13 Mayıs 2008 Salı Günü Haberleri

13 Mayıs 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Eğitim İçin Gittiği Moğolistanda Vefat Eden Adem Tatlının Eşi Aysel Tatlı Yılın Annesi Seçildi
Eğitim İçin Gittiği Moğolistan'da Vefat Eden Adem Tatlı'nın Eşi Aysel Tatlı Yılın Annesi Seçildi
Fatih Koleji Öğrencileri ve Velileri, Moğolistan'da 2006 Yılında Geçirdiği Trafik Kazası Sonucu Hayatını Kaybeden Moğolistan Türk Okulları Genel Müdürü Adem Tatlı'nın Eşi Aysel Tatlı'yı Yılın Annesi Seçti. Ödülünü Prof....
Kırıkhan Özel Hacı Ömer Meto Koleji Dünya Altıncısı Oldu
Kırıkhan Özel Hacı Ömer Meto Koleji Dünya Altıncısı Oldu
Kırıkhan Özel Hacı Ömer Meto Koleji, Uluslararası Eğitimde Bilişim ve İnternet Kültürü Oluşumu (E -Biko) Animasyon Proje Yarışmasında Dünya 6.sı Oldu.
Kraliçe Iı. Elizabeth Anıtkabir'i Ziyaret Etti İngiltere Kraliçesi Iı. Elizabeht, Eşi Edinburg Dükü Philip ile Birlikte Anıtkabir'i Ziyaret Etti.
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Güzelbey, Şahinbey Belediyesinin Yeni Hizmet Binasını Gezdi
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Güzelbey, Şahinbey Belediyesi'nin Yeni Hizmet Binasını Gezdi
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey, Kolejtepe Mahallesi'nde Yapımı Tamamlanan Şahinbey Belediyesi Hizmet Binası ve Kültür Merkezi'ni Gezdi.
Esenli Köylüleri Kurulmak İstenen Çimento Fabrikasına Tepkili
Esenli Köylüleri Kurulmak İstenen Çimento Fabrikasına Tepkili
Mersin Merkeze Bağlı Esenli Köylüleri, Köy Yakınında Yapılmak İstenen Çimento Fabrikasına Tepki Gösteriyor.
CHP'li Anadol: Başbakan Sıkıyönetim Komutanı mı Demokratik Bir Ülkenin Başbakanı mı? Meclis Genel Kurulu'nda CHP'nin 1 Mayıs'taki Olaylarla İlgili Başbakan Erdoğan Hakkında Verdiği Gensoru Ön..
Başbakan Erdoğan Fransız Milletvekili Lellouche'u Kabul Etti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Fransız Milletvekili Pierre Lellouche'yi kabul etti.
Erdoğan'ın TBMM'deki makamında gerçekleşe..
TBB Kastamonu Şubesi Başkanı'ndan Açıklama Kastamonu Basınının Devletini, Milletini ve Kastamonu'yu Düşünen Bir Basın Olduğunu Belirten Türk Basın Birliği (TBB) Kastamonu Şubesi Başkanı Turgu..
Borsa Günlük Bazda Yüzde 0,46 Değer Kazandı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) İşlem Gören Hisse Senetleri Günlük Bazda Ortalama Yüzde 0,46 Değer Kazandı.
Çelik: Yeni Model Üzerinde Çalışıyoruz Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, YÖK Başkanı Yusuf Ziya Özcan'ın Üniversiteye Giriş Sistemi ile İlgili Olarak Yaptığı Açıklamalara İlişkin 'Gençleri Ş..
Myanmar'da Ölü Sayısı 34 Bini Aştı Myanmar'ı Vuran Nergis Kasırgasında Ölenlerin Sayısı 34 Bin 273'e Çıktı.
İngiltere Kraliçesi Elizabeth Anıtkabir'de İngiltere Kraliçesi Iı. Elizabeth Türkiye'deki Temasları Çerçevesinde İlk Olarak Anıtkabir'e Geldi.
Nazillili Avcılar Toplanamadı
Nazillili Avcılar Toplanamadı
Aşağı Nazilli Avcılık ve Atıcılık İhtisas Spor Kulübü Olağan Kongresi Çoğunluğun Sağlanamaması Nedeniyle Bir Hafta Sonraya Ertelendi. 580 Üyesi Bulunan Kulüp En Az 291 Olan Sayıya Ulaşamaması ve Yönetim Kurulu Üye...
Şimşek: Enflasyonu Düşürme Kararlılığımız Sürüyor Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, Türkiye'nin Büyüme ve Enflasyonda Cumhuriyet Döneminin En Güzel Günlerini Yaşadığını Belirterek, 'Türkiye 120 Do..
