi Ümit Şamiloğlu, Büyükler Kategorisinde Avrupa Üçüncüsü Oldu.
Çin'de Mianyang Kentinde 18 Bin Kişi Enkaz Altında Çin'de Dün Meydana Gelen 7.9 Büyüklüğündeki Depremin Merkez Üssü Wenchuan Bölgesine Komşu Mianyang Kentinde, 18 Bin 645 Kişinin Enkaz Altınd..
Myanmar'da Sokağa Çıkma Yasağı Nergis Kasırgasının Vurduğu Myanmar'da Askeri Hükümetin, Yağmacıları Engellemek Amacıyla Bazı Bölgelerde Sokağa Çıkma Yasağı Uyguladığı ve Yardım Dağıttığı Bild..
Şırnak'ta Operasyonlar Sürüyor Şırnak'ta Terör Örgütü PKK'nın Etkisiz Hale Getirilmesi Amacıyla Başlatılan Operasyonlar Sürdürülüyor.
Dsö: Myanmar'da Deng Humması ve Sıtma Başgösterebilir Nergis Kasırgasının Vurduğu Myanmar'da Deng Humması ve Sıtma Salgınının Baş Gösterebileceği Bildirildi.
Danıştay Başkanı Çörtoğlu Emekliye Ayrıldı Danıştay Başkanı Sumru Çörtoğlu, Yaş Haddinden Emekliye Ayrıldı.
Antakyada Hırsızlık Olaylarında Patlama Yaşanıyor
Antakya'da Hırsızlık Olaylarında Patlama Yaşanıyor
Hatay'da Valilik Lojmanına Bile Giren Hırsızlar Antakya'da Şimdilerde Okul ve Cami Musluklarına Dadandı. Bir Gecede 2 Camii ile 1 Okulun Musluklarını Çalan Hırsızlar Antakya'da Sınır Tanımıyor. Bununla da Yetinmeyen...
Kitap Bağışı Kampanyasında 375 Kitap Toplandı
Kitap Bağışı Kampanyasında 375 Kitap Toplandı
Manisa'nın Salihli İlçesinde, "Türkiye Okuyor, Salihli Okuyor" Projesi Kapsamında Başlatılan Kitap Bağışı Kampanyasında 375 Kitap Toplandı.
Ferdi Tayfur, Kızı ve Eski Eşi Hakkındaki Haberlere Sert Çıktı: Ünlü Sanatçı Ferdi Tayfur, Eski Eşi Necla Nazır ve Kızı Tuğçe Hakkında Çıkan Haberlere Tepki Göstererek, "Ortalığı Karıştırması..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10