Mersin'de Uyuşturucu Semineri Mersin Emniyet Müdürlüğü'ne Bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Madde Bağımlılığı ve Talep Azaltma Kısım Amiri Başkomiser Serhat Cora, ..
Antakya Yüzme ve Sualtı Sporları Kulübü Kuruldu
Antakya Yüzme ve Sualtı Sporları Kulübü Kuruldu
Antakya Yüzme ve Sualtı Sporları Kulübü Kuruldu.
Kars'ta 'Hemşireler Haftası' Kutlaması Türk Sağlık Sen Kars Şubesi'nin 'Hemşireler Haftası' Nedeniyle Düzenlediği Yemekli Programda Hemşireler Gönüllerince Eğlendiler.
14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü Pancar Ekicileri Kooperatifleri Birliği (Pankobirlik) ve Konya Şeker A.ş. Yönetim Kurulu Başkanı Recep Konuk, İnsanların Müreffeh Bir Şekilde Yaşaması İçin Gerek..
Öğretmenlerden Resim Sergisi
Öğretmenlerden Resim Sergisi
Kahramanmaraş'ın Afşin İlçesinde Öğretmenler Resim Sergisi Açtı.
Türkiye'de Enerji Yatırımları Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (Stso) Başkanı Adnan Sakloğlu, Yabancı Sermayenin Türkiye'deki Yatırımlarından Korkulmaması Gerektiğine İşaret Ederek, Türkiye'ni..
Vanda Engelliler Haftası Etkinlikleri
Van'da 'Engelliler Haftası' Etkinlikleri
Yüzüncü Yıl Üniversitesi (Yyü) Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hülya Özdemir, 'Engelliler Haftası' Nedeniyle Belediye Başkanı Burhan Yenigün'ü Makamında Ziyaret Etti.
Vakıfbank'tan Tarım Paketi Vakıfbank Ülke Genelinde, Ürün Bazlı Tarım Paketini Çiftçilerin Hizmetine Sundu.
Küçükler Basketbol Yarı Final Müsabakaları Başladı
Küçükler Basketbol Yarı Final Müsabakaları Başladı
Küçükler Basketbol Yarı Final Müsabakaları, Yenişehir Merkez Spor Salonunda Yapılan Açılış Programı ile Başladı.
Çelebi, Ürdün ve Hindistan'da İhaleye Giriyor Çelebi Hava Servisi A.ş, Davet Edildiği Ürdün ve Hindistan'daki Yer Hizmetleri İhalelerine Olumlu Yanıt Vererek, Queen Alia ve Chhatrapati Shivaj..
Araban Kaymakamı Karamandan Engellilere Özürlü Motosikleti Sözü
Araban Kaymakamı Karaman'dan Engellilere Özürlü Motosikleti Sözü
Gaziantep'in Araban İlçesinde, Engelli Vatandaşlara Kaymakam Yusuf İzzet Karaman Özürlü Motosikleti Alma Sözü Verdi.
Batman'da Trafik Kazası: 15 Yaralı Batman'ın Kozluk İlçesi Yakınlarında Meydana Gelen Trafik Kazasında 15 Kişi Yaralandı.
Şeftali ve Kirazı Üretimi Kayıt Altında
Şeftali ve Kirazı Üretimi Kayıt Altında
Bursa Tarım İl Müdürlüğü, Şeftali ve Kirazda Üretim Süreci İçerisinde Yapılacak Kimyasal Uygulamaları Kayıt Altına Alacak.
Aksaray'da 17 Öğrenci Zehirlenme Teşhisiyle Hastaneye Kaldırıldı Aksaray'da Bir Velinin Dağıttığı Meyve Suyundan İçen ve Çikolatalardan Yiyen İlköğretim Okulu Öğrencileri, Zehirlendi. Kusma v..
Çyddden Öğrencilere Kitap
Çydd'den Öğrencilere Kitap
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (Çydd) Antakya Şubesi ile Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi (Mkü) Çağdaş Yaşam Topluluğu Üyeleri, İlköğretim Okulu Öğrencilerine Kitap Bağışında Bulundu.
Rus Dışişleri Bakan Yardımcısı Kislyak Ankara'da Askeri ve Siyasi Temaslarda Bulundu Rusya Dışişleri Bakan Yardımcısı Sergey Kislyak'in Başkanlığındaki Heyet, Ankara'da Askeri ve Siyasi Bir D..
Güvenlik Had Safhada İngiltere Kraliçesi Iı. Elızabeth ve Eşi Edınburg Dükü Prens Phılıp, Resmı Ziyaret İçin Özel Uçakla Ankara'ya Geldi.
Cemil İpekçi Kraliçe Elızabeth'e Osmanlı Tasarımlı Bilezik ve Palto Hediye Edecek Ünlü Modacı Cemil İpekçi Yarın Bursa'yı Ziyaret Edecek Olan İngiltere Kraliçesi Iı. Elizabeth İçin İki Özel T..
Evde Bakım Birimi Personeline Takdirname
Evde Bakım Birimi Personeline Takdirname
Nazilli Devlet Hastanesi ve Nazilli Sağlık Grup Başkanlığı Bünyesinde Yaklaşık 2 Yıl Önce Oluşturulan ve Nazilli ve Çevresinde Görev Yapan "Evde Bakım Birimi" ve "Evde Hasta Takibi Birimi" Çalışanları Başarılı...
Gaskiden Su Kesintisi Açıklaması
Gaski'den Su Kesintisi Açıklaması
Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresi (Gaski) Alt Yapı Çalışmaları Nedeniyle Daha Önce Yaptığı Açıklama ile 3 Gün Süresince 40 Mahalleye Su Verilemeyeceğini Bildirmişti. Gaski Genel Müdürü Fahrettin Uslusoy Hızlandırılan...
Dizi İçin Anneliği Erteledi Başarılı Oyuncu Özge Özberk, Çağan Irmak'ı Kıramadı ve Yeni Dizi İçin Annelik Hayallerini Askıya Aldı.
Hepatit B, Aıds'e Göre 100 Kat Daha Bulaşıcı Hepatit B Virüsünün, Aıds Virisüne Oranla Yaklaşık 100 Kat Daha Bulaşıcı Olduğu Belirtildi.
Erzurum-pasinler Karayolu'nda Nedeni Bilinmeyen Koku Araştırılıyor Erzurum-pasinler Karayolunda Hissedilen Kokunun Sebebi Araştırılıyor.
Kursiyerler Okumak İçin Kaymakamdan Yardım İstedi Samsun'un Vezirköprü Halk Eğitim Merkezi'nce Açılan El Sanatları Kurslarına Katılan Genç Kızlar, Sergi Açılışı İçin Köylerine Gelen Kaymakam ..
Diş Çürüğü Anne- Babadan Çocuğa Bulaşabilir Di⺠Hekimi Protez Uzman? Ça?da⺠K?âºlao?lu, Anne-babalar? Uyard?.
'Oğlum Gay Olsa Kendime Bakarım' Tiyatro Oyunu 'Dokuz Ay, Son Gün'de Bir Gay Karakteri Canlandıran İsmail Hacıoğlu, 'Oğlunun Kafasındaki Baba Resmini Yıkarsan, Tabii Anneyi Örnek Alır,' Diyor..
Danıştay Başkanı Emekli Oldu Danıştay Başkanı Sumru Çörtoğlu, Yaş haddinden Emekliye Ayrıldı.
Fatih Terim: "Dünyaya ve Avrupa'ya Kendimizi Hatırlatmaya Geliyoruz" A Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, 2008 Avrupa Şampiyonası'na Katılarak, "Yaklaşık 6 Yıldır Büyük Organizasyon..
A Milliler, Stress Atıyor Euro2008 Finalleri İçin İlk Kampını Antalya'da Yapan ve Moral Kampı Olarak Değerlendiren A Milli Futbol Takımı Oyuncuları, Antalya Belek'te Düzenlenen Mangal Partile..
Borsa, Günü 192.59 Puanlık Artışla 41.831,11 Puandan Tamamladı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, Günü 192.59 Puanlık Artışla 41.831,11 Puandan Tamamladı.
Kapanış Saatlerinde Döviz Fiyatları İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,2540 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,9340 YTL Oldu.
Terim: Kendimizi Hatırlatmaya Gidiyoruz
Terim: Kendimizi Hatırlatmaya Gidiyoruz
Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası'na Çok Farklı Duygularla Gittiklerini Belirterek, 'Dünyaya ve Avrupa'ya Kendimizi Hatırlatmaya Gidiyoruz' Dedi.
Olimpiyat Komitesinden Çin'e 1 Milyon Dolar Yardım Uluslararası Olimpiyat Komitesi, 7,9 Büyüklüğündeki Depremle Sarsılan Çin'e 1 Milyon Dolar Yardımda Bulunacağını Duyurdu.
Medvedev Rus İstihbaratı Fsb'ye Yeni Görev Tanımı Yaptı: "Dini ve Etnik Düşmanlıkları Önlemek" Rusya'nın Genç Lideri Dmitri Medvedev Rusya İstihbaratı Federal Güvenlik Servisi Başkanlığına Ge..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10